Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok! Láttam ezt a könnyen "beázós" problémát, hát én óvom vigyázom a telefonjaim, de sokszor van, hogy eső ér, vagy egy zápor, mikor telefonálok nyilván elrakom, de pl ha tisztításkor lefújom ablak törlővel szemből vagy akár üvegfólia felrakáshoz már az is tönkrevágja!?!?! Soha egy telefonom se volt minősített víz/csepp/blabla álló, de ilyen gondom se volt sose, pedig volt, hogy szemerkélt rá eső. A HUAWEI-en felül van a Jack csati mésem lett baja stb és azóta is jól vannak köszönik :/ Ha valaki venne telót, de elég neki a 64/4 es akkor cserélem érték egyeztetéssel 128/64 re :D :U :U :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1102) G48 válasza Lacuss20 (#1101) üzenetére


G48
senior tag

Na... Most értünk el arra pontra, hogy még a szervizes sem tudja mi a franc történt.
Ugyanis: Az LDI fehér, A telefont miután fröccsenő víz érte egy kb. - emlékeim szerint - kb 5-7 mm-es (víz)folt kezdett elindulni a Type C csatlakozó felől, majd a kijelző tönkre ment. Később ez a folt megszáradt. (A háttér világítás, az érintő működött, mint minden más. A telefonban nem volt víz mire szétszedte. Előtte 2 héttel a telefon kb 1,5 méterről leesett, hogy ez közbe játszott-e azt soha nem tudjuk meg.)
Dióhéjban ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1103) Plug Life válasza G48 (#1102) üzenetére


Plug Life
senior tag

Mindenesetre én találtam jófogáson pont jack/USB-C szilikon dugó hirdetést, elmentem érte és már be is dugaszoltam a nagy lyukakat :D

(#1104) tomsolo válasza G48 (#1102) üzenetére


tomsolo
őstag

A vízpára gyilkosabb mint a víz, hiszen azt nem akadályozza viszkozítás meg hasonló dolog ezért kb mindenhova eljut(és lecsapódik).

Egyébként meg egyáltalán nem vízálló a készülék, yt-n azért lehet találni felsült mutatványokat is. (Ez az egész őrület kb. olyan mint amikor a gyerek fúrt magának egy jack aljzatot az iphone-ba, a sok hülye meg bevette :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1105) G48 válasza Plug Life (#1103) üzenetére


G48
senior tag

Kb. 10 Water test videon élte túl az RN7. :DD Engem nem.

(#1106) G48 válasza tomsolo (#1104) üzenetére


G48
senior tag

Nem vízálló, közel sem. De sztem vízállóbb mint egy RN 5, 4 azoknak nem lett az ilyen "eseménytől" baja.

(#1107) G48 válasza tomsolo (#1070) üzenetére


G48
senior tag

Ez a kamera felbontás hogy is van? A 48 MP software-es? Tudtommal az SDM660 nem is támogat csak jóval kevesebb felbontást.

(#1108) G48 válasza Aflamin (#1061) üzenetére


G48
senior tag

Emlékeim szerint kb. 5 ezer forinttal drágább mint a 4/64... Szerintem meg.

(#1109) G48 válasza gzbotii (#1072) üzenetére


G48
senior tag

Elkényeztetett az RN4 a maga 14 órájával.

(#1110) G48 válasza zorzy4 (#1054) üzenetére


G48
senior tag

Hogyan csináltok ennyi üzemidőt?

(#1111) tomsolo válasza G48 (#1105) üzenetére


tomsolo
őstag

> Kb. 10 Water test videon élte túl az RN7.

7 perctől

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1112) alex.3


alex.3
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mit lehetne csinálni a készülékkel, mert már ott tartok hogy földhözb… A tünet a következö, telefonálás közben újabb hívást kezdeményez, a hívott fél fel is veszi pedig elvileg a konferencia hívás le van tiltva vagy ha nem ezt csinálja akkor random programokat indít. Tudom hogy a proximity sensor áll a háttérben ill. próbáltam kalibrálni de hátha tudtok még valami trükköt. EU dev van rajta, (stabil alatt is ezt csinálta azért cseréltem le)érdemes visszazárni és leadni a szervízbe? EUstock vásárlás volt. :W :W

(#1113) vond válasza G48 (#1110) üzenetére


vond
MODERÁTOR

6 hozzászólás egymás után, negyed órán belül. Az szép. :Y Ilyet legközelebb lgysz ne. Szedd össze a gondolataidat, és próbáld meg 1, max. 2 hozzászólásban megírni. 5 percen belül szerkesztheted is őket.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#1114) G48 válasza vond (#1113) üzenetére


G48
senior tag

...de más embereknek válaszoltam. Ezek mind érdekeltek. V most én nem értem, mi baj?

(#1115) G48 válasza tomsolo (#1111) üzenetére


G48
senior tag

Na. Pont így jártam. Csak nem volt víz alatt. Jó... lehet sokat írtam.

[ Szerkesztve ]

(#1116) korcsillio


korcsillio
őstag

Frissítés...[kép]

(#1117) Gloob válasza alex.3 (#1112) üzenetére


Gloob
addikt

Kár lenne érte! Írtam már talán tegnap, egy appról a playon. A neve Proximity sensor reset and calibrate. Egy kapapács és egy villáskulcs X-be rakva az ikonján. Nekem bejött, és van még a fórumon akinek jó lett. Keress rá, és próbáld ki. A telepítés, és kalibrálás után javasolt a telefon újra indítása.

Samsung Galaxy A52S

(#1118) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok! Olyan tokot keresek a készülékhez, ami átlátszó és a kamerarésznél olyan a kialakítása, hogy túlnyúlik az amúgy is kiugró kamerarészen. Ja és kínából venném.

(#1119) Pityu. válasza G48 (#1110) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Erre még én sem jöttem rá

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1120) Gloob válasza Putyin90 (#1118) üzenetére


Gloob
addikt

TPU Case For Xiaomi Redmi Note 7 NILLKIN Nature Transparent Silicone Soft Back Cover Xiaomi Redmi Note 7 Pro Case.
Keresés az AliExpress-en.

Samsung Galaxy A52S

(#1122) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok szerintetek ez b20? Nehogy melle nyuljak. [link]
Koszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1123) Gloob válasza Putyin90 (#1118) üzenetére


Gloob
addikt

Vagy szintén AliExpress.
PZOZ For Xiaomi Redmi Note 7 Case Cover Silicone Shockproof Redmi 7 Note 7 Pro Transparent Clear Protective Xiomi note7

Samsung Galaxy A52S

(#1124) Putyin90 válasza Gloob (#1120) üzenetére


Putyin90
senior tag

Ez pl. olyan?

(#1125) gzbotii válasza aram01 (#1122) üzenetére


gzbotii
veterán

Egy kis olvasnivaló: [link]
Amugy ha tudja a 800Mhz, akkor igen, B20.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1126) tomika69 válasza Putyin90 (#1124) üzenetére


tomika69
csendes tag

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#1127) Gloob válasza tomika69 (#1126) üzenetére


Gloob
addikt

Miért? Olvasd el a termék nevét, leírását!
Egyébként olyan.

Samsung Galaxy A52S

(#1128) Archttila válasza G48 (#1114) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Az hogy más fórummotor már ezer éve tud multiquote-ot de a ph még nem, szóval neked kell odafigyelni, hogy egy hszbe legyen az összes válasz. :) :K

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1129) G48 válasza Archttila (#1128) üzenetére


G48
senior tag

Bocs mki, ennyire nem vagyok pro.

(#1130) aram01 válasza gzbotii (#1125) üzenetére


aram01
nagyúr

Koszonom a segitseged. :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1131) vadászcsiga válasza G48 (#1129) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Baromi bonyolult ja :D

(#1132) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na járt e már valaki így,megfagyott a számláló a telóban,délelőtt volt benne 4óra 3perc képernyő idő meg 16óra 21perc készenléti idő,de még azóta már használtam meg minden de még mindig ezeket az adatokat mutatja.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1133) szunyi777


szunyi777
őstag

Sati
Ha jól emlékszem te kérdezted:

Nyúzom a Havoc-OS, eddig nincs probléma vele. A proxy hiba itt is megvan. A korábban linkelt proxy fixel valóban jobb a helyzet de root jog megadása után! Tehát a proximity sensor reset [link] root joggal teljes értékű.
Mivel amikor még először teszteltem nem volt nyitva a bl és nem volt root jog.
Pörgős rendszer, nincs random reboot, minden rendben működik. Iszonyat sok beállítási lehetőség. Camera is szép képeket készít gcammal, de a lassított felvétel akadozik felvétel közben. Viper4android hangmotorral tuti hangzás fülesen. Evira 2.6 kernel lett a stock kernel a legutóbbi Frissítés től ez egész jó schedutil governollal.
Ma kijőtt az Orange FOX recovery stabil. Csak ajánlani tudom, sok-sok minden extrát tartalmaz.

G48
Igy is megtudsz jelölni egy hozzászolason belül bárkit akinek szánod a választ

Gloob
Rootolt a készüléked? A proxy reset miatt kérdezem. A Play-en a leírásában is benne van rootolt készüleken működik

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1134) Gloob válasza szunyi777 (#1133) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Igen, rootolt. Ez nálam alap, főleg ha custom rom. Az EU Dev pedig az. Egyébként érdekes ez a Proximity progi. Nekem a root ellenére nem kért root jogot. A Magisk Superuser részhez beírta, de nem volt root joga, és emlékeim szerint akkor is jó volt. Aztán persze megkapta a jogot, és azóta is rendben van a szenzor kalibrálása. Amikor a telefon újra van indítva, szépen elindul, és átírja a szenzor kalibráció értékeit a saját kalibrációs értékeire.
Más: Akkor ajánlod az OrangeFox stabilt! Nekem az RC21 van fent. Letölteni letöltöttem már. Érdemes cserélni?

Samsung Galaxy A52S

(#1135) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

A közelségérzékelő hibára és hívás közbeni össze-vissza nyomkodásra: hívás közbe a power gomb megnyomásával ki lehet kapcsolni a kijelzőt és addig nem éled fel amig ujra megnyomjuk. Egyszerű,gyors, hozzá lehet szokni és rutinná válik.

[ Szerkesztve ]

(#1136) szunyi777 válasza Gloob (#1134) üzenetére


szunyi777
őstag

Gyönyörűen látszik hogy kéri a Root jogot. Lehet hogy automatikusan adta meg neki és azért nem láttad. Így már tényleg jobb a helyzet. Nekem is boot után beallitja. Tökéletesen működik a havocOS tárcsázóban a proxy ficsőr amit imádok. Amikor elveszed a füledtől a készüléket akkor automatikusan kihangosit ha vissza teszed akkor át vált beszéd hangszóróra.

Én cseréltem mivel stabil és nem beta. Szerintem mindenképp érdemes stabilra váltani.

Más:
Én ezt a tokot rendeltem, note 6 pro is ezt használtam. Nagyon szép és strapa bíró. Ezt az üveg fóliát és ezt a kamera lencse védőt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1137) attila964 válasza Putyin90 (#1118) üzenetére


attila964
csendes tag

US $3.74 25%OFF | Xiaomi Redmi Note 7 Case Transparent Clear Armor Back Cover Xiaomi Redmi 7 Magnetic Car Holder Ring Phone Case Mi 8 Lite 9 SE
https://s.click.aliexpress.com/e/ctEyocAc

703316805

(#1138) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Szóval senki sem tapasztalt számláló beragadást?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1139) jFox válasza Pityu. (#1119) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem 1 kártyával és kikapcsolt wifi, bt, adatforgalomal.
De még az is lehet, hogy állandóan be van kapcsolva az akku kímélő is.
Az elején nekem is tudta a 2 napot, mostanában inkább 1,5 nap.
De azóta jött vagy 2-3 frissítés.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1140) Lacuss20 válasza Bl.Gyo. (#1135) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Itt a pont a p8 lite nél nincs baja a szenzornak, de mindig megnyomomvéletlen se kókányoljon :C

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1141) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Üdv Urak!

Armor tokkal van valakinek tapasztalata esetleg tud ajánlani linket!

(#1142) G48 válasza szunyi777 (#1133) üzenetére


G48
senior tag

A V4A-t a Magisk repoból telepítetted?

(#1143) G48 válasza vadászcsiga (#1131) üzenetére


G48
senior tag

Mármint h tudjam h nem kellene 15 hozzászólást írni külön. Mondjuk mire végeztem sztem is hülyén nézett ki. Megint kezdem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1144) Archttila válasza szunyi777 (#1133) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Köszi szépen a beszámolót de egyelőre időhiány miatt jegelnem kell a dolgot. :R (pedig nagyon hiányzik) :D
Egyébként tegnap néztem az ide vonatkozó XDA thread-et és meglepődve tapasztaltam, hogy az elmúlt kb két hétben milyen sok "új" ROM érkezett. :)

Jó lenne EAX vonalon maradni, illetve a crDroid-ot is ki szeretném próbálni (sok jót halottam róla) de az általad használt ROM-hoz sem volt még szerencsém. :)

Írtátok az üzemidőket. Nos nekem a Note 4 alatt megvolt a 4 nap egy töltéssel. Erről küldtem anno screen-ket a topiba amik emlékeim szerint bekerültek asz összefoglalóba.
Mondjuk az ugye AEX volt nem MIUI + kapott SoC is egy kis optimalizálást Magisk-en keresztül, de kb ennyi.

szerk.: bár lehet a module utólag került be, már nem emlékszem :DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1145) Archttila válasza szunyi777 (#1136) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Én is ilyen tokot rendeltem rá csak feketében, de akkor ezek szerint jóféle ha neked is bevált :) látszólag vékonyabb is mint a gyári silicone.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1146) szunyi777 válasza G48 (#1142) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen

Sati
Próbáld majd ki, az összes rom közül ez a leg testreszabhatóbb! Ismerem szinte az összes Tm. Munkáját, de ez odaver.
Van friss Genom kernel. F2fs és OC 2457 mhz a big magok. Most tettem fel, pörög szépen interactive governoral. Shedutil governor nincs sajna benne, de így se rosz.
Én is feketét rendeltem :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1147) Archttila válasza szunyi777 (#1146) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

A governor-t te miben szoktad állítani, Kernel auditor-ba?

Biztosan ki fogom próbálni csak határidős meló hegyek, + család :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1148) G48 válasza szunyi777 (#1146) üzenetére


G48
senior tag

Neked le szokott állni a "processing"? Csak akkor dolgozik újra ha Exit-tel kilépek utána elindítom.

Orange Fox Ha ezt teszem fel, jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1149) jFox válasza SzalaiG (#1141) üzenetére


jFox
őstag

Én ilyet vettem: [link]
Nekem bevált. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1150) Gloob válasza G48 (#1148) üzenetére


Gloob
addikt

Amit linkeltél, az még csak a V10 RC19. Van már RC21 is, de van már V10 Stable is. Inkább a Stable. Én is tegnap este cseréltem rá.
link
link

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.