Hirdetés

2019. július 19., péntek

Gyorskeresés

(#351) t72killer válasza sasa134 (#327) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Tudsz valami jó dealt? Mert én eddig olyat találtam, hogy havi 55EUR-s csomag mellett 2éves hűséggel 500+EUR (O2, Voda) - ez tiszta bukó, 2év alatt a csomag önmagában 1300EUR-t szed ki az ember zsebéből, amiből jó, ha 200-at használnék ténylegesen...

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#352) zzola

zzola
(PH! félisten)

Én is felhívtam a Vodefone-t. Nekem nem azt mondták, hogy függő vagy független az S10+, hanem hogy az egyik kártyának Vodafone-osnak kell lennie. Szerintem ők is függetlent adnak.

Muhahahahahahaaa

(#353) Szakiii válasza Samott (#350) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

++++++++++1

(#354) janeszgol válasza Samott (#350) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Ezen logika mentén akkor TV-t is, laptopot is az. Én nem ítélem el azt, aki részletre veszi. Csak úgy határolja be a havit, amennyi valóban kényelmesen belefér neki.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#355) SeatZola válasza zzola (#352) üzenetére

SeatZola
(őstag)

Most voltam bent egy Voda boltban. Megerősítettek, hogy az első SIM csak voda lehet, az első SIM foglalat tehát függő, a második független. Megkérdeztem azt is, hogyha előrefizetett csomagban veszem, akkor függetleníthető-e. Igen, de csak 2 év múlva, hiába fizetem ki teljes áron a telefont.

Samsung: Galaxy S10+, TAB S4 LTE, Buds

(#356) t72killer válasza SeatZola (#355) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Nem részletezném, hova dugják az "ajánlatukat" és a telefont... :(((

(#357) zzola válasza SeatZola (#355) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Köszi. Nekem így jó lenne. Épp azon gondolkodom, hogy inkább V-nál venném meg, több 10k-val olcsóbb, mint a T-nél...

Muhahahahahahaaa

(#358) B-L-A-C-K válasza Samott (#350) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Én se vagyok hitel párti, viszont ezt az oldalát is meglehet érteni. Nem azokra gondolok akik keresnek 80 ezret, és behiteleznek egy 300 ezres telefonra. Hanem azokat akik normálisan keresnek, de nem akarnak kiadni 300 ezret egyben, most havi 10-15 ezret sok ember nem érez meg, és van egy olyan telefonja amire vágyik.

[ Szerkesztve ]

(#359) Robertoq válasza SeatZola (#355) üzenetére

Robertoq
(őstag)

Gyakorlatban ez mivel jár? Ha valaki nem vodásként veszi meg, akkor bukja a sd kártyát?

(#360) fairi válasza Robertoq (#359) üzenetére

fairi
(őstag)

jaja, pontosan.

(#361) t72killer válasza B-L-A-C-K (#358) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Majd megérzi, ha lepottyan a teló vagy ellopja egy zseni, a hitelt meg tovább kell perkálni... Saját alapelvem, hogy hitelre max ingatlant, illetve ha valamire van szupertámogatott hitel (ld a régi hűségszerződéseket, ahol tényleg az alap szolgáltatási díj mellé kaptál telefont) ahol konkrétan nyersz 20+%-ot, az megéri.

(#362) B-L-A-C-K válasza t72killer (#361) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Miért ha kifizeted egyben a 300 ezret, és ellopják vagy leejted, nem ugyan úgy érzed meg :F

(#363) julius75 válasza SeatZola (#355) üzenetére

julius75
(fanatikus tag)

De a feltöltőkártyával értékesített telefonokat elvileg az első kártyafeltöltés után kérésre ingyen, azonnal függetlenítik.... Akkor most mi az igazság?

(#364) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

Lehet én vagyok a hülye vagy figyelmetlen, de ha mondjuk a Vodánál veszed és nem előrendelőként, akkor drágább lesz mint ezek az előrendelői árak?

Másik kérdés: ok egyik SIM slot Voda a másik nem. De attól még ugyanúgy be lehet állítani, hogy elsődlegesen a nem Vodás SIM-ről indítson hívást mondjuk, ugye? Azért kérdezem mert most Dual SIM S8-am van, az alap privát számom Vodás, a céges viszont Telenor, és kb mindent a Telenorosról intézek.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#365) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Ma bementem én is SES- be, megtapogattam mind a hármat. Nagyon jól néznek ki, és a minimális alsó- felső kávák miatt még a legnagyobb is kompaktnak tűnik. Az éjszakai módot nem találtam a kamerában, és egyelőre az eladó sem tudta megmondani, hogy hogyan működik, mert még nem kaptak oktatást az új mobilokról.

(#366) laabom válasza Dare2Live (#150) üzenetére

laabom
(fanatikus tag)

Ez így van. Utolsó csúcsmobilom a Note 4 volt olyan 4.5 éve kb. Akkor volt 180k körül. Most a Note 9...Az a baj hogy az A szériát (ami jelenleg is van nekem( jól "lebutítják"...Már nem lesz prémium érzés...Várhatóan a következő S széria is hasonló felállásban fog jönni (2 csúcs és egy kompaktabb ami végül is az A széria lesz)
Csak egy erős 100k val több (igaz jobb a hw is de átlag user nem használja ki) Szomorú de szerintem ez lesz....

(#367) Xeon7

Xeon7
(fanatikus tag)

Sziasztok.

S10+ Zöld 128GB előrendelve.
SeS- be én is végigtapiztam mind a 3 verziót, de végül az S10+ maradt.

(#368) Cloud Strife válasza B-L-A-C-K (#358) üzenetére

Cloud Strife
(őstag)

+1
Erről szól a történet... 👍

Galaxy S10+

(#369) Plazmacucci válasza BoneDragon (#348) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Ebből, hogy állapítottad meg? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#370) akooos válasza Xeon7 (#367) üzenetére

akooos
(PH! kedvence)

Hol találtál zöldet? Aki már megnézte őket, a fehér színű mennyire lehet férfias? Képeken rohadtul tetszik, élőben milyennek tartjátok?

(#371) .Szaki. válasza t72killer (#361) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Ezt most nem értem. Akkor is 300 ezerbe kerül a telefon ha egyben kifizeted és akkor is ha részletre veszed. Ebből a szempontból a leejtés teljesen mindegy, ugyanúgy fáj, független attól, hogy milyen fizetési móddal vásároltad, hiszen az összeg a végén forintra ugyanannyi lesz. Szerintem összekeverted a részletfizetést a hitellel. :) Szerintem ha valaki nem egy összegben fizet az részletre veszi, nem pedig hitelre. (Nincs kamat)

[ Szerkesztve ]

(#372) Xeon7 válasza akooos (#370) üzenetére

Xeon7
(fanatikus tag)

Budapest Árkád SeS.
Minden szin kintt van, lehet tapizni és rendelni.
Már van jó pár tok is.

Nem rossz a fehér se, de nekem inkább csajosnak tünt.
Fekete és a zöld közott hezitáltam. Végül a zöld nyert.

[ Szerkesztve ]

(#373) Timyyy

Timyyy
(őstag)

Van valami oka annak, hogy csak a fekete S10+ érhető el jelenleg előrendelésben?
Fehér kellene, azt csak később kezdik gyártani? Nem találtam infót.

(vodafone)

[ Szerkesztve ]

Gearbest & Banggood kuponok google táblázatban (nem kell hozzá se facebook, se engedély): https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#374) LurkerSheik

LurkerSheik
(fanatikus tag)

A kulsohoz hozzaszolva.
A szepseg baromira nem szubjektiv.
Az a szep amit a tobbseg szepnek tart. (Szepsegideal)
Nekem nem jon be annyira Palvin Barbika mint a csajom, megis o a vilagsztar modell. (tobben tartjak szepnek)

Új WD Passport 4TB /// Xiaomi NEW Dual USB QC3.0 Power Bank 2 10000mAh

(#375) thamasz válasza .Szaki. (#371) üzenetére

thamasz
(fanatikus tag)

Számoltam én is a saját szempontjaim szerint. Jelenleg 5990 Ft havi díjú csomagban vagyok a T-nél, nekem ez elég 6Gb net van benne, eddig még sosem volt kevés. Mivel előfizu úgyis kell és 20 éve t-s vagyok, ha sima S10-et előrendelek ugyanerre a csomagra vállalt hűséggel 257620 Ft a telefon, 22 havi részletfizetéssel (nem hitel, és meg tudnám venni egyben de nem akarom...) havi 11710 Ft. A nagyobb előfizetésekkel csak (sokkal) rosszabbul járnék összehasonlítva a 2 év alatt kifizetett összegeket, nem beszélve arról, hogy a magasabb költési szintre vállaltatnak 2 év hűséget. Egyelőre nem értem kinek érné meg a drága havi előfizetésre vállalt hűség, max ha a telefont jelképes összegért adnák hozzá, de ugye nem ez van.

S10 Green

(#376) spawn21 válasza Xeon7 (#372) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Nem leszel csajos egy fehér telefontól, sem pedig férfiasabb. A fehér az egy jó szín, pláne ha fekete az előlapja

"Note 9,Mate20pro, XS, Xperia1”

(#377) doooo válasza ollie (#365) üzenetére

doooo
(őstag)

Abból amit olvastam több helyen (a Samsung oldalán is), úgy tűnik, hogy az AI kapcsolja be automatikusan, ahogy a többi Scene Optimizer-es lehetőséget is, vagyis lehet, hogy manuálisan (még) nem lehet elérni...

(#378) ollie válasza laabom (#366) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Azt azért vedd figyelembe, hogy dollárban kb 25%-kal volt drágább a Note9, a többi a forint romlására és az adókra írható.

(#379) PreikeStoleN válasza t72killer (#361) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Erre van a biztosítás. Nem kötelező,de opció,választható.

Egy összegben,vagy részletre,nem mindegy ilyen esetben?:U

[ Szerkesztve ]

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#380) Azie

Azie
(senior tag)

majdnem sikerült ismét egy kompakt telefont összehozni... janem.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra // Eladó Spigen Galaxy S7 Screen Protector Curved Crystal HD, Gear VR

(#381) zzola válasza Azie (#380) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

A kompakt már nem menő. Idés is a tepsi viszi a prímet! :DDD

Muhahahahahahaaa

(#382) Ateszpapa válasza .Szaki. (#371) üzenetére

Ateszpapa
(PH! addikt)

Szerintem úgy érti, hogy azért fájó jobban ha mondjuk 2 hónapra rá összetöri vagy ellopják, és fizetheti a semmiért még 20 hónapig a részleteket.

Amúgy én mindig kötök a Telekomnál biztosítást új készülékre pont emiatt.
:)

(#383) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Teljesen elgurult az árazás. Aranyáron adják a telefonokat, aztán meglepődnek, hogy nem megy el annyi, amennyire számítottak. Jó készülékek lettek ezek is, de ennyit nem érnek.

(#384) leslien válasza ollie (#320) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

jó nem a Samsung. com oldalról, de pl itt van az NGP STORE nál.. pedig jó lenne ha pl itthon kiskereskedelemben elérhető lenne..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#385) Azie válasza Ateszpapa (#382) üzenetére

Azie
(senior tag)

a verzió: kiperkálok 300-at, 2 nap után ellopják. -300k kövi fizuig teló nélkül vagyok.

b verzió: kiperkálok 20-at, 2 nap után ellopják. -20k. veszek egy csincsungot, de van mivel telefonálnom, majd kifizetem lassan a maradékot, a 2 év alatt úgy osztva be a fennmaradó összegeket, hogy én rendelkezek vele a lejárat végéig.

ja, tényleg jobban fájó fizetni sokáig, mint egyben kiadni... janem.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra // Eladó Spigen Galaxy S7 Screen Protector Curved Crystal HD, Gear VR

(#386) janeszgol válasza Ateszpapa (#382) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

De ez az autókra is igaz. Ha ellopják és míg keresik, addig fizetned kell a részleteket.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#387) elfelejtette válasza |AP| (#300) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

"a harmadik, hogy túl hosszú, nyújtott. Az S10e mindháromra megoldást nyújt,"
A harmadikra nem, pedig milyen jó lenne ugyanilyen szélesség mellett a 19,5:9-es kijelző helyett egy 16:9-es képarányút beletenni, mindjárt csak kb. 125mm magas lenne a telefon...

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#388) PreikeStoleN válasza Ateszpapa (#382) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Szerintem rohadtul fájó mindkét eset. De anyagilag az jobban megterhelő,ha egyben volt kifizetve.

(#389) Ateszpapa válasza Azie (#385) üzenetére

Ateszpapa
(PH! addikt)

És szépen még 20 alkalommal eszedbe fog jutni, hogy fizetheted a semmiért, jó hogy fájóbb mint egyszer...

(#390) Rinocerosz válasza leslien (#277) üzenetére

Rinocerosz
(fanatikus tag)

Hát ez egy jó kérdés...
Viszont a kamera szenzorra térve azért érdekes a dolog mert amikor nézel egy videót, hogy milyen képeket lő a telefon akkor álltalában amerikai videót látunk... na most attól, hogy ott jó a kép még nem biztos, hogy a másik szenzorral is ugyan olyan jó lesz.
Na és engem ez zavart mindíg, hogy nem tudod mit kapsz pontosan és a tesztekre se hagyatkozhatsz teljesen.
Azért ilyen összegek mellett elvárnám, hogy pl: prociban is legalább azt a szintet hozza... de tesztek alapján sajnos távol áll egymástól a sanpi és az exynos...

[ Szerkesztve ]

(#391) LoGeN90 válasza ollie (#199) üzenetére

LoGeN90
(fanatikus tag)

Jönnek a sáomi meg a vávéj fanok... Elég sok telefon megfordult már a kezemben, de az Apple-n kívül nincs olyan ami hozná azt az érzést mint a Samu.. kár őket győzködni. Az meg ,hogy drága..? Hát kinek mi a drága. :)

(#392) adalbert1 válasza sasa134 (#325) üzenetére

adalbert1
(PH! kedvence)

Az amazon.de-ről vásárolt Samsungokra él itthon ugyanúgy a 2 év garancia, mint az itthoni beszerzésekre?
Ez amúgy az itthoniakhoz képest jó ajánlatnak tűnik, el is gondolkoztam rajta (igaz magyar áfával és szállítással már azért drágább, illetve én ennyiért csak felújított készüléket találtam).

Ami számomra furcsa, hogy tavaly pl. február elején már simán 9xk-ért adta a telekom az S7-et, most pedig a szolgáltatóknál és normális helyeken (pl. media markt, samsung experience store) még mindig baromi drága az S8, kis túlzással akciósan S9-et már lehetett olcsóbban is venni :). Ezek szerint lehet, hogy idén nem is lesz olcsón kifuttatva a kettővel régebbi széria, hanem inkább csak szépen csendben kivonják a piacról?

(#393) PreikeStoleN válasza janeszgol (#386) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Nem addig kell fizetni,amíg keresik,hanem végig....ha megtalálják akkor is,ha nem,akkor is

(#394) Rinocerosz válasza LoGeN90 (#391) üzenetére

Rinocerosz
(fanatikus tag)

Hát én is így vagyok vele azért akad 1-2 olyan dolog amit szeretek ebben a samsung szoftverben... a one ui meg hát nagyon király lett.

(#395) MikeWazowski válasza Ricardo (#383) üzenetére

MikeWazowski
(őstag)

Azért a Samu annyira nem tartja az árát mint a szifon. Nem kell nézni a megjelenési árat... majd fél év múlva. Addigra javítanak még a szoftveren, kamerán stb...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#396) Noukoum válasza elfelejtette (#387) üzenetére

Noukoum
(senior tag)

Akkor meg mindenki az akksin, melegedésen, hangszórón sírna.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#397) khorvat

khorvat
(őstag)

Vodafone dual sim telefonokhoz annyit, hogy egy Huawei Mate 20 Lite telefonra nekem is ezt a baromságot mondta Vodafone ÜSZ, hogy első SIMbe Voda kártya kell másik lehet bármi, de a 2. csak akkor megy ha az első van egy Vodás kari. Ezt akkor hittem is meg nem is de mindenesetre furának tűnt.

Mikor kézhez vettem a telefont kipróbáltam és bármelyik SIM foglalatba egyedül vagy más kártyával bármilyen SIM-et raktam mindig működött a telefon. Szerintem Samsung S10 vonalon is ez lesz, megy a bullshit parasztvakítás, miközben egy tökéletesen teljesen független dual sim telót fogunk kapni. Remélem igazam lesz, mert náluk van a telefon a legjobb áron. De ha igaz a baromságuk akkor se gáz, mert 1 SIM mindenképpen vodás kell legyen, szal mindenképpen ha úgy esik kipróbálom, veszteni való nincs a legjobb árat jelenleg pedig ők adják az tény!

(#398) Rinocerosz válasza PreikeStoleN (#393) üzenetére

Rinocerosz
(fanatikus tag)

Erről az ellopás dologról jut eszembe, hogy nem is olyan régen egy haverommal azt beszéltük, hogy ha a telefon eltűnne akkor mit lehetne tenni és mondtam, hogy van a google fiókban ilyen telefon kereséses dolog...
De a samsungnak van erre saját megoldása ami azért valamivel jobb mert sokkal több dolgot tudsz rajta beállítani pl: a biztonsági mentés, adatok törlése..stb
(Azt hiszem a böngészőbe be kell írni, hogy Find My Mobile és ott be jelentkezni a samsung acc-al)

Na és a lényeg az volt, hogy a samsungot nem lehet addig kikapcsolni se amíg nem vagy a telefonba bejelentkezve és a gps-t se tudod ki kapcsolni ami azért elég jó mert így mindíg meg tudod keresni.
Viszont az ő Mate20Pro-át simán ki lehetett kapcsolni. Persze apró dolog ez de hasznos :) (szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#399) ollie válasza adalbert1 (#392) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem. EU-s telefonokra 1 évet kapsz, EU-n kívüliekre semmit.

(#400) LoGeN90 válasza Rinocerosz (#394) üzenetére

LoGeN90
(fanatikus tag)

Bizony, várom én is nagyon már az S8+-ra. :))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.