Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Viper26 válasza Dare2Live (#1140) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez mondjuk gáz mert időnként szoktam játszani...de nem optimalizálnak rá, vagy alaból nem mennek jól a játékok exynos alatt? :F

Pixel 7 | FR955

(#1152) julius75


julius75
aktív tag

Az egyik vidéki (hogy melyik, most szerintem nem lényeges) SES mintaboltból vannak a számok:
- S10e : 1 darab
- S10: 5 darab
- S10+: 3 darab

Összesen ennyi, amióta elindult az előrendelés.........többször visszakérdeztem, mert nem akartam elhinni.

(#1153) akooos válasza julius75 (#1152) üzenetére


akooos
veterán

Mivel függetlenül adják a szolgáltatók, ezért szerintem tömegesen onnan rendelik meg a felhasználók, 0 thm-es hitellel, 20 részletben. SES-ben nem tudom, hogy van-e ilyenre lehetőség, de eléggé visszatartó erő lehet azoknak, akiknek fáj kiadni egyben ~300 ezret.

És szerintem az sem mindegy, hogy ez mondjuk Miskolcon volt, vagy Sopronban.

[ Szerkesztve ]

(#1154) Linkin1994 válasza julius75 (#1152) üzenetére


Linkin1994
senior tag

És ez miért hihetetlen?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1155) Viper26


Viper26
nagyúr

Galaxy S10+ Snapdragon 855 vs Exynos 9820

Ez minden csak nem bíztató. :(

Pixel 7 | FR955

(#1156) Linkin1994 válasza Viper26 (#1155) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Napi használatban lényegtelen különbség.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1157) Viper26 válasza Linkin1994 (#1156) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem a gaming azért kérdőjel, mert ennyi pénzért nem fér bele, hogy ne fusson minden rendesen.

Nem játszom sokat telefonon, de amit igen az menjen rendesen, azért ez nem az 50K-s kategória, hogy bele férjen ez.

Pixel 7 | FR955

(#1158) KoNZoLik@ válasza thamasz (#1143) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez érdekes, pedig tettem volna rá bármennyit, hogy az lesz a sikeresebb!
Úgy látszik a "tepsi" kell mindenkinek🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1159) savoo válasza leslien (#1134) üzenetére


savoo
addikt

Minek? Illetve az üveg nem helyettesíti a biztosítást. Az S7 megjelenés óta megvan, az első fél évben volt rajta üvegfólia, utána levettem mert zavart. Semmi baja a kijelzőnek (apró használatból eredő normál használat mellett nem látható karcok persze vannak). Ráadásul nem egy esetről tudok amikor volt a telefonokon üveg fólia mégis olyan szerencsétlenül esett hogy rommá tört a kijelző...

(#1160) nozs23 válasza thamasz (#1143) üzenetére


nozs23
addikt

Szerintem ez egyáltalán nem meglepő. Akinek kell az ajándék füles, kb. ugyanott van árban, mint az S10-el. Akinek nem kell is simán el tudja passzolni, és akkor megint csökken a két készülék között az árkülönbség. Így jelenleg én egyáltalán nem érzem bestbuynak az S10E-t.

(#1161) Dare2Live válasza Viper26 (#1151) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Adreno GPU szintetikusokon is alapból a legerősebb, de nem azért a 10-20% difi miatt szaggat rakat játék exynoson hanem mert
az eladott android mobilok 70%ban van Snapdragon Adreno van. A maradék 30% a Kirin, exynos, MTK ésatöbb...
Emiatt a fejlesztőkk 99% elsősorban adrenora fog optimalizálni. Ezért tilos exynost, kirnt power játékra venni.

De ez napi átlag használatban tényleg mindegy, csak gamernek vagy aki vmi power alkalmazást futtat annak fontos.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1162) Linkin1994 válasza Viper26 (#1157) üzenetére


Linkin1994
senior tag

S9+-on se laggol semmilyen játék. Szóval emiatt kár aggódni.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1163) ZavaBalazs válasza Viper26 (#1155) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ez viszont nagyon is az, és ez legalább olyan teszt, ami ténylegesen számít is a hétköznapi használatban.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1164) Dare2Live válasza Linkin1994 (#1162) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

snapison nem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1165) ZavaBalazs válasza thamasz (#1143) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

tökre nem lep meg. egyrészt az s10e mellé nem jár az előrendelői ajándék, tehát sokkal kevesebb értelme van előrendelni, másrészt a sammobile, vagy éppen a prohardver közönsége nem reprezentatív minta, mert sokkal nagyobb a tech rajongók aránya, mint a való életben, azok meg a fullos cuccot akarják, nem a kicsit felvizezettet.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1166) Linkin1994 válasza Dare2Live (#1164) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Exynos-on se Pubg,Fortnite hiba nélkül ment.
Mondjuk a telefon gaming-nek sincsen túl sok értelme nem hiába buknak nagyot a "Gamer" telefonok.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1167) KoNZoLik@ válasza Linkin1994 (#1166) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Ennyi,arra ott vannak a konzolok, ha hordozható kell abból is van választék👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1168) bigsee válasza thamasz (#1136) üzenetére


bigsee
addikt

Átvétel után 60 napod van bemutatni a készüléket és megkötni a biztosítást.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1169) emre33 válasza Viper26 (#1155) üzenetére


emre33
addikt

várható volt.
2 Cortex A75 mag alkalmazását egyszerűen nem értem.
Persze, hogy kikap a Cortex A76-t (4 mag) alkalmazó S855-től.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1170) julius75 válasza Linkin1994 (#1154) üzenetére


julius75
aktív tag

Azé', mert egy 200ezres megyeszékhelyről beszélünk.....de ha jobban tetszik, akkor legyen inkább meglepő mint hihetetlen. Legalábbis számomra.

(#1171) Linkin1994 válasza julius75 (#1170) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Miskolci révén számomra ez nem volt váratlan.
Itt de szerintem máshol is a részlet dominál.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1172) ZavaBalazs válasza julius75 (#1170) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én pl SES-ből akartam előrendelni, mert náluk az előrendelést nem átvételkor, hanem előre fizeted (nekem ez könnyebb lett volna céges vételhez), de náluk nem lehet rá biztosítást kötni. ezért átbattyogtam a media marktba, és ott rendeltem meg. ilyen is lehet mögötte. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1173) Remus389 válasza Dare2Live (#1164) üzenetére


Remus389
veterán

Aki nem gémel (sokat), annak jó lesz az Exynos is.

Én például NEM nagyon gémelek mobilon, szökőévente kipróbálok ezt azt. Egyébként az Exnyosos S6-osomon nem tapasztaltam laggolást, talán túl van lihegve a téma, bár lehet valami újat próbálnék ki, lehet laggolna. Túlzottan nem érdekel(ne) mondjuk.

Biztos vagyok benne hogy a Samsung lépni fog az ügyben és ráveszi a legnépszerűbb játékok feljesztőit hogy javítsanak az Exynos processzorok teljesítményén játékokban. A Samsungnak is fontos a jó hírnév.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1174) leslien válasza Viper26 (#1155) üzenetére


leslien
nagyúr

látom nem csak engem idegesít.... :)

.savoo biztosítás ezeknél a teloknál már alap sztem..
minap pont fórum társnak a Note 9 csapódott a küszöbnek és ez 100k fájó találkozás...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1175) thamasz válasza ZavaBalazs (#1165) üzenetére


thamasz
senior tag

Pont itt a fórumokon voltak sokan akik azt mondták hogy a 10e lesz a befutó, végre egy kompakt csúcs mobil. Az is benne lehet, hogy akinek van már S8 vagy 9, már hozzá szokott a mérethez és a hajlított kijelzőhöz, és ehhez képest a 10e kicsinek tűnik, visza lépésnek. Legalább is én így voltam vele, amikor megnéztem.

(#1176) thamasz válasza bigsee (#1168) üzenetére


thamasz
senior tag

Köszönöm, akkor ez lesz, megjön a futárral és megyek is az üzletbe.

(#1177) guriga1234


guriga1234
addikt

Én SES-ben rendeltem, kicsengettem a zsetont, biztosítás nem érdekel, tudtam eddig is vigyázni a telefonjaimra.
Játszani telefonon nem szoktam, azt csak PC-ről, nagy monitoron. Filmeket meg tévén nézek (több ezer filmem van, tehát nem a tévében adottakat nézem, a jobbakat már úgyis láttam, gagyikat meg nem nézek).
Abból már rég kinőttem, hogy teszteredményekre élvezzek, azokat magas ívben leszarom.

(#1178) Endr00


Endr00
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy lesz-e a csomagban védőtok? Több videóban is láttam, hogy adnak hozzá.

Samsung Galaxy S23

(#1179) ollie válasza ZavaBalazs (#1128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt hittem, hogy az S9-et hasonlítottad az S10-hez.

***

(#1180) ollie válasza Dare2Live (#1140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aki játszik, annak tök mindegy, mert nincs olyan játék, amihez kevés lenne.

***

(#1181) ollie válasza Viper26 (#1157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tavalyi Exynoson is minden megy rendesen.

***

(#1182) ollie válasza Dare2Live (#1161) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi szaggat exynoson? Én még nem találkoztam olyan játékkal.

***

(#1183) ollie válasza Remus389 (#1173) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hagyjuk már. Aki sokat játszik, annak is jó az Exynosos.

***

(#1184) ollie válasza Endr00 (#1178) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsung sose tesz a dobozba tokot az EU-ban.

***

(#1185) kekedi


kekedi
senior tag

Valahogy nem fogom megérteni ezt a Samsungnál. Jó lenne egyszer úgy összedobni a mobilokat, hogy a kisebb szériák is tudják azokat az extrákat amit a nagyok is. Mert tök jó, hogy ilyen újítás meg olyan újítás, de azt mind a 10+ba rakták bele (szinte), már megint a legnagyobb tepsibe. Nem mindenki szereti az akkora telókat. A hajlított kijelzőről már nem is beszélve. Mert az se jön be mindenkinek. Erre csinálnak egy sík képernyőset, de jó pár mindenben le is van butítva.Miért? :F

(#1186) nozs23 válasza kekedi (#1185) üzenetére


nozs23
addikt

Az egyedüli dolog, amit tud az S10+ az S10-el szemben az a dual szelfi kamera. Tehát jobb portrét tudsz lőni az előlapi kamerával. Ennyi.

(#1187) akooos válasza leslien (#1174) üzenetére


akooos
veterán

Én nem fogok rá kötni biztosítást :B Szeretek veszélyesen élni ;]

(#1188) ollie válasza kekedi (#1185) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miben van lebutítva az s10e?

***

(#1189) HarleyCustom válasza nozs23 (#1186) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Meg az üzemidő is jobb lesz,az biztos.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1190) akooos válasza kekedi (#1185) üzenetére


akooos
veterán

Ha az edge kijelző zavar, akkor nézd meg élőben, mert annyit csökkentettek már az íven, hogy "alig" észrevehető a hajlítás.

(#1191) marcarc válasza nozs23 (#1186) üzenetére


marcarc
senior tag

Nincs dual selfie kamera, egy kamera van elöl és egy "mélység" sensor. Vagyis technikailag igen két lencse, de nem Wide és nem wide angle hanem a második senzor csak a képalkotásban segít a másik szenzornak. POnt volt egy videó amin prálták letakarni ezt a segéd szenzort, és ugye hiába takarták le bármlyik módban a képen nem látszódott, pont azért mert nem az a szerepe.

[ Szerkesztve ]

(#1192) nozs23 válasza marcarc (#1191) üzenetére


nozs23
addikt

10 MP Szelfikamera + 8 MP RGB-színmélységérzékelő kamera. Én nem mondtam, hogy bármi extrát tudna ez a lencse azon kívül, hogy menőbb lesz a portrés szelfi.

[ Szerkesztve ]

(#1193) KoNZoLik@ válasza akooos (#1187) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor hajrá👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1194) ZavaBalazs válasza ollie (#1179) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja nem, az S10+ akkuteljesítményét vetítettem át S10-re, a saját S8-am meg annyiban jött a képbe, hogy azon néztem meg, hogy a fogyasztásból mennyit visz a kijelző.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1195) FіkuszKukіsz válasza ollie (#1188) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Kijelző, kamera, ujjlenyomat.

Romanes eunt domus

(#1196) thamasz


thamasz
senior tag

Már jönnek hírek arról, hogy csúszások lesznek a kiszállításokban, nem minden változat lesz 8-án szállítva. Főleg USA-ról szól a hír, de megemlítik Hollandiát is, ott a kerámia hátlaposak március 22 :F után lesznek csak.

(#1197) Terraxx000 válasza thamasz (#1196) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Én 512Gb-os verziót rendeltem. Mikor az ügyintézővel beszéltem rákérdeztem, mennyire biztos a március 8.-ai szállítás. Azt mondta a telenor részéről 100%, a futártól függ.

(#1198) Favilla válasza Terraxx000 (#1197) üzenetére


Favilla
tag

A hírben a fehéret írják.

(#1199) Gubu0101 válasza Terraxx000 (#1197) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az zsír :C Mi még mindig várjuk a Telenort,hogy jelentkezzen.512-re voksoltam én is a tárhely a szín és hátlap miatt :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1200) Terraxx000 válasza Favilla (#1198) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Azt nem is lehet előrendelni még sehol szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.