Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Viktor0610 válasza pilu01 (#550) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg máshogy tartod a készüléket, mint azok, akiknél jelentkezik a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#552) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#549) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Telefonálni meg vegyek egy buta telefont mi? :D

(#553) Viktor0610 válasza vadászcsiga (#552) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván nem, de azért, ha nem "normálisan" tartod, ne csodálkozz, ha nem működik megfelelően a hívás alatt. ;]

Samsung Galaxy A54

(#554) Noukoum válasza Viktor0610 (#553) üzenetére


Noukoum
veterán

Valahonnan ismerős ez a "rosszul fogod" dolog. :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#555) hislah


hislah
aktív tag

Én is normálisan tartom és mégis csinálja. Nyilván a fül formája sem mindegy. :)

(#556) ben11


ben11
őstag

Na szuper. Épp eldöntöttem hogy note 4 után akkor note 7 lesz. Nem hiszem el hogy képtelenek ezt normálisan megoldani. Nincs kedvem ezzel is szenvedni a proximity miatt mint a note 4-gyel. :W
Akkor tovább keresem az utódot.. :(

[ Szerkesztve ]

(#557) vadászcsiga válasza Viktor0610 (#553) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ilyen nemnormalisan tartottam a telefonjaimat egészen másfél hónappal ezelőttig ;)

(#558) novinyul válasza hislah (#555) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam sincs jelen ez a "hiba" De nagyon függ attól ahogyan tartod a telefont, elég széles a Note 7 ez okozhat ilyen problémát.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#559) hislah válasza novinyul (#558) üzenetére


hislah
aktív tag

Tegnap este tükörben néztem, hogy hova helyezem a telefont. Tök hektikusan csinálja. :(

(#560) 22Dávid22


22Dávid22
aktív tag

Sziasztok!

Erre a problémára próbálta már valaki a szervizmenüben a kalibrálást? (Tárcsázóba be kell írni a *#*#6484#*#* kódot, a megjelenő listában lejjebb ott van a proximity sensor.)
Ugyanis ezzel kapcsolatban azt vettem észre, hogy ha úgy kalibrálom a szenzort, hogy közvetlenül takarom azt, akkor utána sokkal közelebb kell lenni a szenzorhoz ahhoz, hogy a szervizmenüben is "közelt", azaz 0-át mutasson (kb. 1,5 centire). Viszont ha úgy kalibrálom, hogy semmi sincs a szenzor közelében, akkor sokkal messzebbről jelzi a közelséget (kb. 5 centi), azaz hívás közben is már távolabbról elsötétítené a képet.

(#561) G48 válasza Hegezoo (#548) üzenetére


G48
senior tag

Köszi.

(#562) _stick_ válasza 22Dávid22 (#560) üzenetére


_stick_
őstag

Ezt én is így csináltam és csakis így használható. :( Jobb kezes vagyok. Azt is észrevettem, hogy ha szabadtéren telefonálok és a nap hátulról éri a telefont (oldalról a fülemet) akkor nem érzi a közelséget és villog összevissza. Ha árnyékba megyek egyből jó lesz, ill. zárt helységben sincs ilyen gondom.

Más téma. Nektek hogy szuperál a GPS? Navigálásra waze-t használok de már nem először fordul velem elő, hogy nem talál jelet. Ma pl. délelőtt Budapesten keresztül utazva alig talált. Egyszer-egyszer bevillant, hogy fogja, de aztán megint elvesztette. Kb 20 percig ment ez. 1-2 óra múlva mentünk haza, utána meg egyből és az út végéig jó volt... :F

(#563) vadászcsiga válasza hislah (#559) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én fülem nagyon játékos :D

(#564) #22743424


#22743424
törölt tag

Most nem azért de aki jobb kezes az nem bal kézzel fogja a telefont ? Vagy csak én vagyok így ezzel?😁

(#565) hislah válasza #22743424 (#564) üzenetére


hislah
aktív tag

Én váltogatom. :) Mellesleg jobb kezes vagyok.

(#566) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

a kétbalkezesek tartják rosszúl...

(#567) aelod válasza vadászcsiga (#536) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy nem éppen ezért a ma-n lévő tesztek nagyon elnagyoltak szerintem és unalmasak is...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#568) Archttila válasza aelod (#567) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk nekem az a fura, hogy valaki ezért képes lenne eladni a telefont mikor már ott virít XDA-n az (egyelőre) unofficial TWRP és a beta OrangeFox is, innen meg már csak pár másodperc egy CrDroid. (ami mellesleg official) vagy egy LineageOS...

De idővel jönnek a többiek is: Resurrection Remix, AEX (ebből már van FAN edition), Pixel Experience...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#569) Crvsh3R válasza Crvsh3R (#456) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Azoknak írom, akiknek esetleg ugyanez a hiba jelentkezne custom launchernél (nálam Nova Launcher Prime-nál): ha MIUI gyári launchere alatt kitesztek közvetlen tárcsázás parancsikont valakire, akkor arra Nova Launcher alatt nem fog kitenni parancsikont valamiért a rendszer. Miután törlésre kerül MIUI launchere alól utána már simán kiteszi a Nova Launcher képernyőjére az parancsikont.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#570) Gusion


Gusion
újonc

Pénteken rendeltem meg a 4/64GB-s készüléket,kíváncsian várom remélhetőleg holnap már hozza a futár :D

Ryzen 5 1600AF-Gigabyte B450M DS3H-G.Skill SniperX 2x8GB DDR4 3200MHZ--Corsair MP510 240GB M.2 SSD--Antec Earthwatts 550W 80+Platinum--ASUS Rog RX 580 8GB STRIX OC

(#571) aelod válasza Archttila (#568) üzenetére


aelod
veterán

+1

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#572) vadászcsiga válasza Archttila (#568) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Magyar fórumba magyarul írj ;)

(#573) ben11 válasza Archttila (#568) üzenetére


ben11
őstag

Én romolgattam anno korabbi telefonomon, december mindig az lett az eredménye, hogy valami szar volt. Ez nem működött, az bugzott, amaz meg nem akart elindulni stb.
Mostanra úgy vagyok vele, hogy használni szeretném a telefont és nem b*sztatni.
Ezért keresek olyat, ami gyárilag kellően stabil, közel hibamentes.

[ Szerkesztve ]

(#574) telefon6310 válasza _stick_ (#562) üzenetére


telefon6310
tag

Nálam folyamatosan elveszti a gps jelet a kocsiban. Ilyet semelyik telefonom nem csinálnt ezelőtt. Ejnye-bejnye... Egy navigálásnál nem éppen szerencsés dolog ez.

(#575) aelod válasza telefon6310 (#574) üzenetére


aelod
veterán

Ez másnál is előfordulhat vagy egyedi eset? Nem szeretném ha berendelem és utána nem lenne jó gps-re....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#576) vadászcsiga válasza aelod (#575) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyedi eset lehet, nálam pl jó. Eddig nem vesztett jelet navigálás közben.

(#577) Gloob válasza Archttila (#568) üzenetére


Gloob
addikt

Sati!
Ez nem az RN4-es topic. Itt az urak még nincsenek hozzászokva ehhez. Majd később...... Ez a telefon még nagyon új! 😀😀
Egyébként részemről +1
Az OrangeFox linkje rossz. Mellesleg milyen állapotú? Ha béta is, de használható már, vagy jobb várni vele még?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#578) szunyi777 válasza Archttila (#568) üzenetére


szunyi777
őstag

A héten nekem is megerkezik! Nyitom a BL-t, megy fel a Havoc-OS és ez is official! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#579) #22743424 válasza szunyi777 (#578) üzenetére


#22743424
törölt tag

Már vége van a BL döntőnek (.Tottenham 0–2 Liverpool FC :DD

(#580) telefon6310 válasza aelod (#575) üzenetére


telefon6310
tag

Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy legfőképpen akkor veszti el a jelet, amikor ledobom a sebváltó elé. Ha felteszem az ablakhoz, ott mondhatom, hogy teljesen stabil. De azért ez akkor se normális, ez előtt egyik telefonom se akadt meg ilyenen.

(#581) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Komolyan átmegyünk Apple-be? :D "Azért nincs térerő, mert rosszul fogod a telefont."

Sic Parvis Magna

(#582) vegyszer válasza KubanitoS (#539) üzenetére


vegyszer
addikt

Van javulás a telefonálás közbeni füllel való partizánkodásra: card meg, míg nem izzad a füled. Hinné az ember, vagy se, én majd 4 évvel ezelőtt pont erre panaszkodtam a Redmi 3 Pro esetén. Megszoktam, hogy le kell zárni. De a Mi Mix 2, és a Zasszony Redmi note 7 telója is csinálja. Az én telóm típustól függetlenül jellemzően május október között produkálta.

Bar én jellemzően reptéri módba tettem beszélgetés alatt.

És ez megint olyan Apple rosszul fogod hiba jelenség. Valószínűleg a verejték és az infra közelség érzékelő nem jó barátok.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#583) forgonati


forgonati
őstag

Ez a proximity dolog már bosszantó. A telefon tetszik, árbajnok, viszont sanszos hogy emiatt el fogom adni, ha nem lesz javítva. Telefonálás után azt látom hogy nyitva a számológép és 483628372020002 van bele írva... Máskor a banking applikációm van nyitva, néha a waze. Szorítanom kell a fülemre mint állat, hogy ne kapcsoljon be a kijelző, ami nyáron azzal jár, hogy izzadni kezd rohadtul. Kellemetlen. Ha a bal fülemhez tartom, valamivel jobb. De ott sem mindig. Kalibráció nálam nem sokat segít. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#584) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én kifogtam a patent gyártósorról egy telefont vagy nem tudom, de sose vettem észre, hogy random alkalmazások nyitva lennének telefonálás után. Pedig nagy félelemmel jöttem át iOS után és figyelem rendesen a telefont, de ilyet még nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#585) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#584) üzenetére


30z.Samu
félisten

Viszont a MMS konvertálás továbbra is foglalkoztatott, kicsit idegesített, hogy kicsit hosszabb SMS-t küldenék akkor már MMS-ben akarja küldeni és nem lehet sehol kikapcsolni. Körbenéztem a Play Áruházban és letöltöttem a Google Üzenetek alkalmazást, azt tesztelgetem, de szerintem jó lesz.

Sic Parvis Magna

(#586) Watson25


Watson25
tag

16:9 ben "csak" 9 megapixeles képek készíthetők a hátsó kamerával az elsővel viszont 10. Az ezelőtti Redmi note 3as készülékem is már a hátsó kamerával 12 mpx - t tudott 16:9 ben

(#587) Doki16


Doki16
addikt

Szert tettem egy Digi sim kártyára. Náluk már van VoLTE. Be lehet ezt a funkciót valahogy kapcsolni a telefonon?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#588) vadászcsiga válasza Doki16 (#587) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#589) Doki16 válasza vadászcsiga (#588) üzenetére


Doki16
addikt

Uhh, nem kerestem, bocsi :)

Köszönöm szépen, remélem ez menni fog egy régebbi Note3-on is :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#590) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

(#591) vond


vond
MODERÁTOR

Már naponta kétszer kell töltenem a Hero-t, meg az Android 4.2 is egyre jobban behatárol, úgyhogy belevágtam én is, rendeltem egy fekete 4/64-est a LikeStore-ból. :) 59 ezer nem pénz érte. Majd valahogy kigazdálkodom.

Úgyhogy valószínűleg továbbra is itt leszek. Ha pl. be kell tenni valamit az összefoglalóba, vagy módosítani/törölni kell egy hozzászólást, akkor nyugodtan szóljatok itt, vagy akár privátban. ;)

Remélem, legalább annyi ideig elmegy ez is, mint az előző. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#592) vadászcsiga válasza vond (#591) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Android 4.2??? :Y :D Nem most volt.

(#593) vond válasza vadászcsiga (#592) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát nem. :D A 2014-es Black Friday alkalmával vettem az Alcatel Hero-t 100 helyett 60 ezerért. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#594) novinyul válasza vadászcsiga (#592) üzenetére


novinyul
veterán

Az igen :D Sűrűn cserélsz telefont :))

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#595) azimut válasza vond (#593) üzenetére


azimut
aktív tag

Alig merem leírni: Lenovo P780-ast (első okostelefonom) cseréltem, azon Android 4.4 volt. Ez a második okostelefonom (igaz, az előzőből beszerzések, életre keltések és családtagok elárasztásával 8 db volt), így számomra kultúrsokk volt a RN7 nyújtotta minőségi javulás.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#596) vond válasza novinyul (#594) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát, ha nem döglik be, és nem is teher a használata, akkor minek váltsak? Pénzem se lenne félévente, évente telefont cserélni, de nincs is igazán ingerenciám. :N

(#595) azimut: Előtte nekem is csak egy Huawei Y300 volt, azelőtt meg egy Samsung Galaxy Gio. Ennyi az okostelefonos történetem. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#597) vegyszer válasza vond (#596) üzenetére


vegyszer
addikt

Akkor te se az az ágyon romolós/romboló fajta vagy, ha jól sejtem.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#598) Archttila válasza vadászcsiga (#572) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Narancsróka, vagy mire gondolsz? :D

(#573) ben11

Én is csak használtam az AEX-et, (ráadásul custom kernellel) csak sajnos lipickára tört a telóm így kénytelen voltam venni egy újat. :)

(#577) Gloob

Igen azt látom, de azért remélem nem off hiszen azért szorosan kapcsolódik a telefonhoz. :) (Linux topikban is szó van legalább 40 féle disztrórol) :)

(#578) szunyi777

Erről majd beszámolhatnál milyen, mert még soha nem használtam :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#599) Gloob válasza Archttila (#598) üzenetére


Gloob
addikt

Sati
Miért lenne off! Akit nem érdekel, az átlapozza. De ez után az OrangeFox-ot NarancsRókának fogjuk hívni! 😀😀
Más: neken is van egy digi-s kártyám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#600) Dodgedart válasza _stick_ (#562) üzenetére


Dodgedart
csendes tag

Nekem pár hete kezdte el, hogy gps be, waze be és nem talál semmit. Majd kb 10-15 perc múlva egyszercsak jó lesz. Utána viszont már tartja a jelet.
Előtte hónapokig teljesen jó volt. Kb 1-2mp és már meg is volt a pozíció. Kicsit bosszantó...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.