Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) SeatZola válasza KoNZoLik@ (#697) üzenetére


SeatZola
őstag

Már bocsáss meg, de visszaolvastam az eddigi hozzászólásaidat és ezekből egyértelműen csak az jön le, hogy a Mate 20 Pro meg a Huawei milyen szuper, mindenben jobb, mint a Samsung és az S10. Ez a saját önigazolásod szempontjából teljesen rendjén is van. De kérdezem én mi abban a jó, hogy egy a tiédtől eltérő telefon topicjában csak a szarozásért jössz ide? Kérdem én neked hogy tetszene, hogy akik itt írogatnak/olvasnak átmennének a Huawei topicba (és még csak véletlenül sem írok Hüvelyt, meg más hülye neveket, mert én nem nézem le egyik márkát sem) és elkezdenék szarozni azt a telefont ami neked van, vagy amit esetleg majd szeretnél megvenni? Na ugye, hogy szarul esne és mindenki bunkó lenne a szemedben, aki ezt tenné. Miért kell ez? Miért kell a mások örömét, várakozási izgalmát, stb. tönkretenni, belepiszkítani? Neked mitől lesz jobb vagy rosszabb az életed/közérzeted/telefonálási szokásod ha egy másik telefon, amit te nem birtokolsz jobb vagy rosszabb vagy csak más mint a tiéd?

Bocs mindenkitől, kicsit hosszabb lett, de muszáj volt kiírni magamból.

Rappi

(#702) LoGeN90 válasza KoNZoLik@ (#697) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Esetleg Kínában, globálisan aligha. Bohóc. :)

(#703) bigsee válasza thamasz (#700) üzenetére


bigsee
addikt

Elég zavarosak most a pénzügyeim, először vissza kell kuszálni a rendes kerékvágásba... :DDD De gondolkodom rajta nagyon... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#704) babosmiki válasza Bumblebeee (#623) üzenetére


babosmiki
addikt

Miért lenne már hülyeség a Qi visszatöltés? :U Azért amikor az okosórádat vagy a fülesedet feltöltheted vele úgy, hogy alig merül tőle a telefon, és mondjuk ha nincs nálad a dokk amikor elutaztál valahová, azért az nem rossz szerintem..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#705) Fall-N válasza aprokaroka87 (#689) üzenetére


Fall-N
veterán

Ilyen nincs. Odáig jutott a technika, hogy a mondvacsinált igényeket kívül a fele ennyibe kerülő telefonok is bőven jók. Annyival amennyivel drágábbak annyival többet nem nyújtanak. Jelenleg is egy helyben topognak, mert a káva nélküli telefon idióta rész megoldásokkal az egyáltalán nem innováció. Ameddig van kompromisszum (notch, kameralyuk stb.) addig bizony a vásárlók a béta tesztelők.

(#706) tuki2200 válasza babosmiki (#704) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, 8-10ezer mah-s akksinál, de nem 3000 mah-nál mint az S10.. feltölthetem az órám és lemerül a telefonom... maga a technologia jó, de ilyen akksik mellett nem sok haszna van, majd pár év múlva..

[ Szerkesztve ]

(#707) babosmiki válasza tuki2200 (#706) üzenetére


babosmiki
addikt

Te miről beszélsz? Számold már ki, ha feltöltesz egy 250 miliamperes akksival rendelkező órát, mennyit fog merülni a telefonod? :DD

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#708) ZavaBalazs válasza tuki2200 (#706) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

igen, a 3400 mAh-s S10 csutkára lemerül, mert mondjuk töltesz 20 mAh-t a galaxy budsba, ami elég kb 2 órára. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#709) fairi válasza Gubu0101 (#687) üzenetére


fairi
addikt

Előrendelésbe samsungot venni kész pénzkidobás (napi kb 500 Ft-ért használtad). s9 plus jelenlegi ára alig 1 év alatt kb 150-160k kategóriába állt be használtan. Én is pár hónappal a bemutatás után véve 200k-ért vadásztam le egy szinte nem is használtat.

(#710) tuki2200 válasza babosmiki (#707) üzenetére


tuki2200
senior tag

Arról nincs infó gyorstöltést tud-e ez a funkció, ha nem és ez valószínű, akkor 2óra feltölteni egy okosórát, 1óra töltés 25% akkut fogyaszt a korai tesztek alapján, vegyük hozzá, hogy valószínüleg a telefonod sincs 100%-on és 30%-nál kikapcsolja az S10 ezt a funkciót. Szóval, hogy feltölts max-ra egy órát legalább 80%-on kell lenni a telefonodnak és a végére marad 30% akku időd... (2óra PowerShare:50% + 30% hogy egyaltalan lehessen tölteni)

"Wireless PowerShare obviously will drain your phone’s battery faster, but charge slower, so be mindful of how much battery life is being used. On average, you’ll lose about 25 percent of your battery per hour"

"You will not be able to use your Galaxy S10 to charge another device if it doesn’t have at least 30 percent battery capacity. So if you’re at 29 percent, you won’t be able to use Wireless PowerShare."

[ Szerkesztve ]

(#711) janeszgol válasza Fred23 (#695) üzenetére


janeszgol
félisten

Megnéztem pár telefont. Hát igen a Samsung nagy színezőbajnok. Mintha valami sablonból dolgozna. Észreveszi az intelligencia, hogy ez zöld, akkor bedobja a letárolt élénkzöldet. A többi szín dettó. Meg gondolom van néhány ábra is beállítva. Embert lát, már veszi is elő a sablonszínt a bőrhöz.
Rettenetesen unalmasak ezek miatt a Samsung telefonokkal készült képek. Persze ehhez az kell, hogy az ember túl lásson a csilivilin.

(#712) thamasz válasza SeatZola (#701) üzenetére


thamasz
senior tag

+1

(#713) thamasz válasza fairi (#709) üzenetére


thamasz
senior tag

Még valaki aki mások zsebében turkál. Szuper. Mi van akkor ha nem kell használt S9 plusz olcsón, hanem zsír új S10 előrendelve? Hadd döntse el mindenki mire költi a pénzét. Felnőtt emberek vagyunk már aki.

(#714) KoNZoLik@ válasza SeatZola (#701) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igazad van, elnézést mindenkitől :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 814 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#715) SeatZola válasza KoNZoLik@ (#714) üzenetére


SeatZola
őstag

Béke!

Ez a gesztusod viszont korrekt volt! Sajnos ez sem divat hogy valaki elismerje, ha hibázott.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#716) Fred23 válasza janeszgol (#711) üzenetére


Fred23
nagyúr

Színezőbajnok valóban, de azért még így is a jobbak között van. Nagyon ízlés dolga, kinek mi jön be, van, aki a túlszaturált színeket szereti.
Szerintem nem lenne egyértelmű győztes, szubjektíve ki ide, ki oda húzna, és ez csak két részlet:

Nekem a Nokia 8 Sirocco színkezelése általában véve jobban bejön, mint a Samsung S-eké.

(#717) MPite válasza thamasz (#614) üzenetére


MPite
tag

Én úgy tudom, hogy gyárilag lesz rajta fólia :) Ideje volt, hogy ezt a Samsung is meglépje.

(#718) thamasz válasza Fred23 (#716) üzenetére


thamasz
senior tag

Az hogy a távolkeleti mérnökök ízlése nem mindeninek tetszik a színek tekintetében, természetes dolog, még jó hogy hagytak lehetőséget mindeninek az egyéni ízlése szerint beállítani mindent a professzionális módban, és most még nem is a raw fotózásról és utólagos feldolgozásról beszélek .

(#719) Fred23 válasza thamasz (#718) üzenetére


Fred23
nagyúr

Persze, nagyon jó a professzionális mód, meg az, hogy ha van lehetőség egy mobillal raw fotózásra -Sony csúcstelóknál például nincs ilyen lehetőség!-, de nekem az is szempont, hogy alapbeállításból, csak úgy előkapva mi a helyzet.

(#720) borand válasza tuki2200 (#710) üzenetére


borand
aktív tag

Szerintem az a 25% töltöttség átadás csak a nagy kaliberek maximalizálására van. Pl egy másik telót. De egy 10ed akkor airbudst vagy karóra akkut tuti nem ennyi veszteséggel töltene fel.

(#721) KoNZoLik@ válasza SeatZola (#715) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen de én régivágású vagyok, ha hibázok beismerem👍
Amúgy, hogy jót is írjak, nekem esküszöm az S10e jön be a legjobban, abból is a kanárisárga😀
Kompakt nagyon jó belső és külső egyaránt mind ez elfogadható áron, szerintem annak nagy sikere lesz👍 Be is gondolkoztam a Mate20Pro mellé egy ilyenen! A hűségem most jár le a T-nél, ki is tudnám hozni 120 körül😀
Most néztem nincs kanárisárga a T-nél :O

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 814 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#722) fairi válasza thamasz (#713) üzenetére


fairi
addikt

Csak sokszoros átvitellel engem is érint. gyártók lassan bármekkora árcédulát rátehetnek bőven lesz rá vásárló. (tegyük nagy cédulát rá, amellyel a fanatikus vásárlókra építenek)
Persze csökken majd, de kisebb értékre (aki megvette a csúcs áron nem akarja reális áron tovább adni ha megunja) esik vissza mint volt anno 3 éve.

"Felnőtt emberek vagyunk már aki."
csak mivel Samsung is kialakult egy fanatikus réteg(aki garantálja a gyártónak az elővásárlási profitot), így az én mobilra szánt pénzem is értéktelenedik.(lassabban csökken az ár,és magasabb értéken áll be). Felnőttem így jobban értem az ilyen összefüggést.

[ Szerkesztve ]

(#723) thamasz válasza fairi (#722) üzenetére


thamasz
senior tag

A gazdasági folyamatokat és a samsung ár politikáját mi magyar felhasználok aligha tudjuk befolyásolni. Én is örülnék, ha olcsóbban adnák. Sajnos mindenre igaz a folyamatos drágulás, inkább ne is menjünk bele.

(#724) leslien


leslien
nagyúr

S10 Exynos 9820 benchmarked.. eddig azt mondom h nincs akkora különbség mint tavaly..bár a MI9 egy két helyen rendesen pofán vágta.. kíváncsi leszek üzemidőre ..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#725) janeszgol válasza fairi (#722) üzenetére


janeszgol
félisten

De ne mondd már azt, hogy ezek drágák lettek! Pláne előfizuhoz fognak sokat elvinni.

(#726) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Megtapogattam en is a SES-ben a 10-eseket.
Az s10 boven eleg meretben, fura mennyivel kenyelmetlenebb mar az Plus.
Uveg a hatlap, de brutal jo ez a feher babakekes beutes az uvegben.
A 10E pedig Xr ellen megy de kisse bazarinak tunik sajnos, foleg a tesok mellett nezve.
Lehet iden megy az Apple nalam a levesbe, az X szeria bemutatasa ota felejtos, nem tudom megbaratkozni azzal az otromba kulsovel.
Az ujjlenyomat olvaso hatekonysagara kivancsi vagyok meg.
A Touch ID-t nehez uberelni, elvarom, hogy legalabb olyan gyors legyen.

A keret itt rozsdamenntes acel vagy valami festett alu nemtudjatok?

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#727) Rexton


Rexton
tag

Már a vodánál is felmentek az árak ahogy nézem...

(#728) Alvin_ti4200 válasza LurkerSheik (#726) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Melyik SES-ben voltál? Ki vannak téve az új tokok is? Én a világoskék szilikont mindenképpen meg szeretném nézni :K

(#729) LurkerSheik válasza Rexton (#727) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Tul jo aron kezdett kartyasan.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#730) Gubu0101 válasza Alvin_ti4200 (#728) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én innen rendelem a tokot,bár még nagy választék nincs :N

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#731) zzola válasza Gubu0101 (#730) üzenetére


zzola
félisten

Érkezik 2-3 hét. :((

(#732) tjokai válasza zzola (#606) üzenetére


tjokai
senior tag

Nem is kap minden előrendelő Galaxy Buds fülhallgatót a Samsung S10 mellé? Csak az kap aki megigényli? Mi az, h az előrendelt S10 telefonomról kell elküldeni az igénylést és csatolnom kell a vásárlást igazoló számla másolatát hozzá? Tehát akkor lehet legkorábban csak Buds fülhallgatóm ha a telefont átvettem és a Telekom kiállította az elektronikus számlát?
Bocs de nekem ez új dolog, nem olvastam róla eddig sehol. Azt hittem az automatikusan jár hozzá minden előrendelőnek....de ezekszerint itt is volt/van apróbetűs rész. Igazából nincs rá szükségem de ha már egyszer kérhető hozzá, miért ne kérjem?!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#733) bigrock


bigrock
addikt

Van valami konkrét hátránya az S10E- kamerájának a két nagyobban szemben? Konkrétan a fényképezésre gondolok.

(#734) Alvin_ti4200 válasza Gubu0101 (#730) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is Rugged Armour van az S7-en (és imádom), de nagyon szerettem az iPhone 6-omhoz vett gyári kék színű szilikon tokot és újra olyat szeretnék :B Ezért akarom megnézni, megfogdosni élőben, hogy milyen a tapintása, menyire csúszik, hogyan nyomhatók alatta az oldalsó gombok, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#735) LurkerSheik válasza Alvin_ti4200 (#728) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

A westendben neztem oket, tokokat nem is figyeltem.
Vannak promos kislanyok, akik sajna a spec lapon tul a mosolyukkal tudnak tobbet, ok kezseggel segitenek.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#736) Rexton válasza bigrock (#733) üzenetére


Rexton
tag

Elvileg ugyan azok a kamerák, csak a teleobjektívet kihagyták.

(#737) Alvin_ti4200 válasza bigrock (#733) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Full ugyanaz a két optika (normál, széles látószögű), mint a másik kettőnél. Annyi, hogy teleobi nincs rajta, de szoftveresen sincs különbség, amennyire én láttam eddig.

LurkerSheik: köszi! Ha végeztem a kávéval, átsétálok oda a belvárosból :K

[ Szerkesztve ]

(#738) Noukoum válasza tuki2200 (#706) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem sincs sok értelme, órát minden este tölteni kell , fülesnek meg van doboza szóval csak menő és el lehet adni vele.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#739) SZULTA válasza tjokai (#732) üzenetére


SZULTA
tag

Ezen én is meglepődtem annó a s7e vr mellé volt pakolva egyből.
A legszebb az egészbe "igényelhető 2019. március 8. és 2019. március 31. között, vagy a készlet erejéig. " készlet erejéig?? Ez ugye csak vicc

(#740) Gubu0101 válasza tjokai (#732) üzenetére


Gubu0101
veterán

Samsung Membersben kell feltölteni és igen a 10 és 10+ hoz jár igénylés után.Én is azt hittem,majd dobják csomagba teló mellé.Nem tudom mért kellett így :U De hát ajándék lónak... ;)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#741) ZavaBalazs válasza LurkerSheik (#735) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az üzletben, vagy van kitelepülés a szökőkút mellett? mert az üzletben értették a dolgukat a srácok.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#742) Gubu0101 válasza zzola (#731) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ahhha,szerintem a készülék érkezéséhez igazították.Majd akkor rendelek mikor tuti a teló előrendelés.
Telenor úgy volt,hogy ma 14:00-tól elérhetővé teszi a sima 10 és a kistesó online előrendelését,erre át rakták keddre a plus meg vissza hívós,eddig 2 napja várom,hogy csörögjenek,de mivel hétvége még lehet várakozni :U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#743) tjokai válasza SZULTA (#739) üzenetére


tjokai
senior tag

2019.03.11. kézbesítési időpontot adott meg a Telekom. Szinte biztos vagyok benne, h megigénylem a Buds fülhallgatót még aznap és már az az üzenet fog fogadni, h "Sajnáljuk, a készlet kifogyott" :C Meglepődnék, ha nem így lenne :))

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#744) tjokai válasza Gubu0101 (#740) üzenetére


tjokai
senior tag

Így bíznak abban, h pár előrendelő majd legyint inkább az egészre :D

Üdv!

(#745) SZULTA válasza tjokai (#743) üzenetére


SZULTA
tag

En is 11 et kaptam pedig próbáltam játszani h telekom pontba kérem h 8 megkapjam de ott is 11 et írt. Na akkor nagyon durci leszek az biztos :D nagyon csúnya lenne ha ezt megmernék játszani... botrány lenne.

Igen ez nekem is megfordult a fejembe h néhányan tuti vmi oknal fogva kiesnek az igénylésből és így csak az kapja meg aki ténylegesen tesz érte valamit.

[ Szerkesztve ]

(#746) tjokai válasza SZULTA (#745) üzenetére


tjokai
senior tag

Hamarosan meglátjuk :R Ne legyen igazam :C

Üdv!

(#747) Gubu0101 válasza tjokai (#744) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát meglehet..Ezért is nem tartok attól,hogy készlethiány lesz,eleve fel kell,hogy készüljenek erre a másik meg aki nem fogja megigényelni. :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#748) thamasz válasza tjokai (#743) üzenetére


thamasz
senior tag

Az beba__na. Akkor elállok a rendeléstől, küldöm visza és egy samsung fogyasztónak búcsút mondhatnak.

(#749) LurkerSheik válasza ZavaBalazs (#741) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Szokokut mellett is van? En a storeban voltam az elso emeleten.
A leanyzokat irtam, a sracok elfoglaltak voltak epp a vevokkel, csak a keret erdekelt volna, hogy mifele anyag.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#750) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ha hozza a Skullcandy hangzását,akkor megtartom,ha nem akkor megy apróra ezeötcccáz ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.