Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) tothl válasza thamasz (#1649) üzenetére


tothl
addikt

Hát nekem meg nem jött sms. Igaz bolti átvétellel kertem.

(#1652) thamasz válasza tothl (#1651) üzenetére


thamasz
senior tag

Mikor rendelted elő? Lehet, hogy sorrendben intézik, én 22-én.

(#1653) tothl válasza thamasz (#1652) üzenetére


tothl
addikt

Én is akkor.

(#1654) akooos válasza tothl (#1651) üzenetére


akooos
veterán

Én is bolti átvétellel kértem, megjött az sms már 9:20-kor.

(#1655) tothl válasza akooos (#1654) üzenetére


tothl
addikt

Nah basszameg. :D
És eddig készletre vár volt az állapota, 11. -ikei átvétellel ? Ez most megváltozott neten a rendelések között ?

[ Szerkesztve ]

(#1656) akooos válasza tothl (#1655) üzenetére


akooos
veterán

Nem változott meg, de nem is fog.

(#1657) thamasz válasza akooos (#1656) üzenetére


thamasz
senior tag

Nálam sem változott meg még, csak az sms és e-mail jött.

(#1658) tothl


tothl
addikt

nah nekem nem jött még semmi. ez nem jó jel.

(#1659) tothl


tothl
addikt

Nah, jött sms, melyben tájékoztatnak, hogy csak március 12. -én tudják kiszállítani.
Ez akkor hogy van ?

(#1660) bigsee válasza tothl (#1659) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem jött Telekomtol értesítés, hogy csomagolják és szállítják. 12-én, de én úgy is rendeltem, pickpack pontra.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1661) tothl válasza bigsee (#1660) üzenetére


tothl
addikt

Én üzletbe, 512 -est. Korábban 11 -re volt kiírva de érdeklődtem és az volt a szöveg, hogy 8 -án átvehetem ha Budapestre rendeltem. Lehet, az 512 a probléma ?
Igazából a Budsról nem szeretnék lemaradni, lévén nem véletlenül nem pöcsöltem vele és rendeltem meg 22 -én.

(#1662) xewyor


xewyor
csendes tag

Nekem ez jött. Nem lettem okosabb! :F

(#1663) Gee_- válasza xewyor (#1662) üzenetére


Gee_-
tag

Én is ilyet kaptam.
De a weboldalon még mindig készletre vár a státusza.
És még a dokumentumokat se töltötték fel vagy nem látom....

[ Szerkesztve ]

(#1664) xewyor válasza Gee_- (#1663) üzenetére


xewyor
csendes tag

A rendelés állapota az megváltozott szállításra várra, de nincs kiszállítási dátum.
A kép alján meg azt írja, hogy nincs elég mennyiség.
Úgyhogy a nyavalya se tudja mi lesz ebből!

[ Szerkesztve ]

(#1665) thamasz válasza Gee_- (#1663) üzenetére


thamasz
senior tag

Nálam már a weboldalon is átugrott szállításra várva! Valamint a szerződéseim között is megjelent a módosított adatcsomag, és a számlák között az 1. részletfizetés is.

(#1666) thamasz válasza xewyor (#1662) üzenetére


thamasz
senior tag

Látom te is kértél mellé 490-es domino kártyát.

(#1667) Gee_- válasza thamasz (#1665) üzenetére


Gee_-
tag

Nekem is átugrott, pár percel ezelőtt.
Kíváncsi leszek hogy holnap kihozza e a futár, vagy várni kell hétfőig.

(#1668) szabi9811


szabi9811
tag

Sziasztok,
Telenor 11 körül hívott ma, de nem mondták meg, hogy mikor hozzák. Majd hívnak. Biztosítást viszont nem értem miért nem lehet rá kötni. Utolag sem. Van olyan biztosító aki telefont is biztosít?

(#1669) brumi15 válasza szabi9811 (#1668) üzenetére


brumi15
csendes tag

Nekem is azt mondta a telenor hogy jelzi az illetékeseknek és keresni fognak a kiszállítás miatt. most már nem ígérte a holnapi napot, de amikor megrendeltem, akkor azt mondta hogy 8-án kell hogy hozzák. kíváncsi leszek rá hogy holnap itt lesz e.

(#1670) oAcido


oAcido
aktív tag

Telekom sms: Tisztelt blabla.. S10+ 512GB kerámia sajnos március 12.-én kerül kiszállításra. Elnézést a kellemetlenségért.

(#1671) xewyor válasza thamasz (#1666) üzenetére


xewyor
csendes tag

Igen, mindig kérek.

(#1672) tothl válasza oAcido (#1670) üzenetére


tothl
addikt

Akkor nem vagyok egyedül.

(#1673) tothl


tothl
addikt

Na válaszoltak Face -n is, a Samu az 512eseket 12-en szallitja, nem tudjak hamarabb adni.
Hat ez van. :D
Csak buds maradjon... :D

(#1674) Remus389


Remus389
veterán

Hú nem olvasom tovább ezt a fórumot, mert itt mindenki izgatottan várja az S10-esét, a végén még engem is elkap a "láz".

:C

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1675) tothl válasza Remus389 (#1674) üzenetére


tothl
addikt

Hát ja igazából sztem ezt nem a szolgáltatók, hanem a samsung kúrta el.
Fölhergelnek, hogy rendelt korábban és akkor ennyivel hamarabb megkapod meg belecsempészik még azt is, hogy siess, mert nem jut buds, menet közben meg kiderül, hogy nem szállítanak időben, satöbbi.
Ezt szerintem elkefélték, eddig ilyen nem volt, az elmúlt pár évben megjött mindig akkor amikor mondták. Nekem legalábbis.

(#1676) thamasz


thamasz
senior tag

Telekom oldalán szállítás alatt-ra változott a státuszom. Holnap futárfigyelés.

(#1677) bigsee válasza xewyor (#1662) üzenetére


bigsee
addikt

Az e-mail ugyanez, a weblapon Szállitás alatt a státusz... Nem tudom mi lesz...?!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1678) ESP23 válasza tothl (#1675) üzenetére


ESP23
senior tag

S7-et és az S8+-at a megjelenés napján rendeltem elő annó a Telekomtól, mind kettőt egy héttel később kaptam meg, amikor már a boltban is meg tudtam volna venni. Ennyit a Telekomról. Tavaly tesóm a P20 Prot rendelte elő a Vodafone-tól, meg is kapta az elsők között. Én most szintén a Vodától rendeltem elő az S10+ modellt, és már csomagolás alatt van. Mondjuk már küldhetnék az emailt a szállításról, de ők azt általában 17:00-19:00 óra között szokták.

(#1679) tothl válasza ESP23 (#1678) üzenetére


tothl
addikt

Én évek óta az Auchanban vettem függetlent, most először szolgáltatóst, egyrészt mert nem láttam 512 -est és már nagyon kell, másrészt pont kell egy új előfizu mert a régim megszűnik.

(#1680) Gubu0101 válasza brumi15 (#1669) üzenetére


Gubu0101
veterán

A Telenor nekünk is 8-at mondott,azóta semmi jelzés,hogy bármi változott volna.Tavaly az előrendelt 9+ is 8.-án kézbe volt,szerintem most se lesz másképp.Telekom lépeget előre meg hátra most,tologatja kifele.De akkor nem is értem,mért nem adnak meg másik időpontot,mért kell húzni az embert,ha tudják nagyon jól,hogy az adott időpontot nem tudják tartani.Buds meg kétlem,hogy kifogy,nem hiszem,hogy 2-3 vagy X ezer db-ot tudnak legyártani ~1 hónap alatt...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1681) kali válasza ESP23 (#1678) üzenetére


kali
legenda

A megjelenés napján már nem előrendelted és nem is aszerint szállították ki, de ennek nem sok jelentősége van.
Mondjuk ha nem problémás előfizetés vagy hasonló, akkor úgy sem kellene rá olyan sokat várni várni, nekem a megjelenés napján a Telekomtól rendelt Mate 10 Pro-t a következő napon hozta is házhoz a futár, a Note9-et tavaly ősszel szintén.

Közben olvasom illetékestől a másik topikban, hogy a Samsung késve szállított bizonyos színt/verziót, de már az is megérkezett a forgalmazókhoz és intézik a kiszállítást.

[ Szerkesztve ]

(#1682) tothl


tothl
addikt

NA erre most kaptam egy mailt és egy sms -t is, hogy az előrendelt termékek megérkeztek, megkezdték a kiszállítást, a státusz is változott. Csak benézek holnap az üzletbe.

(#1683) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Engem még mindig nem hívott a Telenyomor...
A kollégámat nemrég és nincs 512-es..... Csak 128-ast kérhetett.

(#1684) ESP23 válasza kali (#1681) üzenetére


ESP23
senior tag

Elnézést, valóban én fogalmaztam rosszul, és nem a megjelenés napján, hanem a készülékek bemutatója után szinte rögtön elő rendeltem őket.

(#1685) Roshan


Roshan
tag

Ma hivott a telenor, csak erdeklodott hogy meg mindig aktualis e a telefonrendelesem, amennyiben igen, akkor par napon belul keresnek:D Mondom megis mi az hogy par nap? pentekig lehet rendelni..
Aztan kiderul hogy olyan sok rendeles jott hogy valoszinuleg megfogjak hosszabitani az elorendelest.

(#1686) ESP23


ESP23
senior tag

Valaki a Vodától kapott e-mailt vagy sms-t a szállításról?

(#1687) xewyor


xewyor
csendes tag

Talán lesz valami a Telekomnál is :D

(#1688) kelzsoca válasza ESP23 (#1686) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ma nem volt állapotváltozás, pedig illene jönnie értesítőnek, hogy a csomagot átadták a futár részére.

https://vertigostore.eu

(#1689) ESP23 válasza kelzsoca (#1688) üzenetére


ESP23
senior tag

Reméljük nem most akad meg a dolog.

(#1690) bigsee válasza xewyor (#1687) üzenetére


bigsee
addikt

Igen, de ez mit jelent? Ott van a szállítócégnél, pl...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1691) znagy69 válasza ESP23 (#1689) üzenetére


znagy69
őstag

Én is remélem, hogy nem a végét rontják el. Szombaton ráadásul elutazom pár napra. Azt reméltem már s10+ lesz a társam.

(#1692) ESP23 válasza znagy69 (#1691) üzenetére


ESP23
senior tag

Felhívtam őket, elmondtam mi a problémám. A válasz:******** pèntek vagy hétfő. Erre én: ugye ezt ön sem gondolja komolyan, előrendeltem a premier másnapján és nem kapom meg az ígért dátumra. Erre ő : csak holnap érkezik be a készlet. Biztosan így van, mondjuk én már megkaptam a készülék adatait (IMEI, stb), nem is értem ez hogy lehetséges egy raktáron nem lévő készülék esetében. De még ma kaphatok értesítést. Ő sem volt a helyzet magaslatán.

Mondjuk megnyugtat a tudat hogy nem egyedül vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#1693) ESP23 válasza bigsee (#1690) üzenetére


ESP23
senior tag

Igen, azt.

(#1694) znagy69 válasza ESP23 (#1692) üzenetére


znagy69
őstag

Szerintem náluk van. De, ha holnap nem akkor mire haza érek tuti itthon lesz.

(#1695) laci0530 válasza wong kok wah (#1683) üzenetére


laci0530
senior tag

Engem se hívtak eddig, én is 512-est akartam. Komédia. :D

(#1696) kelzsoca válasza ESP23 (#1692) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem egy újabb készlet lesz amire gondolt, tegnap én is megkaptam az IMEI számmal ellátott dokumentumot is, azt pedig nem szokták készülék nélkül elkészíteni.

https://vertigostore.eu

(#1697) Gubu0101 válasza laci0530 (#1695) üzenetére


Gubu0101
veterán

Telenor meg se sms se email semmi,többiek (más szolgáltatók) legalább infóznak :D Majd lehet tűkön ülni holnap,hogy ugyan mikor csenget a postásbáá :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1698) emre33 válasza laci0530 (#1695) üzenetére


emre33
addikt

Én Edigital-tól rendeltem még 02.20 este egy 512-es S10+ modellt.
Elméletileg már a futárnál van a telefonom. :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1699) bigsee válasza kelzsoca (#1696) üzenetére


bigsee
addikt

Mai napon, 13:56 órakor keletkezett nekem is a számla, garijegy, még a többi. :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1700) brumi15 válasza Gubu0101 (#1697) üzenetére


brumi15
csendes tag

Én hivtam még 18:30 kor a telenort hogy mi a szitu a rendeléssemmel, milyen státuszba van.( Amikor előrendeltem megkaptam a rendelési azonosítót) és azt mondta hogy össze van készitve már be van csomagolva igy holnap délelőtt varhatom a postás urat :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.