Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) KoNZoLik@ válasza S e t h (#534) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, mindegyik gyártónál megvannak az elején a sz@rságok amit a későbbiekben javítanak, így itt is ez történt! Huawei- nél meg direktbe megy a lejárató kampány egy ideje! Konkurencia harc+politika is bejátszik rendesen, de állják a sarat, én drukkolok nekik! És nem nem vagyok fanatikus Huawei fan vagy ilyesmi, ez az első Huawei telefonom, csak nem szeretem amikor valamit vagy valakit ok nélkül be akarnak mocskolni :(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#552) ollie válasza stellaz (#517) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lyuk nélkül jelenleg csak úgy lehet megoldani, ha vagy a telefon hátuljára tesznek egy második kijelzőt, vagy kiemelkedik a kamera. Mint a kettő rosszabb, mint a kamera lyuk, vagy akár a notch.

***

(#553) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Na, hát közben a Vodánál is felmentek az árak. Asszem ezzel eldőlt, hogy várok vagy fél évet még inkább, aztán ha nem jön addig jobb ajánlat akkor veszek egy S10-et.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#554) kenwood válasza ollie (#552) üzenetére


kenwood
veterán

"kameraluk " :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#555) ollie válasza kenwood (#520) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S10+- ban meg van 4100-as akku. De még az elődei 3500-as akkuja is kb kitartott addig, mint az s7 edge. Tapasztalatból írom volt nekem S7 edge, S8+ és S9+ is, mindhárom kb fél évig. Az S10+ meg várhatóan jóval tovább fogja bírni a takarékosabb SoC és a nagyobb akku miatt.

[ Szerkesztve ]

***

(#556) Robertoq válasza [Prolixus] (#553) üzenetére


Robertoq
őstag

Az szép! Akkor a Telenor kártyás 279.990 a legjobb ajánlat most, kiváncsi vagyok hogy itt függő-e az első sim

[ Szerkesztve ]

(#557) ollie válasza t72killer (#522) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont abba kötsz bele, ami nagy előrelépés az s7 edge- hez képest. Vagy a 4100- as akku már nem az?

***

(#558) zzola válasza [Prolixus] (#553) üzenetére


zzola
félisten

S10+ előfizetéssel ugyan annyiba kerül, mint tegnap...

(#559) bayarena válasza Greg Vinous (#545) üzenetére


bayarena
aktív tag

Várj, ezt nem értem. A havi 10 ezres havidíjon felül még kb 200 ezret kell fizetni?
Az hogy?
Én is pont néztem, hogy talán az S8at lecserélném, és az itteni szolgáltatónál kb 30 ezret kell csak befizetni, éskicserélik új S10re.Kb nekem is 10 ezer a havidijam. (annyi, hogy a 2 év hűségidő újraindul, nade tökmind1, hisz amúgyis maradnék, ill szerintem nem rossz 1-2 évente 30 ezerért újra váltani.)

[ Szerkesztve ]

(#560) kenwood válasza ollie (#555) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem a plusz abszolut kapufa. mar az s7 edge is picit nagyobb a kelletenel.
Nem csak az a gond,hogy nem fer el a nadrag zsebeben,de az s8+ egy nagyon-nagyon csunya telefon is
S9+-t meg nem lattam eloben.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#561) ollie válasza leslien (#527) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Észak Amerikában is csak szürke importtal tudod megvenni az Exynos verziót. Így itt is megveheted a Snapdragon-osat.

***

(#562) kenwood válasza bayarena (#559) üzenetére


kenwood
veterán

Igen,nalunk par eve teljesen megorultek a szolgaltatok
Regebben a 10k feletti csomagoknal a csucstelo is kijott 50k alatt.
Aztan megjelentek a korlatlan csomagok,es azota az van,hogy bevalllalod a 10-15k havidijat,es melle kifizeted a telo piaci aranak a 70-100 szazalekat is :Y
Raadasul nagyon sokan nem tudjak, de a csomagok havidija alacsonyabb,ha nem kersz mello telot,tehat a kamatmentes hitelen valojaban rejtett kamat is van :C
Az emberek tobbsege egy 3-4 ezres szolgaltasra es egy 200 ezer forintos telora ket ev alatt 260-300 helyett 5-600 ezret kifizet,es meg orul is neki :W

Persze van egy szuk reteg, akik 1 nap alatt elbeszelik azt a 80-150 percet (kis csomagok kerete),amit en soha nem lepek at egy honap alatt. Meg a kocsiban is youtuberol,spotifyrol megy a zene,ok csak keveset buknak,de a tobbseg siman kidob 200kt a kukaba, a "kamantmentes hitel" fejeben.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#563) Robertoq válasza ollie (#552) üzenetére


Robertoq
őstag

A tuti az lett volna, ha ott csak akkor átlátszó a kijelző amikor használod a front kamerát, mormáls estben a tartalom jelenne meg. A Sasmung pedig már 2011-ben demózta az átlátszó amoledet

(#564) LoGeN90 válasza kenwood (#560) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Csúnya? Mai napig megnézik a jeges szürke S8+-omat. Formabontó 2 év után is..

[ Szerkesztve ]

(#565) bayarena válasza kenwood (#562) üzenetére


bayarena
aktív tag

Az a szomorú ebben, hogy itt egyrészt olcsóbb a szolgáltatás, és a bérek is jobbak..sokkal jobbak.
A 10 ezer forintos havidíj semmi, és 1 éve mikor kezdtem, akkor ingyen, 0 befizetővel adták az S8ast.
Úgy, hogy soha nem voltam még előfizető náluk.
Viszont a kíválat sokkal kisebb, mint otthon, mert lényegében csak a csúcs telefonok vannak, senki nem vesz "gagyibbat".

(#566) KoNZoLik@ válasza LoGeN90 (#564) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Szerintem is nagyon szép telefon, szebb mint ezek a mostaniak többségükben👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#567) kenwood válasza LoGeN90 (#564) üzenetére


kenwood
veterán

Izles kerdese,en amikor meglattam a haver asztalan, azt hittem,valami kinai szemet. borzasztoan aranytalan volt.
A sima s8 tetszik amugy.
Mondjuk nekem mar az s7 edge is nagy,inkabb az s6 edge meretet preferalom.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#568) BoneDragon válasza kenwood (#560) üzenetére


BoneDragon
veterán

Érdekes, nekem az s8+ minden zsebben elfér, nem női cicanaciban kéne szaladgálni. ;]
Ráadásul erre a telefonra azt mondani csúnya..láthatóan a véleményedre nem lehet adni.

(#569) kenwood válasza BoneDragon (#568) üzenetére


kenwood
veterán

A homofob,szemelyeskedo hozzaszolasok szigoruan tiltottak a forumon.
Kerlek,ezt azonnal fejezd be!
Koszonom.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#570) LoGeN90 válasza BoneDragon (#568) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

+1

Elhiszem, hogy vannak Samu-ellenesek akiknek rossz tapasztalata van még az S5-ről, de az S8-ra azt mondanita, hogy csúnya. Szimplán komolytalan.

(#571) S e t h válasza MikeWazowski (#542) üzenetére


S e t h
nagyúr

Savanyú a szőlő, megértem, engem is zavarna, feltéve ha szívemre venném, hogy egy használat tárgy nem tökéletes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#572) t72killer válasza ollie (#557) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mennyivel is nagyobb a fő fogyasztó képernyő felülete? Na, akkor meg is van, hogy miért nem érdemi előrelépés.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#573) leslien


leslien
nagyúr

tessék kamera szenzor info S10, isocell.... többi képeket hozom S10vs Pixel 2 XL..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#574) ZavaBalazs válasza leslien (#573) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

S10, 3300 mAh, 6 GB ram, 6.5 MP front kamera? :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#575) stellaz válasza ollie (#552) üzenetére


stellaz
addikt

Azért van akinek sikerült megoldani.

https://mobilarena.hu/hir/semmi_sem_tori_meg_a_meizu_16s_kijelzojenek_egyseg.html

Ráadásul egy kijelzőt kilyuggatni az minden körülmény között rossz. Most képzeld el, hogy a tévéd vagy monitorod sarkában vagy egy fekete folt, mert hát úgy adja ki a dolog....

(#576) nozs23 válasza stellaz (#575) üzenetére


nozs23
addikt

És hol is lehet megvásárolni ezt a telefont?

(#577) Remus389 válasza Dare2Live (#525) üzenetére


Remus389
veterán

S6-ban is van OIS, és alig marad le az S7-től.

Az akksiban gyengébb 2550 mah vs 3000 mah ha jól emlékszem, cserébe karcsúbb a készülék, egyébként nagyon hasonló.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#578) stellaz válasza nozs23 (#576) üzenetére


stellaz
addikt

Ok, nyertél.

Jó, mondjuk én egy foltot a kijelzőn hibának tartok, valaki meg fícsőrnek, de nem vagyunk egyformák.

(#579) nozs23 válasza stellaz (#578) üzenetére


nozs23
addikt

Én nem tartom fícsőrnek, úgy gondolom, hogy jelen állás szerint ez a szükséges rossz, amit be kell vállalni, ha minimalizálni akarod a kávát mozgó alkatrészek nélkül. Nem kell esztétának lenni ahhoz, hogy lássuk sem ez, sem akármilyen kijelzőbe harapó rész nem szép.

[ Szerkesztve ]

(#580) szkaroly válasza S e t h (#534) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha a zöld és a rózsaszín közül kell választani, akkor inkább a zöld. :DD

Poco X3 Pro

(#581) stellaz válasza nozs23 (#579) üzenetére


stellaz
addikt

A kérdés az, hogy mivel vesztünk többet. A szelfi kamera számomra egy olyan dolog, amiért fizetnem kell, pedig soha nem használom.

Szóval ha már erőltetik, hogy kell, mert csak így eladható egy telefon, akkor legyen inkább eldugva. Nekem sima rugós megoldás is jó lenne, még motor sem kéne bele. Vagy kifordítható, bármi, de ne a kijelző tegye tönkre.

Az arcfelismerés vagy írisz szkenner még lehetne érv mellette, de akkor meg legyen picit vastagabb káva, ha máshogy nem megy. Vagy legyen a bevált ujjlenyomat olvasó.

Szóval el kéne dönteni mit szeretnénk, kis kávát, vagy szelfi kamerát, legalábbis addig, amíg együtt nem megy a kettő kompromisszumok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#582) t72killer válasza kenwood (#530) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kezdik elcseszni, én még mindíg várok az oreo-ra váltással... Sztem előbb-utóbb ebből custom romolás lesz.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#583) Juhaszatti válasza t72killer (#582) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Pedig az Oreo sokat dobott az S7 Edgemen! Hónapok óta rajta van, gyorsabb és smoothabb lett tőle a rendszer.
Az üzemidő nem javult, de rosszabb sem lett.

Egyébként nekem is viszket a tenyerem a váltás miatt, de nem azért mert a mostanival ne lennék elégedett, csak izgat a jobb kamera, meg az újdonság varázsa. :)
De egyelőre nem nagyon tudnak meggyőzni, hogy ennyi pénzért lecseréljek egy remekül működő telefont.

[ Szerkesztve ]

(#584) leslien válasza leslien (#573) üzenetére


leslien
nagyúr

Pixel 2Xl Vs S10

[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#585) thamasz válasza leslien (#584) üzenetére


thamasz
senior tag

A közeli képeken az a zöld színű S10 ? Szerintem eléggé rendben van az S10 kamerája ezen két kép alapján. Kicsit zajosabb mint a másik versenyző, vagyis kevéssé zaj szűrt, de az pont jó, kevéssé mossa el a részletet, és ha nincs belenagyítva észre sem vehető.

(#586) zzola


zzola
félisten

Vfone már vissza is igazolta az S10+ igényemet! :C
Speedshop-on kívül látott már valaki Spigen tokot idehaza?
Kösz.

(#587) t72killer válasza Juhaszatti (#583) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet meglépem. "tiszta" telepítéssel (factory reset) tetted fel, vagy simán, ahogy felajánlotta?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#588) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Telenornál kért valaki visszahívást s10+-ra? Hívták már?

(#589) eladogeppc válasza leslien (#584) üzenetére


eladogeppc
veterán

Melyik melyik ?

Szerk: Nem akartam lementeni, de lementem akkor, hogy lássam.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#590) zsoltiz válasza eladogeppc (#589) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Exif?

(#591) Juhaszatti válasza t72killer (#587) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ezúttal tiszta telepítéssel. Általában simán szoktam, de így a második főverziófrissítéstől már kicsit tartottam, úgyhogy biztosra mentem. Szerencsére nekem jól sült el, hónapok elteltével sincs vele gondom.

[ Szerkesztve ]

(#592) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Tipikus Samsungos képelmosás már megint dolgozik.
Valóban a Pixel 2 XL "zajosabb", de ahhoz képes paca az S10.
A fotelen látni, a szőnyegen.

Plusz a második képen látható, hogy az S10 elmosása miatt milyenek a mobilok nagyítva. Förtelem.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#593) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

Bocsi.. 🙂

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#594) janeszgol válasza Bumblebeee (#593) üzenetére


janeszgol
félisten

Sejtettem. Pofájuk nem volt jobb pontot adni a P20 Pronál. Ez az oldal tipikusan a ribanc kategória. Mindenki kedvében jár (értsd: minden új telefon több pontot kap, mint az eddigiek).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#595) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Eddig ketten töltöttek fel fotókat ide a kommentek közé, az egyikük szerint zajosabb mint a Pixel, de kevésbé mos, a másikuk szerint kevésbé zajos mint a Pixel, de jobban mos.
Azt hiszem inkább kipróbálom magam.. :))

(#596) babosmiki válasza eladogeppc (#592) üzenetére


babosmiki
addikt

Bírom az ilyen fikázást, amikor még meg sem jelent a telefon, és még valószínűen a szoftver sem végleges.. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#597) Fred23


Fred23
nagyúr

Benchmark eredmények, hátha valaki még nem látta.

Durva az egyszálas teljesítménye, de multiban csak elmegy. :D

(#598) thamasz válasza babosmiki (#596) üzenetére


thamasz
senior tag

Az exif adatokat nézve nem teljesen ugyanazok voltak a beállítások, így nem ferr az összehasonlítás.
Pixel 2 XL / S10: f1,8 / f2,4 1/144 / 1/100 ISO50 / ISO 125
Az S10 tud f1,5 rekeszt is, akkor elég a kisebb ISO érték, és záridő.

Ettől függetlenül valószínű, hogy a Google Cameránál mindig nagyobb zajcsillapítást alkalmaz a Samsung gyári szoftvere, ami mondjuk tökmindegy, ha RAW-ban fotózol.

Amúgy meg nem kellene ennyire belenagyítva nézegetni a képeket, sokan elcsodálkoznának, ha egy-egy DSLR képét így belenagyítva látnák....

(#599) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon jól sikerültek szerintem. Egy S10+ -ra be is fizetek sztem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#600) [Prolixus] válasza zzola (#558) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Kártyásan meg nem.
Tegnap 260 volt, most 287 ezer.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.