Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kakuk.tamas válasza DaveNo1 (#148) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De legalább lehet használni normális kijelzővédő üveget. :D

És a videók alapján nem lesz gyorsabb a Samsung megoldása, mint a Huaweié...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#152) doooo válasza kakuk.tamas (#141) üzenetére


doooo
veterán

Nem, a Vivo rakott először, az X20-ba. ;)

(#153) viera válasza kakuk.tamas (#141) üzenetére


viera
őstag

Ja ami nem működik a legjobban.
Nézd már meg milyen külsőleg.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#154) SlayR válasza DaveNo1 (#148) üzenetére


SlayR
senior tag

Jah rosszabb...nem is tudopm miért volt az hogy a Samsung félét más gyártó dobta..ja igen mert kiderült az is zabálja az erőforrásokat...végül is nem gáz ha 4100as aksi is annyi idő alatt merül majd mint egy 3500as Samsungosok megszokták ;]

(#155) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Akkor nem lett grafén akku, elég nagy kár, mert nagy előny lett volna a többi gyártóval szemben! A magas árat is indokolta volna. Azért nagy dolgok nem történnek a mobil iparba évek óta, nagy állóvíz az egész! Persze kéne meg minden, de évről-évre elmaradnak az igazi jó innovációk! Nem beszélve arról, hogy a kínai gyártók lassan megeszik az egész mobilpiacot reggelire a jóáras jócuccaikkal!

(#156) kakuk.tamas válasza viera (#153) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ne akard megmondani, hogy hogy működik, mert minden nap használom. :DD

#152 doooo: azért írtam bele, hogy a Samsung, és az Apple előtt. :)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#157) syIex válasza t72killer (#113) üzenetére


syIex
veterán

Unalom uzeskent jó lesz kacagni azon, hogy amit eddig szidtak mennyire jó lett. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#158) oAcido


oAcido
aktív tag

S10+ 512GB előrendelve :C

Az ütött-kopott, törött hátlapos S7 Edge megérett a váltásra :)

[ Szerkesztve ]

(#159) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Na akkor el lehet gondolkozni egy Xiaomi Mi9 150 ezer nyitó áron szerintem leüti a Samsung S10e-t tudásával a S10,S10+ ugyan nem de annyival nem rosszabb készülék mint az árkülönbség indokolná

[ Szerkesztve ]

(#160) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Tetszik az S10 és S10e...az üzemidő meg kérdéses,mint mindig a Samuknál.
Lesz ez olcsóbb is nagyon hamar...
Ezek nem tartják úgy az árat,mint egy Apple termék,mert nagy a szórás androidon. Úgyhogy nem kell parázni,nem drágák ezek csak itt nekünk a balkánon.:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#161) viera


viera
őstag

Még kb.1000 hsz aztán visszajövök. :))
Addig nincs értelme,de ugyanez van mindig a másik oldalon is. :(((

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#162) Dare2Live válasza Kamikaze75 (#159) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kb itt kéne hogy vége legyen a Samsung, Huawei... rázaásnak azt mégsincs.

Mi 9nyit 150en, egy vmivel gyengébb Poco meg 99.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#163) Jakesz


Jakesz
őstag

Gondolkodom, hogy váltanom kéne az S7-ről, de Cserkót is meg kéne győzni, csak ő felettébb ragaszkodik ahhoz a fránya iPhone-hoz.

(#164) S e t h válasza viera (#161) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jöhetsz, aztán beszélgethetsz magadban, mert addigra már a teszt alatt fog folyni a diskurzus. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#165) viera válasza kakuk.tamas (#151) üzenetére


viera
őstag

Üveggel nem rondítom el a telefonokat. :N
Egyébként még mindig az iPhone féle Face ID a legjobb. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#166) viera válasza S e t h (#164) üzenetére


viera
őstag

Na,a tesztre gondoltam én is. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#167) Remus389


Remus389
veterán

[link]

Nekem ez sokkal jobban tetszik, nincs lyuk és még olcsóbb is sokkal, pedig Samsungos vagyok, de repedezik a márkahűségem.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#168) QwErTy42


QwErTy42
addikt

S10 nagyon begyere... Hmmmmm
És nem is horror. Pedig szifonra áhítoztam (már van kettő napi használatban)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#169) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nem rosszak, tényleg sok ponton fejlődtek az elődökhöz mérten (is), de a sztár valóban az S10e lehet, egyértelműen a legjobb vétel a négyesből.

(#170) Anulu79


Anulu79
addikt

Így elsőre engem egyik S model sem győzött meg. A tesztre azért kíváncsi vagyok, hogy mit fognak nyújtani a használat során.

(#171) Dare2Live válasza Mr.Silkó (#169) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

lehetne de samsungnak mindig rákfeéje az aksi főleg exynossal. A 3100mah meg konkurenciát nézve gyengus.

Az egész 200-300.000Fts+ problémája (nem csak samsungnál) az, hogy fele annyiért nagyon jó redmi/xioamik vannak.

@anulu: Mire mondaná azt az ember, hogy wow és kiadok érte 250-300-350et?

Nálam vannak ilyen dolgok, de hát nem erölködneik Samsung abban, hogy benne legyen.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#172) Braddock válasza Kamikaze75 (#159) üzenetére


Braddock
őstag

+1

(#173) antim


antim
tag

S10e: Minek ilyen egérmozi? Már olyan kicsi, hogy kiesik a kezemből, nem találom meg a zsebemben, blabla... 🤣

[ Szerkesztve ]

(#174) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

(#175) ollie válasza Remus389 (#167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ilyet nem lehet vízállóvá tenni.

***

(#176) whited


whited
addikt

Nem rossz, főleg az alap verzio
De amíg egy nemis olyan rég flagship mate10pro már 100 Mátyás alatt megkapható(igaz használtan, de garival) addig nem érzem a váltás szükségességét

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#177) Dare2Live válasza Dare2Live (#171) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mondjuk egy dolog van amiben konkurencia fölé nöttek. Szélesen kívül mindegyikben van stabi.
na ez videohoz muszáj, de fotohoz is nagyon nagy +. (matenel... ugye csak telen van)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#178) nincsnév007


nincsnév007
őstag

jó drága

(#179) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nagyon jó telók, viszont az ár az sajnos katasztrófa, hát ilyet se veszek.

(#180) ollie válasza Dare2Live (#162) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, milyen jó, hogy feleannyiért a Mi9 is vízálló, lehet bővíteni SD-vel, van jack csatlakozó, WQHD+ oled kijelzője van, 2 év a garancia, nagy akkuja van, a legjobbak között van a kamerája, USB 3-as a csatlakozója, az ujjlenyomat olvasó is már megbízhatóbb és gyorsabb ultrahangos... Vagy ezek mégsem igazak rá?

***

(#181) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Tudom elkerülhetetlen hogy legyen valahol, de kár az emiatt belógó notch-ért/O-ért.
Egyébként üdvözlöm az ujjelnyomatolvasót. Várjuk az új Note-ot. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#182) bigmasterg válasza Pete55555 (#46) üzenetére


bigmasterg
addikt

Xiaomi, vagy Oneplus a megoldás a problémádra.

Én is igencsak valamelyik 855ös kínai telóra fogom cserélni majd a mostani s8-amat.

Samsugnak (és LG-nek is) elég rossz árazási poltikája van, de akár huaweit is mondhatnám. Drasztikusan esik az áruk a megjelenéshez képest. Egy ideje például már egy s9 olcsóbb, mint egy oneplus 6T.
Szerintem sokkal szerencsésebb lenne ennél moderáltabb áron kihozni a telefonokat és utána az utód megjelenéséig tartani az árát. (Ahogyan apple, vagy oneplus is csinálja.)
Ezért sem vagyok hajlandó megjelenéskor ilyen drága telefont venni, ha kis túlzással fél év múlva már fél áron dobálják.

(#183) Mr.Silkó válasza Dare2Live (#171) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem ugyanaz lesz a vásárlói bázisa az S10e-nek vélhetőleg, mint egy ár/érték bajnok Xiaominak.

(#184) s1ru2


s1ru2
senior tag

Volt szó/pletyka arról, hogy valami übertörhetetlen és sérthetetlen lesz a kijelző? Ez valóban megtörtént vagy erről még nem lehet semmit sem tudni?

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#185) Remus389 válasza ollie (#175) üzenetére


Remus389
veterán

Egyrészt engem nem érdekel túlságosan, másrészt meg miért ne? Behúzott állapotban felül egy gumigyűrű

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#186) btudos válasza bigmasterg (#182) üzenetére


btudos
veterán

Túl nagy a droidos konkurencia. Éves életciklusnál ha nem csökkentesz árat, nem veszik a cuccot, mert közben jön 15-20 versenytárs.

Az Apple megteheti, hogy tartja az árat, ott nincs más iOS-t futtató termék, amivel versenyezni kell. Bár lassul a piac, úgyhogy ez már inkább presztízs kérdés náluk.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#187) sfefe


sfefe
őstag

S10e meretre tokeletes, de kamerelyuk, megint szaros uveg hatlap.....
Igy nekem nem lesz.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#188) ollie válasza bigmasterg (#182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsung tarja az árat. Néha vannak akciók, de ennyi.

***

(#189) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha vki gondolkozik ebben a készülékben, akkor ezt érdemes meglesni

S10e 203e

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#190) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én ki akartam várni milyenek lesznek, és valamelyiket megvenni!
Közben kiadták a Mate20Prot és nagyon megtetszett, de jól tettem, hogy nem vártam ki és megvettem azt🤣👍
Ezek az új Samuk nekem nagyon nem gyere be kategória+semmiben sem mutat újabbat mint amit az én drágaszágom😀 Kinézetben meg, hát inkább nem mondok semmit... :N

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#191) leslien válasza Quqesz (#189) üzenetére


leslien
nagyúr

igen javítom magam és valóban egyelőre itt a legolcsóbb..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#192) Dare2Live válasza Quqesz (#189) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ez előfizuval nem?
én mosz S10ere ajándék füles nélkül 226ot látok kártyásan. [link]
(Ráadásul csak fehér van ami nekem nemkéne...)

De 203ért lehet bevállalnám.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#193) bigmasterg válasza Quqesz (#189) üzenetére


bigmasterg
addikt

Na jó, de ez akkor annyi, ha mellé "Business EU RED Superior" tarifád van, aminek havi 20 ezer ft a díja.

(#194) t72killer válasza ollie (#188) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindenesetre kíváncsi leszek az árazásra 1év múlva, amikor gondolkodni kezdek az új telón. Ha nem csökkentik drasztikusan, akkor nem csak az árat, de a készüléket is megtarthatják, semmi kedvem majd félmillával szaladgálni a zsebemben.

Ja, ha ez ennyi, mennyit kérnek majd a Note-okért?!?! Agyeldobás... Kb direktbe tolják a vásárlót a kínai gyártók karmaiba/arra a pár nagyonnyugati vásárlóra utaznak, akik elvből nem vesznek kínait, vagy nagyon tartanak a beépített backdooroktól.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#195) tomboy0013 válasza bigmasterg (#193) üzenetére


tomboy0013
veterán

A hülyének is megéri, főleg annak.

(#196) HarleyCustom válasza bigmasterg (#193) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Valahogy azt sokan elfelejtik nézni:D

Ébresztő! Nincs ingyen semmi!;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#197) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Az árak dúrvák, de tetszenek az újítások.

Üdv: Csabee.

(#198) TomPack


TomPack
őstag

Sajnos mindegyiken van kameraluk. Így én ezért nem fogok pénzt kiadni!

(#199) ollie válasza t72killer (#194) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Messze van egy csúcs Xiaomi egy Samsungtól, saját tapasztalatból mondom. Nem véletlen az az árrés.

***

(#200) ollie válasza Quqesz (#189) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez valószínűleg hálózatfüggő és egy simes verzió.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.