Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) zzola válasza Favilla (#1599) üzenetére


zzola
félisten

Vodafone Blakc S10+ 128GB.

[ Szerkesztve ]

(#1602) zzola válasza znagy69 (#1597) üzenetére


zzola
félisten

Miért?
Első nap megrendeltem, csak beleférek az elős turnusba. De ha nem, nekem az sem probléma.

(#1603) Viper26 válasza Roshan (#1598) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam annyi 8 helyett már 11-19 közé teszik a szállítást. (26-án rendeltem). :DDD

Pixel 7 | FR955

(#1604) tothl válasza thamasz (#1600) üzenetére


tothl
addikt

Telekomnál szerintem nem lesz gond.
Legalábbis ez a mondás.

Én 22.-én rendeltem 512 -est, ajánlom nekik, hogy legyen, pláne mert új előfizuval egy komolyabb összeget is be kell fizetnem.

(#1605) Viper26


Viper26
nagyúr

És egyre arrébb tolják.:

2019.03.12-2019.03.20

Pixel 7 | FR955

(#1606) ESP23 válasza zzola (#1596) üzenetére


ESP23
senior tag

Szintén erre változott nekem is. Akkor hamarosan küldeniük kell e-mailben a szerződést és a számlát.

(#1607) bounty123 válasza thamasz (#1600) üzenetére


bounty123
őstag

Ugyanez a készletre vár státusz, 11-i szállítást jelezve. Az S10 tökéletes lesz, az S9+-nál a nagy méret és a hátsó ujjlenyomat olvasó volt a kompromisszum számomra, mindkettőt orvosolja.

[ Szerkesztve ]

(#1608) kelzsoca válasza bounty123 (#1607) üzenetére


kelzsoca
félisten

A jelek szerint a Vodafone tudja egyedül teljesíteni a nyitónapon történő leszállítást.

https://vertigostore.eu

(#1609) znagy69 válasza kelzsoca (#1608) üzenetére


znagy69
őstag

Várjuk meg a pénteket. :) De ügyfélkezelés egyenlőre 4 fölé - 5.

(#1610) Viper26 válasza kelzsoca (#1608) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ennyi volt a Mix 3?

Pixel 7 | FR955

(#1611) kali válasza tothl (#1604) üzenetére


kali
legenda

Nem lesz gond, küldik ki mindenkinek időben, csak a rendszerük nem az igazi az állapot jelzése tekintetében - ezen nem is csodálkozom, szinte minden rendelésemnél késésben van, nem is azt szoktam nézni, hanem a futárosat.

kelzsoca: A Telekomnál sem lesz gond - sőt, ők azok, ahol még a későbbiekben is szokott lenni az előrendeléses csomagból, néha hetek elteltével is. (Szerencsére, mert többször is vettem így készüléket náluk, az előrendeléses ajándék kiegészítővel együtt, a megjelenés után egy hónappal! :C )

[ Szerkesztve ]

(#1612) oAcido válasza zzola (#1602) üzenetére


oAcido
aktív tag

Szintén, csak Telekom. Február 20, fél 10 fele lett rendelve. Csak az elsők között hozzák :U

(#1613) znagy69


znagy69
őstag

Megjöttek a papírok. :)

(#1614) szabi9811


szabi9811
tag

Még csak meg sem tudtam rendelni a Telenornál. Egyszerűen nem hívnak. Azon gondolkodom, hogy most már ne is hívjanak. Letelik a hűség aztán átmegyek más szolgáltatohoz, ahol talán harcolnak a pénzünkért.

(#1615) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Én most beszéltem a telenorral. Lehetséges-e, hogy előbb hozza a futár mint péntek, mert arról jó lenne tudni. Azt a választ kaptam hogy rendelési számmal tudok érdeklődni a 1220nál.
Ti kaptatok telefonos rendelésnél rendelési számot? Mert én 100% hogy nem kaptam.
Kértem a hölgytől, hogy amit megbeszéltem vele arról küldjön egy emailt. Azt se kaptam.

(#1616) wong kok wah válasza szabi9811 (#1614) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Engem hívtak, de nem volt időm felvenni mert a hívás időtartama nem haladta meg az 1 másodpercet!!! A hangszóró sem szólalt meg.... Csak volt egy nem fogadott hívásom. Visszahívtam őket azt mondták regisztráljak újra..... :)))))))))))
Vicc ez az egész

(#1617) ronson88


ronson88
tag

Várjuk ki a végét. Engem ma délelőtt hívtak a Telenortól, hogy pénteken 11-14h között hozná a futár az S10-et, megfelel-e az időpont. Megfelelt, várom.

(#1618) zzola válasza znagy69 (#1613) üzenetére


zzola
félisten

Milyen papírok?

(#1619) kelzsoca válasza znagy69 (#1613) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szintén.

(#1618) zzola

A szerződés a vodától.

(#1611) kali

Meglepne ha pont a Telekom bénázná el, a másik kettőn nem csodálkoznék, de most a voda összkapta magát a jelek szerint a korábbiakhoz képest.

(#1610) Viper26

Az egy másik történet. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1620) zzola válasza kelzsoca (#1619) üzenetére


zzola
félisten

Értem.
E-mail-ben papirok... :DDD

(#1621) kelzsoca válasza zzola (#1620) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elektronikus szerződésre gondolt. :)

https://vertigostore.eu

(#1622) zzola válasza kelzsoca (#1621) üzenetére


zzola
félisten

Természetes tudom, csak épp a troll szólt belőlem!

(#1623) kelzsoca válasza zzola (#1622) üzenetére


kelzsoca
félisten

Néha az is kell :D
Neked megérkezett a szerződés?

https://vertigostore.eu

(#1624) zzola válasza kelzsoca (#1623) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#1625) ESP23 válasza zzola (#1624) üzenetére


ESP23
senior tag

Még nekem sem érkezett meg.

(#1626) marcarc válasza szabi9811 (#1614) üzenetére


marcarc
senior tag

A többi sem jobb, egyetlen egy fokkal se.

[ Szerkesztve ]

(#1627) szobimark93 válasza ESP23 (#1625) üzenetére


szobimark93
csendes tag

Gondolkoztam a szerződés kérdése miatti telefonáláson, de nem szeretném leterhelni a kedves szolgáltatót. :DD

Nekem még számhordozás is van a pakliban, így várok holnapig, hátha maguktól küldik az e-papírt.

(#1628) znagy69 válasza zzola (#1620) üzenetére


znagy69
őstag

:)

(#1629) ESP23 válasza szobimark93 (#1627) üzenetére


ESP23
senior tag

Gond nem lesz belőle, legfeljebb ha látja kiküldi ő.

(#1630) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Facebook, Telenor:

Telenor Hungary Sziasztok! Örülünk, hogy ilyen sokan érdeklődtök az új Samsung Galaxy S10 és S10+ készülékek után🙏😍😇 Azon ügyfeleinknek, akik március 7. 23:59-ig leadják előrendelési igényüket, biztosítani fogjuk az ajándék Galaxy Buds vezeték nélküli fülhallgatót, függetlenül attól, hogy esetleg a visszahívásra és a megrendelés rögzítésére később kerül sor 😉😎

(#1631) ESP23 válasza szobimark93 (#1627) üzenetére


ESP23
senior tag

Kíváncsiságból én felhívtam őket hogy ha van rá mód, és központilag látják a szerződésemet akkor küldjék már ki az e-mail címemre, mert szeretném átolvasni. Valószínűleg a világ leghülyébb ügyintézőjèt kaptam mert konkrétan semmit nem tudott. Mikor elmondtam neki hogy mit akarok azzal fogadott hogy a készülékeket 8.-án kezdik el kiszállítani, mondtam neki hogy nem erre vagyok kíváncsi. A végére az lett hogy nem tudott segíteni, szerintem nem volt tisztában a dolgokkal. Ez pedig működő dolog, 1x már küldettem ki magamnak szerződést, mert a rendszer nem tette meg. Az volt a legjobb, amikor azt mondta hogy ők nem tárolják elektronikusan a szerződéseket. OMG.

(#1632) ESP23 válasza ESP23 (#1631) üzenetére


ESP23
senior tag

Most érkezett meg az összes dokumentum.

(#1633) zzola válasza ESP23 (#1632) üzenetére


zzola
félisten

Közben nekem is.

(#1634) beteg


beteg
őstag

Azt csak én nem tudtam, hogy a headsetet nem a telefonnal együtt fogják adni, hanem a Samsungnál kell beregisztráéni a számlával és ők fogják küldeni?

Csak futni kell!

(#1635) norti válasza beteg (#1634) üzenetére


norti
addikt

Igen.:P

(#1636) beteg válasza norti (#1635) üzenetére


beteg
őstag

:Y
:))
:R

Rákerestem és ez azért nekem nagyon nem szimpatikus:
"...igényelhető 2019. március 8. és 2019. március 31. között, vagy a készlet erejéig."

Vagyis egyáltalán nem biztos, hogy miután kifizettem, használni kezdtem a telót, nem azt fogom kapni a regisztrációnál, hogy bocs bmeg nincs több fülesünk????

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#1637) kelzsoca válasza beteg (#1636) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez valószínűleg csak marketing szöveg lesz (vásárlásra ösztönzés)

https://vertigostore.eu

(#1638) zzola válasza beteg (#1636) üzenetére


zzola
félisten

"ajándék"...

(#1639) beteg válasza kelzsoca (#1637) üzenetére


beteg
őstag

Értem én, hogy ezt bele kell tenni, és lehet, hogy maximálisan pozitív hozzáállással mindenkinek tényleg akarnak adni, aki előrendelte, de akkor miért is ez a pont?

"6) Add meg a termék előrendelésének pontos dátumát."

Szerintem azért mert nem, vagy nem csak a vásárlás és regisztráció időpontja lesz a rangsor, hanem az előrendelés időpontja is.

De nem károgok tovább, péntek reggel érte megyek, még a boltban regisztrálok és ha azt írja, hogy küldik a fülest, szurkolok mindenki másnak, hogy ő is megkapja, és remélem, hogy nem lesz igazam a nagy aggodalmammal!

zzola:
ja. ajándék. :DDD csak a teló több havi fizetés

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#1640) ollie válasza beteg (#1639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az előrendelés időpontja nem lehet rangsor, mert az csak úgy működne, hogy ha megvárnák, hogy az összes előrendelő megigényelje a fülest, különben nem tudnák megállapítani a sorrendet. Akinek meg több havi fizetés egy ilyen telefon, azt nem értem, hogy miért vesz ilyen drágán telefont.

[ Szerkesztve ]

***

(#1641) zzola válasza beteg (#1639) üzenetére


zzola
félisten

Kinek a több havi fizetése?
Annak szerintem nem ez a kategóriája...

(#1642) ESP23 válasza beteg (#1639) üzenetére


ESP23
senior tag

Előbb megvizsgálják hogy jogos -e az igény. Aztán felveszik veled a kapcsolatot.

6.2.12. Amennyiben a Kedvezmény igénylése jogos (vagyis bizonyítást nyer, hogy a Promócióban
Résztvevő Terméket a Promóciós Időszak alatt vásárolták, valamint, hogy a megadott adatok a
valóságnak megfelelnek, illetve, hogy a Résztvevő megfelel a jelen szabályzatban foglalt valamennyi
feltételnek), úgy a Szervező által megbízott MGCargo Márton és Gábor Kft. felveszi a kapcsolatot a
Résztvevővel a Résztvevő által megadott telefonszámon.
6.2.13. A Résztvevővel történő sikeres telefonos kapcsolatfelvételt követően a Szervező által megbízott
MGCargo Márton és Gábor Kft. 15 (tizenöt) munkanapon belül törekszik arra, hogy kiszállítsa a Résztvevő
számára a megigényelt Kedvezményt

(#1643) beteg válasza ESP23 (#1642) üzenetére


beteg
őstag

Egyszerűbb és korrektebb lett volna a telefonnal oda adni.

zzola,:
A teljes munkaidőben alkalmazásban állók, legalább öt főt foglalkoztató vállalkozásoknál, a költségvetési intézményeknél és a megfigyelt nonprofit szervezeteknél dolgozóéknak.

ollie: Te is azt írod, hogy drága. Te ha élnél az előrendelési akcióval, nem szeretnéd tutira megkapni? Vagy hogy hogy gondolod? Csak az vegye meg, aki szerinted keres annyit, hogy megengedheti magának és azt ne érdekleje, hogy amit ígér a gyártó, azt megkapja-e, mert úgyis tele van pénzzel? Vagy mi a logika a abban, ahogy pálcát törsz mások felett?

Csak futni kell!

(#1644) brumi15


brumi15
csendes tag

Amúgy ez a Telenor annyira vicc kategória. ott van hogy lehet kék színbe s10+ rendelni. leadtam tegnap a rendelésem sikeresen mivel visszahívtak. Ma újra hívott a csaj, hogy bocsi, de kék nincs jelenleg és fogalmuk sincs mikor lesz mivel a samsung nem jelzett vissza, akár hetek is lehetnek. jó mondom akkor legyen a fekete mivel náluk más nincs. viszont azt is mondta ha a kéket akarom akkor így haggya csak kérdéses a teljesítése.

Ma hívták munkatársam, konkrétan csak feketére vesznek fel rendelést kékre nem!

Írtam a telenornak facebook-on is ott meg közölték velem hogy kékbe is értékesítik és adjam meg a számom ha gondolom és akkor egy ebbe kompetens kollégája felkeres.

Gondolom ennek az lesz a vége, hogy akik írkásznak facebook-on, fingjuk sincs az egészről, nincs belelátásuk a dologba és az lesz a vége hogy csak a fekete van még mindig..

ráadásul hivatalos viszonteladóból csak egy van ahol kék színbe lehet venni a TELENYOMORNÁL :DD

(#1645) zzola válasza brumi15 (#1644) üzenetére


zzola
félisten

Gyere a Vodafone-hoz, náluk már csomagolják! :))

(#1646) Gubu0101 válasza zzola (#1645) üzenetére


Gubu0101
veterán

Pénteken nekem is hozza a posta a Telenortól :))
Amúgy meg hiába van a futárnál,hivatalos megjelenés 03.08
Nyilván hiszti lenne belőle,ha 1-2 cég 1 nappal hamarabb már átadná a vásárlónak....Attól még nincs kizárva

(#1644) brumi15:Samsung weboldalán az előrendelés résznél,kiválasztod milyen készülék szín stb és aztán meg lehet nézni,hogy az adott értékesítőnél van e raktáron.A telenornál pl van kék,azt írja,bár nem tudom mennyire frissítenek,de ezek szerint hébe-hóba :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1647) brumi15 válasza Gubu0101 (#1646) üzenetére


brumi15
csendes tag

Igen, azt én is láttam, ott raktaron jelzi... Érthetetlen számomra, de amúgy mindenesetre feketébe előrendeltem mert már nagyon várom😀 de ha sikerülne lemódositani mert csak van nekik az még jobb lenne.

(#1645) zzola 

Volt olyan gyenge pillanatom amikor szolgáltató váltáson gondolkodtam 😀 ha minden igaz itt is varható péntekre, csak aza durva hogy egy visszaigazoló emailt se kap az ember ennél a visszahívosdinál

[ Szerkesztve ]

(#1648) tjokai


tjokai
senior tag

Most kaptam az emailt és sms-t a Telekomtól, megérkezett az előrendelt S10+ készülékem, kiszállításra vár ☺️☺️☺️ Szerintem holnap akkor meg is kapom :))

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#1649) thamasz válasza tjokai (#1648) üzenetére


thamasz
senior tag

Igen, most kezdi szórni az SMS-t a T, másik topikban többen is jelezték, nekem is most jött meg az SMS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.