Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1302) zzola válasza norti (#1301) üzenetére


zzola
félisten

:C
Tok lesz benne, azt nem tudni?

(#1303) norti válasza norti (#1301) üzenetére


norti
addikt

Itt a jó link, BOCS!

https://www.theverge.com/2019/2/28/18244693/samsung-galaxy-s10-free-screen-protector

Tok tuti nem lesz, elég sokfélét árulnak házon belül, meg amúgy is ott az ajándék Buds a legtöbb előrendeléshez.

[ Szerkesztve ]

(#1304) p87 válasza Gubu0101 (#1300) üzenetére


p87
senior tag

Köszi! Így már mindjárt más.

[ Szerkesztve ]

(#1305) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Samsung Galaxy S10 Plus - Spigen Case Lineup - Flossy Carter

[ Szerkesztve ]

(#1306) Jadro válasza zzola (#1302) üzenetére


Jadro
veterán

Az eddigi kicsomagolós videók alapján régiófüggő. Nálunk szerintem nem lesz hozzá. (Sajnos.) Telekom előrendelős oldalán legalábbis nincs a tartozékok közt megemlítve.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1307) kali válasza Jadro (#1306) üzenetére


kali
legenda

Akkor sem írták külön, amikor olyan telefonokat vettem tőlük, amikhez járt/adtak.

(#1308) Gubu0101 válasza bulikavagyok (#1305) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezen a vidin látszik,hogy valami a kamera körül fényjelet ad,körbe körbe.Lesz ott valami jelzés :D Más nem csinálnak rá alkalmazást :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1309) Jadro válasza kali (#1307) üzenetére


Jadro
veterán

Igaz, ez nem annyira mérvadó. No majd kiderül, de meglepődnék ha lenne a nekünk szánt dobozokban.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1310) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Engem ma sem hívtak a Telenortól... Kezdek feszült lenni... :)

(#1311) bigmasterg válasza norti (#1301) üzenetére


bigmasterg
addikt

Rendesen linkelve.

Szerk.: Bocs, nem láttam az updatet.

[ Szerkesztve ]

(#1312) Gubu0101 válasza wong kok wah (#1310) üzenetére


Gubu0101
veterán

Detto,már egy hete várjuk... ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1313) guriga1234


guriga1234
addikt

A nejem is előrendelt a SES-ban egy S10-et. Így mindkettőnknek ugyanolyan telefonunk lesz, csak más színben.
A SES-ben azt mondták, hogy mindenki fehér Buds-ot kap(hat) az előrendeléshez. Azért a feltételes mód, mert nem automatikus a dolog, a Members-en kell kérni, akkor küldi ki a samu.

(#1314) MPite válasza bulikavagyok (#1295) üzenetére


MPite
tag

A GSMArenas full reviewban azt mondják, hogy nincs benne led. Mondjuk az AoD-ről se mondanak semmit.

(#1315) bigsee válasza guriga1234 (#1313) üzenetére


bigsee
addikt

Valahol írták, hogy csak a feketékhez adnak feketét, a színesekhez fehér jár.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1316) bulikavagyok válasza Gubu0101 (#1308) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az előbb végignéztem, de nem láttam egyszer sem. :B

MPite: Egyre kisebb esélyt látok rá, h létezik ez a funkció.

(#1317) Jadro válasza bulikavagyok (#1316) üzenetére


Jadro
veterán

Itt látszik. Nem ez a kamera körüli értesítés lesz a LED helyett? Sima S10-ben is lehet vajon? Jópofának tűnik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1318) btudos válasza Gubu0101 (#1308) üzenetére


btudos
veterán

Az csak a fehér hátlap, ami a kamera körül becsillan, ahogy mozgatja a telefont.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1319) bulikavagyok válasza Jadro (#1317) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, itt végre egyértelműen látszik. :R Ez biztató. Igen, az jó kérdés, h az S10-ben van-e?! Nem értem, h miért nincs erről hivatalos infó? :F

[ Szerkesztve ]

(#1320) Jadro válasza bulikavagyok (#1319) üzenetére


Jadro
veterán

Hamarosan tömegesen is megjelenik és jönni fognak a válaszok. Már csak egy hetet kell kibírni. 😀

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1321) bulikavagyok válasza Jadro (#1320) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez igaz, de nekem elő van rendelve. És a Buds miatt amúgy sem szeretném a vásárlást a megjelenés utánra időzíteni. :) Szóval jó lenne tudni, h pontosan mi a helyzet ezzel a ficsörrel?!

[ Szerkesztve ]

(#1322) beteg


beteg
őstag

Hi
Van itt más is, akinek ma dél óta nem megy a hotmail?

Csak futni kell!

(#1323) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Snapdragon vs Exynos :[link]

:U :U

(#1324) norti válasza btudos (#1318) üzenetére


norti
addikt

:D

Igen persze, azért mutatták be már százszor a videókon, hogy amikor bekapcsolod a selfie kamerát, ez jelzi a működést.

Azon kívül egy tesztelő elmondta, hogy ugyanez különböző színekben értesítéseket is jelez. Hogy ez mennyire igaz, azt majd meglátjuk megjelenéskor.

(#1325) Sefneni válasza norti (#1324) üzenetére


Sefneni
őstag

Ugyanezt akartam írni! :)
Mikor a kamerában váltasz a módok között (elő- vagy hátlapi kamera között), olyankor egy fénycsík végigfut az első kamera körül :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#1326) guriga1234 válasza bigsee (#1315) üzenetére


guriga1234
addikt

Erre kifejezetten rákérdeztem, mert nekem fekete lesz a telefonom. A SES-ben azt mondta az ember, hogy MINDEGYIK színű előrendelt telefonhoz CSAK fehér színű Buds-ot lehet kapni. Ennek jobban hiszek, mint egy bárhol, bárki által leírt tippelgetésnek.

(#1327) bigmasterg válasza Jadro (#1317) üzenetére


bigmasterg
addikt

Valamelyik videóban egy pillanatra láttam ilyet a sima S10 kameraja korül is.

Szerk. Megvan itt [link]5-6 masodpercnél.

[ Szerkesztve ]

(#1328) Dare2Live válasza gainwardgs (#1323) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem úgy volt, hogy unity direkt optimalizál exynosra, legalább unityn ne hasalojon el exynos?

Mert videon nekem úgy tűnik, hogy szaggat exynoson. :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1329) btudos válasza norti (#1324) üzenetére


btudos
veterán

Nem szóltam, másra gondoltam. Az valóban egyértelmű, és sokszor volt már szó róla. :R

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1330) Fred23 válasza gainwardgs (#1323) üzenetére


Fred23
nagyúr

Csúnya, de az egész lenyelhető lenne szerintem, ha legalább energiatakarékosság terén minimum egálban lennének. Viszont sajnos pont az nem várható.

(#1331) Gubu0101 válasza bigsee (#1315) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mindhez fehér lesz.A gyári (AEG) füles színében lesz eltérés,abból lesz fekete a kerámia hátlaposoknál(minden más tartozék is fekete lesz).

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1332) Viper26 válasza gainwardgs (#1323) üzenetére


Viper26
nagyúr

Fasza

El kéne már engedni ezt a saját soc dolgot nekik, ha ennyire nem akar sikerülni.
Lassabb, melegszik, többet eszik.

Rejtély, hogy miért nem SD-t használnak globálisan.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#1333) bigrock válasza Viper26 (#1332) üzenetére


bigrock
addikt

A fejlesztési költségeket vissza kell keresni valahogy...

(#1334) Robertoq válasza Gubu0101 (#1312) üzenetére


Robertoq
őstag

Azt hazudják mondják, hogy rengeteg előrendelés érkezett és ezért nem került még sor mindeknikre, de mindenkit fel fognak hívni, de ha nem, érdeklődjek pár nap múlva. Kérdeztem, hogy ha a bénázásuk miatt lecsúszok az előrendelési akcióról és bukom a Buds-ot akkor mi lesz? Panaszt tudok tenni :D És mondom hogy tudom bizonyítani, hogy leadtam az igényemet? Merthogy nem kaptam erről visszaigazolást sms-ben. Erre elkérte megint az adatokat, hogy továbítsa a háttércsoportnak. Most lehet két igényem van, ezzel a plusz eggyel meg még jobban leterheltem őket :D

(#1335) Gubu0101 válasza Robertoq (#1334) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát igen,egyre jobban közel van 7.-e aztán kalap a budsnak.Tegnap az írták,hogy az 512es verzió egyenlőre nem érhető el(Telenornál)ahogy olvasgatom facen.Én is most azt rendeltem volna elő,most vagy leteszek róla és marad a 128-as,vagy megveszem 8.-a után de akkor ugrik az ajándék :U Remelem már este hívnak,azt okosabb leszek vagy nem :D

És épp most hívtak,nincs 512-es most a Telenornál,majd hívnak ismét ha lesz :(( :(( Remélem 8.-a után,hogy biztos ne legyen ajándék...

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1336) Robertoq válasza Gubu0101 (#1335) üzenetére


Robertoq
őstag

Pedig a honlapon így van: "A Telenornál elérhető modellek: 512 GB kerámia fekete". Ez azért a vásárló megtévesztése! Akkor valaki tényleg hívogatja az embereket legalább...

[ Szerkesztve ]

(#1337) Gubu0101 válasza Robertoq (#1336) üzenetére


Gubu0101
veterán

Biztos volt,bár ilyenkor nem tudom a készlet,hogy működik..

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1338) SZULTA


SZULTA
tag

Csak én várom nagyon az itteni tesztet??? Lehet tudni mikor jön? Régebbi modelleknél korábban kikerült.

(#1339) thamasz


thamasz
senior tag

:)) :DD
Telekomos előrendelő társaim, megerősítette a Telekom, hogy 8-án kézhez kapjuk a házhoz szállítással rendelt készülékeket!
"Az előrendelés pontos időtartama: 2019. február. 20. 20:30 – 2019. március 7. 23:59.

A március 6. 23:59-ig leadott előrendeléseket március 8-án, a március 7-én leadott előrendeléseket pedig a normál átfutási időkkel szállítjuk ki."

Itt olvasható

Részlet egy Facebook bejegyzés alatti beszélgetésből:

(#1340) bigsee válasza thamasz (#1339) üzenetére


bigsee
addikt

Def@sza... Pickpack-ra kértem és 12-e volt csak kiválasztható a naptárból... Akkor ez nem változik...😁

Próbáltam átírni GLS kézbesítésre, de maradt a 12-e... Nem baj, addig olvasom beszámolóitokat😀

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1341) thamasz válasza bigsee (#1340) üzenetére


thamasz
senior tag

Ügyfélszolgálat nem tudja átírni GLS-re? Egy próbát megér.

(#1342) OGábor válasza bigmasterg (#1311) üzenetére


OGábor
csendes tag

Én is egy hete várom a válaszukat, de meguntam. Tegnap megrendeltem a Telekomtól.

(#1343) Robertoq válasza Gubu0101 (#1335) üzenetére


Robertoq
őstag

Hívtak, kettőt csörgött, felvettem, de 1mp után megszakadt. :W Visszahívni azt a számot nem lehetett, ügyfélszolgálat nem látja a hívást, meg se tudja mondani, hogy S10el kapcsoaltban hívtak-e, de le ad még egy igényt! Most megint újraindul a sok napos várakozás? Hihetetlen :(

[ Szerkesztve ]

(#1344) viera válasza Gubu0101 (#1335) üzenetére


viera
őstag

Ha elő van rendelve a teló és nem veszed át 8-án akkor is negkapod a fülest.A lényeg,hogy mikor lett előrendelve.Vagy a Telenornál akkor érvényes az előrendelés ha vissza is hívtak?

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1345) utomi válasza Robertoq (#1343) üzenetére


utomi
senior tag

Nem. Elvileg másnap újra próbálják ha nem tudtak elérni. Sajnos ez ilyen de nagyon rossz a rendszer. Katasztrófa.

(#1346) rgabesz55 válasza SZULTA (#1338) üzenetére


rgabesz55
kezdő

Én is nagyon várom már! Az alábbi infót kaptam ma a csapattól:

"Jó hírünk van! Az MWC-s nagyágyúk közül elsőként tudunk teszttel szolgálni az S10-trióról, ugyanis már csapatunk három tagja is aktívan használja a mobilokat. Jövő hét elején számíthattok részletes anyagainkra!"

Szóval kicsit még várnunk kell :)

Megnyomkodtam mindhárom készüléket a Westendben. Ettől a prizma dologtól finoman szólva sem vagyok elragadtatva, szerencsére egy pofás tok megoldja a problémát. Londonban viszont az S10+ fekete kerámiát pár perc erejéig megcsodálhattam, na az piszok jól néz ki! :DD

Nekem mégis az S10 lenne ideális a mérete miatt. Viszont látva a külföldi teszteket, aggaszt az akksi és az előlapi kamera, ezért nagyon várom az itteni tesztet. Ha ezek nem ütik meg a mércét, akkor kompromisszumot kötök méretben és az S10+-ra csapok le.

(#1347) tothl válasza thamasz (#1339) üzenetére


tothl
addikt

Hmm én telekomnál rendeltem nem futárral de budapesti átvétellel és 11-et írtak. Lehet, hogy 8adikan átvehető?

(#1348) nozs23 válasza rgabesz55 (#1346) üzenetére


nozs23
addikt

Ugyanaz az előlapi kamera van mindhárom modellben. Az S10+ban van egy mélységért felelős párja, de ennyit tud. Tehát amiben jobb lesz, az a portré.

(#1349) viera válasza tothl (#1347) üzenetére


viera
őstag

Én Telekom üzletbe kértem és 11-et írtak nekem is.De lehet,hogy 8-án megkapjuk. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1350) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Előfizetés hosszabbítás (Vodafone) mellé én is betettem a kosárba egy S10+-t, így a várakozók táborát erősítve megérkeztem. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.