Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Viktor0610 válasza tucsok8510 (#1697) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel az Xiaomi.eu ROM előfeltétele a nyitott BL, így ez nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1702) trebrona válasza Viktor0610 (#1701) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Gyanítom EEA gyári rom a kérdés, nem xiaomi.eu.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1703) Viktor0610 válasza trebrona (#1702) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Oh, akkor bocsi. :DDD
Javítottam is a hozzászóláson.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1704) tomsolo válasza trebrona (#1702) üzenetére


tomsolo
őstag

mindegy mert ez kb teljes rom cserének minősül és ez bl nélkül nem megy

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1705) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Én egy teljesen egyszerü átlátszó tokot rendeltem ami a kamerát is védi. Nem vagyok híve az ilyen-olyan csicsás mintás barázdás húdejólnézni stb tokoknak. Tönkre teszik a telefon imázsát, plusz olyan vastagok meg anyag van rajtuk (valami szövet vagy textura) hogy a telefon se tud hülni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1706) vargalex válasza tomsolo (#1704) üzenetére


vargalex
félisten

Teljes ROM csere fastboot módban bl nyitás nélkül lehetséges szerintem...

Alex

(#1707) csabi63 válasza Hegezoo (#1639) üzenetére


csabi63
senior tag

Megjött nekem is a launcher frissítés. :)

(#1708) laca1052 válasza Putyin90 (#1604) üzenetére


laca1052
tag

Igen sikerült így beállítani de egy gyári vissza állítás után Kepernyő hosszan nyomasa után nem jelenik meg a beállítások bán a 4x6 vagy 5x6 rész a kezdő képernyőn megmaradt az 5x6 a másikon meg 4x6 lett hogy tudom visszaállítani? Válaszod előre re is köszönöm.

(#1709) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Rendszer alkalmazás frissítésnek nem sikerül lekérnie az adatokat. Hiába próbálom, nem sikerül csatlakoznia. :(
Volt ilyen valakinek? Esetleg valami ötlet?

(#1710) Bagoly01 válasza Bagoly01 (#1709) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Dél Koreai régión sikerült.

(#1711) coppola válasza Bl.Gyo. (#1705) üzenetére


coppola
tag

Ez nagyon baba, köszi, lőttem egyet én is! :C

(#1712) azimut válasza Bagoly01 (#1710) üzenetére


azimut
aktív tag

MIUI 10.3.4.0 (PFGEUXM) - pedig Banggod vásárlás - frissítést nem győztem kivárni, régió átállítva Indiára, azonnal megvolt.

Más: külföldi utamon ez volt a kamera, azonnali képek lövése, videók, szóval nekem nagyon bejött minden fűszál tisztán kivehető. A korábbi hozzászóló kollégák fanyalgását nem igazán értem, hacsak nem a National Geographicnál álltok alkalmazásban, és profi gépek csüngenek a nyakatokban, miközben a kolibri szárnycsapásait elemzitek - bocs.

Gcam videó 4K beállítással gyakorlatilag nagyestés mozifilm minőség. :)

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#1713) azimut


azimut
aktív tag

Szubjektív tok-értékelés, ezekre összesen 16,11$-t költöttem, +1000 Ft-ot. Aliról rendeltem olcsón, de az utolsó 1 hónap után futott be:

1. Pattintós tok, with glass
Előny: kamera perem, letisztult design
Hátrány: nagyon csúszós a fogása, gyakorlatilag szappan

2. Sci-fi kinézetű gyűrűs tok
E: maximális védelem, űrkorszaki kinézet, gyűrű, mágnes, csicsa
H: emiatt nagy, és az ujjlenyomatolvasóhoz mélyen kell nyúlni, amúgy egy StarWars-rajongó kiccsávó kezében jobban mutat

3. Flip (bocs a lenovós színvilágért, de így elegáns)
E: kamera a legmélyebben
H: viszont az ujjlenyomat olvasó, és a gombok is. Azzal szembesültem, hogy balkezesként nem tudom elegánsan kezelni, bénázok vele.

4. Hagyományos kemény tok
E: kamera elfogadható mélységben, a telefont nem nagyítja
H: nem nagyon van

5. Az 1000 Ft-os bőr tok (utcai árustól)
E: tuti védelem
H: kétkezes használat

Gravitációs esemény még nem történt, így a hardcore teszteket kihagytam. A 4. és 5. számút használom egyszerre, tehát tok a tokban, üvegfóliát nem raktam fel. Igaz, így kétkezes a használat, de ehhez már szokva vagyok. Amint írtam, erősen szubjektív elemzés.

Nem én vagyok a mindig elérhető Legfontosabb Jenő ügyvezető/PR-os/szikvíz termékmanager, függőség is csak mértékkel alakult ki, pl. vezetés közben nem veszem fel a telefont. Hátul a család, aztán ott vagytok Ti is a forgalomban családostul. Nem csak a bünti miatt, hanem szerintem szimplán bunkóság. Haragszom a bonyolult forgalmi helyzetben is "fület vakaró" egyedekre, akik amúgy félkézzel is zseniális sofőrök MI-val ellátott önvezető autójukban.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#1714) aelod válasza azimut (#1712) üzenetére


aelod
veterán

EIS bekapcsolható Gcamnál?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#1715) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Lőttem párat én is tegnap Gcam-nak mondjuk nekem kissé fura a "kezelhetősége"... :D

Gcam

Ez gyárival

Ez ismét Gcam

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1716) Pityu. válasza azimut (#1712) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Pedig nagyon egyszerű volt amit én leírtam,és egy ember észre is vette,meg ahogy írtam nem dslr minőséget várok és gcammal nekem is jó.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1717) azimut válasza aelod (#1714) üzenetére


azimut
aktív tag

Bizony ám! Már kezdtem gondolkodni egy gimbal beszerzésén/tákolásán, de majdnem felesleges. Pl.: videó 0,44-től kocsiból, zoomolva, a horizont viszonylag egyenes. A minőség a youtube feltöltés miatt butított, eredetben korrekt.

Azért egy gimbalt kipróbálnék.

Pityu: Általános jelenség, amiről írtam, nem személyeskedés. Lehet, hogy vak vagyok (a doki fehér kormányt írt fel vezetéshez), de vadászkutya legyek, ha különbséget tudok tenni a közreadott képek minősége között, mindet bátran meg lehet mutatni ismerősöknek, ne felejtsük el, ez csak egy telefon.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#1718) azimut válasza Lacuss20 (#1715) üzenetére


azimut
aktív tag

Nna, erről beszélek, mind képeskönyvbe illő... Ha a kamillás nem jogvédett, felhasználnám háttérképnek. :D

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#1719) Lacuss20 válasza azimut (#1718) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Természetesen nem, én is annak készítettem :) :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1720) Pityu. válasza azimut (#1718) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kérdés, milyen képes könyvbe :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1721) Joker88 válasza azimut (#1713) üzenetére


Joker88
őstag

ez a hozzászólás szerintem mehetne a topic-összefoglalóba.. aki szeretne ilyen telefont annak már a telefonvétel előtt meg lehetne venni a tetsző kiegészítőket..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1722) Plug Life válasza Joker88 (#1721) üzenetére


Plug Life
senior tag

Van százféle tok, mért pont ez az 5 legyen az összefoglalóban?

(#1723) vadászcsiga válasza Plug Life (#1722) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg a user beírja hogy Redmi note 7 case, aztán választ jobbakat.

(#1724) Joker88 válasza Plug Life (#1722) üzenetére


Joker88
őstag

de így legalább láthatja azt,hogy esetleg melyik melyik védi a kameránál a kiálló szigetet..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#1725) vadászcsiga válasza Joker88 (#1724) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyakorlatilag mindegyik. Legtöbbnel kihangsúlyozzák képekkel illetve nyilakkal mutatják.

(#1726) G48


G48
senior tag

Akár mehetne F2FS-en HavocOS OrangeFox-al karöltve - ha tudnám hogy kell?

(#1727) Crvsh3R válasza Bl.Gyo. (#1705) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nekem ugyanez a tok van, de a gombokat szinte lehetetlen benne megnyomni.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#1728) szunyi777 válasza G48 (#1726) üzenetére


szunyi777
őstag

Először is adatvesztés. Az Orange FOX recoveryben a data, cache, system particiokat kell partícióbálni ext4 ről F2fs re. Utána újra húzni a romot.

Kép
Kép
Kép
Change FS

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1729) tomsolo


tomsolo
őstag

Borzasztó drága tokokat mutogattok itt. ;)

Tessék itt van két jó és olcsó:

Egyébként már miért ne mehetne az összefoglalóba milyen kiegészítő jó és melyik nem. :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1730) Pityu. válasza tomsolo (#1729) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem a legfelső van,állat tok imádom ilyen volt a redmi note 5-ösömön is :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1731) azimut válasza tomsolo (#1729) üzenetére


azimut
aktív tag

Tok ügy: Ha észrevettétek, egymástól karakteresen eltérő típusokat szereztem be, ezeket próbáltam bemutatni. Ezeken belül témyleg végtelen a variációk száma. Az úri passzióm során legalább 6 sör árát buktam, a 3-4 dodó tényleg pazarlás a 2-höz képest. Van-e még más típus?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#1732) KubanitoS válasza tomsolo (#1729) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem is ez a felső van. 700 forintba került mindenestül és meglepően jó termék. Tökéletesen illeszkedik a telefonra, jó a fogása és a kamerát is védi. Ajánlott.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1733) Sys85 válasza KubanitoS (#1732) üzenetére


Sys85
veterán

Én a céges szutyok Galaxy J3-on is ezt használom,meg Redmi Note 5-ön is ez volt.
Teljesen jó a fogása és nem is ronda.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1734) G48 válasza szunyi777 (#1728) üzenetére


G48
senior tag

Így csináltam, kétszer, EXT4 maradt a Havoc telepítés után.

(#1735) Bl.Gyo. válasza Crvsh3R (#1727) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Majd meglátjuk ha megjött.

(#1736) szabacsik


szabacsik
őstag

Felmerült pár kérdés.

1.
Az egyes simen kikapcsolható teljesen a net? Nem kell 3g se. Ha igen, hol?

2.
Ha a kettes simen beszélek és az egyest hívják akkor jelzi számomra? (elméletileg a hívásvárakoztatás aktív)

3.
A service testeknél (*#*#64663#*#*) a battery testnél másnak mit ír a battery [kép] id-re?

/\____/\

(#1737) konzumpro válasza szabacsik (#1736) üzenetére


konzumpro
senior tag

1: Adatforgalom beállítása
2: -
3: 71000

(#1738) trebrona válasza szabacsik (#1736) üzenetére


trebrona
Topikgazda

2. Nem. Ha a kettesen beszélsz, az egyes nincs hálózaton, olyan, mintha ki lenne kapcsolva.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1739) szabacsik válasza konzumpro (#1737) üzenetére


szabacsik
őstag

+ (#1738) trebrona

Köszönöm! :R

/\____/\

(#1740) azimut


azimut
aktív tag

G48 és szunyi777 kartársak 1726 és 1728. számú rövid hozzászólásai egész estés olvasnivalót adtak, hogy megértsem a titkosírásukat. Ha jól értem, létezik az Orange Fox nevű recocery, amely TWRP-ből rakható fel (első olvasnivaló). Itt meg lehet változtatni (igaz TWRP-ben is) az Ext4 fájlrendszert F2FS-re, ami gyorsab írás/olvasást tesz lehetővé (második olvasmány). Aztán szó esett a HavocOS AOSP alapú custom romról (harmadik kötet).

Ha használjátok, kifejtenétek-e ezek előnyeit? Magyar leírást nem találtam, elsőre az Orange esztétikusabb, magyar nyelv is elérhető, esetleg többet tud? F2FS-ről tapasztalat? Észrevehető-e az átlagjúzernek valami változás?

HavocOS tud-e magyarul? Korábbi telefonomra AOSP alapú romot húztam fel, ami minimalista, egyúttal részletesebb beállításokat tett lehetővé (megspékelve GravityBox-al), nagyon szerettem. Azt sejtem, hogy kipakolhattak belőle minden szemetet, igen sok beállítással rendelkezik, és talán sötét mód is elérhető. Ne habozzatok megosztani a véleményeket!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#1741) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Hol lehet kikapcsolni, hogy gépelésnél, ne javítsa ki a szavakat?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1742) solfilo válasza kelzsoca (#345) üzenetére


solfilo
veterán

bocs az off-ért :B

Likestore-hoz van egyéb elérhetőség, mint a honlapjukon?
Telefonos ügyfélszolgálat szétkapcsol a menüpont megnyomása után, tegnapi e-mailre nem reagálnak, facebook üzenetre sem. Ismerős rendelt ott telefont, s a rendelése kapcsán érdeklődne náluk, mert elutazik holnap. (pénteken rendelte, raktáron volt a telefon, 1-2 munkanap az ígért szállítási idő)

solfilo

(#1743) konzumpro válasza zorzy4 (#1741) üzenetére


konzumpro
senior tag

További beállítások, Nyelvek és bevitel, Helyesírás-ellenőrző

(#1744) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Kolegámnak Redmi Note 7 telefonja van , meghülyül időnként a camerája ha sárga szint lát . Feldraktunk egy open camera alkalmazást azzal tökéletes . Mi lehet a baj .(ja és érdekes módon panorában , videóban nincs ilyen gond).

(#1745) szunyi777 válasza azimut (#1740) üzenetére


szunyi777
őstag

Akkor olvastál bőven! :D
Igen, twrp ből is flashalhető az Orange FOX vagy parancs sorból. F2fs gyorsabb írás /olvasás. Én F2fs en kívül OC kernelt használok. Pörgős a készülék. Össze hasonlítani nem tudom a stock rommal mert pár nap múlva gyalultam le és ment fel a Havoc-OS. Tud magyarul a Havoc-OS de vannak hiányosságok. Sokkal több ficsőrt tartalmaz mint egy stock rom vagy Aosp alapú rom. Annyit tudok mondani, hogy tedd fel és próbáld ki. Utána tudsz véleményt mondani. Én hosszú évek óta Aosp alapú romokat használok, RR, AICP, stb.. Nincs bloatware, testreszabható, stb.. Hirt ennyi.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#1746) laca1052


laca1052
tag

Az össze foglalóban szereplő rom link nem működi. de az én telefonommal megegyező rom-ot innen le tölthetem?
[link] a választ köszönöm.

(#1747) tomsolo válasza laca1052 (#1746) üzenetére


tomsolo
őstag

persze, én is onnan raktam fel

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1748) zorzy4 válasza konzumpro (#1743) üzenetére


zorzy4
őstag

Az ki van kapcsolva.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#1749) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Kicsit fura, lehet ezzel a perifáriával járó dolog, de nekem játéktól elég gyorsan merül a teló, ugyanezen játék nyilván szegényesebb beállításokkal P8 liteon elég sok kört bírt a Note 7 50% ra szalad 4 ből masszívan :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#1750) Archttila válasza szunyi777 (#1745) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Az RR az Lineage alapu. :P

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.