Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A kijelző körüli értesítés tényleg nem működik, csak akkor, ha nyomkodva van a telefon? Azért ez elég gáz szerintem, hogy stand by módban nincs semmi, ami jelezne, hogy jött értesítés. Persze az always-on kijelzőn kívül.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1802) thamasz válasza ImACeltic (#1801) üzenetére


thamasz
senior tag

Igen, ez az egyik nagy visszalépés sajnos. Kár azért a ledért.

(#1803) thamasz válasza SharpSA (#1800) üzenetére


thamasz
senior tag

Az ujjlenyomat olvasóra ne vágyj nagyon, nekem S8 az előd, sokkal gyorsabb és pontosabb az olvasója és a hátlapon nekem kényelmesebb is volt és mindig egyből eltaláltam. Ez erről a képernyőbe építettről nem mondható el egyelőre. Remélem megszokom, de most még kb 50 százalékban nem működik elsőre.

(#1804) thamasz


thamasz
senior tag

Adminok, nem lehetne valahogy ezt a topikot bezárni, hogy jöjjön át mindenki az újba? Egyszerűbb lenne ha egy helyen gyűlne az infó.

(#1805) Favilla válasza thamasz (#1803) üzenetére


Favilla
tag

Nekem is így volt, de aztán felvettem újra rendesen, szépen minden szögből odanyomtam a felvételnél az ujjam és most már tökéletes.

(#1806) oAcido válasza oAcido (#1756) üzenetére


oAcido
aktív tag

Most érkezett meg a PickPack pontra, már megyek is érte :)

(#1807) ImpersonatoR

Nekem most jött sms hogy a pick pack pontra megjött a Kerámia fekete s10+ (512GB)
Múltkor is ez volt gls szállít szombaton is
Telekom os egyébként.
Megyek is gyorsan átveszem. :U :C

(#1808) bigsee válasza norti (#1789) üzenetére


bigsee
addikt

Nem akartam okoskodni, de már máskor is kaptam heti szállítást szombaton. Ma is így történt! :) Jelentem, fizikailag is tag lettem! :K Első kérdésem lett volna, hogy hol a kiszedő, de megtaláltam... :B

Le a kalappal aTelekom előtt, amiket olvastam Telenorról...

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1809) norti válasza bigsee (#1808) üzenetére


norti
addikt

Nem is azért írtam, tudom, hogy a GLS dolgozik szombaton is, de házhozszállítás csak munkanapon szokott lenni. Úgy látszik jól fizetik a túlórát ;)

(#1810) SharpSA válasza thamasz (#1803) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem találod el elsőre a helyét vagy miért csak kb 50%-ban működik?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1811) bigsee válasza norti (#1809) üzenetére


bigsee
addikt

:K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1812) thamasz válasza SharpSA (#1810) üzenetére


thamasz
senior tag

Az is benne van igen, hogy nem találom el a helyét. Hátul ugye oda vezetett a tok. De legalabb ma már nem a lencséket tapiztam megszokásból...ez is haladás.

(#1813) thamasz válasza bigsee (#1808) üzenetére


thamasz
senior tag

Üdv a klubban.

(#1814) Szabi020 válasza tothl (#1796) üzenetére


Szabi020
tag

Készíts egy képet a számláról amit majd fel kell tölteni. Illetve az előrendelés napját is ki kell választani. Azon kívül a készülék pontos tipusát is. (színét is) Persze ez betűkóddal van jelölve hátha valaki elrontja. Ha ezzel meg vagy a nehezén túl vagy csak lépsz tovább és a végén kapsz egy regisztrációs kódot. Akkor elvileg sikerült! :)

Amúgy csak én gondolom úgy, hogy ha már van fekete buds is akkor adhatnának azt is a fekete készülék mellé?

(#1815) laci0530 válasza wong kok wah (#1790) üzenetére


laci0530
senior tag

Hívott a Telenor, sikerült előrendelési kondíciók mellett megrendelni, jár a Buds is. :-) Így korrekt, külön pirospont az ügyintéző hölgynek.

(#1816) Tragger


Tragger
tag

Végre sikerült eljutnom a 4. lépésig a buds regisztrációnál, de nem enged tovább, mert hogy a modellkód nem található. Más is találkozott ezzel?

(#1817) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok ! Az S10e-t néztem ki. Valakinek már van ? Milyen az üzemideje ? A hangerő szabályozás jó ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#1818) thamasz válasza BB0401 (#1817) üzenetére


thamasz
senior tag

Van S10e topic, ott biztos kapsz választ rá.

ITT

(#1819) Viper26


Viper26
nagyúr

Telenor 2 év garanciát ad egyébként? :F

Pixel 7 | FR955

(#1820) kelzsoca válasza Tragger (#1816) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kiválasztottad a listából a készülékedet?

https://vertigostore.eu

(#1821) Tragger válasza kelzsoca (#1820) üzenetére


Tragger
tag

Igen, ki. Ezért sem értettem mi a probléma. Aztán nagy nehezen, sokadjára sikerült ha minden igaz.

(#1822) bigsee válasza Tragger (#1821) üzenetére


bigsee
addikt

Sokadszorra sikerült nekem is, egyszer csak elfogadta... Ha jött a végén hozzá rendelési szám, akkor minden ok!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1823) tjokai válasza bigsee (#1822) üzenetére


tjokai
senior tag

Regisztrációs kódra gondolsz, ugye?
Én azt kaptam a végén, remélem az az a kód :F

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#1824) bigsee válasza tjokai (#1823) üzenetére


bigsee
addikt

Az hát, csak elírtam, nyugi! :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1825) tjokai válasza bigsee (#1824) üzenetére


tjokai
senior tag

🤗🤗

Üdv!

(#1826) a8l válasza laci0530 (#1815) üzenetére


a8l
aktív tag

Mikor szállítják az 512gb verziót ha azt rendeltél?
Én is felhívtam őket és lebasztam őket a méltatlan bánásmódért, hogy elő akartam rendelni, 11 nap után hívtak és akkor is a baromarc azt mondta hogy nem kérhetek számlát csak a saját nevemre kártyás csomag 512-ről volt szó, pedig az online előrendelésnél ez nem volt gond.
Azt mondta hamar akár ma visszahívnak és akkor talán jár buds is, de nem hívtak természetesen.

(#1827) wong kok wah válasza laci0530 (#1815) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Szintén! Ez igy lett volna korrekt már az első visszahívásnál is, nem azt mondani, hogy nem lehet rendelni....
Végülis aki panaszkodott nekik az kap 512-est! :)

(#1828) wong kok wah válasza a8l (#1826) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nem tudták megmondani mikor hozzák a telefont. Március 31 előtt kell hozniuk, hogy még lehessen regelni a Buds-ért.

(#1829) wong kok wah válasza Viper26 (#1819) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Igen, 1 év szolgáltatói + 1 év gyártói.

(#1830) laci0530 válasza a8l (#1826) üzenetére


laci0530
senior tag

A pontos szállítási dátumot nem tudta megmondani, a napokban valószínűleg.
Még ami kérdéses, hogy a Buds regisztráció a gyakorlatban hogyan fog működni, ha az előrendelést későbbi visszahívással sikerült csak leadni, de meglátjuk.

(#1831) wong kok wah válasza laci0530 (#1830) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nekem azt mondta a Telenoros hölgy, hogy az app-ba az átvétel időpontját kell megadni.... Ebben azért nem bízom annyira...

(#1832) laci0530 válasza wong kok wah (#1831) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez már csak azért is kérdéses, mert a Samsung Buds igénylésnél a részvételi szabályzat 6.2.6. pontja szerint "A Résztvevő ezt követően megadja a Promócióban Résztvevő Termék megvásárlásának pontos dátumát (amely dátum a megrendelés időpontját jelenti).") Rákérdeztem erre is írásban a telefonos előrendelés után (mivel a visszahívásos, második egyeztetés során leadott megrendelés már az előrendelési időn túl történt meg), későbbi választ ígértek.

[ Szerkesztve ]

(#1833) thamasz válasza laci0530 (#1832) üzenetére


thamasz
senior tag

A telekom pl az előrendelés dátumát is feltüntette a számlán ami nálam 22-e volt, és az lett a számla kelte is, és ezt kellett megadni az előrendelésnél. A számlát is fel kellett tölteni hozzá jpg vagy pdf formátumban. Tehát szerintem ha az előrendelés időszaka utáni számlát ad majd nektek a szolgáltató az probléma lehet.

(#1834) laci0530 válasza thamasz (#1833) üzenetére


laci0530
senior tag

Ettől tartok én is. Mindegy, ha nem megy, akkor nem, csak jelezzék előre, mielőtt kifizetné az ember.

(#1835) Tragger válasza thamasz (#1833) üzenetére


Tragger
tag

A telenoros számlán nincs rajta az előrendelés dátuma, csak a vásárlás dátuma ami a kézbesítés napja volt. Én is ez alapján regisztráltam. Vacilláltam is, hogy most ki mit ért vásárlás alatt, mert nekem az nem egyenlő az előrendeléssel, kivéve ha már akkor is fizetek valamit. A regisztráció során a vásárlás dátumát kellett megadni, ami minimum megtévesztő. Szóval most igen kíváncsi vagyok, mi fog történni.

(#1836) Viper26 válasza Tragger (#1835) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én hagytam az előrendelési dátumot, gondolom tudniuk kell mikor adtad le, plusz megvan mail róla, ha kéne.

Pixel 7 | FR955

(#1837) Gubu0101 válasza Tragger (#1835) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is az előrendelés dátumát írtam,amikor kértem a visszahívást.A számlán pedig 7.-e van.Akárhogy is nézem a megadott dátumon belül vagyok,remélem jövőhéten már vissza jeleznek...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1838) laci0530 válasza Tragger (#1835) üzenetére


laci0530
senior tag

Sokkal egyszerűbb volt, amikor a Note 8-hoz előrendeléskor egyből hozzácsomagoltan megkaptam a DeX Stationt is.. ez így nyögvenyelős már.

(#1839) cultfeca


cultfeca
tag

Én tartottam magam a tájékoztatóban leírtakhoz és az előrendelés dátumát adtam meg.Ha nem tetszik ott van a becsatolt számlám a vásárlás dátuma ami 03.06.De ez is olyan semmilyen dátum....Ha emiatt bukik a Buds akkor el kell gondolkodni a Samsung promóciók szavahihetőségéről.De mivel úgyis kiharcolom ezért nem pörgök rajta.Én emiatt rendeltem elő a készüléket,mert kapok egy olyan kiegészítőt amit napi szinten használnék/használok ma is.Csalódás lenne számomra ha nem tartanák be a szavukat.10+ éve csak Samsung termékeket vásárolok.

(#1840) wong kok wah válasza laci0530 (#1832) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ha bármi infod van akkor kérlek irj. Thx

(#1841) laci0530 válasza wong kok wah (#1840) üzenetére


laci0530
senior tag

Oké. Eddig semmi. Még a kiszállítással kapcsolatban sem kerestek.

(#1842) szabi9811 válasza brumi15 (#1669) üzenetére


szabi9811
tag

Szia,

Téged kerestek már azóta, hogy ígérték a visszahívást? Én még a My Telenor-ban sem látok semmi változást. Ez egy elég szarul sikerült üzletpolitika a Telenor-tól. Ha így folytatják 20 év után nem maradok az ügyfelük. Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#1843) laci0530 válasza szabi9811 (#1842) üzenetére


laci0530
senior tag

Kezdem elengedni már egy kicsit én ezt a történetet.. valahogy úgy érzem, hogy február 22-én, ha már jeleztem az igényemet az elörendelésre, és gyakorlatilag már bármelyik boltban megvásárolható, miért foglalkozzak ezzel. Általában a csúcskategóriát veszem meg az éppen aktuális Samsung kínálatból, de ez így kiábrándító. Kicsengetném előrendelésben a legdrágább variáns árát, amit a szolgáltató kínál, és egyszerűen nem jön össze, időközben meg bárki más már vígan használhatja napok óta. :D Ez nem fogyasztóbarát számomra.

(#1844) a8l válasza szabi9811 (#1842) üzenetére


a8l
aktív tag

Ezzel én is így vagyok, nagyon dühít ez a hozzáállás.
512-es kerámia feketét akarok, és tőlük akarom mert 430 helyett 350-ért adják függetlenül kártyás csomagban. De ez amit művelnek ez tűrhetetlen. Ma is kerestek egy pesti számról 3-at csörgetett, miközben beszéltem valakivel és lerakta. Visszahívni nem lehetett mert bemondta hogy ez nem visszahívható szám. Már úgy vagyok vele, hogy leszarom a buds-ot ha találok valahol rendes garis 512GB verziót ennyiért ahol kapok számlát is róla, akkor megveszem.
Sajnos nem tudok másik szolgáltatóhoz átmenni mert itt csak a telenoros térerő van ahol lakunk, de azért megnézem majd megint a telekomot is hátha már működik.

(#1845) sfdrakex válasza a8l (#1844) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha a pesti szám 06 1 4433 ***, akkor csak felmérést csinálnak, ki milyen telekom cégnél előfizus, vagy kártyás, flottás, vagy normál stb . . .

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1846) Jadro válasza sfdrakex (#1845) üzenetére


Jadro
veterán

Nem feltétlenül. Csak a hívás részét végzi automata és ha elért, akkor szabad kezelőhöz kapcsol. Ez lehet marketingcélú megkeresés miatt, de akár intézhetik így a visszahívásokat is. Az automatát meg nem lehet visszahívni, ez így normális.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1847) sfdrakex válasza Jadro (#1846) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezt tudom, viszont amit írtam számot arról engem is hívtak ma, és felmérést végeztek. Szolgáltatók a saját (20/30/70) körzetszámukkal rendelkező számról szoktak hívni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1848) wong kok wah válasza sfdrakex (#1847) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Engem erről hívott a Telenor: +36 1 510 0391

(#1849) laci0530 válasza wong kok wah (#1848) üzenetére


laci0530
senior tag

Ma is elmaradt a kiszállítással kapcsolatban a telefonos megkeresés nálam.

(#1850) wong kok wah válasza laci0530 (#1849) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Engem sem hívtak... De szerintem a héten nem is fognak már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.