Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) tothl


tothl
addikt

Nos én ide kérte megy közeli T üzletbe, 11 -ét ír a neten ha csekkolom a rendeléseimet.
Érdekes módon a telefonszám amit kiválasztottam nincs feltüntetve a megrendelésen. A Státusz "készletre vár"
Feltételezem elfogadták a megrendelést mondjuk amekkora előleget kérnek jobb is. :D

(#1102) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

[kép]Sziasztok! Aki a Vodafone-nál rendelte elő online, szerződéshosszabbítással, az tudna segíteni? (Nem szeretném elrontani, mert ha rosszul nyúlok bele, csak következő számlázási időszakban enged már bármit is) Belépés után kiirja egy lila négyzetben, hogy előfizetésem hamarosan lejar, hosszabbithatok. Ha arra ranyomok bejon egy ablak, ahol lesz egy piros hosszabbítás indítása gomb. Ha arra rányomok, egyből behosszabbitja a mostani csonagomat, vagy ott még kérdez, hogy mit hogyan akarok? köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1103) a8l válasza Terraxx000 (#1092) üzenetére


a8l
aktív tag

Mikor kérted a visszahívást?
Engem még nem hívtak, pedig szombaton meg tagnap is kértem visszahívást.
Elég bosszantó ez az ügymenet.

(#1104) ollie válasza ZavaBalazs (#1060) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a számolás csak akkor működne, ha teljesen megegyezne hardveresen az összes telefon.

***

(#1105) Terraxx000 válasza a8l (#1103) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Mikor ment a bejelentés. Február 20, 20:30 körül.
Én nem mertem újra visszahívást kérni, inkább vártam. Féltem tőle, hogy a rendszerükbe akkor az utolsó visszahívás kérés dátuma kerül be és később hívnak. Szerintem ma kezdték el hívni az embereket. 1-2 nap és hívniuk kéne téged is.

(#1106) wong kok wah válasza leslien (#1088) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Engem ma sem hívtak.... :(

(#1107) VIBO válasza cicaslany86 (#1102) üzenetére


VIBO
őstag

Utána még kérdezi hogy mit akarsz. Nyugodtan menj tovább és ki tudod választani mit szeretnél. Én is így rendeltem e az s10plust :K

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1108) zzola


zzola
félisten

Pécsi MM-ban megnéztem az S10/S10+-t.
Mindkettő gyönyörű, még Note8 után is!
10+-szal úgy érzem nem nyúltam mellé!
:))

(#1109) zsoleer válasza zzola (#1108) üzenetére


zsoleer
senior tag

S10e zöld aki látta élőben annak hogy tetszett? Feketében gondolkodok még. Fehér az tudom hogy csajos,a gyöngyház miatt.

(#1110) zzola válasza zsoleer (#1109) üzenetére


zzola
félisten

10e-t nem láttam. ÉN fehérben venném, de Vfone-nál csak fekete van. Mondjuk úgy is lesz rajta valami protector, így a szín nem olyan lényeges nekem...

(#1111) thamasz válasza bigmasterg (#1100) üzenetére


thamasz
senior tag

Nekem a slim armor van S8- hoz, nem sokáig használtam, valahogy nem jött be. Lehet hogy azért, mert minden fóliát felnyomott. Újra ki kellene próbálnom az uv üveggel is. Amúgy a gyári samsung s10 tok jobban néz ki szerintem, és jó a kidolgozása, rugós a kinyitható fül, a spigennél nem az volt.

(#1112) savoo válasza zsoleer (#1109) üzenetére


savoo
addikt

Nekem élőben nem tetszett a zöld.
Ja én csak az s10et láttam úgy.

[ Szerkesztve ]

(#1113) HorviGabi válasza savoo (#1112) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Youtube-on láttam eu-s kicsomagoló videót és volt a kijelzőn védőfólia. Vajon lesz mindegyiken vagy ez csak valami kivételes eset volt. Az eu-n kívüli videókon egyiken sem volt.

(#1114) HorviGabi válasza zsoleer (#1109) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Èn fehèret rendeltem, szerintem semmi csajos nincs benne :) Jobban néz ki mint a fekete szerintem.

(#1115) [Prolixus] válasza zsoleer (#1109) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Elég sötét zöld, nekem nem tetszett különösebben.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1116) thamasz válasza HorviGabi (#1113) üzenetére


thamasz
senior tag

Korábban írtam, a győri készülékeken (SES és MM) mindegyiken volt gyári fólia. De azt sajnos nem tudni még, hogy mennyire tartós.

(#1117) zsoleer


zsoleer
senior tag

Aki előrendelte valamelyik készüléket,és eladná a fülest.Az írjon nekem priviben mert egyre vevő lennék.
:R

(#1118) zsoleer válasza HorviGabi (#1114) üzenetére


zsoleer
senior tag

Nem volt gaz hogy ilyen gyöngyház fehér nem hófehér??

(#1119) Gergőke88 válasza zsoleer (#1118) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pont az benne ami nagyon jó.
Én is fehér s10plust rendeltem.

(#1120) melan válasza ronson88 (#806) üzenetére


melan
senior tag

Nekem is S7 van, és nagyon szemezek az S10 szériával. A kamera jobb az S10e-ben? Nekem sem jön be annyira a lekerekített szél, de az S10 felé kacsingatok.

(#1121) zzola


zzola
félisten

Ha valakit érdekel, Alzán szép számmal vannak már tokok, fóliák...

(#1122) HorviGabi válasza zsoleer (#1118) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Egyáltalán nem. Most egy teljesen fekete s8 pluszom van, ki nem állhatom a színét :) Örülök neki hogy végre lesz fehérben. Egyébként ha úgy esik rá a fėny csak akkor néz ki gyöngyházfehérnek. Bár ahogy feljebb is írták lesz rajta tok vagy valami cover úgyis ha esetleg mègse tetszene neked. Én úgy látom a legtöbben a fehérre szavaznak.

(#1123) Remus389 válasza HorviGabi (#1122) üzenetére


Remus389
veterán

Léteznek egyébként átlátszó tokok is, ha szép színe van a telódnak. Nem kell eltakarni.

Nekem is átlátszó van, kemény plasztik, a szilikont nem szeretem (igaz soha nem is vettem)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1124) VIBO


VIBO
őstag

KÖvezzetek meg, de azok a LED-es tokok nagyon bejönnek.

Honnan kapja az az energiát?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1125) zzola válasza VIBO (#1124) üzenetére


zzola
félisten

Vezeték nélküli töltés ...

(#1126) HorviGabi válasza thamasz (#1116) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Köszi az infót. Gondolom ugyan azt teszik rá mint amit majd külön meg lehet venni a gyári Samsungot. Azzal nincs gond.

(#1127) HorviGabi válasza Remus389 (#1123) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Én nem szoktam. Mire megjön a teló mindig van itthon egy ledes flip tok meg egy átlátszó hátlapi cover :)

(#1128) ZavaBalazs válasza ollie (#1104) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Az S10 és az S10+ (amik alapján számoltam) teljesen megegyeznek hardveresen. :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1129) Ádám16 válasza zsoleer (#1118) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem csajos. A párom szerint is egyértelműen.

Nézd meg élőben vásár előtt mindenképp.

(#1130) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

The Galaxy S10's Incredible Display!
Röviden: nedves/vizes ujjal is megy a feloldás! Védőfóliával dettó, üveggel nem.

(#1131) Favilla


Favilla
tag

Egy dual sim-es telefonnál, ha nincs a sim1-ben kártya, csak a sim2-ben akkor működik?
Azért kérdem ha esetleg mégis függő lenne a telenor-os készülék.

(#1132) guriga1234 válasza Ádám16 (#1129) üzenetére


guriga1234
addikt

A nejemnek is a fehér tetszik. Az autója is gyöngyház fehér. Meg az órája is.
Én feketét rendeltem. Volt már ezüst, fehér, arany színű telefonom, fekete még nem, ezért választottam feketét. Mellesleg az autóm is fekete és az órám is.

[ Szerkesztve ]

(#1133) tothl válasza bulikavagyok (#1130) üzenetére


tothl
addikt

A dome glasses jellegűekkel elvileg megy.

(#1134) leslien válasza tothl (#1133) üzenetére


leslien
nagyúr

és ha még sem akkor meg biztosítás kötelező... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1135) tothl válasza leslien (#1134) üzenetére


tothl
addikt

Hát basszus csak jó lesz... :)

(#1136) thamasz válasza leslien (#1134) üzenetére


thamasz
senior tag

Telekomnál hogy működik a biztosítás kötése az előrendelt készülék esetében? A rendelési folyamat közben vagy nem volt ilyen opció, vagy elsiklottam felette.

(#1137) akooos válasza thamasz (#1136) üzenetére


akooos
veterán

Nekem azt mondták a telekomnál (ott rendeltem elő személyesen), hogy amikor megérkezik akkor van lehetőség biztosítást kötni rá.

(#1138) marcarc válasza bulikavagyok (#1130) üzenetére


marcarc
senior tag

Ennek örülünk Vincent? Mármint szerintem ez azért gáz, nagyon nagyon sokan szeretnék védeni a telefonjukat. A legdrágább verzió majd félmillió jó magyar forint és csak műanyag zsírszedő fóliát tudsz majd rátenni? Neeeeem, majd jönnek a kivágott üvegfóliák.

[ Szerkesztve ]

(#1139) thamasz válasza marcarc (#1138) üzenetére


thamasz
senior tag

Korábban írta valaki, hogy az UV ragasztós üvegekkel menni fog az ujjlenyomat leolvasó, a linkelt tesztben meg éppen csak rá biggyesztett a csávó egy üveglapot, azt is keresztben. Ez azért még nem egy rendes teszt.

(#1140) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Első részletesebb eredmények 9820as exynosról.

[link]

Az látható, hogy mind Snapdragon, mind Kirin erősebb. Mondjuk nem csoda exynos gyengébb gyártástechnologia, régebbi architektúra (A75 vs A76).

Mondjuk nem ez szokott Exynos problémája lenni hanem a fogyasztása. Meg, hogy játékra snapi kell. :)

Idén is lehet sajnálni, hogy nem snapit kaptunk, aki meg játszik annak ez ugye döntő.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1141) akooos válasza Dare2Live (#1140) üzenetére


akooos
veterán

Érdekes, hogy a Kirin 980 ennyire erős lett, ez az új Exynos pedig éppen erősebb a Snapi 845-nél. Végre nem egy felesleges, elcsalt antutu benchmark, hanem rendes teszt volt.

(#1142) -FreaK- válasza akooos (#1141) üzenetére


-FreaK-
veterán

Viszont még mindig csak szintetikus tesztek, engem speciel jobban érdekel, hogy a saját UI alatt milyen teljesítményt nyújt. Mondjuk ezt elég nehéz mérni, csak szubjektív véleményekre lehet hivatkozni a témában.

(#1143) thamasz


thamasz
senior tag

Sammobile szavazás szerint nem éppen az S10e a legnépszerűbb, a várakozásokkal ellentétben. :U

(#1144) leslien válasza Dare2Live (#1140) üzenetére


leslien
nagyúr

én mondtam h EU ban a klón jutott... ;] :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1145) Gee_- válasza thamasz (#1136) üzenetére


Gee_-
tag

Én nekem mikor rányomtam az utolsó megerősítő megrendelés gombra utána ki dobta a zöld pipát hogy sikeres megrendelés és annak a lap alján volt a készülék biztosítás és annak opciói. Én nem kötöttem rá biztosítást szóval nem tudom hogy rögtön megtudtam e volna rendelni de az biztos hogy volt valami ajánlat biztosítás ügyben.

(#1146) Dare2Live válasza akooos (#1141) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Kirin 980 gpuban vérzik el. (Meg a Huawei féle mindent kilövünkben de az SW.)

A rendes deep teszt az majd késöbb érkezik. Ott derül ki, hogy a tavalyi exynos legnagyobb problémáit javították e.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1147) bulikavagyok válasza marcarc (#1138) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Engem nem érint, mert soha nem tette még egyik telefonom kijelzőjére sem fóliát. Viszont annak nagyon örülök, h vizes kézzel is fel tudom majd oldani. :B

[ Szerkesztve ]

(#1148) marcarc válasza bulikavagyok (#1147) üzenetére


marcarc
senior tag

Számomra ez nem fontos, otthon csak meg törlöm a kezem kézmosás után, strandon szintén. Szerintem nem valós use case az emberek többségének a vizes kézzel mobilozás - vagy ha az is akkor face unlockkal muködhet továbbra is a feloldás ha már annyira vizes kézzel akarok mobilozni. Az viszont az lenne, hogy minőségi anyaggal védhesd meg a befektetésed, munkaeszközöd.

Na de mindegy is, számomra érdekes, hogy ennyire jól veszi ezt egy olyan közösség ahol a megejelnés után évekkel is visszatérő kérdés a fórumon hogy milyen üveget vegyen a telefonjára.

(#1149) Dare2Live válasza marcarc (#1148) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Örök vita. Vki építkezési melós de szerinte 2év után nincs rajta egy karc se én meg most egy 1hónapos ocsó GGs készülékkel tolom irodista vagyok de már látok rajta minimál karcokat.

A kedvencem amikor meghirdetik, direkte rákérdezek, hogy karcttalan. Talizunk fény felé fordítom tömve van karcal. Ja hogy azt ő nem látja, köröm se akad meg benne...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1150) bulikavagyok válasza marcarc (#1148) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A vizes kéz annyira nálam sem jellemző, viszont a nedves annál inkább. Elég sokat sportolok és számtalanszor előfordult az utóbbi években, h nem tudtam feloldani a telómat, mert izzadt/átázott volt az ujjam.
Szóval nekem ez elég nagy plusz lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.