Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Dare2Live válasza ollie (#1447) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem rémítően inkorrekt használt telefonokat aksi szempontjából vacsi újjal összevetni.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1452) Viper26 válasza guriga1234 (#1448) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én a magam részéről nem dugom homokba a fejem, veled ellentétben sokan szeretnek tájékozódni viszont... szerencsére. :)

Pixel 7 | FR955

(#1453) ollie válasza Dare2Live (#1451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami nem fér bele a világképedbe, és rögtön próbálsz hibát találni benne.

Egyébként az előző videónál (mrwhoistheboss), ahol még jobb eredményt ért el az s10+, kokrétan meg is jegyezte a teszt készítője, hogy csak olyan készülékeket használ, melyeket akku tesztekhez tart fenn, így mindegyik kevesebb, mint 10 töltésen esett túl. Kvázi újak.

***

(#1454) joey04


joey04
titán

Tegnap sikerült megtapogatnom nekem is, de bevallom nem fogott meg. Főleg az új UI nem jön be. Az előlapi kamera számomra nagyon idétlenül fest. De gyors, pattogós, szép a kijelzője, szóval jó kis készülék. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1455) Dare2Live válasza ollie (#1453) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem nagyon kerestem a hibát. Ordított, hogy egy vacsi új aksis készüléket hasonlítanak erősen használt készülékekhez.

Ez így fölöttébb inkorrekt. Hogy te ezek után rám mutogatsz, hogy nem fér be a világképembe az nonszensz. Igen az én világképembe ez nem fér bele. A tiedbe ezek szerint belefér a forum olvasóinak a megtévesztése, átverése. Had gratuláljak.

@joey04: Igazából nem tudom mit gondolt samsung dizájnerei az új UInál. Megint ott vagyunk, hogy jobb a stock android, vagy le kell cserélni. Nem nagy ügy hozzászoktam de azért meglepett.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1456) kelzsoca válasza Dare2Live (#1455) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézheted önmagában az S10+ telefont, hogy az adott tesztben mire képes, és milyen üzemidőt mutat, a többi készülék üzemideje egyébként sem érdekes, maximum akkor, ha a tesztelt készülékek közül választanál az S10+ ellenében.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1457) guriga1234 válasza kelzsoca (#1456) üzenetére


guriga1234
addikt

+1

(#1458) Dare2Live válasza kelzsoca (#1456) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

erősen off magamba beszélés:
A problémám annyi, hogy januárba betört az S7em kijelzője, ma meg belesett a tartalék teló (Mi A2 lite) a vízbe büdös peches vagyok kell új telefon max péntekig húzom a 7éves 2.tartaléktelóval

Egyenlőre a legekzaktabb a gsmarena. [link] Lehet hasonlítani, de még csak S10+van benne. S10+ árban túlmegy tűréshatáromon (344K). S10+ aksija +22%al nagyobb mint S10é és az aksi időben már mint egy S7/S9... pont kevés. imo kb S10 aksi időt fog az S10e is hozni bár kissebb az aksi de kissebb a kijelző. Innen necces az S10 vonal.

S10E tökéletes lenne. Van jack, microsd, vízálló, nem lekerekített kijelző és 70mm szóval nagyon jól fogható De az aksi idő félek problémás, újlenyomat marha szar helyen van. (és exynos se zsánerem S9 óta.)

Mate 20 Pro kiesik mert nincs jack. (De microsd hiánya, lekerekített kijelző, emui se szivem csücske.)

Gondolkodok egy pocophonen. Van jack, van microsd, nagy aksi, nem lekerekített. De nem vízálló és kamera is csak átlag feletti és széles is (75mm) Viszont 99K.

Adná magát még, hogy veszek újra egy S7et... de 3évig az volt. Meg picit gyenge az aksija.

Ki kell találnom sürgősen és nincs igazán jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1459) ollie válasza Dare2Live (#1455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ordít, te feltételezel valamit.

***

(#1460) Dare2Live válasza ollie (#1459) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ordít = Tökéletesen látható a képeken, hogy új készülékeket vet össze használt, sokszor erősen használt készülékekkel. És itt nem csak arra gondolok, hogy S8 pl törött. Amikor a GGon videon látni a használatot akkor azt már használták és sokat.

Nehéz aksit tesztelni. kb új készülék kell legyen aksi pár hét után már veszít kapacitásából. Fényerőt fixre be kell lőni, ez tesztek 90%nak nem jön össze. Ez is baromira befolyásolja a tesztet, legnagyobb fogyasztó a kijelző.
Amikor ilyen alap dolgok nem jönnek össze akkor az eredmények nem hasonlíthatóak, semmit sem érnek, megtévesztőek.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1461) leslien


leslien
nagyúr

[link]Samsung Galaxy S10 plus Real-World Battery test...
esélyes h Snapdragon verzió..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1462) samu74 válasza Dare2Live (#1458) üzenetére


samu74
addikt

Hidd el hogy s7 után az s9+ akksi ideje bőven jobb.Nem kevéssel. Az s10 szinte 100% hogy hozza a plusz idejét(nem az s10e), a10+ meg pláne.

-----------

(#1463) guriga1234 válasza Dare2Live (#1458) üzenetére


guriga1234
addikt

Neked S10 esetében csak az aksival van gondod (meg persze a helyesírásoddal...), a megoldás egy Power Bank beszerzése arra az esetre, ha másképp nem tudnád tölteni (meg egy helyesírás ellenőrző).
A vacillálásodat egyébként miért kell itt világgá kürtölni? Tényleg érdekel.

(#1465) bostone válasza Dare2Live (#1458) üzenetére


bostone
addikt

A poco-val készült képek 2. helyen végeztek egy anonim teszten, ahol felsőkategória teljesítménye került összehasonlításra.

(#1466) Viper26


Viper26
nagyúr

Telekomnál milyen árban vannak a gyári tokok kb?

Pixel 7 | FR955

(#1467) ZavaBalazs válasza Dare2Live (#1460) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de ha ezen ennyire fenn vagy akadva, akkor miért ignorálod, amit leírt neked? itt a másik teszt, mindegyik "vacsi új", mindegyiken mérőműszerrel lőtte be a fényerőt azonosra.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1468) S e t h válasza guriga1234 (#1448) üzenetére


S e t h
nagyúr

A szűklátókörűséget egyébként miért kell itt világgá kürtölni? Tényleg érdekel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1469) Gergőke88 válasza Viper26 (#1466) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha budapesti vagy akkor jovo heten allee hetvege -20% minden tokra.

(#1470) borand


borand
aktív tag

Megfogdoztam ma őket én is. Hát zseniálisak. Az a kamerakivágás kb semmennyire nem zavaró, megnézed tudomásul veszed, aztán fel sem tűnik. Amúgy rettentően kompaktnak tűnik mindegyik, viszont az S10e az simán egykezes teló lesz. Nagyon eltalálták. Amúgy a kiállított darabokon is ott a fólia (e-n is).

Nekem az oldalsó ujjnyomatolvasó sem kritikus helyzetű, pedig átlagos kezem van. Hüvelykujjal bőven kézre áll. (Jobb kezes vagyok).

A sárga szerintem nagy bóvli, a zöld élőben teljesen máshogy hat, de az lehet csak a hideg fények miatt van az üzletben.

(#1471) VIBO válasza Gergőke88 (#1469) üzenetére


VIBO
őstag

Alle hol?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1472) Gergőke88 válasza VIBO (#1471) üzenetére


Gergőke88
addikt

SES (Samsung márkabolt).

(#1473) -FreaK- válasza ollie (#1459) üzenetére


-FreaK-
veterán

Azon kívül, amit Dare2Live mond, hogy használt telót hasonlított újjal, a fényerőket is úgy lőtte be, ahogy szerinte "optimális". Látszik is a videón, hogy a Mate20 Pro-nak nagyobb a fényere mint a többi telefonnak, nem is szerepelt valami jól. Ezt a két tényezőt összeadva szerintem ez a teszt így kuka.

De nyilván én is csak keresem a kákán a csomót, és természetesen, csak neked lehet igazad...

Az előző tesztben, amit te is említettél, ott műszerrel mérte a srác a fénykibocsátást, és az alapján állította be őket. Ez a korrekt megoldás.

(#1474) belan válasza leslien (#1408) üzenetére


belan
addikt

Egy ideje gyorsabban indulnak el a alkalmazások androidon , de úgy látszik hogy most már a játékok is gyorsabban indulnak peddig abba a Apple volt eddig a király !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1475) guriga1234 válasza S e t h (#1468) üzenetére


guriga1234
addikt

Te inkább notikázzál, az okoskodás nem áll jól neked.

(#1476) ZavaBalazs válasza -FreaK- (#1473) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Azt hiszem mind a kettőben a mate 20 pro és a note 9 kb percre ugyanazt hozta, tehát talán olyan örjítően inkorrektül nagyot az újabb teszt sem tévedett... :N

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1477) Fred23 válasza ZavaBalazs (#1476) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pár hónapja érdekelt, és kicsit utána olvastam ennek a dolognak... -fényerővel már nem lehet akkorákat csalni, mint régebben. Újabb Samsung AMOLED panelek esetén a 200 nit és a 400 nit között van talán 0,5W fogyasztásbeli eltérés, miközben a jobb rendszerchipek sokkal többet fogyasztanak. Vagyis például egy 6" körüli jobb AMOLED panel 200 niten fogyaszt ~1,5W-ot, 400 niten meg 2W-ot -miközben ha videózással vagy játékkal tesztelsz, a SoC fogyasztása lehet 6-10W is. Szóval persze, számíthat akár 5-10 percet is a végeredményben, de többet nem nagyon. Akkor már inkább azt érdemes megnézni, ki gyártotta a panelt, az LG például rendre többet fogyasztó megoldásokkal operál.

Kiegészítés: S10e kapcsán szerintem simán lehet egy olyan eset, hogy jó lesz böngészésben, mikor ugye a SoC keveset fogyaszt. Úgy simán bírhatja nagyon sokáig is; viszont ahogy jön egy kis játék, videózás, szívás van. 3100 mAh... -háát, majd meglátjuk!

[ Szerkesztve ]

(#1478) Viper26 válasza Gergőke88 (#1469) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

Pixel 7 | FR955

(#1479) ghiottone válasza Fred23 (#1477) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mondjuk a videóban elmondja hogy mindegyik telefont ugyanolyan fényerősségre állította (luxméterrel) és lehet, hogy más fényerősségűnek tűnek, vagy a színben van eltérés, de ez a felvételt készítő kamera betekintési szöge miatt van.
Amúgy meg szerintem teljesen mindegy mert eltérően használjuk a telefonokat és a sot csak 1 érték a többi mellett.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1480) BReal válasza roli543 (#15) üzenetére


BReal
addikt

"kompact formában" 5,8"-on. :D

(#1481) nozs23 válasza BReal (#1480) üzenetére


nozs23
addikt

Közel akkora, mint egy iphone 8.

(#1482) Samott válasza nozs23 (#1481) üzenetére


Samott
addikt

Es az miota kompakt a marha nagy kavaival? :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1483) csucsreg


csucsreg
tag

Sziasztok!

Mostanság rendelt valaki előrendeléssel a voda webshopból? Pénteken rendeltem meg egy második előfizetést S10+-al, azóta Feldolgozás folyamatban státusz van...

(#1484) zzola válasza csucsreg (#1483) üzenetére


zzola
félisten

(#1485) Schweini válasza csucsreg (#1483) üzenetére


Schweini
tag

Ez így hétvégén nem is fog változni. Hétfőn/kedden már biztos mást mutat majd.

(#1486) laci0530 válasza a8l (#1399) üzenetére


laci0530
senior tag

Ugyanígy vagyok a kerámia 512-essel. Első nap már regisztráltam a visszahívásért a telenornál -> semmi.

(#1487) OGábor válasza laci0530 (#1486) üzenetére


OGábor
csendes tag

Szintén. Nem értem, hogy miért jó ez a Telenornak. Én már a Telekomnál megrendeltem, mem vártam rájuk.

(#1488) nozs23 válasza Samott (#1482) üzenetére


nozs23
addikt

Mert az a Sony eszméletlen kávamentes. Foleg, ha a kezolosavot is beleveszem.

[ Szerkesztve ]

(#1489) HarleyCustom válasza nozs23 (#1488) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:D

Egyébként mi az,hogy kompakt?Kinek mit jelent?
Szerintem ez is majdhogynem szubjektív.Nekem az i8 és a SonY compact telefonjai tökéletesen kényelmesen kezelhetőek voltak. Az már más kérdés,hogy például“mozizni”már annyira nem volt jó rajtuk,de számomra kompaktak.
De ami nekem kompakt,az másnak meg lehet kicsi,vagy egyéb.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1490) Samott válasza nozs23 (#1488) üzenetére


Samott
addikt

Megis ugyanakkora kijelzomerettel kisebb a keszulekhaz. De leginkabb csak arra akartam utalni, hogy az emberek teljesen elmertek mi is a kompakt manapsag. Talan a sony meg az.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1491) nozs23 válasza Samott (#1490) üzenetére


nozs23
addikt

4.6. Az i8 4.7. Es vastagabb is, az is szamot kenyelem szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#1492) Samott válasza nozs23 (#1491) üzenetére


Samott
addikt

Uristen, tenyleg, az az 1 tized inch tenyleg megindolkolja a plusz 1 centit. :DDD

Az ami a vastagsagbol hianyzik, az meg ott van szelessegeben. Ha mar a kenyelmet emlegetjuk.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#1493) kali válasza nozs23 (#1488) üzenetére


kali
legenda

Kávamentesebb a Z5C, mint az iPhone 8, számszerűsítve a screen-to-body ratio előbbinél ~68.9%, utóbbinál pedig ~65.4%.

Ott tartunk manapság, hogy az S10e 142.2 x 69.9 x 7.9 mm mérete kompaktnak mondható sokak számára.

[ Szerkesztve ]

(#1494) nozs23 válasza Samott (#1492) üzenetére


nozs23
addikt

En nem irtam, hogy indokolt, csak azt, hogy nem pont ugyanakkora a kijelzo.

(#1495) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Zack már meg is gyötörte. :) Jól bírta,kiváló minőség.
[link]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1496) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Baszki... :D

(#1497) Gergőke88 válasza ForRedGlory (#1496) üzenetére


Gergőke88
addikt

??

(#1498) Noukoum


Noukoum
veterán

Debrecen Fórumban kivannak e rakva?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1499) leslien válasza ForRedGlory (#1496) üzenetére


leslien
nagyúr

na mi van még sem marad ki?! .... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1500) ForRedGlory válasza leslien (#1499) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ehh... Jo a megerzesed. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.