Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29204) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Szóval, egyszer meg tavasszal vissza akartam küldeni, de költöztem szoval nyomtam egy cancelt a hibajegyre. Es most oktober végén eszembe jutott, h zavar h nincs kamera mert nekem már semmit nem fókuszált. szoval nyiottam egy újat. Az emailt egyből megkaptam h sikeresen fogadták a kérést. Majd kaptam is többi emailt h mikor jönnek begyűjteni, hogyan keszitsem össze a telefont. Eközben megneztem a Oneplus fiokom, amiben viszont semmi nem latszik csak regi visszamondott jegy. Ujra irtam a supportnak h nem latszik semmi. Közben összeszedték a telefont es arról is jott email, h összeszedték. Valaszoltak h no para minden rendben van, ismert bug h ha volt egy cancel akkor nem latszik az új jegy. Rendben akkor várok, pár nap mulva irtak, h a szervizzel felvették a kapcsolatot de nem tud pontos updatet adni. ugyan ez még 2x meg történt. erre irtam ha már ennyit keslekednek nem küldenek valami kupont, mert gondolgodtam h megveszms a 7t pro t. mondta h meg nincs forgalmazva. aztán eltelt egy hét es jött ez a valasz, h elhagyták telefont.

elnézést h az eredeti választ masoltam csak be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.