Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mázlista.
Nekem 2 xiaomi készülékem is sargult , a kollégám 4A készüléke szintén , és volt egy , ami 1 év után alaplap hibás lett .
Most hogy szervizbe vittem a Note 5 készüléket a sargulás miatt , a szervizes is mondta , hogy típus hiba és sok ilyet kapnak javításra.

Arra lennék kíváncsi , hogy a csúcs telefonjaiknál is jelentkezik vajon. Nah majd megkérdezem a szervizbe ha elkészült telefonomért.

[ Szerkesztve ]

(#52) miqlas


miqlas
őstag

Már vártam ezt a tesztet! :K

42

(#53) Graphics válasza WhiteWalker (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem magyarázkodás a sárgulásra, hanem inkább tény, hogy a piac sebessége miatt ez sajnos előfordulhat. Túl gyorsan gyártják a készülékeket, nincs ideje a ragasztónak kiszáradnia rendesen. Ez használat közben szokott..

Én úgy tudom, ezek miatt fordulhat elő. Az tény, biztos, hogy lehet javítani ezen, de erre nem terjed ki a technológiai ismeretem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) vince válasza Postas99 (#45) üzenetére


vince
őstag

Akkor viszont konszenzusosan :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#55) WhiteWalker válasza Graphics (#53) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez rendbe is van és logikus magyarázat , de akkor a Samsung , Iphone készülékek miért nem sárgulnak? :U
Mert ezekből volt nekem is és a családba is egyaránt , de egyiknél se jelentkezett ez a hiba.
Azért ez több mint érdekes. :U

(#56) Graphics válasza WhiteWalker (#55) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az LG miért sárgult pl. a Huawei miért zöldült, stbstbstb. Nincs olyan gyártó, ahol nem lehetne találni problémát. :)

Nálam ez nem kizáró ok. Hozzáteszem, a kezdetek óta van Xiaomim, talán az első Note-nál kapcsolódtam be, kb 4-5 készülékem volt, és a családban is, nem sárgultak, de ez nem jelenti azt, hogy nem sárgulhat. Ismerősnek a Redmi 5 Plus pl. igen, Garanciában javítva is lett.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) Hallosz


Hallosz
senior tag

Felmerült bennem, hogy vajon mennyire időt állóak ezek a készülékek?

Mert lakni, muszáj.

(#58) kelzsoca válasza WhiteWalker (#55) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyugodj meg, azok is sárgulnak. :)

https://vertigostore.eu

(#59) novinyul válasza Hallosz (#57) üzenetére


novinyul
veterán

Lazán 2 év használhatóság benne van, ráadásul az ára is baráti. 1-2 évente ha cseréled, akkor sem kell bankot rabolni miatta.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#60) vadászcsiga válasza Hallosz (#57) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Összeszerelési minőségre gondolsz?

(#61) jUUh


jUUh
addikt

A kamerasziget, az egyetlen ami nem tetszik, de amúgy komolyan elgondolkodtam rajta, hogy a Note 5-m lecseréljem, pedig imádom. Note 7-hez láttam Google Camera portokat, és ég és föld a MIUIhoz hasonlítva.

Samsung Galaxy S23+

(#62) novinyul válasza jUUh (#61) üzenetére


novinyul
veterán

Tettem fel képeket a szerkesztett fotók topikba, szerintem nagy a különbség a gyári meg a Gcam között.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#63) vadászcsiga válasza jUUh (#61) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nemrég fejeztek be a portolását.

amugy jó későn lett teszt. Többünknek mar 1 hónapja meg van. Sőt a lassú China post is kihozta már a hozzávaló tokokat, kijelző üveget, stb-t :D

[ Szerkesztve ]

(#64) Tomtailor85 válasza jUUh (#61) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nekem holnap jön meg a teló! Ennyivel jobb a Google camera a miui gyári apphoz képest?

(#65) jUUh válasza Tomtailor85 (#64) üzenetére


jUUh
addikt

Amit én láttam, az alapján sokkal jobb a gcam.

Samsung Galaxy S23+

(#66) novinyul válasza Tomtailor85 (#64) üzenetére


novinyul
veterán

[link]
[link]
[link]
Note 7 Gcam

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#67) aelod válasza jUUh (#65) üzenetére


aelod
veterán

Most elbizonytalanodtam. N5 vagy N7 lenne a jobb választás...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#68) jUUh válasza aelod (#67) üzenetére


jUUh
addikt

Használtan az én Note 5-öm. ;] ( nem eladó amúgy, csak vicc volt)

Viccet félretéve, szerintem Note 7 ma már jobban megéri.

Samsung Galaxy S23+

(#69) aelod válasza jUUh (#68) üzenetére


aelod
veterán

Gcam-al nem rossz az eredmény. R4x-en is rengeteget javított a moddolás.
Köszi!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#70) novinyul válasza aelod (#69) üzenetére


novinyul
veterán

Jobb választás a Note 7, legalább is most már. Használtam Note 5-t is, kiváló telefon volt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#71) jUUh válasza novinyul (#70) üzenetére


jUUh
addikt

Még most is az! ;) De ha most vennénk telefont, biztos Note 7-et vennék.

Samsung Galaxy S23+

(#72) vadászcsiga válasza novinyul (#66) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet a gyarival is szép képeket csinálni
[link]

És ugyanez gcammal

[ Szerkesztve ]

(#73) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Az értesítési ikonok megjelenítésének bugját (néhány másodperc után eltűnnek az értesítési sávból) már kijavították? ;]
Egyébként egy ilyen - a notch-os Xiaomi telók megjelenése - tehát bőven több, mint egy fél év óta jelenlévő problémáról miért nem lehet olvasni egy tesztben?
Én már nem nagyon várok tesztet, mert gyakorlatilag semmi újat nem tudok meg...kb. speckófelsorolás kicsit színesítve. Tudom, h a sokadik után nehéz újat mutatni, de akkor is egy kaptafa. Ritkán derül ki csak az adott telóval (esetleg rendszerrel) kapcsolatos új feature, vagy bug.

(#74) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kamera jobb ebben, mint a Honor 10ben?
Van valakinek összehasonlítási alapja?Ha igen, legyen szíves megosztani. :R

(#75) novinyul válasza vadászcsiga (#72) üzenetére


novinyul
veterán

Lehet persze, de nekem a Gcam jobban tetszik. Főleg a füves részeken jobb a gcam.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#76) SvenOlam válasza novinyul (#66) üzenetére


SvenOlam
csendes tag

Teljesen jó képek. A 2. fotón a Xiaomi reklámarcai láthatóak? Mert így érthető a Note 7 sikere. :D

"Never stop the car on a drive in the dark.."

(#77) Doki42


Doki42
őstag

Nekem tetszik a teló így ahogy van.
A cikk nem különben :DD

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#78) pluhm


pluhm
aktív tag

Engemet is az értesítési sávból eltűnő értesítések tartanak vissza ettől a telefontól, vagy a Mi9SE-től, mivel abban is hiba ez. Illetve abban még a kijelzőn megjelenő AOD értesítések hibája is zavar. Ameddig ezeket nem javítják, marad a RN4-es....

(#79) Bl.Gyo. válasza vadászcsiga (#72) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

szebbek gcam-al. csak a kék égen van egy kis hiba, ilyen rácsozott mintás vagy milyen (100%-ra nagyítva látszik). gyárin szép.

Más: az értesítések eltünései nem bug, az direkt ilyen, nem hiba. azt nem javíthatják max megváltoztatják.

[ Szerkesztve ]

(#80) aelod válasza pluhm (#78) üzenetére


aelod
veterán

Hogy érted az eltűnő értesítéseket? Az ikonok? Vagy ha lehúzod a sávot? Miui-on azért elég sok minden állítható.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#81) pluhm válasza Bl.Gyo. (#79) üzenetére


pluhm
aktív tag

Pedig Global Beta-n úgy néz ki javították... [link]

(#82) pluhm válasza aelod (#80) üzenetére


pluhm
aktív tag

Úgy, ha kapsz e-mail-t, viber üzenetet, vagy van egy nem fogadott hívásod... stb., akkor pár másodperc után ennek ikonja eltűnik az értesítési sávból, és csak akkor látod újra, hogy volt értesítésed, ha lehúzod a sávot...

[ Szerkesztve ]

(#83) dz1989 válasza AliceWake (#26) üzenetére


dz1989
senior tag

AliceWake. :)
Csak jó szándékkal jelezem. :) Nem 1,2" a szenzor méret hanem 1/2"
Ha 1,2 lenne megdöntené a Panasonic cm1 1"-os mobiltelefon szenzor méret csúcsát is. Ja és nem 8.1mm vékony lenne. :))

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#84) Reverting válasza vadászcsiga (#63) üzenetére


Reverting
őstag

Nekem meg mindig nem ert ide.... :) meg szerencse h adtak ezt a jatek tokot hozza... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#85) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez most így ~65eFt, nem nagyon tudom megmagyarázni magamnak, hogy megéri az S10+ az árát.

(#86) Reverting válasza pluhm (#81) üzenetére


Reverting
őstag

Mas forumon en is rakerdeztem, de nem tudtak mi ez a hiba... persze beta romot hasznalnak, szoval eleg szegyen h stabil romoban meg mindig ezzel kuzdunk, honapok ota... mert ugye a note 5 is ilyen stb...
Nem olvastam meg a tesztet meg de gondolom az alapos tesztelo sem vette eszre... :)))))

D1Rect S9+ melle vettem jatszosnak... aterzem a dolgot... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#87) AliceWake válasza dz1989 (#83) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szép is lenne egy akkora szenzor ;] Javítom, köszi :R

Non omnis moriar.

(#88) aelod válasza pluhm (#82) üzenetére


aelod
veterán

Majd javítják szerintem. És az ikonokon jelzi a képernyőn a számlálót?
Egyéb ismert bug? Rezgő motor mennyire erős?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89) novinyul válasza aelod (#88) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem ott vannak az alkalmazás ikonok felett a pöttyök, meg ott az értesítési led, ha ezek után sem látom akkor magamra vessek. Rezgő érezhető, de a MI9 SE rezgője jobb, nálam egyenlőre más hiba nem jelentkezett eddig.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#90) aelod válasza novinyul (#89) üzenetére


aelod
veterán

Köszi. Üzemidő, hogy alakul egy átlagos felhasználás mellett saccperkábé?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91) vegyszer válasza nyirog (#7) üzenetére


vegyszer
addikt

Melyik gcam verziót használod nagy megelégedéssel gányolás (bl nyitás, root, magisk) nélkül?
Ehhez is külön készülékspecifikusan vannak készítve, vagy van ebből hivatalos is?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#92) novinyul válasza vegyszer (#91) üzenetére


novinyul
veterán


Én ezt használom

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#93) hemaka válasza AliceWake (#87) üzenetére


hemaka
nagyúr

A 48MP képeknél az első 404, rossz a link.

(#94) Wesder


Wesder
félisten

Helyette vettem egy Mix3-at. Remélem nem bànom meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95) novinyul válasza Wesder (#94) üzenetére


novinyul
veterán

Az akku idő gyászos nagyon. De ha ez nem fontos neked, akkor jó telefon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#96) Wesder válasza novinyul (#95) üzenetére


Wesder
félisten

Mihez képest gyàszos? A Redmi7 meg Note7 mellett biztosan. Igazàból jó àron jutottam hozzà. Ezért vàlasztottam, bàr Note7 mellett nem hiszem hogy megérte a 2x-es àrat. 6-7h SoT màr elég. A Note5-öm is màr csak ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97) novinyul válasza Wesder (#96) üzenetére


novinyul
veterán

MIX3 csúcson tud 4 max. 5 órát, de inkább a 4 óra amit tud. A Note 7 meg 7 felett tud.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#98) Hegezoo válasza vegyszer (#91) üzenetére


Hegezoo
tag

Május 18 az utolsó frissítés.
[link]

iPhone 12 Pro Max

(#99) ProEvoFan válasza D1Rect (#85) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ezt magyarázom a csak a csúcs telefonok a "normális" telefonok típusú ismerőseimnek, de nagyon nem tudom őket meggyőzni.Mondjuk nem is akarom megtéríteni a társaságot, de azon kiakadok, mikor leszarozzák a xiaomit... mert olcsó és az tuti szar...

(#100) Wesder válasza D1Rect (#85) üzenetére


Wesder
félisten

Vàrható volt hogy elöbb utóbb a csúcskészülékek "értelmüket vesztik" mert mi az amit egy S10+-on vagy XS-en jobban meg tudsz csinàlni, mint egy Note7-en? Ja több pontod van Antutuban. Ojjé.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.