Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Azért a stream-et elérhetővé lehetett volna tenni. Szégyenszemre máshonnan követem.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#2) Zolik


Zolik
senior tag

wow ez gyors volt! köszönjük.
A bemutató még megy akit érdekel: [link]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) csako


csako
veterán

Edigital már küldte a hírlevelet, hogy náluk elő lehet rendelni :D

Egyébként szerintem rondák hátulról :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) zzola válasza csako (#3) üzenetére


zzola
félisten

notebook.hu-is...sőt, ők 2-3 nap alatt ki is szállítják! :DDD

(#5) Saccco


Saccco
nagyúr

Azért a Fold is beteg lesz, igaz $1.980-ért lehet is. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Nekem tetszenek, és már a Média Markt is küldte a hírlevelet :D
Ha váltani kéne akkor sima S10 kéne, és akkor váltanám a S8-at de az még odébb lesz :R

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#7) erahurka


erahurka
félisten

S10e áráról lehet tudni valamit? Egy gyors crtl+f nem dobott ilyesmit a cikkben. :R

(#8) dlaj válasza csako (#3) üzenetére


dlaj
őstag

Elölről is! :)

(#9) bigdady


bigdady
nagyúr

Képernyővédő épített ujjlenyomat fája;)

(#10) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

A plusz és az 5g elég állatnak tűnnek.
Kijelző parádés lesz, meg úgy az egészbe nem nagyon lehet belekötni. Csak az árba, de az meg mindenhol magas🤨

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jujj de bazári vagy b++ :DDD pár év múlva már csak röhögni fogunk ezeken, mondjuk én most is, az 550 ezer ft-on már kevésbé :(((

(#12) Samott válasza Zolik (#2) üzenetére


Samott
addikt

Az a koreai csoka rendesen megkuzdott az angol nyelvvel. :) Megvaltas ez a csaj, o legalabb tisztan beszel. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#13) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Elsőre nem tűnnek csúnyának.
De, hogy a hátlapi elrendezéshez még mindig nincs fantáziájuk az fix

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#14) kakuk.tamas válasza erahurka (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

S10e kezdő: 260k
S10 kezdő: 310k
S10+ kezdő: 345k

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15) roli543


roli543
őstag

Az S10e lesz szerintem népszerű, kvázi csúcsmodell kompact formában

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#16) dlaj válasza Zolik (#2) üzenetére


dlaj
őstag

Az Origo-t csak 3 perccel előzte meg! 😎

(#17) prolad


prolad
őstag

Elég jö cuccok, csak 2 gondom van velük. A duplakamerás kivágás elég esetlenül néz ki, egyel teljesen okés. Nagy kijelzőt meg csak az 5G kapott, ami drága is lesz, meg itthon ki tudja lesz-e. Az e végű viszont kellemes meglepetés. Fold nincs?

Szerk:Megvan a Fold is, hű.

[ Szerkesztve ]

(#18) enginev3.0


enginev3.0
félisten

S10 még jöhetne is, de nem ennyiért, akkor inkább Note 9
Viszont az E azt hiszem nagyon népszerű modell lesz :K

Amúgy nem tetszenek, nem lettek szépek sajnos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) zzola


zzola
félisten

Bixby gomb ezen is lesz? :W

[ Szerkesztve ]

(#20) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Samsung megcsinálta a Huawei Mate 20 Pro Update - et. Ezeket a dolgokat az S10-be a Huawei is tudja..

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#21) SlayR


SlayR
senior tag

Samu Samu az Android Iphone tipusú parasztvakítása lvl 100 ....az év második felére megint mindenki más lehagyja Note S mutánsukat :D Az egész olyan szinten prototípus hogy most akiket elvarázsolt majd nem győzik eladni, ha jön valami szebben kidolgozott kijelző lyukasztgatás. (még az 5G-s nem is lenne rossz talán tudásban és egyebekben, de a taktika full Apple))

[ Szerkesztve ]

(#22) erahurka válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére


erahurka
félisten

Bwoaaah jó drága lesz... Remélem idővel mérséklődik az ára, esetleg a szolgáltatók vágnak rajta masszívan kisebb előfizus csomagokban.

Telenoros ár meg is van: 220 lesz Blue+ csomaggal az S10e. Ehh, ahhoz képest hogy a Mate 20 ennyi függetlenül...

[ Szerkesztve ]

(#23) enginev3.0 válasza erahurka (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Samsung experience-ben olcsóbb a Note 9 mint telekomnál jelenleg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Jot nevettem a kinezetukon es az araikon is. A Fold is vicces volt, mikor megjelent az ara, kinos csend lett urra a nezoteren. Aztan meg csodalkoznak, hogy nem fogy.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#25) noro79


noro79
tag

Árakat elnézve Iphone szint. :((

(#26) batai15


batai15
félisten

Nagyon begyere az s10e.

(#27) erahurka válasza batai15 (#26) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is, de basszus ennyi pénzt egy telefonért :/

(#28) kakuk.tamas válasza Cathulhu (#24) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Foldtól mit vártál/vártak? Lehetett tudni, hogy lesz az 2000 dodó is (ami nálunk olyan 700-760k lesz). Mivel ez csak techdemó, igen réteg termék. Nem csodálkoznék, ha gyártanának belőle össz-vissz 10ezer darabot, hogy megnézzék veszik-e egyáltalán...

Egyébként egy S10 Plus-ra igencsak fáj a fogam... Lehet csere érett lett a kis Mate 20 Pro...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29) SeatZola válasza erahurka (#27) üzenetére


SeatZola
őstag

Telenornál egy fehér S10-et pénteken előrendelek. Megy az S9 a levesbe.

Rappi

(#30) szubrutin


szubrutin
aktív tag

S10e-n ha az oldalso gombon lesz az ujjlenyomat olvaso, rendes tok hogy lesz ra :( uag vagy spigen

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#31) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Csak szerintem rohadt gagyik?

https://utdetailing.hu/

(#32) bolvar válasza roli543 (#15) üzenetére


bolvar
senior tag

Én érzem csak hogy mást jelent a kompakt szó? :D.
Bazi nagy még a 10e is :D.Továbbra is reménykedek egy iphone 5se méretű készülékben :D.

Mondjuk vicces hogy páran fajának titulálják hogy 5g képes de hát kinek? :D.Hol? :D.
Nem látom sajnos itt se az igazi előrelépést valahogy csak az egyhelyben toporgás megy(nem mintha
fából vaskarikát várnék),ennek ellenére minden gyártó szó szerint fo***a ki a telefonokat.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#33) DaveNo1 válasza noro79 (#25) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért nem, ahogy nézem az alap S10+ egy 100-assal olcsóbb mint az iPhone XS Max ami azért elég durva különbség.

A 1 TB-os mondjuk már 550, és gondolom nem ehhez van a kerámia hátlap ;]

You are not prepared.

(#34) mati12


mati12
senior tag

A króm keret elég bazárira sikerült szerintem. A képeket nézve még egy pillanatig sem volt olyan érzésem,hogy lecserélném valamelyikre az S9 pluszomat.

(#35) SlayR válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére


SlayR
senior tag

Hátha csúcskészüléknek számít, hogy összekukázunk más gyártók cuccaiból a tudást és hozzá adjuk egy teljesen kiforratlan kijelző lyukasztgatást akkor nem gagyi ;] ;] :DDDD

(#36) batai15 válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem igen.

(#37) Cathulhu válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


Cathulhu
addikt

En semmit, csak nevettem.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#38) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Egy fullos kamera tesztre kivancsi leszek.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#39) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Lassan én érzem magam kínosan, hogy ezt az előadásnak nevezett kabarét nézem :U :D Kellene még egy indiai és egy orosz kolléga is a fellépők közé, hogy teljesen PC legyen a line-up.

[ Szerkesztve ]

(#40) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Igen komolyak lettek, persze az áruk is. Azért azt hittem, hogy a S10e olyan 200 körül kezd majd - hát nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) judas13


judas13
addikt

Hátulról nem szépek, de legalább rondák -nekem.
Ez a lyukas kijelző meg egyenesen beszarás.

Ja és az árak..kettő lett - maradhat?

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Kiváncsi leszek mikortól nyomkodhato itthon a sesben. Valakinek esetleg erről info?

(#43) |AP|


|AP|
veterán

az S10e jelenleg nálam jelenleg a tökéletes telefon. Oké, drágán kezd, de az S9 drágábban kezdett. Simán lehet hogy egy év múlva cserélem az S9-et.

Oldalsó ujjlenyomat olvasó, sík képernyő, kompaktabb ház, UWA camera: tökéletes nekem!

(#44) Noukoum


Noukoum
veterán

Azért ezek az árak jóval alacsonyabbak mint az iphoneoké. Arról nem is beszélve hogy folyamatosan csökkenni is fog.

Az s10e meg best buy, szerencsére nem egy xr féle butított verzió!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#45) tibcsi0407 válasza SlayR (#35) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem is a tudásra gondolok, hanem az a szerencsétlen kijelző úgy néz ki a dupla punch hole-lal, mint egy olyan telefon hátulja, amin hátul is van kijelző.
Ronda, mint a világháború. Ezzel bizony nem fogják a Huawei előretörését megállítani. Elvileg az lett volna a cél, de szerintem ez csúnyán félrement.

https://utdetailing.hu/

(#46) Pete55555


Pete55555
addikt

Na, hát jó ez fasza meg minden, meg a fold is jó, oké drága, de azért nyilván egyedi meg minden...

De 260 az S10e? !!?!?!?!???

MÉR?

(Jó tudom, én vagyok csóró, meg hülye, meg minden, hogy sokallom, de akkor is...Valahogy nem sikerül a befogadnom, hogy egy csúcsmodell-szerű telefon 2019-ben majd' 300.000 Ft
Meg tudnám venni, nem arról van szó, csak nem szánok rá ennyit. Szóval vagy S9 lesz, vagy esetleg valami más...)

...Szeretem leracsniztatni...

(#47) B-L-A-C-K válasza Noukoum (#44) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont egy XS ami lassan fél éves már még mindig agyon veri...:/

(#48) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Nem tudom, de nekem az a luk a képernyő oldalán hát mit mondjak inkább már akkor a notch mert azt el lehet tüntetni... de ez.... nézed a filmet és ott egy nagy luk a sarokban wtf? kamera? wthafuck 3 darab 20 megapixel alatti kamerát sikerült kiizzadni? hát ez brutál kevés 300+ért....a huawei mate 20 pro-n van 3d arcfelismerés képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó. 40-20-8 megapixeles kamera duo és még lehetne sorolni a feateket ugyanennyiért fél évvel ezelőttről..

(#49) bigdady


bigdady
nagyúr

Minek kell bele rakni 50ezerért fülhallgatót? Nem is használok

(#50) erahurka válasza |AP| (#43) üzenetére


erahurka
félisten

Az S9 drágábban kezdett? Hm. Egy év múlva akkor tényleg ütős lehet ha hasonlóan esik az ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.