Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) #22743424 válasza wreakz (#1899) üzenetére


#22743424
törölt tag

Minimum 4 óra SOT tuti. :DDD

(#1902) szunyi777 válasza G48 (#1898) üzenetére


szunyi777
őstag

Pedig megjelenik! :D

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1903) G48 válasza szunyi777 (#1902) üzenetére


G48
senior tag

Nekem szerintem G48 edition Note 7-em van. Nem úgy vannak mint a tiéden a dolgok. Próbáltam máshonnan is leszedni. De semmi. Most meg keresem Root Explorerben hogy hol lehet a modul mert még Orange alól se jön le a kamera modul.

[ Szerkesztve ]

(#1904) gabor9991 válasza wreakz (#1899) üzenetére


gabor9991
őstag

Nyomkodtam az enyémet ma rendesen, tegnap cseréltem le a régi redmi note4-et, azt gondolom bírni fog annyit mint amennyit az bírt.
Reggel vettem le a töltőről [kép]
Most van 46%-on több mint 5 óra képernyőidővel [kép]
Szerintem nem rossz.

(#1905) G48 válasza gabor9991 (#1904) üzenetére


G48
senior tag

Az jó. Mennyi az üzemidőd 46%-nál?

(#1906) G48 válasza szunyi777 (#1902) üzenetére


G48
senior tag

AEX-en vagyok, az nem lehet baj?

[ Szerkesztve ]

(#1907) gabor9991 válasza G48 (#1905) üzenetére


gabor9991
őstag

15 óra 35perc 12 másodperc a rendszer szerint
Ebből volt 5 óra aktív képernyő, volt aktív waze benne, plusz ment rajta mobilneten a rádió kihangosítva egy rövid ideig.
Szóval így első nap (pár apróságot leszámítva) meg vagyok elégedve vele, én is a mi9se és eközött kellett döntsek és eddig úgy tűnik nem volt rossz döntés ezt valasztani.

(#1908) vond válasza wreakz (#1899) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egy napot erős igénybevétellel is kibír. Ha figyelembe vesszük, hogy nem igazán életszerű, ha valaki minden nap 8 órát játszik rajta. :D

Én most tartok 4 napnál lájtos használattal. ;] Wifi, adat, szinkronizálás állandó, kis email, net, messenger, spotify, éjjel ne zavarjanak mód.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1909) vargalex válasza wreakz (#1899) üzenetére


vargalex
félisten

Most járok 3 nap 14 óra 53 perc üzemidőnél, keveset használtam, így csak 4 óra 24 perc a SOT. Jelenleg 7%-on van a készülék. Szerintem nem rossz, ennél többet igazából a Note 4 és a Note 5 sem tudott.

Alex

(#1910) G48 válasza gabor9991 (#1907) üzenetére


G48
senior tag

Milyen MIUI-d van?

(#1911) gabor9991 válasza G48 (#1910) üzenetére


gabor9991
őstag

(#1912) szunyi777 válasza G48 (#1903) üzenetére


szunyi777
őstag

Hogy érted hogy nem úgy jönnek elő a dolgok?
Havoc-OS és apex launcher temazva van, ha arra gondolsz.
Tök mindegy milyen készülék, a Havoc-OS másik készüléken is az!
Nem recoveryből kell írtam, csak simán magisk modult hozzá adod és reboot. Nem tudom, hogy működik e aexen. Havoc telegramrol származik a camera.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1913) G48 válasza szunyi777 (#1912) üzenetére


G48
senior tag

Azt láttam h témáztad. Nem arra írtam. Nekem a proximity se az F2FS se... stb nem müködött.
Úgy csináltam ahogy írod, de nem...
Erre a hívás közbeni proximity szenzorra van vmi ötleted, már AEX-en is előjött, de restart utàn megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#1914) szunyi777 válasza G48 (#1913) üzenetére


szunyi777
őstag

Tiszta telepítés volt? Mindent wipeolsz?
Havoc-OS érdekes feltenni, nem lehet egyből Gapps flash utána! Wipe után csak a Havoc-OS és magisk 19.3 és az F2fs fix reboot. Majd ha elindult akkor mehet fel a Gapps csomag, ha nem bootol akkor az F2fs fix. Micro Gapps használom. Utána mehetnek fel a dolgok. Vissza Google fiokból az appok, stb.. És titanium mentesek, stb.. Én így szoktam

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1915) G48 válasza szunyi777 (#1914) üzenetére


G48
senior tag

Majd így megpróbálom. Köszi.

(#1916) szunyi777 válasza G48 (#1915) üzenetére


szunyi777
őstag

Közben ra jöttem a múltkori Orange FOX problémádra, hogy miért nem találtad a reset Password. Ha wipeolsz internal storaget, akkor újra kell flashalni az Orange recoveryt, hogy létre hozza saját könyvtárat a belső tárhelyen. Addons, ilyenek. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1917) G48 válasza szunyi777 (#1916) üzenetére


G48
senior tag

Jaaa. Arra már én is.

(#1918) pilu01


pilu01
senior tag

Eu dev romot használok, eddig mindig tudtam frissíteni annak ellenére hogy kiírta a titkosításos marhaságot [link] a frissítés mindig hibamentesen lefutott.
Egészen eddig.
Most is feltelepült, de bootoláskor jelszót kér.
Orangefox van fenn, de nem találok benne password resetet az addonok között.
van innen visszaút, a rendszer megtartásával, vagy újra kell tenni mindent?

(#1919) 22Dávid22 válasza pilu01 (#1918) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Próbáld meg ezt, hogy elfogadja-e: default_password
Ez az Android alapértelmezett titkosítási jelszava, akkor használja, ha a tárhely titkosítva van, de maga a felhasználó nem kapcsolja be, hogy bootoláskor jelszót kérjen.

(#1920) pilu01 válasza 22Dávid22 (#1919) üzenetére


pilu01
senior tag

köszi, ez volt az első amit próbáltam, visszaolvasás után, de nem veszi!
valami varázslat a rekoverybe kéne, de még nem tudom mi

(#1921) Viktor0610 válasza pilu01 (#1920) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amikor nálam Note 5-nél ilyen volt, akkor a recoveryt kellett lecserélnem.
(Egy másikat flashelni pl. a memóriakártyáról.)

Samsung Galaxy A54

(#1922) szunyi777 válasza pilu01 (#1918) üzenetére


szunyi777
őstag

Van benne Password reset! Az addons menüben. Ha nem jelenik meg a menü akkor flasheld fel újra az Orange FOX recoveryt és jó lesz. Pár hozzá szolassal feljebb írtam is.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1923) #22743424


#22743424
törölt tag

Ide is leírom csak, hogy tudjatok róla bár szerintem mehetne az összefoglalóba is. Amennyiben hivatalos helyről lett véve a telefon és él rá a két év garancia. A szervíz visszautasíthatja amennyiben megtörtént a Bl nyitás és vagy nem a hivatalos szoftverrel van szervízbe küldve a készülék. Szóval szervízbe küldés előtt érdemes visszazárni a Bl-t és a hivatalos gyári szoftvert visszatenni.

(#1924) Watson25


Watson25
tag

A legújabb EUs fejlesztői rom van fent és ezen nemtalálom a régió váltást. A gyári időjárás app miatt kellene mert nem frissül

(#1925) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

jaj ezek a romolgatások mindíg mindenhol amikor egy új telefon kijön. csak a fejfájást okozzák! én békésen elvagyok a gyárival, teszi a dolgát.
1x romoltam egy régi telefonomat, de csak azért mert a gyárival és a feltelepített appjaimmal már lassú volt, így kellett egy "kiheréltebb".

csak egy hirtelen gondolat, ne is törődjetek vele :D

(#1926) pilu01 válasza szunyi777 (#1922) üzenetére


pilu01
senior tag

Újraraktam usb-ről, most már a fox is kér jelszót, és továbbra sincs pass törlés.
Az addonok ból csak négy van, az other részben semmi!

(#1927) Bl.Gyo. válasza Watson25 (#1924) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nem jó egy külső időjárás app? van 1-2 nagyon jó. pl én a WöW-et (weawow) használom, nagyon jó. 30 percenként frissül.

[ Szerkesztve ]

(#1928) Reverting válasza Watson25 (#1924) üzenetére


Reverting
őstag

Beállításokkal a keresőbe írd be h "régió"... :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1929) Watson25


Watson25
tag

Már próbáltam, de nincs találat. Sőt a nyelvet átállítottam Angolra is de így sincs találat

(#1930) Reverting válasza Watson25 (#1929) üzenetére


Reverting
őstag

"Region" al sem talál?

Amúgy Beállítás/ További beállítás oldalon fent megtalálod... A harmadik sor, de ugye én csak Eu romon vagyok...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1931) telefon6310


telefon6310
tag

Az értesítésekkel nincs kibékülve ez a készülék. Azzal, hogy az ikonok eltűnnek az értesítési sávról- érthetetlen és indokolatlan módon- már megbarátkoztam. Együtt kell vele élni. De újabban már a zárképernyőn se jelennek meg az értesítések, amikor a kijelzőt bekapcsolom. Mi jöhet még? Eddig ezzel nem volt gond. A beállításokban is aktiválva van: értesítések zárképernyőn.
Nemhogy javítanának a frissítésekkel, még el is k...nak dolgokat.
Egyébként a telefon minden másban tökéletes lenne :C

(#1932) Watson25 válasza Reverting (#1930) üzenetére


Watson25
tag

Már kerestem mindenhol. A múlt heti frissítésben még ott volt

(#1933) Bl.Gyo. válasza telefon6310 (#1931) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

"Azzal, hogy az ikonok eltűnnek az értesítési sávról- érthetetlen és indokolatlan módon- már megbarátkoztam"

nem indokolatlan. a notch miatt van (úgy is hallottam). igen tudom hogy meglehetne oldani ígyis de a xiaomi úgy gondolta hogy ez a megoldás, vagy csak követi a trendet.

a zárképernyőn nekem mindíg megjelennek. kivéve akkor ha épp kikapcsolom a kijelzőt és rá pár mp-el jön egy messenger üzi. azt nem jelzi ki. de egyébként igen.

neked semmi nem jelenik meg, vagy bizonyos appoknál?

[ Szerkesztve ]

(#1934) szunyi777 válasza pilu01 (#1926) üzenetére


szunyi777
őstag

R10 stable Orange?
Pin kóddal léptél be a készülékeddel mikor használtad? Descriptelve van, azért kéri és nem enged mountolni. Ameddig Descriptelve van addig nem lesz jó. Ha pinkoddal léptél be akkor azzal a pinnel lépj be az Orange FOX recoverybe. Amikor be állítod a biztonságot és ujjlenyomatot akkor érdemes a pin + ujjlenyomat választani, az a pin oldja fel pie alatt a védelmet.

Itt egy flashelhető Password reset zip

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1935) pilu01 válasza szunyi777 (#1934) üzenetére


pilu01
senior tag

Igen R10 stable!
Nem volt pin, sem újlenyomet beállítva.
Megpróbálom a flashelhetőt, köszi

(#1936) szunyi777 válasza pilu01 (#1935) üzenetére


szunyi777
őstag

Az érdekes. Jelkod se volt?
Mert ezeket reseteli a script.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1937) pilu01 válasza szunyi777 (#1936) üzenetére


pilu01
senior tag

nem tudom mire gondolsz

(#1938) szunyi777 válasza pilu01 (#1937) üzenetére


szunyi777
őstag

Amivel fel oldod a készülékért. Vagy semmi képernyő zár nem volt?

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1939) pilu01 válasza szunyi777 (#1938) üzenetére


pilu01
senior tag

semmi

(#1940) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Az alábbi problémával találkozott már valaki? eBay és a Facebook alkalmazásnál így jelennek meg az értesítések, minden másnál (pl. YouTube) a teljes értesítés megjelenik képpel, szöveggel.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#1941) Gloob válasza Watson25 (#1932) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom, hogy milyen rom-ot használsz, de ha ezt, xiaomi EU Dev 9.7.4, akkor ne is keresd, mert nincs bent. És az előzőben sem volt, sőt az előtt sem. Nálam működik a gyári időjárás is, minden régió, és nyelv állítgatás nélkül.

Samsung Galaxy A52S

(#1942) 22Dávid22 válasza telefon6310 (#1931) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Olvastam valahol, hogy az eltűnő értesítési ikonokkal legkésőbb a MIUI 11-ig kezdeni fog valamit a Xiaomi, ott fognak maradni. A zárképernyős értesítésekkel kapcsolatban, én azt vettem észre, hogy csak az új értesítéseket mutatja, amik a képernyő lezárása után érkeztek, és persze csak azoknál az alkalmazásoknál, akiknél ez engedélyezve van.

(#1943) Watson25 válasza Gloob (#1941) üzenetére


Watson25
tag

Igen, ez a rom van fent. Köszi, akkor nem keresem. Közben állitgattam a gyári időjárás appot és már működik:)

(#1944) pilu01 válasza szunyi777 (#1938) üzenetére


pilu01
senior tag

Hogyan tudok végleg megszabadulni a titkosítástól?
Mindenképp eu dev kéne, hogy tegyem fel újra hogy megszünjön a probléma végleg?

(#1945) telefon6310 válasza Bl.Gyo. (#1933) üzenetére


telefon6310
tag

Nem tudom milyen trend az eltűnő értesítési ikon, de elég gáz, hogy ha már ki-be kapcsolható a funkció, akkor se működik megfelelően. Nagyon kicsi notch van ezen a telón, 3-4 kis ikon bőven elférne ott... Szerinted feature, szerintem bug. De ezen nem fogunk összeveszni.
A zárképernyős értesítésenkél valószínűleg az van, amit írtál. Ha éppen lezárás után jön az üzenet, akkor nem jelenik meg. De amúgy igen...

(#1946) aelod válasza telefon6310 (#1945) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom de ez az eltűnő értesítés elég gáz...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#1947) vond


vond
MODERÁTOR

Bár én azért együtt tudok élni vele, de nem igazán értem, hogy miért ilyen nehéz leprogramozni az értesítési ikonok megjelenését, és mondjuk menüből választhatóvá tenni.

Így is elférne ott 4-5 ikon, de szerintem az órát át is lehetne tenni a jobb oldalra. Nálam ott állandóan elférne. De ez is lehetne választható.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1948) fa4hu válasza #22743424 (#1923) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Köszi, beleírom! :R

(#1949) Gloob válasza vond (#1947) üzenetére


Gloob
addikt

Nem nehéz, hiszen az EU Dev-ben meg van oldva, ott megmaradnak az ikonok. Ebből is látszik, hogy a Xiaomi úgy gondolja, jó az úgy. Majd a MIUI11 talán hoz változást.

Samsung Galaxy A52S

(#1950) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdeklődnék mennyire masszív, stabil a telefon?Neten olvastam olyanokat, hogy könnyen hajlik vagy reped az lcd ha nem vigyázunk rá.
Mik a tapasztalatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.