Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) szabi9811 válasza wong kok wah (#1850) üzenetére


szabi9811
tag

Sziasztok,

Nálam még mindig semmi. Elégé vicc kategriába tartozik már.

Irtam nekik, ez a válasz:
Szia Szabolcs, kollégáink hamarosan hívni fognak és rögzítik az előrendelésed, csak a héten hiány volt a készülékből, így nem tudták azt rögzíteni. A türelmedet szeretném kérni. Köszönöm

Pedig irtam, nekik, hogy csak a kiszállításra várok.

[ Szerkesztve ]

(#1852) wong kok wah válasza szabi9811 (#1851) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ahogy nézem a Telenor oldalát S10+ ból csak prizmakék van náluk jelenleg raktáron.

https://www.telenor.hu/mobiltelefon/samsung-galaxy-s10-128gb-ds-prizmakek-p1116665-residential?tariffCode=PRATUT018&offerId=636286&campaign=0

(#1853) laci0530 válasza szabi9811 (#1851) üzenetére


laci0530
senior tag

Már engem nem is nagyon érdekel. Ha hozzák, hozzák, ha nem, majd a Note 10 akkor.

(#1854) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Vodafone-nál sikerült már valakinek vásárolnia S10-et betérő ügyfélként(nem előrendelve)?

(#1855) laci0530 válasza wong kok wah (#1852) üzenetére


laci0530
senior tag

Na, nemrég hívtak, elvileg kedden kiszállítják.

(#1856) wong kok wah válasza laci0530 (#1855) üzenetére


wong kok wah
senior tag

:D Kíváncsi vagyok, ha megkaptad akkor jelezd!
Engem még nem hívtak. :(

(#1857) laci0530 válasza wong kok wah (#1856) üzenetére


laci0530
senior tag

Oké! Na, legalább akkor tokot nem feleslegesen rendeltem rá. :D Bár már arról szinte meg is feledkeztem, valahogy a hosszú várakozási, ügymeneti idő eloltja az élményeket ezzel kapcsolatban.

(#1858) bigsee válasza wong kok wah (#1856) üzenetére


bigsee
addikt

és laci0530: nektek előrendelés után nem hoztak még meg a telefont...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1859) laci0530 válasza bigsee (#1858) üzenetére


laci0530
senior tag

Nem, kedden hozzák, a visszahîvás is március 9-én történt meg, ma pedig a szállítás napjáról tájékoztattak.

(#1860) wong kok wah válasza laci0530 (#1859) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Akkor most a Buds igényléshez milyen dátumot kell írnod?

(#1861) cultfeca válasza wong kok wah (#1860) üzenetére


cultfeca
tag

Az előrendelés dátumát kell megadni.Az volt a leírásban is.Én is azt adtam meg.

(#1862) Tragger


Tragger
tag

Amikor igényeltétek a Buds-t, kaptatok utána valami e-mailt vagy csak ott azonnal egy "rendelési számot"? Nekem sehol nincs nyoma, hogy igényeltem.

(#1863) cultfeca válasza Tragger (#1862) üzenetére


cultfeca
tag

Email nem jött.A rendelési számot képernyőfotóztam.

(#1864) Viper26 válasza cultfeca (#1863) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jaja, ennyi.

Pixel 7 | FR955

(#1865) laci0530 válasza cultfeca (#1861) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem viszont erre a kérdésre a Telenor ezt válaszolta: "Szia László, köszönöm szépen a türelmed! :) A tényleg átvétel dátumát kell majd ott megadnod, amikor a szerződést is aláírod :) Amennyiben további kérdésed adódna ez ügyben, úgy a Samsung ügyfélszolgálata fog tudni Neked pontos információval szolgálni :) 💙Kati".

(#1866) cultfeca válasza laci0530 (#1865) üzenetére


cultfeca
tag

A Samsung promóciós leírása alapján kell szerintem eljárni.Ha valami gond van tudsz hivatkozni az abban leírtakra.Egy Telenoros csaj szava az szinte semmit sem ér.Én az előrendelés dátumát adtam meg,az volt a leírásban.Ha nem lesz jó tudok majd hivatkozni,hogy azt kérték a promóciós részvételi szabályzatban.

(#1867) laci0530 válasza cultfeca (#1866) üzenetére


laci0530
senior tag

Végülis a gyakorlatban úgy tűnik, a kettő között lesz az igazság, pontosabban egyik megoldásnak sincs döntő relevanciája. Egyeztettem telefonon a Samsung központi ügyfélszolgálatával, ahol azt a megnyugtató választ adták a dátumokkal kapcsolatban, hogy megadható az előrendelés és a vásárlás időpontja is, mivel a promóciós ajándékra való jogosultságot a készülékek IMEI száma alapján fogják utóellenőrizni a forgalmazók (vagy adott esetben a szolgáltatók) által is rendelkezésre bocsátott adatok alapján.
(Még mindig azt mondom, fogyasztói szemmel a Note8-nál és az S7 edge-nél tapasztaltam a legjobb előrendelési ajándékos megoldást: az egyiknél asszem egy VR eszköz, a másiknál a DeX Station volt a telefon doboza mellett átvételkor.

(#1868) cultfeca válasza laci0530 (#1867) üzenetére


cultfeca
tag

A legegyszerűbb lett volna a készülék mellé csomagolni.Érthetetlen ez a regisztrálósdi.Ha valaki csak pénzt lát majd az ajándékban úgyis megszabadul tőle.Én használni szeretném.Egy aggodalmam van csak,kicsi a halló járatom es nehéz,olyan fülest találni ami nem esik ki.

(#1869) kelzsoca válasza cultfeca (#1868) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha valaki csak pénzt lát majd az ajándékban úgyis megszabadul tőle.

Igen, viszont jogosan jutott hozzá, bontatlan készülék mellé adni visszaélésekre adott volna lehetőséget, és nem feltétlenül a végfelhasználókra kell gondolni, nyilván a korábbi (termék mellé csomagolás) tapasztalatok miatt változtattak.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1870) cultfeca válasza kelzsoca (#1869) üzenetére


cultfeca
tag

Értem az indoklást.Csak mint mindenki látja ezt a kálváriát és bizonytalanságot.Ha valaki/valakik nem fogják megkapni akkor lesz még balhé.És jogosan fogja csapkodni az asztalt.De mindez még fikció és várjuk ki a jövő hetet és tisztán fogunk látni.

(#1871) laci0530 válasza kelzsoca (#1869) üzenetére


laci0530
senior tag

Lehetett volna egy kombinált opció is (a futárosdi, regisztrálósdi részbeni kiváltására) pl., hogy aki akarja, a legközelebbi Samsung márkaboltban is átveheti a maga Buds ajándékát, amint az előrendelt készüléke megérkezik (vásárlást igazoló számla és az egyező IMEI számú telefon bemutatásával, akár ahhoz is kötötten, hogy a netes vásárlástól való elállás 14 napos ideje eltelt). Aki pedig a házhozszállításhoz ragaszkodik, annak kiküldhették volna ezzel a körülményes, regisztrálós módszerrel. Így lényegében szintén kikerülhetőek lettek volna a forgalmazói, viszonteladói hálózatban vélt (vagy valós, a korábbi tapasztalatok alapján fennálló) visszaélési kockázatok. Legközelebb hátha. :)

[ Szerkesztve ]

(#1872) kelzsoca válasza laci0530 (#1871) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt így kellett volna mindenhol megoldani.

https://vertigostore.eu

(#1873) cultfeca válasza kelzsoca (#1872) üzenetére


cultfeca
tag

Korrekt kis csomag.Ez gondolom nem jár a Magyarországon az 1TB mellé(nem néztem végig az oldalt ha benne van a válasz.lustaság..😀)

(#1874) ollie válasza cultfeca (#1873) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a belga és holland Samsung akciója, és az első pár ezer előrendelő kapja így, nem mindenkinek jár alapból.

***

(#1875) cultfeca válasza ollie (#1874) üzenetére


cultfeca
tag

Nem rossz akció.Főleg úgy,hogy a két országban nem kell félretenni majdnem kéthavi fizetést,hogy birtokba lehessen venni.

(#1876) wong kok wah válasza cultfeca (#1875) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Gondolom nálunk sem az a réteg veszi akinek 2 havi fizetése lenne...

(#1877) cultfeca válasza wong kok wah (#1876) üzenetére


cultfeca
tag

Mondjuk én nem tartozom a felső 10000-hez.Sima alkalmazott vagyok egy átlag fizetéssel.De néha elkap a birtoklási vágy és megveszem a legújabb csúcs modellt a Samsungtól.Az S10-nél az volt a szerencsém,hogy jól árazta be a voda,és a párom pályázott az S8-ra.Havi 11×××-el letudom az S10+-t.Úgyis leszoktam az energiaitalról.😀

(#1878) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Engem még mindig nem hívott a Telenor a szállítással kapcsolatban. Pedig már van raktáron náluk S10+ 512 -es, most néztem az oldalukon. Ez már több mint durva...

(#1879) kelzsoca válasza wong kok wah (#1878) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hívd fel őket.

https://vertigostore.eu

(#1880) wong kok wah válasza kelzsoca (#1879) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Hívtam, mivel nem tudom a megrendelésnek a számát, így nem tudnak segíteni.. Nekem most volt elég ebből a telenyomorból

(#1881) julius75 válasza wong kok wah (#1880) üzenetére


julius75
aktív tag

Gondolom nem vigasztal, de ugyan ez a helyzet nálam is.
Tegnap rákérdeztem náluk, de az volt a válasz, hogy jelenleg nincs készleten ami nekem kellene, remélik hamarosan sikerül megoldani........De persze rendelés számot nem látnak, hiszen ez az előrendelés a "háttérben" futott..... Nemtom ilyenkor mit lehet csinálni.

(#1882) wong kok wah válasza julius75 (#1881) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Amit én rendeltem van raktáron:

https://www.telenor.hu/mobiltelefon/samsung-galaxy-s10-512gb-ds-keramiafekete-p1116678-residential?tariffCode=PRATUT018&insuranceCode=&installment=&offerId=636384&campaign=0

(#1883) julius75 válasza wong kok wah (#1882) üzenetére


julius75
aktív tag

Az enyém is......[link]
Csak nagyon úgy tűnik, ez semmit sem jelent.
Felhívtam ma egy "ismerőst" az egyik nagyobb üzletükben, és szerencsére félre tudta tenni, volt készleten.
Holnap átvehetem. A központ meg kapja be.

(#1884) wong kok wah válasza laci0530 (#1867) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Te megkaptad ma a telót?

(#1885) laci0530 válasza wong kok wah (#1884) üzenetére


laci0530
senior tag

Helló! Igen, csak még most értem haza. A Buds-t megigényeltem, kíváncsi leszek, hogy megy tovább/mikor jutok hozzá. Kicsit így a Note 8 mellett használva, hát... olyan sokat nem ad számomra, a tárhely persze alapból fasza, 462 GB az elérhető a kézhezvételkor. Ja, és működik a hívásrögzítés Pie alatt, ami meglep. Jött valamilyen négyszázvalahány megás frissítés is, de egylelőre nem tettem még fel, ma még most tudtam öt percet szusszanni. :D Munka, rohanás, család, a telefon utánuk jöhet csak.

[ Szerkesztve ]

(#1886) zsombor22


zsombor22
aktív tag

Sziasztok!

Ti kaptatok valami vizaigazolást a Samsungtól a Buds-l kapcsolatba?
Azt írták ellenőrzik a megadott adatokat,és jelentkeznek.
Én 8. án regisztráltam a Samsung Buds-t azóta semmi.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#1887) laci0530 válasza zsombor22 (#1886) üzenetére


laci0530
senior tag

Még csak ma regisztráltam, így semmi. Kíváncsi leszek.

(#1888) kelzsoca válasza zsombor22 (#1886) üzenetére


kelzsoca
félisten

A teszt alatti topicban van valami mozgolódás, többen kaptak ma futár értesítést azonos helyről, de várjuk ki a végét. :)

https://vertigostore.eu

(#1889) bigsee válasza laci0530 (#1887) üzenetére


bigsee
addikt

Nyugi, én is csak a NAV-tól kaptam tegnap levelet... :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1890) zsombor22


zsombor22
aktív tag

Ma kaptam egy e-mailt.
Azt írták benne hogy a regisztrációmat elfogadták.
Ellenőrzik az általam megadott adatokat.
"Egyedi regisztrációs kódod a következo: Kérjük, hogy bármilyen felmerülo probléma esetén a fenti kódra hivatkozva vedd fel velünk a kapcsolatot!"
DE nagy semmit nem küldtek,nem kódot.
Mondjuk nyomtam egy képernyőfotót amikor regisztráltam.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#1891) bounty123 válasza zsombor22 (#1890) üzenetére


bounty123
őstag

Ugyanez, vicces, hogy nincs benne semmi kód, amire pedig hivatkoznak.

(#1892) cultfeca válasza bounty123 (#1891) üzenetére


cultfeca
tag

Mint sokaknak,nekem is jött email.De a vicc,hogy előbb jött a GLS csomagfeladás email,mint a Samsung email-je.Mindegy is mert mostmár úton van a Buds.Nincs több nyitott kérdés.

(#1893) nokiauser válasza zsombor22 (#1890) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Így jártam én is, de a kódot biztos ami tuti leírtam a regisztrációs képernyőről.

(#1894) laci0530 válasza bounty123 (#1891) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem is ugyanez.

(#1895) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem is jött a héten a mail,ma hozza is gls,de már van is rá vevő ;] Sajnos az akg se tudja hozzni azt hangzásba mint a skullcandy :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1896) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Lassan már mindenki megkapja a Buds-ot is, én még a telot sem kaptam meg! A legszebb, hogy még info sincs, hogy mikor...

(#1897) laci0530 válasza wong kok wah (#1896) üzenetére


laci0530
senior tag

Írj rájuk szerintem mindenképpen. Nekem a telefon jött meg, a buds-ot regisztráltam, arról kaptam visszaigazolást, szállításról még nem.

(#1898) szabi9811 válasza wong kok wah (#1896) üzenetére


szabi9811
tag

Sajnos nem vagy ezzel egyedül. 03.07-én rendeltem elő feketét. Látom, hogy nincs raktáron a honlapon, de akkor miért nem hívnak fel, hogy te figyelj kék van jó az? Mondanám, hogy igen csak küldjétek már. Sajnos nem jutottak el idáig sem. Szerintem már nem is kapom meg. Gondolkodok rajt, hogy megyek a Vodafone-hoz.

(#1899) wong kok wah válasza szabi9811 (#1898) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Munkatársamat tegnap hívták S10+ fekete miatt, kiszállítás hétfőn...

(#1900) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Most hívott a Telenor. Holnap hozzák! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.