Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Boli77 válasza hedgehog (#700) üzenetére


Boli77
tag

Köszönöm . Így már sikerült .😁😁

(#702) Pityu99


Pityu99
tag

Sziasztok egy gyors kérdésem lenne, Banggoodon éppen akciós a telefon, a 12/256-os verzió 758,89 Euró. Származhat abból itthon bármi hátrányom, hogy kínából érkezik a telefon? Elvileg Global Rom van rajta a leírás szerint, szóval magyarul tud.

Telenorral használnám, 5G annyira nem izgat, Volte annál inkább. Sajnos kezdi feladni a Mate 20 Pro-m és úgy döntöttem, hogy egy ilyenre cserélném le. Ennyiért pedig simán jó lenne.

(#703) gattolino válasza Pityu99 (#702) üzenetére


gattolino
senior tag

Vámmal, adóval együtt ennyi?

Vivo X90 Pro Plus

(#704) Pityu99 válasza gattolino (#703) üzenetére


Pityu99
tag

Igen, Banggood-on most már úgy jön minden az új szabályozás óta. Írja is, hogy inclusive of VAT.

[Bővebben itt]

(#705) gattolino válasza Pityu99 (#704) üzenetére


gattolino
senior tag

Kár, hogy erre nincsen gyári 2 éves garancia :((

Vivo X90 Pro Plus

(#706) ChoppR válasza gattolino (#705) üzenetére


ChoppR
tag

Sőt, 250k fölött van, úgyhogy már járna a 3 év is.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#707) bnoe


bnoe
tag

Sziasztok huawei p20 pro után váltanék. Még vacilálok oneplus9pro és samus s20 között. Digi és telekomos kártya kerülne bele. Olvastam külföldi fórumokon is a készülékről, jónak tűnik, a beltéri képekről írtak kevésbé jókat, mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? sok beltéri videó és zoom (fiam hokizik és a lelátóról videozok) készülne vele. Azért is érdeklődöm itt mert viszont kevés videó van fent a neten a fotós képességeről a camera update után.
Másik kérdésem, hogy olvastam a fórumokon hogy van aki nem tudta össze kötni windows laptoppal, ezzel kapcsolatban tapasztalat?.Thanx előre is a válaszokat. :R Noé.

(#708) GalaxyS9 válasza bnoe (#707) üzenetére


GalaxyS9
tag

Én nem vennék Samut Huawei után... :N

(#709) Pityu99 válasza gattolino (#705) üzenetére


Pityu99
tag

300 euróért együtt tudok élni ezzel a problémával. :)

(#710) Boli77 válasza Pityu99 (#702) üzenetére


Boli77
tag

Szia ! Az enyém is Baggudról jött. Megy minden és semmit nem fizettem. Igaz egy hónap volt mire ide ért.

(#711) tomp


tomp
félisten

Nem hivatalos Telenor 5G támogatás:

:C

(#712) Kolondrum válasza tomp (#711) üzenetére

Ezzel aztán repül az instára a butított felbontású szelfi kép. :DD

(#713) Pityu99 válasza Kolondrum (#712) üzenetére


Pityu99
tag

Ja meg az 5-10 gigás csomagok is sokáig tartanak :D

(#714) tomp válasza Pityu99 (#713) üzenetére


tomp
félisten

Hello Data Start tarifa. 5500Ft és korlátlan adat :DD

(#715) Csocsesz75 válasza tomp (#714) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem is az van, remélem nem szüntetik be.

(#716) tomp válasza Csocsesz75 (#715) üzenetére


tomp
félisten

A Hello Data nem ÁSZF szerinti tarifa volt hanem akció azaz bármikor megszüntethetik 14napos tájékoztatással.
ÁSZF szerinti tarifa annyiban másabb, hogy amig 1db ügyfél igénybe veszi addig törvényileg nem szüntethető meg.
Hírek szerint szeptembertől jönnek az 5G-s tarifák azaz a jelenlegieknél lecsapják az 5G-t.
Remélem lesz 5G-s opció a régiekhez mint anno 4G-nél is volt. Ott külön 9ezer volt a "30GB+4G" opció. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#717) Pityu99 válasza tomp (#716) üzenetére


Pityu99
tag

Flottában 5250 a korlátlan adatos simkártya :) :) 275 perc beszélgetéssel pedig 6600 Ft.

(#718) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Sziasztok! Mi az ajánlott fólia/üvegfólia?
Valaki próbálta már a Karbon bumper case-t? Mennyire jó?

(#719) tomp válasza Pityu99 (#717) üzenetére


tomp
félisten

A flotta az flotta. A kereskedelmi tarifa meg kereskedelmi.
Telekomnál meg tudok olyan flottát amiben bár nincs beépített adat hanem minden megkezdett GB után fizetni kell de 1Ft/GB az ára... ;]

(#720) tothl


tothl
addikt

Sracok Samu note 20 ultarol jovok, hetfon veszem at a telot de mar annyi negativumot olvastam rola, hogy szinte visszacsinalnam.....tenyleg ennyire gaz? Beazik, mokolni kell met a volte -hez is, 5g-rol nem is beszelve? Telekomos halon vagyok, banggoodos global romos 12/256 a keszulek.

(#721) tomp válasza tothl (#720) üzenetére


tomp
félisten

Én esőben már használtam. Semmi baja nem lett. Max tiszta lett. :DDD
Telekom kártyával semmi mókolás nem kell. VoLTE, VoWiFi, 5G menni fog. A Telekom rendes supportot adott a OnePlus-nak, minden szolgáltatás megy.

(#722) lacko22 válasza tomp (#721) üzenetére


lacko22
aktív tag

A kínai verzióssal is megy a telekom 4g és 5g is?

(#723) juve600


juve600
nagyúr

Üdv
Mit kell beállítani hogy megkapjam a Gmail értesítéseket egyből ? Minden más app küldi egyből,a Gmail nem :R :R

(#724) Boli77 válasza juve600 (#723) üzenetére


Boli77
tag

Szia ! Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem sem jön meg csak akkor látom ha be lépek és frissitek.

(#725) zordi válasza lacko22 (#722) üzenetére


zordi
tag

5g nem

(#726) tomp válasza lacko22 (#722) üzenetére


tomp
félisten

Erősen ajánlott európában global vagy eu-s modellt venni!

(#727) juve600 válasza Boli77 (#724) üzenetére


juve600
nagyúr

két ötletet kaptam rá :
-Akku optimalizáció elől vedd ki a pipát, adj meg minden app engedélyt, lakatold be feladatváltóban,
-Beállítások, Alkalmazásokban töröld a Gmail összes adatát, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#728) hedgehog válasza tothl (#720) üzenetére


hedgehog
senior tag

Én vízalatti felvételt is csináltam már vele, nem ázott be.
(jó, csak pár másodpercig volt alámerítve, de kutya baja)

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#729) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !

Kamera zárhang hangerejét lehet valahol állítani ? illetve értesítési-csengő-beszédhangerőnek van valami speciális beállítási lehetősége? xiaomi után halknak tűnik nekem
:R

(#730) tothl


tothl
addikt

Sziasztok !

No, megjött a ketye. Egyelőre még csak barátkozom vele...Az oneplus store kapásból kiírta, hogy régiómban nem elérhető....most frissítem a szoftvert....a volte, 4g+ rögtön ment.

(#731) tomp válasza tothl (#730) üzenetére


tomp
félisten

Pedig a Store app itthonról is működik!
Kaptam is 20%-os kupont amit elvileg a Buds Pro-ra fel tudok majd használni. :DD

(#732) tothl válasza tomp (#731) üzenetére


tothl
addikt

Működik már nekem is, mire mindent fölfrissítettem, megjavult... :D
Van valami tok, amit tudtok javasolni ahelyett a kis gagyi helyett, amit hozzá adtak ?

Sőt egyáltalán, valamit amit javasoltok, beállítás, widget, launcher, ilyesmi ?
Megmondom őszintén a note 20 után meg egyáltalán az utóbbi évek samu csúcsai után ez szoftveresen kicsit fapados. Vannak nagyon jó dolgok külön külön pl. kamera szoftvere szerintem nagyon jól sikeredett és tényleg jól működik, de még nagyon nem állt össze nálam. Azért a samsung nagyon jól összerakta a saját kis ököszisztémáját, itt egy kicsit szerteszét van minden, olyan vanilla androidos.

(#733) Varszegig válasza tothl (#732) üzenetére


Varszegig
veterán

Tokban a gyári külön megvehető toknál jobbat nem kapsz. A legjobb tok, ami valaha telefonomon volt. A tapintása, a minősége stb. Nem arra gondolok, ami a csomagban van.
Szoftveres dolgok: Soha nem térnék vissza a Samsungra, itt egyszerűen minden jobban kézre áll. Launcherben a gyári a legjobb, widgetben meg azt állítasz amit akarsz. Ott van még a shelf is. Kicsit ismerkedj a rendszerrel. Nincs túltolva gyári hülyeségekkel, épp ez a jó.

(#734) tothl válasza Varszegig (#733) üzenetére


tothl
addikt

A sandstone -ra gondolsz gyári tok alatt ?
Honnan érdemes rendelni ? Az oneplustól direktben ?
Ismerkedem egyébként, nyomkodom rendesen. :D Nem melegszik, a hangja is jó, minden működött eddig pöccre, veszettül gyors. A kijelzővel barátkozom még, a note20ultráé ugyanis elég különleges. A Wide AMOLED áll hozzám eddig legközelebb a profilok közül. Nektek mi vált be ? :D Nem szoktam brutálul húzni, sem a fényt, sem a színeket nem szeretem, ha túl vannak tolva, de azért szeretem, ha dögös. Az N20U képe alapból nagyon szép fehér tud lenni, gondolom az extra méretű kék pixeleket használják ki.

(#735) hedgehog válasza tothl (#732) üzenetére


hedgehog
senior tag

olyan vanilla androidos

legtöbben pont ezért ragaszkodunk a márkához :)

Én egyébként régen Nova-t használtam launchernek, de jóideje átálltam a gyárira és nem hiányzik a Novából semmi.

-- aka p3d3str1an

(#736) Varszegig válasza tothl (#734) üzenetére


Varszegig
veterán

"A sandstone -ra gondolsz gyári tok alatt ?"

Igen, én a telóval együtt rendeltem a oneplustól.

(#737) unicumnext válasza tothl (#732) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Note8 P30 páros után jöttem én is OnePlus-ra, nekem eddig nincs nagy hiányérzetem, egyszerűen tetszik, hogy minden is testre szabható, és amiatt picit talán igazat kell adnom, minden szerte szét van, de én úgy érzem megérte a váltás :)

(#738) tothl válasza unicumnext (#737) üzenetére


tothl
addikt

Még alakul. :D 2013 óta ez az első nem Samu telóm. Előtte ment a Optimusokon CM minden változata...azért arra ne hasonlítson, ott mindig volt valami gikszer. :D
Az Oneplus Store azt mondja, hogy indiában vagyok, nem tudok országot választani... :D Hm...

(#739) tomp


tomp
félisten

Tegnap előtt este koncerten voltam. 20perc 4K/60 után közölte a telefon, hogy állítsam le a felvételt, hogy lehűljön.
Hátlap forró volt. Szabadtéren, 32fokban, repülő módban. :DDD

(#740) tothl


tothl
addikt

Elég borsos a szállítás az oneplus storeból.. :D Nincs esetleg valami alternatíva ?

(#741) Varszegig válasza tothl (#740) üzenetére


Varszegig
veterán

Szoktak adni időnként free szállításra kupont tartozékokra.

(#742) tomp válasza Varszegig (#741) üzenetére


tomp
félisten

(#743) Varszegig válasza tomp (#742) üzenetére


Varszegig
veterán

igen

(#744) tothl válasza tomp (#742) üzenetére


tothl
addikt

Kösz, meg is vettem. :D

Ugye az én telóm banggoodos, és az oneplus store ami alapból rajta volt, indiai lokalizációval van megáldva. A google play áruházban levő Oneplus Store -t telepítettem, ez érdekes módon az appok között Oneplus Áruházként szerepel már és indításkor engedte Hungary -t kiválasztani, és a korábban létrehozott fiókkal amit a másik is használ, simán be tudtam jelentkezni. Itt a voucherrel megigényeltem a tokot. Jó szar az Forintunk... :D

Gondolkodtam még pár dolgon, valamelyik Budson, plusz töltőn (ami jött a telóval, amellé oda volt csomagolva egy adapter.. )....de pl. ezt a Budsot még nem ismerem, majd meglátom, mennyire szeretem meg a telót.. :D

(#745) Vitee válasza tothl (#732) üzenetére


Vitee
aktív tag

En Spigen Tough Armor tokot vettem hozza. Igaz jo vastag tole igy a telefon, de tetszik hatul a kihajthato tamasz.
A kamera sziget vedelme eleg melyre sikerult, szembol a 4 sarok is magasabban van.
Az OP 6t vekonysaga hianyzik :D

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#746) tothl


tothl
addikt

Közben kisilabizáltam. Az enyém egy kínai modell, de indiai régiós oxygen OS -sel.
Ezért volt a OP Store mizéria.
A legközelebbi update -t ha nem teszem fel automatikusan, hanem letöltöm az EU lokalizációjút belőle, akkor ha minden igaz át tudok térni arra. Kérdés érdemes-e.
Eddig működik minden. Elvileg az 5G hálózatok mások amiket tartalmaz a két ROM, illetve ezek az indiai store és red cable club amik pluszban fönt vannak az indiain.

(#747) G_krisz válasza juve600 (#727) üzenetére


G_krisz
tag

Helló! Erre született megoldás vagy valaki tud rá? Mert alkalmaztam az alábbiakat és semmi :W.
Igaz nem 9 pro, de 11es droid. És a hiba ugyanaz.

OnePlus 6T 8/128 - OnePlus Buds, Carbon Bumper tok - Samsung Tab S8+

(#748) tothl


tothl
addikt

Nos, meg is jött a sandstone. Ez gyorsan ment. Na igen ez már tetszik. Amúgy a csomagolása is tetszett. A Note is elment, úgyhogy most már az OP -vel leszek kénytelen együtt élni egy darabig.
Egyébként kezdem értékelni a dolgokat. A kamera is egész jól néz ki monitoron, mondhatni majdnem azt kapom vissza amit látok színekben. Első körben fura volt hogy nem olyan szép tarka, de jó képek ezek.
A samuval készített videóknak is más a színe, pl. nem annyira kék a kék, meg ilyenek, DE pl. teljesen egyformán néznek ki az OP -n és ha az LG OLED tv -men nézem meg, szóval gyanús, hogy ez egy színhűbb történet. Majd megszokom.

(#749) Pityu99


Pityu99
tag

Juppii már nem kell sokat várni :D Hamar ideér kínából, két hete rendeltem.

(#750) tothl


tothl
addikt

Egyre elégedettebb vagyok a készülékkel. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.