Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) savoo válasza ollie (#200) üzenetére


savoo
addikt

Nincs már olyan hogy hálózatfüggő, és biztos véletlenül van oda írva hogy dual :P

A 20ks előfizetés miatt annyi az ára.

[ Szerkesztve ]

(#202) cousin333 válasza bigmasterg (#193) üzenetére


cousin333
addikt

Én úgy látom, hogy Go S tarifával is ennyi, ami havi 3500 Ft. Persze 2 év hűséggel.

ollie: a nevében is benne van, hogy dualsim-es. Nyilván hálózat függő.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#203) Remus389


Remus389
veterán

S10e: [link]

tetszetős

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#204) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Asszem megérkezett az S8+-m utódja erre már van értelme váltani, már csak ki kell várni hogy lejjebb menjen az ára. :))

(#205) leslien válasza ollie (#200) üzenetére


leslien
nagyúr

mindenhol ezt árulják [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#206) bigmasterg válasza cousin333 (#202) üzenetére


bigmasterg
addikt

Hm ahogy nézem, azért elofizu nélkül is itt a legolcsóbb.[[kép]

(#207) joey04


joey04
titán

Nagyon ronda ez a lyuk, de szokható. Viszont csak az 5g-s verzió érdekes, elég sok plusz van benne, főleg a telep, meg a nagy kijelző.

47: ne etesd.

141: olyan is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#208) t72killer válasza ollie (#199) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyanítom én is, de jó lenne valami mobilarénás tételes összehasonlító teszt, a száraz speckókból nem derül ki, hol van a kutya elásva.

Nekem a szoftvertámogatás kérdéses (a kétéves s7e-m hivatalosan megkapta az oreo-t, lelkes userek pie romokat is faragnak rá), a szoftver minősége (legelső kérdés: van-e benne kínai backdoor...), aztán maga a vas.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#209) Remus389


Remus389
veterán

Nekem se tetszik a lyuk, de sokkal elfogadhatóbb mint a notch, olyan teló még ingyen se kéne.

Remélem az S11-esnél eltüntetik a lyukat is. Kénytelenek lesznek, a kínaiak már eltüntették.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#210) #16514048


#16514048
törölt tag

"Hátul is látszik, hogy pár dolgot le kellett húzni a listáról, de azért a háromból kettő kamera megmaradt, a 77 és a 123 fokos látószög megvan, a zoomos lencse hiányzik."

Kíváncsi vagyok ki szerint volt ez jó ötlet. Szerintem ha már választani kell, 10-ből 10 ember a zoom lencsére szavazna a nagylátószögű helyett.

[ Szerkesztve ]

(#211) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Megint elfogott a must have érzés, valahogy a páros S számú modelleknél mindig ez van, ebből az S4 és az S6 meg is volt, és lehet hogy ez is meg lesz a későbbiekben. Igazándiból ha nem vettem volna karácsonya új telefont akkor rá is nyomnák az előrendelésre, mert errefele ki lehet fogni jó áron előfizut, de azért én se vagyok telhetetlen :D

Meg azért hiányzik hogy használhassam néha a porosodó Gear VR-t is :D

All→M8

(#212) bteebi


bteebi
veterán

Az nagyon tetszik az S10e-ben, hogy végre sík kijelzőt kapott, és emellett egy kicsit kisebb tepsi, bár még mindig (elég) jó hardverrel. (És azért nem kaphatott se az S9, se az S9+ 8 giga RAM-ot tavaly, mert akkor mi lett volna az S10-zel... :U) Kár, hogy lespórolták az egyik hátlapi kamerát, és hogy "csak" FHD a kijelzője - bár ez utóbbi azért minden bizonnyal alapvetően "nem rossz" :). Ez a kamera bevágás viszont még talán a noccsnál is irritálóbb (ami ugye a legtöbb telefonon szépen "kikapcsolható"); gyakorlatilag teljesen értelmetlenné teszi a telefon jobb felső sarkát. Talán megszokható, de nem bejövős. Az S9-ek teteje megmaradhatott volna, az spec. úgy volt jó, ahogy megcsinálták.

Az asszonynak S9+-a van (ami közepes vagy kicsi, azt hiszem FHD+ felbontásra van beállítva), alapvetően szeretjük. Gondolkoztam rajta, hogy megvárom az S10-et, aztán talán majd lecserélem az öregedő LG G4-emet vagy egy S10-re (szimpátia- és árfüggő), vagy esetleg egy S9+-ra. Hát nem is tudom... talán inkább az S10(e???), de még nem most, talán majd 200k alatt. Szóval aligha idén ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#213) matyikusz133


matyikusz133
tag

Szornyuek lettek. Ez a kameralyuk kivagas de a hatlap mindent visz.. ennyire rondat még nem láttam :D

(#214) Yany


Yany
addikt

"Megmaradtak a sztereó hangszórók is, de a Samsung kicsit a gamerekre is gondolt a Dolby Atmos támogatással és azzal, hogy a komolyabb játékok esetén gyakran használt Unity Engine-hez optimalizálta a rendszert."

Ez a Unity optimalizáció mit jelent?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#215) Kokzor válasza bigmasterg (#193) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A legalapabb GO-val is ennyi. Ilyenkor "örülök", hogy a Telekomnál vagyok már jó rég óta. Ők a legdrágábbak. :N

(#216) Quqesz válasza bigmasterg (#193) üzenetére


Quqesz
nagyúr

S10+ dual sim

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#217) moleculez válasza B-L-A-C-K (#47) üzenetére


moleculez
veterán

Na ezért mit kapsz... ;]
-1 xs max tulaj

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#218) t72killer válasza Quqesz (#216) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az mire jó, ha havi részletekben beszedik a pénzt? :F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#219) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Mi ez a hátlap? Hát hogy néz ez ki? Valami irgalmatlanul jellegtelen semmi szerintem.. Ezen az se segít, hogy 550k-ért kerámiát adnak. Xiaomi 150-ért is..

Mondjuk a Mi9 se nyerte el tetszésemet fele ennyiért se..

Várok tovább :)

Everybody lies.

(#220) Bog válasza #16514048 (#210) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Viszont a zoom lencse drágább, instant kell mögé egy OIS.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#221) adlersson


adlersson
aktív tag

Ez a hátlap borzasztó ótvar lett... :(

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#222) nozs23 válasza Kokzor (#215) üzenetére


nozs23
addikt

S10 260 a Vodanal kartyasan es felteszem függetlenül mert dual. Hol lehet ennel olcsóbban megkapni hivatalosan? Gyakorlatilag 50 ezerrel olcsóbb, mint bárhol máshol és jar hozzá ugyanúgy az ajándék füles.

[ Szerkesztve ]

(#223) Kokzor válasza nozs23 (#222) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nem értetted amit írtam. A Telekomra mondtam, hogy drága. A Vodafone árai nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

(#224) adlersson válasza t72killer (#208) üzenetére


adlersson
aktív tag

Nekem volt/van Mi 5s Plus-om, idáig frissült is OTA-n 8.0-s droidra, de a "stabil" ROM-ban kb. minden egyes frissítéskor elsz*ródott valami. (Most épp a LED-es értesítő, de volt már soron mindkét kamera, a beépített böngésző, a kihangosítás stb., de volt már többször, hogy visszavontak frissítést OTA-ról, mert téglává tette a telót, úgyhogy ezt látván azóta mindig vártam 1-2 hetet, amíg a felhasználói tapasztalatok is kiegészítik a changelogot.) Meg hiába az SD821, többen panaszkodtak, hogy két mag egyszerűen nem működik akkor se, mikor a szoftver igényelné...

Meg ugye a support, mert az kb. nem létezik. Hivatalos MIUI fórumon a kérdésed pillanatok alatt eltűnik a süllyesztőben, hála a Redmi Note-jaikra azonnali Android P-t követelő indonéz, indiai csürhe offjainak. Úgyhogy imádkozhatsz, hogy vagy volt valakinek hasonló gondja és kapott választ vagy dolgozhatsz magadnak a probléma elhárításán. Persze a szakértők erre is azt mondják, hogy tegyél fel xy főzött ROM vagy valami afgán developert, mer' az a tuti. Másra se vágyik az ember, minthogy ROM-ot flesseljen 24 órában a kretén gyári miatt...

Utoljára S4-es Samum volt, bírtam is meg sosem volt ez a szívás, hogy remegő térdekkel várom, hogy bootol-e a teló frissítés után, melyik funkció hal le ezúttal. Szóval ezek csak személyes tapasztalatok, de nekem nagyon "tákolmány" érzésem van a Xiaomival más márkákhoz, így pl. a Samuhoz képest. Xiaominál ez lehet a koncepció, hogy ott az SD855 meg egy fél Hasselblad, mint hátlapi kamera aztán pofa sutba... (Van egyáltalán valami saját innovációjuk vagy bármi R&D ilyen készülékárak mellett? A Surge széria hova lett pl.? :U )

Hiába, 2 év Mi használat után tuti nem vennék Xiaomit (se kínait, de ez is magánügy) ismét és ezen az érzésen a Mi 9 se változtatott. Samut esetleg, de egy-két tesztet, felhasználói véleményt tuti várok, ha S10 vásárlásra adnám a fejem.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#225) judas13 válasza Noukoum (#103) üzenetére


judas13
addikt

Akkor öröm és bódottá ;) :K

..

t72killer

Képzelj ide egy rohadt nagy boldolt +1-est!:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#226) judas13 válasza #33253120 (#109) üzenetére


judas13
addikt

Van igazságod nem kérdés.
Ha rajra maradsz egy szolgáltatói, részletfizetési vonalon, van háttér támogatás, jövő beni becserélés, patent szervíz, gari és még mellé alkalmi kedvezmények is netán és egyebek. Értem. Opció ez is. Sokaknál
De nálam mindennel együtt ez már régen átszakîtja azt a bizonyos vonalat:)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#227) tomboy0013 válasza #16514048 (#210) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem jóval inkább nagy látószög.

(#228) mjani1172 válasza Gergőke88 (#61) üzenetére


mjani1172
addikt

Jó is a Mate20 pro reklámja.

(#229) madkiller


madkiller
őstag

Jók lettek az új modellek, sztem nyár végén benevezek egy S10+ra :)
Sztem élőbe nem lehet zavaró ez a lyukasztás. Fold is csábító, de az még igen drága lesz elsőre pár év és lesz fél áron is hajlított kijelzős telefon.

(#230) QwErTy42 válasza Dare2Live (#171) üzenetére


QwErTy42
addikt

Samu jobb kijelzőben, szoftverben, kamerában, ujjlenyomatolvasóban
éés kevésbé sugarazza szét az agyad(a samuknak van a legkisebb sugárterhelésük, míg a kínaiaknak a legnagyobb)
+1 van szervíze is

IP68

Hirtelen ennyi

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#231) Man0gatya válasza Dare2Live (#177) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

van minden maten is

(#232) apaszka válasza Anulu79 (#170) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem ez tetszik!
Mekkora p@rasztvakítás? Ez valójában egy költségcsökkentés, mit eladnak szép hangzatos szavakkal . Ki a szakmában van tudja miről beszélek.

De a telefon jó kár, hogy nincs benne cerka! Így maradok a note 9nél még!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#233) arn


arn
félisten

Jonak tunnek... nyarra meglatjuk az arat :) az s10ere nem vagyom, pedig tuti annak az arat fogjak bevinni a beka segge ala.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#234) gyendre2


gyendre2
tag

A vodás árakban jól látom tényleg semmi trükk nincs ? 260k az s10 kártyás csomaggal.
Van meglévő kártyám vodánál, amit kapok nem használnám. Ez így baráti, s8 ról váltanék.
[link]

(#235) leslien válasza gyendre2 (#234) üzenetére


leslien
nagyúr

rendeld elő az annyiba kerül kártyás csomagban..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#236) Quqesz válasza t72killer (#218) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Was? Van egy előfizud és mellé vagy megveszed a telót egyben vagy részletfizetéssel. Mi ebben ami nem világos? Máshol sem kapod meg ingyen a telefont az előfizu mellé......

gyendre2
Jól látod.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#237) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Jól látom, hogy le kell mondani az előlapi visszajelző ledről?

(#238) yoshimitsu81


yoshimitsu81
tag

A hardver rendben van, van jack. Ami számomra még mindig megdöbbentő hogy a többi androidos konkurens kihagyja ezt a csúcskatáegóriából és egy vacak átalakító kábelt dob hozzád(ezért nem vettem mate pro-t). Ami nem tetszik az az akkumulátor teljesítménye. 3100 meg 3400 egy 200 300 ezer forintos telefonnál? Takarodjanak már egy szar kínaiban 4000-es van.

(#239) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Csak én érzem úgy, hogy a gyártónak is kínos picit ez az előlapi lyuk? Az összes háttér el van sötétítve a jobb oldalon .. Mintha ezzel próbálnák picit elfedni ezt a kamera dolgot..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#240) nozs23 válasza apaszka (#232) üzenetére


nozs23
addikt

Ez miert parasztvakitas? Nem latom, hol irjak, hogy ez milyen zsenialis megoldas vagy, hogy jobb mintha nem lenne ott.

(#241) DrKapocs válasza Pete55555 (#46) üzenetére


DrKapocs
őstag

Pont ugyan így vagyok vele, nem vagy egyedül. Ennyi pénzből már lehet értelmes dolgot is venni.

(#242) samu74


samu74
addikt

Kár a kijelzőkért, egy motoros kamera mennyivel menőbb lett volna...
A többi az rendben lenne,mondjuk picit húzós azért az áruk.

-----------

(#243) DaveNo1 válasza Kicsimix (#239) üzenetére


DaveNo1
veterán

Takarják mint az iPhone XS-nél a notchot a marketing képen...nyilván egyik sem szép megoldás. Következő nagy dobás most már tényleg az lehet a piacon hogy beépítik valahogy a képernyő mögé az előlapi kamerákat de úgy érzem erre még 1-2 évet várni kell.

You are not prepared.

(#244) Hallosz


Hallosz
senior tag

Tetszetős, bivalyerős. Egy a tucatból? :F

Mert lakni, muszáj.

(#245) zzola válasza Hallosz (#244) üzenetére


zzola
félisten

Nem, ez Samsung! Brand + felár! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#246) t72killer válasza adlersson (#224) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor ennyi, itt van a 150eFt-os kutya elásva.

#236: az sgs2-met még bizony "ingyen" vettem, csak a hűségért cserébe. Ráadásul a 2 évnyi komplett előfizu olcsóbb vt, mint a teló teljes ára.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#247) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Az megvan hogy olyan fólia lesz majd a Samu S10-re hogy ki van vágva az ujjadnál? :D

(#248) nozs23 válasza B-L-A-C-K (#247) üzenetére


nozs23
addikt

Nem olyan lesz.

(#249) 56k


56k
tag

Végre van lekerekítés nélküli variáns. Évek óta ezen "sírok". Nekem baromi fontos, hogy lehessen rá üvegfóliát tenni egyszerűen. :C :R

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#250) B-L-A-C-K válasza nozs23 (#248) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Menni fog teljes üveggel is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.