Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Lajos_


Lajos_
tag

Szóval még mindig nem tudom mire cserélném le a 2019 decemberben vásárolt Huawei P30 Pro-t.
Valahogy sorra nem győznek meg a kijövő telefonok, hogy kiadjak ennyi pénzt értük, ami érdekes mert anno a 260-at gondolkodás nélkül kiadtam, amit azóta sem bántam meg. Még teljes Google ökoszisztéma, frissítve Android 11-re, tehát még elhagyatva sem lett...

[ Szerkesztve ]

(#302) SzunaP válasza bordi10 (#39) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Az írás lehet borzasztó, de az még inkább hogy egy idióta kitalál valami trendet, a többi meg követi. :W
Anyósom kocsijában (4 éves Clio) nincs Bluetooth, hálát adok hogy az én telómon van jack, és abban is tudok zenét hallgatni kábellel ha abba ülök. És ez csak 1 példa a jópár közül, amiknél nekem zenészként a jack kimenet ALAPELVÁRÁS egy hangrögzítő/lejátszó eszköznél.

(#303) metal01 válasza Lajos_ (#301) üzenetére


metal01
őstag

Nekem OP 6T van és nagyon vártam a 9-es szériát. Egyelőre én sem tudom eldönteni, hogy érdemes-e váltani. Megvárom a holnapi MI 11 Pro bejelentését. Kb. ugyanabban az árban lesz mint a OP 9 Pro (ha egyáltalán kapható lesz nálunk).

[ Szerkesztve ]

(#304) -FreaK- válasza metal01 (#303) üzenetére


-FreaK-
veterán

Dettó. Még az S21 Ultra a nagy esélyes nálam, használtan ugyan annyi kb. mint 9 Pro. Megvárom én is a holnapot.

(#305) ghiottone válasza metal01 (#303) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van egy hivatalos spanyol Xiaomi kereskedés is, hátha ott lesz majd jó áron: goboo.com

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#306) metal01 válasza -FreaK- (#304) üzenetére


metal01
őstag

Az S21 Ultra már nagyon hardcore árban van újonnan. Használtan nem szívesen vennék. Nagy a dilemma :) Volt már OP 3T-m, most a 6T-t használom, de szeretnék kicsit haladni a korral :) Az OxygenOS annyira megszokható, hogy nem szívesen váltanék másra. Ez egy nagy húzóerő az OP felé. Bízom abban, hogy azért szoftveresen javítanak még rengeteget a OP9 Pro kameráján (meg mindenen). A jelenlegi tesztek még a kiadás előtti állapotban készültek és ahogy olvasom már azóta is sok a frissítés.

(#307) subset válasza Lajos_ (#301) üzenetére


subset
senior tag

A P30 Pro nem lett frissítve Android 11-re, csak az EMUI felülete lett 11-es verziójú.
Ettől függetlenül én sem cserélném le, mert nincs is mire, ha józan ésszel gondolkodunk és számít a pénz.
Ha nem számítana a zseton akkor ez az OnePlus nagyon tetszene....

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#308) GalaxyS9 válasza subset (#307) üzenetére


GalaxyS9
tag

Én is a Huawei vonalon szerettem volna maradni, de sajnos volt pár Google alkalmazás a P40-nemen, ami sehogysem működött. Nekem sebességben/kamerában profi volt. :)

(#309) *Mukeey* válasza metal01 (#303) üzenetére


*Mukeey*
addikt

OP7tpro-ra váltanék én 6t-ről. Jó árban van, köv droid biztos lesz majd rá, nincs lyuk a kijelzőn.🤷

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#310) metal01 válasza *Mukeey* (#309) üzenetére


metal01
őstag

Néztem azt is, de a hivatalos oldalon már nem lehet kapni. Van olyan bolt ahol még megvehető hivatalos garral?

(#311) doki13


doki13
aktív tag

Nekem tetszik.Sose volt meg,de asszem be fogok nevezni most egy 9prora

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#312) *Mukeey* válasza metal01 (#310) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Új már nem lesz. Néznék valami garis újszerűt használtban. Szerintem ez jelenleg a legracionálisabb választás.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#313) metal01 válasza *Mukeey* (#312) üzenetére


metal01
őstag

Köszönöm, megnézem, bár nem nagyon láttam. Ma kiderül, hogy mit rak le az asztalra a Xiaomi az MI 11 Pro-val, aztán meglátjuk. A OP 9 Pro-t előrendeltem, legfeljebb visszamondom, ha jobb az MI, vagy találok mást. Ha nem, lehet, hogy bevállalom :)

(#314) PeteePeti válasza metal01 (#313) üzenetére


PeteePeti
őstag

Lehet akármilyen szuper hardveresen a Xiaomi, de amíg a Miui van rajta addig nálam a tárgytalan kategória sajnos! :F Amúgy szuper telefonok az már biztos! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#315) metal01 válasza PeteePeti (#314) üzenetére


metal01
őstag

Ettől tartok én is :) Nem volt még szerencsém MIUI-hoz. Bár azt olvasom, hogy a végletekig testreszabható. Gondolom azt is meg lehet szokni, ha nagyon akarja az ember :) A OP kissé elhanyagolja az updateket az utóbbi időben és ha jól tudom csak két főverzióra frissít még pluszban egy újonnan kiadott telót. A Xiaomi három, ha jól tudom és ott ütemezettebbek az update-ek.

(#316) ghiottone válasza metal01 (#315) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ők a saját MIUI rendszer frissítésükre adnak 3 fő verziót vagy az android rendszerfrissítésre?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#317) Linkin1994 válasza metal01 (#315) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az op 3 rendszert küld ki egy telefonra

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#318) PeteePeti válasza metal01 (#315) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én úgy tudom három Android fővezió frissítés jön rájuk! Tehát az OP9 11-el jön ki, azaz a 14 elvileg még elérhető lesz rá! :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#319) *Mukeey* válasza ghiottone (#316) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ők nem szoktak kettőnél több főverziót kiadni. Miui verziót viszont 3-4et is.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#320) metal01 válasza ghiottone (#316) üzenetére


metal01
őstag

Úgy olvasom, hogy havi és negyedéves frissítéseket adnak ki (legalább két évig). Ezek a Google biztonsági frissítéseket tartalmazzák és a MIUI specifikus hibajavításokat. Mondjuk a linken írtak utolsó három sora érdekes :) Az Android főverziójáról nem írnak.

#317 Linkin1994:

A 6T-re még nem érkezett meg a 11. 9-cel jött, most 10 van jelenleg. Semmi hír arról, hogy 11-re frissülne. De neked legyen igazad :)

(#321) metal01 válasza PeteePeti (#318) üzenetére


metal01
őstag

Az nem lenne rossz. De ahogy látom, egyre inkább ritkulnak/késnek az update-ek :(((

(#322) ghiottone válasza metal01 (#320) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ahogy nézem már "android enterprise recommended" plecsni is van pár telefonjukon (Mi 10T-k, Redmi 9-esek az A2, 3 melett) - ott 1 főverzió biztos és 90 napnál nem régebbi security patch. Én többször próbáltam már XIaomi telót, de egyszerűen nem tudok megbarátkozni a MIUI-val.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#323) Timer válasza ghiottone (#322) üzenetére


Timer
veterán

Nekem is rosszak a tapasztalataim, teszem hozzá, nem flagshipet próbáltam tőlük, de amiket láttam, az mind foshalom volt. Konkrét példa: az Asszony 9 Lite-ja az állandó alkalmazás bezárásokkal egyszerűen szétidegelt, de ami a legszebb, hogy őt is. Hiába jó hardveresen, és hiába lehet a kiskutya répáját is beállítani a MIUI-ban, ha a memória menedzsment ótvar. És nem kell a duma, hogy user error, stb. Minden IS be volt állítva, már XIAOMI specifikus videókat néztem, a topikba naponta jártam vissza, mégse lett megoldés. Még a novát is kivágta maga alól, amin már csdak röhögni tudtam, mivel a gyári launcherét pont azért cseréltem le, mert annak is folyamatosan eldobta a beállításait. Egy Fitbit soha nem tudott vele értelmesen működni, de még a saját Mi Home appjuk sem (mondjuk az OP-n is úgy értesít, ahogy épp kedve van, samsungon meg simán megy). Elegem lett belőle 1 év alatt, dobom fel apróra. Itt a 8T az Asszony kezében, ugyanazzal a szoftver kínálattal 2 hete nem hallottam rá panaszt. Húgom 7T Próval szintén boldog, hibátlan nála a rendszer. Na, ez a OnePlus életérzés: beállítod, és megy, csak használni kell.

A kép árnyalása érdekében: nem vagyok XIAOMI hater, az okosotthon rendszerem szinte csak XIAOMI termékekből áll, múlt héten vettem még 1 légtisztítót tőlük, mert az előző már két éve hibátlan. Ettől eltekintve ami fos, az fos, kár szépíteni, és a telefonjaik nálam ebben a kategóriában rekedtek.

[ Szerkesztve ]

(#324) metal01 válasza ghiottone (#322) üzenetére


metal01
őstag

Azt hiszem eléggé meggyőzőek az ellenérvek a MIUI-val kapcsolatban az utóbbi kommentekben. Lehet, hogy az OOS után én is tépném a hajam :)

(#325) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Mikor érkeznek meg az első darabok a tulajoknak? :B

(#326) ghiottone válasza metal01 (#324) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van rá esély. Nekem alapvetően a Google stock rendszere jön be. Rengeteg Motorolát használtam épp ezért korábban és az utóbbi 1-2 évben főleg Pixelek fordulnak meg nálam tesztre. Az OP rendszere most a 11-esel kinézetben picit a Samsung skinje felé billent, de számomra ugyanúgy megbízható maradt, mint az elmúlt időszakban.
A 9 Pro továbbra is esélyes nálam, de addig ameddig az ingyen céges 7T bírja nem fogok feleslegesen új telót venni, mert az is bőven kiszolgál.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#327) metal01 válasza ghiottone (#326) üzenetére


metal01
őstag

Nexus 5-öt nyúztam sokáig. Az egyik legjobb telóm volt. Ma is megvan, semmi baja. Custom ROM-ok, kernelek, root, minden. Kár, hogy az a vonal megszűnt.

(#328) Linkin1994 válasza metal01 (#320) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Oneplus fórumon jelezték hogy a 6/6t is megkapja a 11-et hogy mikor az jó kérdés a sima 6-nak ez lesz a 3. frisítése

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#329) PeteePeti válasza Hujikolp (#325) üzenetére


PeteePeti
őstag

Arra én is kíváncsi lennék mikor kezdik szállítani! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#330) t72killer válasza Lajos_ (#301) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egyelőre semmire, a p30p még legalább egy évig támogatott mobil. Hogy egy év múlva mik lesznek a telópiacon, azt senki se tudja - az erősen valószínű, hogy a cikk témáját adó szépség max feleannyiba fog kerülni mint most. Én egy ideje már skippeltem a csúcskategóriát, kb akkor, amikor először megkaparászták az 1000€-s árcédulát a mobilok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#331) tomp válasza Hujikolp (#325) üzenetére


tomp
félisten

Tudtommal 1-én indul a szállítás.
Fél 12-kor fizettem ki a maradék összeget. Jöhetne már. :DDD

(#332) PeteePeti válasza tomp (#331) üzenetére


PeteePeti
őstag

Néztem már nálam is ott a Pay Now fülecske! :) Majd délután fizetek én is!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#333) Huntszy válasza Timer (#323) üzenetére


Huntszy
tag

Én az okosotthonos rendszerüktől is hülyét kapok. Teló nem volt a családban tőlük csak több ismerős/munkatárs mesélt róla (hasonló storykat mint te). Viszont én többet okosotthonos cuccot se fogok tőlük venni szerintem, egyszerűen a MiHome szétvisz. 3 éve van porszívónk tőlük (még a sima első gen-es Vacuum Cleaner) és bár a porszívó hw-en tényleg tök jó, teszi a dolgát de az app mellé valami rohadás. Random időközönként kidob és újra be kell loginolni, újrainicializálja magát hosszú tizenmásodpercekig, akkor bejön az app de a porszívó megjelenéséig még várni kell vagy 8-10 másodpercet, hogy utána meg tudjam nyitni, aminél megint elkezdi töltögetni a map-et mielőtt rábökhetnék arra, hogy start. Ha nem vagyok otthon (=nem egy wifin vagyunk) akkor méglassabb az egész. És akkor van olyan, hogy a fenti folyamat valahol elakad és akkor app kilövés, kezdés előröl (eleinte egy Huawei P9-en használtam, az utóbbi 2 évben 1+6 telón). Már rég ott tartunk, hogy ha otthon vagyok akkor meg se próbálom appon keresztül megcsinálni mert tized idő alatt elsétálok a porszívóig és rábökök a fizikai start gombra. És csak egyetlen egy porszívóról beszélünk. El se hiszem, hogy mit kapnék ha különböző eszközök (vezérelt kapcsolók, lámpák, dugaszok, zárak stb) lennének itthon szintén ebből az appból irányítva.

Ha saját házba költözünk akkor tervezem az egy szem robotporszívós okosotthon állományt bővíteni fokozatosan mindenre mert szeretem ha a dolgok kényelmesek és maguktól működnek, plusz szeretem buzerálni a kütyüket szóval win-win. De, hogy nem fogok xiaomi-val szopni ha csak tehetem az biztos. A miHome appjuk elvette a kedvem tőle teljesen (hiába redesignolták külsőleg legalább 2x az elmúlt 3 évben -legalábbis a UI-t.), pedig meg kell hagyni bődületes a kínálatunk és az árakban sincsennek még mindig elszállva ahogy láttam.

Szerk: mint ahogy korábban egy másik hsz-ben írtam is az ismerősök rossz élményei meg a miHome-al tapasztaltak miatt nem fordult meg a fejemben egy pillanatig se, hogy én Xiaomi telefonért pénzt adjak ki. Ha a miHome-ot nem tudják ráncba szedni évek óta akkor miért gondolnám azt, hogy a (gondolom) sokkal bonyolultam MIUI-at jól meg tudnák csinálni. Hardweresen jó ár érték arány ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#334) PeteePeti válasza Huntszy (#333) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem az tetszik, amikor valaki olyat ír, hogy tök jó a Miui, mert pazarul testre lehet szabni és témázható! :W
Hát igen, tényleg ettől jó egy telefonos szoftver!!! :)) Gratulálok! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#335) Linkin1994 válasza Huntszy (#333) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem egy darab okos izzóm meg 3db hőmérő van.Látványosan még nem omlott össze de párszor már csinált érdekeségeket :DDD
Visszatérve a frissítésekre a Xiaomi a fentebb linkelt oldal szerint 3 havonta küld biztonsági updatet a Oneplus 2 havonta ha pedig az open béta vonalon vagy akkor pedig havonta. Másrészt az Op-nál eggyeztetés van hogy a Samsung féle update vonal mennyire lenne megvalósítható szóval nem lennék meglepődve a ha 9-es széria havi sec patcheket kapna.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#336) Timer válasza Huntszy (#333) üzenetére


Timer
veterán

Érdekes, mert nekem is ugyanaz a porszívóm van, és stabilan teszi a dolgát, a mihome-ban sincs vele éppen baj. Akkor vettem, amikor piacra lépett, azóta kétszer dobta el magát (kínaiul kezdett beszélni, és offlinera rakta magát mihome-ban), de ezen felül stabil. Lehet, hogy router is teszi, roaming és band steering megoldásokra sok régebbi eszköz érzékeny. Létgtisztítók szintén rendben vannak. Yeelight izzók stabilak. Ami még problémás, az a gateway, ami hajlamos néha eldobni egyes beállítását, illetve hát szoftveres oldalról a ppush üzenetek kezelése az rémálom. OP 5T-n szenvedtem vele, 6-on rendben volt, 7 Prón nem megy rendesen. Ugyanakkor, fiókja is válogatja, a teljesen EU régiós fiókommal rendben megy, a szingapúrival kevert global fiók az meg hol értesít, hol nem.

(#337) Huntszy válasza Timer (#336) üzenetére


Huntszy
tag

Lehet rosszúl fogalmaztam de nem a porszívó az instabil hanem a mobilapp. Az dob ki és kell újraloginolni. Az újraloginolás nem is lenne gáz amúgy ha nem lenne az app nagyon lassú. Alapból lassan hozza be az eszközeimet, lassan nyitja meg a porszívót (map letöltés vagy mit ír), ha pedig kidob és újra be kell logolni akkor az egész folyamat még lassabb. Nekem is egyetlen egyszer kergület meg és kellett újra setupolni a porszívót(hasonlóan hozzád elkezdett kínaiul beszélni, azt hiszem a nevét is elfelejtette stb). De mivel az app lassú mint a rohadás nem szívesen használom, akkor meg az értelmét öli meg az ökoszisztémának ha fájdalom a használata, miközben pont az lenne a dolga, hogy megkönnyítse a mindennapi teendőket (most itt egy komplett rendszerre gondolok nem csak 1 db porszívóra).

Edit: ha fluent lenne az app, gyorsan működne akkor már rég vettem volna újabb verziót a porszívóból és valszeg több Xiaomi eszköz lenne itthon. De mivel nem akarom használni a MiHome-ot mert gyülölöm így nem fogok venni semmit se amit azon keresztül kell használni.

Edit2: A Push üzenetek meg annyira nem zavarnak mivel csak annyi érteítést küld a porszívóról, hogy A: befejezte a takarítást - tökre nem érdekel, tudom, hogy mennyi idő alatt fejezi be meg amúgy is. B: elakadt, well ha nem vagyok otthon sokmindenre nem megyek az infóval, ha otthon vagyok meg úgyis észreveszem. Na de ha mondjuk lenne kamerám tőlük, csengőm, mozgásérzékelőm és ezekre lennének kötve rutinok akkor viszont biztosan kiakadnék az esetleges értesítés megérkezéseken mert szintén a lényegét ölné meg.
Ezzel kapcsolatban én azt vettem észre, hogy sokszor nekem akkor jönnek meg az értesítések amikor megnyitom az appot (pl három napja ment a porszívó, kézzel indítottam fizikai gombal, ma megnyitom az appot és egyből jön az értesítés, hogy befejezte a takarítást, 3 napja xD ). Ebből arra gyanakszom, hogy talán rosszúl implementálták a notification managert és az android hajlamos megölni ha backgroundban van. Ha tényleg így van akkor megérhet egy próbát az, hogy (ha az adott ROM-ban van ilyen) beállítod, hogy priorizálja az appot/servicet és ne ölje meg. Persze ettől meg lehet, hogy gyorsabban fogja enni az aksit.

[ Szerkesztve ]

(#338) Huntszy válasza Linkin1994 (#335) üzenetére


Huntszy
tag

"Másrészt az Op-nál eggyeztetés van hogy a Samsung féle update vonal mennyire lenne megvalósítható szóval nem lennék meglepődve a ha 9-es széria havi sec patcheket kapna."

Ezt többedjére említed a topicban asszem. Tudnál esetleg linkelni forrást a dologról mert érdekelne?

Ugyanitt, csak szóbelileg itt ott fórumokon/tweetekben említik a 1+osok, hogy mennyi ideig supportálják a telókat vagy van valami oldal amit még nem találtam meg és pontosan látom rajta, hogy melyik telefon meddig és milyen támogatást kap?

Az android enterpriseos oldalt megtaláltam de abban csak néhány modeljük van.

Tervezek a jövőben váltani a 6-ról és nem vagyok biztos benne, hogy a legújabbra fogok váltani, ha viszont aprón vennék egy előző modelt szeretném előtte tudni, hogy meddig számíthatok frissítésekre a modellen.

(#339) #40047616 válasza Huntszy (#338) üzenetére


#40047616
törölt tag

(#340) Huntszy válasza #40047616 (#339) üzenetére


Huntszy
tag

Köszi szépen, hogy visszakerested nekem!

Ez egyenlőre még elég karcsú. Reméljük minél hamarabb hallunk jó híreket a dologról.

(#341) #40047616 válasza Huntszy (#340) üzenetére


#40047616
törölt tag

Szivesen! Hát jó lenne ha ráfeküdnének picit a frissítések gyakoriságára és minőségére. Kaptak rendesen a felhasználóktól a 7-es szériával kapcsolatban most.

(#342) bigmasterg válasza #16820480 (#201) üzenetére


bigmasterg
addikt

2x zoom-ot azért kedvelem, mert jobb a látószöge, nem torzít annyira, mint a sima széles.
Kközeli képnél, tárgy fotónál, portrénál stb jön ki legjobban.

(#343) Algotis válasza metal01 (#313) üzenetére


Algotis
addikt

A Mi 11 Pro nálam is esélyes lett volna, de így, hogy egyelőre csak Kínában lesz, felejtős.
Ha meg véletlen csinálnának globált is belőle, akkor bejelentik másfél hónap múlva, majd leghamarabb rá 2 hónapra kapható lesz itthon is. A kínai árazást elnézve, és összevetve a hazai árakkal, szerintem kb. az OP9 Pro árában jönne ki, a két telefon tudása meg kb. ugyanaz.

Androidos Outlookból küldve

(#344) metal01 válasza Algotis (#343) üzenetére


metal01
őstag

Ez így van. A OP mellett döntöttem. Remélem nem bánom meg. Az akku lehetett volna a OP-ban is 5000 mAh, a többi szerintem elfogadható. A fotók minősége sem annyira gáz a tesztek alapján, bár nekem az annyira nem lényeg, mert DSRL gépet használok fotózásra és kizárólag raw-ban fotózok. Az utómunkában meg össze sem lehet hasonlítani a képeket az automatikus jpg tömörített képekkel. A OP is tud raw-ban 12 biten, szóval ott sem lesz gond. A videók meg rendben vannak ezzel a telóval. Hát majd meglátjuk, ha megérkezik :)

(#345) Varszegig


Varszegig
veterán

Az enyém ma elindult Lengyelországból, reméljük nem ragad benn a 4 napos ünnepre.

(#346) tomp válasza Varszegig (#345) üzenetére


tomp
félisten

Enyém már a Budapesti DHL kocsiban van. :D

(#347) Varszegig válasza tomp (#346) üzenetére


Varszegig
veterán

Neked nem 31-én indult? Elvileg ma kezdték a kiszállításokat.

(#348) Timer válasza Huntszy (#337) üzenetére


Timer
veterán

Az app értesítései azok nagyon ótvarok, az van pontosan, amit Te is írtál. Hiába lakatolod le, hiába lövöd ki az energia optimalizálást, akkor is sz*r. Teszem hozzá, egyes készülékeken, egyes fiókokkal, mert ez sem egységes. Ellenben OP-n én lassúnak nem mondanám. Nem pörgős, de hát a félvilágon át kommunikál, ilyen szempontból értékelem.

(#349) PeteePeti válasza Varszegig (#347) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem is kb másfél órája jött az értesítés a csomagszámról! Nem értem, hogy lehet övé már Pesten? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#350) tomp


tomp
félisten


:DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.