Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) axlfsi válasza ittakary (#16100) üzenetére


axlfsi
veterán

32eseken most szállok le, nemá, hogy nem vártok meg. Egy csapoltat kérek, add le a rendelést, köszi :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16102) rum-cajsz válasza ittakary (#16100) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nincs még itt senki

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16103) Paszkal3


Paszkal3
tag

Kérdésem az lenne felétek,hogy a térerő jelzőm mindig E mutat.Hiába van állítva 3Gre vagy Ltere.Új sima kártya van benne.Nincs rootolva.05Q rom van fent.Mi lehet az oka vagy mit tudok csinálni?

(#16104) axlfsi


axlfsi
veterán

Öööö... :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16105) kcsa válasza axlfsi (#16104) üzenetére


kcsa
veterán

Translate dolgozott látom :( ;]

(#16106) Paszkal3


Paszkal3
tag

Közben raktam bele egy vodás simet és azzal minden kerek!H+ van telibe.

(#16107) gF


gF
senior tag

Volt vmi extra? Mert sajnos én végül abszolút nem tudtam menni.

(#16108) rum-cajsz válasza axlfsi (#16104) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Rajta vagyok a képen. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16109) Monyos válasza rum-cajsz (#16108) üzenetére


Monyos
aktív tag

Véletlenül nem a topicból nyerte valaki a telót? :C :Y
Nekem nagyon tetszett a hozzáállásuk, főleg, hogy így kitették szabadon tapizni a telókat. (na meg az a sok pizza meg sör... :P )

Egyébként pozitívan csalódtam a telóban, teljesen elfogadható a mérete.
Hétfőn kerül hozzám egy G3, párnapig izzasztom aztán eldől, hogy lesz-e csere OPO -ra. :K

+ szerk.:
OxygenOS mintha egy az egyben stock Loli lenne.

Nem válasz akart lenni, sorry!

[ Szerkesztve ]

(#16110) Bobm válasza Monyos (#16109) üzenetére


Bobm
tag

Mit mondtak az OxygenOS-ról?

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#16111) mukurisho válasza Monyos (#16109) üzenetére


mukurisho
tag

Kérdésedre a válasz: DE!! :DD
Az átadásról is lesz majd kép :B

(#16112) axlfsi válasza rum-cajsz (#16108) üzenetére


axlfsi
veterán

Osztán melyik vagyol és mé nem mutatkoztá be, he?! :) :)
Egyébként: Jó vót, szép vót, ennyi vót. Nyertem egy pólót és van egy csopi kép is, de pl. egyik kedves fórumtárs speciel egy 64GB szendsztónnal lett gazdagabb (hogy rohaggyámeg megest :D ). Ezúton is gratulálok neki!
Ruta-val van egy közös mosolyunk (jobb híján), viszont ittakary, hol a kary pedig a buli végén úgy kifaggatta Carl-t néhány doboz sör mellett (amit mellesleg mindannyian markoltunk már; ingyen mérték), hogy csak lestem :)
Sajnos nem értem rá tovább, így húztam elfele (viliről írok éppen), de aki maradt és olvassa: pusziljátok le helyettem is Rutilányt és Bridzsitet (aki még névjegykártyást is adott :) ).

(#16111) mukurisho Nu, csak telefon van abban a dobozban és nem féltégla? :D

(#16110) Bobm Azt, hogy a beta, a forumukról letölthető, a végleges pedig a Oneplus Two-val fog jönni.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16113) ABal válasza axlfsi (#16112) üzenetére


ABal
őstag

Neked meg nem is hosszú szőke hajad van, csak megvezeted az egész fórumot. :D

Ja, és ami a legnagyobb vicc: kiderült, hogy ananasz1 a szomszédom! LOL

Gratulálok a nyerteseknek! :C

Carl és a többiek nagyon közvetlenek, őszinték és barátságosak voltak. Szóvak, egy szimpatikus társaság. (Ellentétben a büféssel, aki leszólta a One-t)

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16114) assemble válasza axlfsi (#16104) üzenetére


assemble
addikt

Ezt a vegen megemlitette valaki Bridget-nek, mondta h ezert valakit ki fognak rugni (de csak viccelt szerintem) :D

Jo volt amugy, tok kozvetlenek voltak, jofejek. Rakerdeztem a Two-ra is, azt mondtak Q3-ra tervezik, de semmi tobbet nem mondhattak.

(#16115) ananasz1 válasza ABal (#16113) üzenetére


ananasz1
tag

Igen, ez volt a nap poénja! :)
Nekem meg van szelfim Carl-lal :D
Csuda jó arc volt a csapat és nagyon örülök, hogy végre pár névhez lett arc is!
A házi nyertesünknek meg nagy gratula, jó helyen lesz az a tepsi :)

Ja, Carl ígért egy bambusz meghívót, elkérte az e-mailemet, remélem küldi!

[ Szerkesztve ]

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#16116) FeRkE


FeRkE
őstag

Szerintem is jó fej banda, klassz volt az event is, megérte elmenni! Én is egy pólóval tértem haza :) Ha így folytatják, akkor a következő telóm is Oneplus lesz.

(#16117) #01696768 válasza mukurisho (#16111) üzenetére


#01696768
törölt tag

azt az imeit a helyedben nagyon gyorsan töröltetném...

(#16118) vinpilu


vinpilu
senior tag

Szerintem jól szerepeltünk, én egy bamboo hátlapot nyertem. Arra adtam helyes választ, hogy hol nőtt fel Carl? A válasz pedig Stockholm, Sweden. Pont tegnap olvastam róla egy cikket a Lifehacker-en. :D

Tényleg nagyon jó hangulat volt, barátságosak voltak, a végén szűkebb körben úgy beszélgettünk Carl - lal, mintha a szomszéd srácé lenne a cég és kérdezgetnénk, hogy mit tervez.

OPO év végéig még elérhető lesz. Lesz új kiegészítő is áprilisban, de nem árulhatta el, hogy mi. Szerinte boldogok leszünk, örülni fogunk neki.

[ Szerkesztve ]

(#16119) axlfsi


axlfsi
veterán

(#16113) ABal Hatoize, te se vagy egy fekete csoros madar, na! :P :D
(#16114) assemble marmint miert, mert leszolitottam es lanyos zavaraban adott egy nevjegykarit, hogy keressem meg priviben a kepekert? :) Na, majd megvigasztalom, na :)
(#16115) ananasz1 csak osszejott az a szelfi? :) Carl tenyleg jo fej! :) Apropo bambusz meghivo; volt szerencsem vegigtapogatni mfranky bambuszat; hat gyerekek: brutaljo! akarok en is! :) annyira egyben van, hogy nem is gondolnatok.
(#16116) FeRkE Te hol voltal es miert nem emlekszem rad? :) Na, majd a kepen, ha bridzsitbardot le-emilezi velem, betegeljuk jol magunkat.
(#16117) fl0werstar kedves kollega :) ... lanyos zavaraban (es oromeben) lefotozott mindent. Tenyleg le a kalappal (azert hol van ilyen mar, hogy egy (snassz; mert az volt) eventen (100-150 ember kozott!) kisorsolnak, tobbek kozott, egy highend telefont (ajfon, samu, hatece...?).

... hm, most veszem eszre csak, hogy Carl, Bridget, de meg Ruta is valami gyerekkori, kisgyerekkori profilkeppel vannak a foumon :) Jo volt latni oket eloben.
Balrol jobbra: Bridget, Carl es Ruta

(#16118) vin.pilu na, Te viszont nem "csaltal", meg a zold polo is stimmel :D

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16120) s3nsitivity válasza axlfsi (#16119) üzenetére


s3nsitivity
addikt

HTC szokott a VIP felhasználók között.. Nem pár százan de azért nen is olyan sokan vagyunk.. Bár még sose nyertem semmit :( :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#16121) mukurisho válasza axlfsi (#16119) üzenetére


mukurisho
tag

Igen, nagy örömömben nem figyeltem... :C
Viszont tényleg jó lenne levenni onnan.
Esetleg ötlet, hogy ki az illetékes ebben? :U

:R

(#16122) architect26 válasza vinpilu (#16118) üzenetére


architect26
aktív tag

"OPO év végéig még elérhető lesz." Utána már csak oneplustwo vagy micsoda??

Per aspera ad astra

(#16123) vinpilu válasza architect26 (#16122) üzenetére


vinpilu
senior tag

Szeptember környékére mondták a Two-t, de ugye most március van, közbe jöhet még valami, amire most nem gondolnak. Gondolom, olyat meg nem szeretnének, hogy a One már nincs, de még a Two-val sincsenek kész, szóval a válasz igen, utána Two.

(#16119) axlfsi, hát ja, ma tényleg úgy néztem ki, mint az avatarom :)

[ Szerkesztve ]

(#16124) Timmcsy válasza mukurisho (#16111) üzenetére


Timmcsy
tag

Na mukurisho, akkor mi is beszéltünk pár szót! :)

Köszönöm vitezlejszlonak a regisztrációt, ez volt a löket, hogy végül elmenjek, pedig majdnem lebeszéltem magam róla...

Sajnos mi lekéstük a regisztrációt, így csak matricákkal lettünk gazdagabbak, pedig jó esély volt rá, hogy sokan ajándékkal távozzanak. :S

Viszont nagy élmény volt, nagyon szimpatikus társaság. Nem csak az OPO csapatot volt ám jó látni élőben, de így egy-két forumtárshoz is tudok arcot rendelni. :)

Jó éjszakát!

(#16125) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Én még annyit tennék hozzá a beszámolókhoz, hogy volt lehetőség kipróbálni a készüléket, amin az új Oxygen OS volt (Android 5.0.2). Láthatóan a stock Android élményre mennek rá, semmilyen plusz beállítást nem láttam benne (természetesen nem tüzetesen teszteltem), egyedül a "jobb, bal oldali értesítő sáv lehúzás" volt, amit észrevettem, hogy eltér a gyári Androidtól. De amit kiprbóáltam rajta, az gyors volt, nem tapasztaltam benne lassulást. Mondjuk a mellettem lévő kollégának sikerült lefagyasztania, az vicces volt. :)

David (? - sajnos rossz a névmemóriám) megerősítette, hogy még ebben a hónapban kijönnek az éles verzióval.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16126) axlfsi válasza rum-cajsz (#16125) üzenetére


axlfsi
veterán

A szoros-szakallas, szemuveges, piros kapucnis srac? Igen, O David volt.
Bal oldali srac:

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16127) rum-cajsz válasza axlfsi (#16126) üzenetére


rum-cajsz
őstag

jaja, akkor mégis sikerült megjegyeznem. :)

Közben lett külön magyar szekció az Oneplus fórumban!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16128) monchichi20 válasza axlfsi (#16112) üzenetére


monchichi20
aktív tag

ÓÓÓ ha tudom hogy van pizza akkor én is megyek :D

Grat aki nyerte a telot :)

Ha lesz Two akkor lehet érdemes lesz arra várni?? :F

[ Szerkesztve ]

(#16129) axlfsi válasza rum-cajsz (#16127) üzenetére


axlfsi
veterán

Naja, ... habar szegyenletesen gyenge a topik. Pedig ha tudna Carl, hogy bezzeg a ph!-n mar tul vagyunk a 16ezredik kommenten is.
Pedig kar, szerintem nem rossz a forum motorja (ph-tol legalbbis jobb :P ) es en lennek is ott szivesen aktivabban, de most, hogy a fenebe hivjak at mindenkit, aki itt (is) van? Mar pedig, ha innen nem megy at X szamu lelkes forumtars, a topik nem fog beindulni.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16130) assemble válasza axlfsi (#16119) üzenetére


assemble
addikt

A magyartalan forditasra gondoltam, dehat megesik az ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#16131) ittakary


ittakary
nagyúr

Jo volt latni titeket orulok hogy ennyien talalkoztunk :)

Vegul Szimpla Kertben kotottunk ki egy kis sorozessel hamburgerezessel egybekotve. Holnao meg kicsit varostneznek es 3kor megy a gepuk szoval kb 12-13h-ig kiszurhatjatok oket a varosban ;)

Mindenkinek jo ejszakat :)

(#16132) mfranky válasza ittakary (#16131) üzenetére


mfranky
őstag

Szintén örültem minden megismert arcnak, jó volt a Galaxy S6 rendezvény is... Ja ez nem az volt... Na mindegy, pizza jó volt, sört most nem ihattam, de majd legközelebb...
Gratulálok minden nyertesnek! Ruta is gratulál, itt fekszik mellettem :D :D ;) na jó éjt!

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#16133) ittakary válasza mfranky (#16132) üzenetére


ittakary
nagyúr

Almodozik a joember... :D

(#16134) farena


farena
tag

CM12-ről volt szó a találkozón?

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#16135) Criton válasza axlfsi (#16112) üzenetére


Criton
veterán

a Oneplus Two viszont szeptember felé debütál, nem? Mert akkor nem tudom a neten mit mondják, hogy hamarosan megjelenik a Oxygen.... de a beta honnan is szedhető le?

(#16136) X DoZ3R


X DoZ3R
tag

Hi
Hasznal vki SlimLP romot? Meselne is rola vmit? Azaz egyetlen rom forum ahol nem panaszkodnak annyit a lolli miatt :D

(#16137) stickermajom válasza Criton (#16135) üzenetére


stickermajom
addikt

Clark azt mondta ebben a hónapban elérhető lesz a fórumon a flashelhető Oxygen.

(#16138) kcsa válasza farena (#16134) üzenetére


kcsa
veterán

Ezt a fiaskót megemlíteni se merik :DDD

(#16139) axlfsi válasza kcsa (#16138) üzenetére


axlfsi
veterán

Hala istennek. Unalmas is már!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16140) kcsa válasza axlfsi (#16139) üzenetére


kcsa
veterán

Há' nemtom, engem is érdekelne a dátum. Nem vagyok az a flashelgetős fajta, unom a mókolást, a gyári frissíéseket azért szeretem :)

(#16141) sonyz7 válasza X DoZ3R (#16136) üzenetére


sonyz7
tag

Én. Bár nem a robbie félét, hanem a fusionjack sabermodot. Mi a kérdés? Gyors? Igen. Nem indul újra? Nem. Jó az üzemideje? Igen. :K

Mi 10 pro

(#16142) Criton válasza stickermajom (#16137) üzenetére


Criton
veterán

xdan azt mondogatják , hogy kint van már a fórumon, de én nem találom sehol sem.....

(#16143) ittakary


ittakary
nagyúr

CM12S is jönni fog

Criton: veled találkoztam?

[ Szerkesztve ]

(#16144) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Császtok Oposok :)

Nagyon szuper volt az előadás, bár baromira hálás lennék annak a kollégának, aki nyerte a telefont, hogy figyelembe venné, hogy DIREKT hagytam neki meg a kihúzott számot a feliratozásnál, tehát nekem köszönheti, hogy nyert, innen meg nem szeretném a szájába adni a szavakat, hogy köszi, meg hogy megis te érdemled meg jobban a telefont, itt van vidd :D

Na ami érdekes volt nekem, és megmaradt az estéről:

- CM-et ki se ejtették, se az előadáson se utánna szerintem szerintük meg sem történt :)

- A CEO úrnak valaki szólhatott volna, hogy az a usenka sapka az a xiaomi kis fehér nyúlegerének van a fején mindíg mint valami nagy nagy jelkép, és igy áthallásos kissé a így az ő fején látni :D

- A külső akku pakk lesz feketében is (rücskös homokkövesben) és 5.6K-ért lehet majd megkapni. Ja, és ha megrázod megmutassa, hogy hol tart benne az áram, mert gomb az nincs, és ezt más okos tesztelők írták is, hogy de béna, nincs gomb, nem lehet tudni mennyire van feltöltve... szóval rázni kell, de csak kétszer szabad, mert a több az már másnak számít :D Ja, és arra jutottunk, hogy ha a mellé adott kis kábelt az egyik USB portjába kötjük, a végét meg a saját töltő aljzatára, akkor folyamatosan töltjük a töltőt önmagával, és a megmaradt USB porton meg tudunk még tölteni egy másik telefont, ergó örökélet energiát lehet kinyerni a cuccból :)

- A Bridzsitnek meg a vége fele mikor a pin kódos képernyőjét fel akarta oldani, akkor beakard a touchscreen-je és hozzáérés nélkül is írta be a számokat :D Aztán kapta is a rebootot a telefonja :) VIgyorogtunk, Ő is, ezzel meg is beszéltünk mindent :D

- Ki volt olyan bátor, hogy a cimkés névfelírásnál amikor a lépcsőn álltunk a sorban meg bátorkodott említeni Ittakary és az én nevemet? Ott álltam előttetek hallottam mindent! :D

Szolgálati közlemény: Megkérdeztem a GSM eldobálást, ha jól értettem abban a remek hangzavarban, akkor azt mondta a srác, hogy már hallott erről, nyissunk rá tiketet, ne xarozzunk, mert csak úgy tudnak bármit is kidebuggálni, hogy hw vagy sw hiba, szóval ne kisérletezzetek, hanem RMA-zzátok meg! Ugyanez igaz a pár nap után nem csörög a csengőhang a Lollin témára is, lesz hibakezelő az Oxygénre is, nincsen vesély csiga.

A másik. Kano testvírem dzsanájjam a szívit szeretne majd a reboot problémára mondani valamit, csak hogy ne felejtse el :D

Ittakary, kár, hogy nem találkoztunk, leülhettünk volna egy asztalhoz és játszhattunk volna ittakary hol a kari-t :D

[ Szerkesztve ]

(#16145) X DoZ3R válasza sonyz7 (#16141) üzenetére


X DoZ3R
tag

Kb valaszt is kaptam a kerdesemre :) regota keresek mar egy normalis lp romot napi hasznalatra, remelem ez tényleg jo lesz , koszi :)

(#16146) ananasz1 válasza vitezlejszlo (#16144) üzenetére


ananasz1
tag

Hirtelen nem tudom, melyikünk száján esett ki, hogy vajon ki lehetett a 'hol a kari' csodás szóvicc atyja, de szerintem örülj, hogy rögtön te jutottál eszünkbe :DDD

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#16147) vitezlejszlo válasza ananasz1 (#16146) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

:) Kussoltam is, nehogy megverjetek :D

Ha jól láttam kifele menet, akkor a 135 körüli sorszámok már megmaradtak, tehát kb a fele ember jött el, mint aki feliratkozott.. többen mondjuk nem is fértek volna nagyon el bent :D

(#16148) mfranky válasza vitezlejszlo (#16147) üzenetére


mfranky
őstag

Legközelebb azért szólj, ha ott vagy körülöttünk :D
Egy PH!-s OPO-s csapatképet akartunk készíteni :D Na majd kint, ha meghívnak minket a főhadiszállásra :D :D

vin.pilu volt aki megemlített :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#16149) vitezlejszlo válasza mfranky (#16148) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

vin.plu. Megjegyeztem az arcátlan nevét! :D

(#16150) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Aki volt olyan merész, hogy előllünk elfoglalva a helyet a nyomkodós asztaloknál taperolta a pizzás zsíros kezével a telefonkat, nem nézte-e meg véletlenül, hogy mi volt a bulid (kernel) dátuma a OOS-nel? :)

Én nem ertem megérinteni azokat a telefonokat, hát húsos-kolbászos zsír folyt le már rajtuk a végére :D És csodálkoztok, hogy lefagy? Ti türnétek ugyanezt magatokon? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.