Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) tjokai válasza thamasz (#748) üzenetére


tjokai
senior tag

Meglátjuk :) Egyébként én egy Samsung Gear Sport okosórának jobban örülnék, mint a Galaxy Budsnak, mivel már van egy profi Bluetoothos Sony fejhallgatóm. Szóval én kárpótolható vagyok ha úgy alakulna, h a Galaxy Buds elfogyott :D :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#752) Gergőke88 válasza Alvin_ti4200 (#737) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kint vannak a tokok is hozza.
Ami a vicces, hogy a telefonok mellett rossz megnevezése vannak....

(#753) Robertoq


Robertoq
őstag

Telenor elég béna, egyszer már átrakták az S10/ S10e előrendelést péntekről szombatra, ma meg már kedd van :W Nem ide kellene adni, csak felvenni az igényt! Ezen mit kell tologatni?

A Voda meg felvitte 360ról 387re, ma meg már 301.

(#754) ZavaBalazs válasza LurkerSheik (#749) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja én passzolom, csak gondoltam azért lehetett más élményed, mint nekem, mert máshol voltál (és pár hónapja láttam lenn kitelepülést), de így értem.
alu a keret.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#755) thamasz válasza tjokai (#751) üzenetére


thamasz
senior tag

Ha lehetne én is az órának jobban örülnék természetesen.

(#756) thamasz válasza Robertoq (#753) üzenetére


thamasz
senior tag

Fura ez a telenor módszer. A Telekom simán engedett előrendelni. Melyik mögött mi lehet, melyik legyen gyanús?

[ Szerkesztve ]

(#757) leslien


leslien
nagyúr

na lássuk SuperSaf... S10+vs IPhone Xs max kamera teszt..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#758) AMD Power


AMD Power
titán

S10e meg a S10 nagyon baba lett. Eloben az S10e gyozott meg engem igazan.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#759) Remus389 válasza AMD Power (#758) üzenetére


Remus389
veterán

Hol lehet megtekinteni őket? Westend esetleg?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#760) KoNZoLik@ válasza Remus389 (#759) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már minden nagyobb bevásárló központban ki vannak állítva! Westendbe is...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#761) babosmiki válasza tuki2200 (#710) üzenetére


babosmiki
addikt

Hogy enne már 1 óra alatt 25%-ot egy 250 miliamperes akku? De ha igen, akkor is ott a lehetőség és ugye nem kell fullra tölteni az órát, a gear sport nálam 50%-al még elmegy közel két napot, és ezidő alatt a dokkoló is elérhető ha pl otthon hagytam egy hétvégére. Na mindegy, én ezen nem vitázom, nekem jó lesz vész esetére ez a funkció, neked meg nem. Ennyi...

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#763) Viper26 válasza Robertoq (#753) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt én sem értem, béna egy banda... :F

Pixel 7 | FR955

(#764) leslien válasza Fred23 (#762) üzenetére


leslien
nagyúr

igen, mert sokan hívták Őket h most független vagy sem észbe kaptak a k@csögök! pedik tök mindegy lett volna mert14 napon belül van és vissza kapja manitut a balfék..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#765) thamasz válasza leslien (#757) üzenetére


thamasz
senior tag

Jó lett a kép stabilizálás.

(#766) savoo válasza thamasz (#756) üzenetére


savoo
addikt

Telekomos előrendelésben nyugodtan lehet bízni. A telenor meg...

(#767) Viper26 válasza savoo (#766) üzenetére


Viper26
nagyúr

Simán ott is tudnám hagyni őket szerencsére, ilyenkor el is gondolkozom...

Pixel 7 | FR955

(#768) AMD Power válasza Remus389 (#759) üzenetére


AMD Power
titán

Westend MM, Westend SES.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#769) plagab


plagab
csendes tag

Sziasztok!
Ma voltam a T-mobil bemutatoteremben.
Volt szerencsem csucsidon kivul erkezni, igy szinte egymas mellett volt egy Xmax, Mate20p, es az S10+.
Jo alaposan vegignyomkodtam mindegyiket. Sorrendben szinte ugyan azokat az alaklmazasokat vettem vegig, ugyan arra a websitera mentem fel, es a youtube-alkalmazason is ugyanazokat a videokat neztem meg. Ugyan azt a targyat ugyanabbol a szogbol lefotoztam, stb... Szoval lehetosegeimhez merten csinaltam egy gyors osszehasonlito tesztet.
Eloljaroban annyit, hogy reszemrol nincs semmilyen rossz erzes az almas telefonokkal szemben az arkepzesen kivul, igy ugyan olyan esellyel indult mindharom gyarto csucs teloja.
Most eloszor azt mondom hogy Woww!!! A Samsung mind designban, sulyban, es Smooth-sagban (szep magyar szo :)) felul multa mindharom telot.
Pontosan ertem azokat az almas felhasznalokat, akik eddig mindig arra panaszkodtak, jojo az Android, de valahogy nincs ugy optimalizalva, mint az IOS, mert mikrolaggot mindig erzekel valahogy.
Na azt hiszem ennek a korszaknak lett ezzel vege. Ugyanis ennyire smooth es szuperul optimalizalt erzesem meg sosoem volt, mint most az S10+ eseteben. Meg az Xmax-nal is jobbnak ereztem a kezelest, amit azert valljuk meg, nehez produkalni, ebben tenyleg kimagaslo az IOS.
Valahogy kezben tartani is kenyelmesebb volt, mint a tobbit, es joval konnyebnek ereztem.
A fotokon es videokon engem nagyon zavart a lyuk, meg a duplalyuk elol, de eloben egyaltalan nem zavaro. Direkt kerestem olyan vidot, ami nem 16-9 es, hanem szeltol szelig kier, de ugysem volt zavaro.
Szoval engem a Samsung eloszor az eletben kilora megvett. Meg megvarom a marcius vegi Huawei P30p bemutatot, es utan fogok donteni, de nem tudom miben lehet ezt felulmulni, ugyanis barmennyire is bele szeretnek kotni, a magas arcedulan kivul masba tenyleg nem tudok.

plagab

(#770) tjokai válasza plagab (#769) üzenetére


tjokai
senior tag

Na baszki! Eddig is izgatott voltam az S10+ érkezése miatt de most h elolvastam a leírásod, még lassabban peregnek az órák. Mikor lesz már márc.11. :C :O :))

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#771) ollie válasza Bumblebeee (#625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kamera lyukat konkrétan a samsung jelentette be először, aztán gyorsan lemásolta a huawei. Sőt, a visszafele töltést sem a huawei találta ki, mert már az s7 is képes volt saját okostokot energiával ellátni ilyen módon, az meg 3 éve volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#772) Viper26 válasza plagab (#769) üzenetére


Viper26
nagyúr

Engem még ez tartott kicsit vissza, hogy mennyire smooth az S10, plusz ahogy látom sztereó hangszórók is vannak.

Pixel 7 | FR955

(#773) Schweini válasza tjokai (#732) üzenetére


Schweini
tag

Akkor ebben az esetben honnan tudják, hogy én előrendeltem a telefont és nem csak megvettem? (Ha jól tudom ez az ajándék csak előrendelőknek jár.) Így megjelenés napján megveszi az ember, megigényli aztán megkapja. Nincs is értelme előrendelni. Nem sajnálom senkitől, kapjon mindenki akinek kell, csak felvetődött bennem.

(#774) SeatZola válasza SeatZola (#355) üzenetére


SeatZola
őstag

Schweini: Előrendelni március 05-ig lehet ha jól tudom. A rendszer pedig rögzíti az előrendelés ténye mellé az értékesített telefon IMEI számát, így sima ügy beazonosítani, hogy mely készülékek lettek előrendelve.

Érdekes cikket találtam hivatalos függetlenítés témakörben: [link]
Ez azért ellentmond a Voda bolt tájékoztatásával....

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#775) Gubu0101 válasza Schweini (#773) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg meg kell adni a megrendelés dátumát is :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#776) Schweini


Schweini
tag

SeatZola, Gubu0101: Köszi így világos! Csak jusson mindenkinek! :D

(#777) CptAdamica válasza plagab (#769) üzenetére


CptAdamica
veterán

Almás felhasználók azért panaszkodtak eddig az Android mikrolaggjaira, mert szerintük Android = only Samsung.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#778) tjokai válasza Schweini (#773) üzenetére


tjokai
senior tag

Gondolom a rendelés azonosító kódból tudják megmondani, h ki az aki előrendelte és ki az aki megvásárolta személyesen. Egyre kevesebb reményt fűzök a Galaxy Budshoz egyébként. Természetesen örülnék ha megkapnám de nem kimondottan amiatt rendeltem meg a telefont. Ha csak a Galaxy Buds kellett volna, nyílván megvettem külön.

Üdv!

(#779) Fred23 válasza plagab (#769) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én tapasztaltam pár röccenést az S10-eknél; nem volt tragikus, de őszintén szólva abban reménykedtem, talán ezt most kiküszöbölik. Még a beállításoknál is volt, hogy várni kellett úgy 400-500ms-t arra, hogy belépjek egy menüpontba -míg egy másik menüpontnál meg mint a villám. (Szóval nem arról van szó, hogy az animációk sebességével lenne baj! Tényleges, apró szmúttalanságokról beszélek.)

Siettem, de ennyire azért futotta. :)

A sima S10-nél -szokás szerint- zavart a hajlított kijelző, meg is érintettem egyszer akaratlanul, de az S10e igen pöpec volt, 5 perc használat után tényleg szinte tökéletes. Azért csak szinte, mert nálam bizony volt pár röccenés.

[ Szerkesztve ]

(#780) Terraxx000 válasza Robertoq (#753) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Ma beszéltem velük. Ezt a választ kaptam:
"Az előrendelés visszahívás alapján történik meg. Kollégáink február 20-tól végzik a kihívásokat beérkezési sorrendben, azonban hétvégén Ők nem dolgoznak, így ma és holnap biztosan nem fognak keresni. Amiatt történik így az előrendelés, hogy azokat, akik csak szórakozásból rendelnének telefont, kizárjuk. Bízom benne, hogy a jövő hét elején már Téged is megkeresnek ezzel kapcsolatban. "

Én még a bejelentés alatt 20:30 kor kértem visszahívást tőlük. Napi 2 embert hívnak csak fel? Kritikán aluli ez a rendszer náluk. Elgondolkoztam szolgáltató váltáson, de egyik se jobb.

(#781) Sefneni válasza Robertoq (#753) üzenetére


Sefneni
őstag

Én meg már azt hittem hülye vagyok, hogy szombat rémlett... Aztán ma mikor néztem 14:30 körül az oldalt, láttam hogy csak keddtől lehet előrendelni. De akkor ezekszerint ők tologatják az előrendelést, nem én képzelődöm :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#782) Xeon7 válasza Schweini (#773) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Árkád SeS-be kérdeztem, minden előrendelő által kapott telefon imei számát továbbítják a Samsung felé.
Így ők biztosan kapnak Galaxy Buds-t ha megigénylik.

(#783) Timyyy


Timyyy
őstag

Bent jártam a vodánál és 2 fontos dolog kiderült:
1. csak és kizárólag fekete S10+ lesz náluk, ez később sem fog változni
2. csak ONLINE előrendeléshez jár a galaxy buds, ha ott személyesen papírozok, akkor nem.

Mindkettő nevetséges szvsz, az meg pláne, hogy nem tudok hűséget hosszabbítani, csak új előfizetést kötni, tehát amíg le nem jár a mostani szerződésem (november), addig - ha nagyon kéne a teló előrendelésben, fizethetnék 2 havidíjat párhuzamosan.
Ezzel el is intézték, életem első előrendelése lett volna, és 6 év után akartam almáról visszaváltani, de ez már túl sok "égi jel", inkább marad minden így ahogy van. :(

(#784) norti válasza Terraxx000 (#780) üzenetére


norti
addikt

Wtf, ki rendel szórakozásból 3-500000 forintos telefont?

(#785) Terraxx000 válasza norti (#784) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Szerintem a fejlesztők nem végeztek. Ez tuti valami kitalált szöveg.

(#786) Schweini válasza Timyyy (#783) üzenetére


Schweini
tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Végül úgy lett megoldva, hogy a boltba rendelik nekem, aztán bemehetek átvenni. 2x rákérdeztem és azt mondták így is jár majd a füles. Kíváncsi leszek rá, így kezdek kételkedni, de ha nem az sem baj. Nyilván jobb lenne azért.

(#787) leslien válasza Terraxx000 (#785) üzenetére


leslien
nagyúr

nem, ennyire lassúak... tavaly is ugyanez volt csak akkor később írták ki az árakat...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#788) Ádám16


Ádám16
addikt

Előben a zöld S10 szerintem nem annyira szép, mint az S6E volt, viszont még mindig az a legszebb közülük.
A sárga S10e szerintem bóvli, viszont fogásra, méretre az nagyon ott van. Remélem, sokan fogják venni, és belátja a Samsung, s ezzel más gyártók is, hogy van igény a kompaktabb készülékekre is.

Viszont ezek az új ikonok nagyon gagyik lettek. Visszafelé fejlesztenek? :U

(#789) HUmenetke


HUmenetke
tag

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért jó egyes embereknek a Samsungot Szamszungnak, a Xiaomit sziamiaunak, az iPhonet ájfonnak írni? Ez foglalkoztat már egy ideje.

(#790) ZavaBalazs válasza Fred23 (#779) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

akkor már én is, a westendben kattintottam hármat a három optikával. [link] (várjátok meg, míg élesedik)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#791) AMD Power válasza Ádám16 (#788) üzenetére


AMD Power
titán

Nalam az S10e pont a kompakt meretevel gyozott meg. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#792) bigsee válasza HUmenetke (#789) üzenetére


bigsee
addikt

Azért, mert Magyarországon vagyunk, magyarul beszélünk. Nem Koreában és Kínában...

Adam16: nyugtass meg, hogy szép a zöld...

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#793) ollie válasza bigsee (#792) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A márkanevek alapvető helyesírási kérdései

Vagyis ha már nagyon magyarkodni akarunk, épp nincs igazad.

***

(#794) KoNZoLik@ válasza AMD Power (#791) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Bizony az nagyon jól sikerült👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#795) Ádám16 válasza bigsee (#792) üzenetére


Ádám16
addikt

Simán az a legszebb, de az emerald green s6e nekem jobban bejött. :)

(#796) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Hands-on kritika

No, én is betámadtam a Westendben lévő SES-t és azt kell, mondjam, nagyon tanulságos egy látogatás volt. Mikor a Vodafone UK-nak készítettük elő az anyagokat hetekkel a megjelenés előtt (igen, a Vodafone-nál dolgozom), azt mondtam, hogy nincs az az isten, hogy ne a zöld S10 legyen a nemsokára kétéves, zsír új állapotban lévő, fóliás S7-em utódja. Hát...

Az S10+ eleve túl nagy, szóval még csak oda se mentem kipróbálni, meg a dupla kamera az elején amúgy is kizáró ok számomra. Elkövettem azt a hibát, hogy a másik két modell közül az S10e-vel kezdtem az ismerkedést. Öt perc után arra lettem figyelmes, hogy még mindig azt taperolom :U

Elképesztően jól eltalált méret, rátettem az S7-emet és gyakorlatilag ugyanakkora a két telefon, az új egy picit lekerekítettebb és vékonyabb, de minimális az eltérés. A káva videón meg fotókon sokkal gázabbnak néz ki, mint amilyennek érződik használat közben. Az előlapi kamera kivágás akkor sem zavaró, amikor nincs körülötte trükkösen megkomponált háttérkép (pl. egyik böngészőben, ami a telefonon található sem lóg bele a hasznos tartalomba). A FullHD+ AMOLED kijelző remek, a kék fény szűrő viszont sajnos továbbra is csak a túlszaturált színekkel operáló színprofillal képes működni, hiába lőttük át "Élénk"-ről "Természetes"-re. A pixeleket még közelről sem látni, ott volt mellette két 1440p-s tesó (S10, S7) és nem tudtam megmondani, hogy melyiknek van nagyobb felbontása, mert a pixelek számának növelésével nem kapunk több hasznos területet.

Gyorsnak szerintem bőven elég gyors a teló, az tény, hogy a Retail mód jelentősen lassít rajta, én kikapcsoltam a Bixby Home-ot (vagy mit), ami a korábbi Briefing helyét vette át (az is egy haszontalan lassú vacak volt), illetve leirtottam az összes kipakolt Samsungos widgetet és érződött a különbség, még ha eleinte se mondtam volna egyáltalán lassúnak a cuccot. Bár jó fejnek tűnik a Samsung, hogy 128GB-os tárhellyel adja a legolcsóbb modellt is, az igazsághoz hozzátartozik, hogy alig több, mint 90GB szabad hely volt a telefonokon, ami azt jelenti, hogy Retail módban (tehát előre feltöltött fotókkal meg videókkal) a gyári szoftver összességében 32GB körüli helyet foglal. Szerintem ez rengeteg, nem tudom, ebből mennyi maga az Android 9.0 és a OneUI 1.1, de tartok tőle, hogy nem a média fájlok teszik ki a nagyobbik részt.

Az ikonok tényleg elég bénácskák, főleg a zöld telefon az, amit nem értek, hogy ment át mondjuk egy vezető dizájneren. A rács 4x5, 5x5, illetve 5x6 elrendezésű lehet, ami engem jobban zavar az az, hogy a legalsó sorban lévő ikonok alá nem tudjuk kitenni a nevüket, hogy melyik micsoda - legalábbis én sehol nem találtam meg az amúgy nem túl bonyolult, a korábbiakhoz elég hasonló menürendszerben. Ennek esztétikai szempontból lenne jelentősége, nyilván mindenki meg tudja állapítani, melyik mire való. Az "Edge kijelző" névre hallgató funkció szerintem inkább idegesítő, mint hasznos, az ember véletlenül is hajlamos előhozni, ha a jobb szélről befelé húzza a hüvelyujját. Az elsők között kapcsoltam ki ezt a feature-t.

Az S10e ugye nem kapta meg az Ultrasonic ujjlenyomat-olvasót, egy kvázi hagyományossal kell beérnünk, amit a bekapcsoló gombba tett a Samsung. Ezzel nem is lenne alapvetően probléma, viszont a pozicionálását sajnos elrontották. A gomb nagyon közel van a telefon tetejéhez, így hiába tudjuk az eszközt egy kézzel használni, mivel a gombhoz nagyon ki kell fordítanunk az ujjainkat, ezért még az én nagy kezemnek is viszonylag nehezen volt elérhető ez a terület. Hüvelykujjal szerintem a többség csak akkor fogja tudni feloldani a telót, ha elemeli a kezének minimum jobb felét a telefonról, mutatóujjal e nélkül is megoldható a dolog, viszont azzal ugye kisebb erőt tudunk kifejteni, szóval kérdés, mennyire lesz pontos vele az eszköz. A bal kezeseknek nem tudom, mennyire lesz kényelmetlen a dolog, szerintem ők egy fokkal természetesebb mozdulattal tudják eljátszani ugyanezt a mutatványt, mert ki tudják nyújtani a bal kezükön lévő mutatóujjukat. Ez egy nagyon kritikus pont, ugyanis az ember naponta átlagosan 60-150 alkalommal oldja fel a telefonját.

Arrébb lépve kettőt farkasszemet néztem a zöld S10-zel, amiért fotók alapján annyira odáig voltam és sajnos élőben egy kicsit csalódás volt, az árnyalatnak nem sok köze van ahhoz, amit a gyári fotókon lát az ember. Ettől még persze szép, de nekem így már kevésbé jön be. A kék ellenben sokkal jobban néz ki, mint fotókon. Kár, hogy a szolgáltatóknál jó eséllyel egyiket sem lehet majd kapni, bár a Vodafone UK-nál a zöld éppenséggel elérhető. Bár az S10 nem tűnik sokkal nagyobbnak az S10e-nél első ránézésre, hiszen a kávái vékonyabbak, de a különbség pont van akkora, hogy már ne legyen kényelmes kézbe venni.

A kisebbik modellt pont úgy markolja meg az ember, hogy érzi, atom biztos a fogása, míg a nagyobbiknál már egyáltalán nincs meg ez az érzés. Nem hittem volna, de a lekerekített kijelző is zavart, állandóan aktiváltam az "Edge kijelző" funkciót, és miután kikapcsoltam, utána is úgy éreztem, hogy a bal, illetve jobb oldala olyan területe a kijelzőnek, ahova nem akarok nyúlni. Ehhez jön még hozzá a vékonyabb alsó káva, ami vagányul néz ki, ám ez azt a kellemetlen jelenséget is magával hozza, hogy a három navigációs gomb (ablakváltó, home, vissza) is lejjebb került, s mivel az S10 egy picit szélesebb is, mint az S10e, ez a csillagállás pont elég ahhoz, hogy nehezebb legyen elérni ezeket a funkciókat. Egy fokkal jobban igénybe veszi ennek a telefonnak a kezelése az ujjainkat, mert lejjebb kell nyúlni, legalábbis nekem fárasztóbb volt ezt a modellt használni, mint a kistesóját.

A teleobjektív nem rossz, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem tudom, mikor jön jól egy pontosan kétszeres optikai zoom a mindennapok során. Ahol érdemben használni szoktak egy teleobit egy DSLR-en az jellemzően a normál fókusztávolságnak inkább a háromszorosa, legalábbis, ha kültérről van szó, nem pedig termékfotózásról vagy ilyesmi. A nagylátószög elég jó, torzít természetesen a széleken, de ez nem a telefon hibája, így működik a fizika. Ami érdekes lehet az az, hogy függőlegesen tartva készíthetünk vele panoráma fotókat, amik így vertikálisan sokkal nagyobb látószöggel rendelkezhetnek, mint amit megszoktunk. A minőséggel kapcsolatban nem vonnék le túl sok következtetést, hiszen nem tudtam kivinni kültérre egyik mobilt sem, azt sajnos látom, hogy a túl erős zajszűrés sajnos az S10 családban is jelen van, illetve ha valami árnyékban van, akkor a kelleténél sötétebb lesz és sajnos a részletessége is romlik. Tulajdonképpen ez a problémám az S7 kamerájával is. A túlszaturáltság kevésbé van jelen az S10 által készített fotókon, de még mindig jóval "színesebbek", mint amit ideálisnak tartanék. Az optikai képstabilizátor ellenben elég jól dolgozik, azt szerintem szeretni fogják azok, akik sokat videóznak.

A két telefon közül az S10e egyértelműen jobban használható a mindennapokban (számomra legalábbis) és még akkor is azt választanám az S10-zel szemben, ha a két modell ugyanannyiba kerülne. Így viszont, hogy az előbbi még olcsóbb is vagy 50 ezer forinttal, egyszerűen no-brainer. Remélem, hogy a Vodafone Magyarországhoz érkezik májusig a fehéren kívül más színű modell is, mert olyat pont nem szeretnék venni, hiszen sötét vagy közepesen sötét színű gyári tokot választanék hozzá, aminél csúnyán néz ki az optikák körül lévő fehér keret.

Megjegyzés: a képek az S7-tel készültek Auto módban. Az elkészült fotókat aztán utólag lekicsinyítettem a gépen. Igen, csúnyán látszik a hordó effekt rajtuk, ezért is szeretném cserélni a cuccost.

[ Szerkesztve ]

(#797) Remus389 válasza AMD Power (#768) üzenetére


Remus389
veterán

Megnéztem őket, hát nekem az S10+ kiesik, mert nagy, meg a széles lyuk rosszabb

Az S10 korrekt, viszont nekem talán jobban tetszett az S10e, olyan kis aranyos, nem hivalkodó, modern kis mobil. Jó a fogása, kompaktnak érződik, pont akkora mint az S6-osom, viszont kézbesimulósabb. A sárga szín is tetszik, a lyuk hát szerintem nem jó, de nem is annyira zavaró, mint a notch, az olyan "in your face" ez a lyuk pedig félrehúzódik, nem annyira vészes mint gondoltam. Persze legjobb lenne ha az se lenne.

Mindegyik simán működött, nyílván. Viszont ergonómiai szempontból nem tetszik hogy a 10e esetén túlságosan fent helyezkedik el a feloldó gomb. Nyújtózkodni kell, nem tudom ez nektek nem tűnt fel? Az S6-osomon mondjuk 60%-os magasságban van, ami pont jó, ezen meg 80%-os magasságban, tehát nem olyan könnyű elérni, ez mindenképp negatívum, pedig nagyon kényelmes mobil lenne. Maga a gomb viszont kellemesebb, az S6-osomon keskeny, ez viszont szélesebb és süllyesztett tehát jó érzés megnyomni.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#798) HarleyCustom válasza Viper26 (#772) üzenetére


HarleyCustom
veterán

S9 óta sztereó a hangszóró.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#799) HarleyCustom válasza Alvin_ti4200 (#796) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kitűnő írás.:)
Majd én is megnézem azért.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#800) VIBO


VIBO
őstag

Hali

Ha pénteken rendeltem elő az s10 plust vodánál az normális gondolom, hogy nem jeleztek még vissza, csak az első emailt kaptam meg?

:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.