Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) PistiSan


PistiSan
addikt

LineageOS és magiks root használata mellett, ha jön egy rendszert frissítés akkor a telepítése után a magiks automatán feltelepíti magát. Ez nekem újdonság volt.

(#29102) L4mie válasza Madoc (#29099) üzenetére


L4mie
veterán

Nem véletlen vagyok úgy vele, hogy amíg nem vágnak hozzám egy céges közép-felső kategóriás DS telefont addig nem váltok, ha ez bírja.... életem telefonja...egy se bírta 1 évnél tovább... Max. talán az N80as Nokia...:P és nem véletlenül vagyok csalódott az új OP árak láttán...

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29103) Colos1 válasza Colos1 (#29098) üzenetére


Colos1
őstag

Na, sikerült bekapcsoltatni az ügyfélszolgálattal.

És új probléma merült fel: amióta VoLTE -n megy, működik a hívásvárakoztatás. A menüben és MMI kóddal is lekérdeztem, ki van kapcsolva. Van valami trükkje, hogy VoLTE alatt is ki tudjam kapcsolni?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#29104) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Van egy kis nyűg a 3-asommal. Nem, vagy nagyon nehezen talál GPS - t. 3, vagy 4 éves a telóm. Valakinek hasonló probléma?

(#29105) snyper990 válasza NORBl (#29104) üzenetére


snyper990
őstag

Milyen rendszer van rajta?
Állítsd át a helymeghatározás pontosságát "csak készülék"-re (vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem pontosan), és próbáld meg úgy. Nekem úgy mindig gyorsabb

(#29106) N_A_S válasza NORBl (#29104) üzenetére


N_A_S
veterán

Én találkoztam vele. Nekem most mintha megoldotta volna az hogy a másodlagos (DIGI) kártyát letiltom.

https://tinyurl.com/phnas

(#29107) pècsimunkás válasza NORBl (#29104) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Pár napja használtam GPS- nek . 1-2 másodperc alatt megvolt a GPS jel , amit stabilan tartott offline , ha ez számít . Lakásban - kb 1 hete néztem , 10-15 másodperc alatt megvolt a GPS jel . Én már csak GPS - nek , és médialejátszónak használom , de egyszerűen tökéletes ezekre ( is ) .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#29108) NORBl válasza snyper990 (#29105) üzenetére


NORBl
aktív tag

9.0.5

Semmi mók.

Nekem a GPS az ki be, aztán helló. Ezt hol tudom állítani?

Két kártya van benne nekem is, tiltsam le a másodikat, lehet az a baj? (de mondjuk eddig nem volt gondja ez végett)

[ Szerkesztve ]

(#29109) L4mie válasza NORBl (#29108) üzenetére


L4mie
veterán

nekem a waze talál iszonyat lassan jelet, telefon újraindítása után pikkpakk megtalálja, de ez nem telefon hanem waze hiba.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29110) PistiSan válasza L4mie (#29109) üzenetére


PistiSan
addikt

Pár napja töröltem a waze-t, pont kellett volna, sehogy nem talált jelet, igo lehet régebbi app, de az mindig stabilan működött, most is megy gond nélkül.

(#29111) snyper990 válasza NORBl (#29108) üzenetére


snyper990
őstag

Beállítások/Biztonsági és zárolási képernyő/Tartózkodási hely/Google-helymeghatározás pontossága -> A helymeghatározás pontosságának javítását kapcsold ki

(#29112) Winner_hun válasza PistiSan (#29110) üzenetére


Winner_hun
félisten

9-es droid óta néha nálam is csinálja. Pár perc múlva eddig mindig talált jelet és utána nem volt gond.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29113) NORBl válasza snyper990 (#29111) üzenetére


NORBl
aktív tag

Egyből házon belül tudtam tervezni.

Király vagy! Köszi.

Majd tesztelem verdában is, remélem ott is jó lesz, mint rég. 🤩

(#29114) PistiSan válasza NORBl (#29113) üzenetére


PistiSan
addikt

Én is ki kapcsoltam most, ritkán navigálok, írd majd meg a tapasztalataidat.

(#29115) snyper990 válasza NORBl (#29113) üzenetére


snyper990
őstag

Igazán nincs mit, örülök, hogy segíthettem :)
Igazából (ha jól emlékszem pont ezen a fórumon) írtam már ezt a megoldást másnak is a lassú GPS-re, de akkor figyelmen kívül lettem hagyva :U

[ Szerkesztve ]

(#29116) akela91


akela91
addikt

Majd 3.5 év után búcsúzom a 3-asommal. Az utód egy Oneplus 7T PRO lett :)

Megmarad backup telefonnak, ezt sosem fogom eladni. Best mobil ever! :R

Sziasztok!

(#29117) TomMusic válasza akela91 (#29116) üzenetére


TomMusic
őstag

Én kitartok mellette amíg csak működik :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#29118) PistiSan válasza TomMusic (#29117) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam is ez a helyzet, remek telefon, mondjuk ha vége lenne most, akkor valószínűleg egy xiaomi-t vennék helyette, valami teli kijelzőset, legalább ugyanilyen hardverrel. Az op még mindig nagyon jó telefonokat gyárt szerintem, csak már túllépte azt az árat, amit még hajlandó vagyok telefonért kiadni.

(#29119) akela91 válasza TomMusic (#29117) üzenetére


akela91
addikt

Nekem az akksija már olyan rossz állapotban van, hogy naponta 2x kell tölteni. A wifi "chip" meg kezd megmurdálni, néha új mac address-t kapok... A kijelző elkezdett elválni jobb felül, plusz sokszor nem hallanak a túl oldalt, úgyhogy eljött a váltás ideje. Ezek a problémák mind fél éven belül jöttek, az életciklusa végén(inkább után, manapaság 3+ év egy telefonnál csodás)

[ Szerkesztve ]

(#29120) flegga92 válasza PistiSan (#29118) üzenetére


flegga92
senior tag

Egyenlőre én sem cserélek, már letettem a 7-es szériáról. A 7T kicsit csábított, de az a kamera elrendezés nagyon nem gyere be.
Addig is gyűjtögettek apránként valami újra.
Remélem a 8-as szériába már bele kerül a vezeték nélküli töltés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.