Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) zzola válasza MikeWazowski (#946) üzenetére


zzola
félisten

"többnyire azt olvasni, hogy nem szereti senki. "

Erre.

(#952) KoNZoLik@ válasza VIBO (#947) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mert egyáltalán nem fog karcolódni+jobban is néz ki mint az üveg...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#953) VIBO válasza KoNZoLik@ (#952) üzenetére


VIBO
őstag

:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#954) fairi válasza [Prolixus] (#943) üzenetére


fairi
addikt

"Te miről beszélsz?"
én jól tudom, mert összeset fogtam már, régi samsungos vagyok.

"S9 között minimális a méretbeli különbség"
itt-ott pár miliméter. Kicsinek tűnik,de észrevehető. Kávák ellen jól harcolnak, de ezek nem kompakt méretűek.
s10 kb kompaktosított s9 plus, vagy felhizlalt s9.
"Ennyi erővel egy UAZ a Ferrari Testarrosa távoli rokona"
rossz analógia. Motor, felépítés és rengeteg egyéb különbség. tucatnyi ha nem száz eltérés

- széria közt nagyon kevés paraméter tesz külünbséget az galaxy s-nél .itt egy kamera ott egy kamera. Igazán két legfontosabb különbségtétel: maga a méret, és maga az üzemidő.

"Korábban egy 6 colos kijelzős cumó is phablet volt."
most már lassan csak phablet van. Kompakt változatot meg mindig butítani szeretik. Persze kisebb a méret, de plus 1mm vastagságba meg nehogy meglépjék...

"De amikor van S9 meg S9+, meg S10 meg S10+ és a megfelelő méretek kb megegyeznek, nem lehet szó átpozicionálásról."
S10 meghízott, de lett kompakt de butitott változat (sima s7 valamire cserélhető), s10+-nál ahelyett kihasználják design változást inkább növelték, és itt adtak normális aksit.
És ezt a változást az uj árak is jól mutatják. mind az s10 és plus drágább lett.

(#955) thamasz válasza fairi (#954) üzenetére


thamasz
senior tag

Tegnap fogtam kézben az S10-et, ami az S8-at váltja nálam, egymás mellett voltak a kezemben, nekem fel sem tűn az 1mm különbség, érzésre ugyanakkorák voltak. Másnak lehet, hogy feltűnik. Ellenben a 10e-t kicsinek éreztem, a 10+ pedig nagynak, kinek mi válik be, még jó, hogy van választék. Néha még előkerül a Motorola Defy+ amit vész tartalékként pihen egy feltöltőkártyával, anno első androidos okos telefonom volt, elégedettséggel romoltam szét az agyát, de ma már vicc ránézni is, egyszerűen kicsi. Nekem az S8-szerű méret aminél azt érzem, hogy kellemes, nincs már nagyon hová fejlődni a forma tekintetében. Előtte Sony Z5 volt, szerettem, de most ha kezembe kerül, mint egy féltégla kb. formailag

(#956) tuki2200 válasza thamasz (#955) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nekem egy Blackberry Q10 a csere telefon, mai napig használnám annyira király maga a készülék meg a rendszer még 2019ben is, csak nincs app támogatás..

[ Szerkesztve ]

(#957) SeatZola


SeatZola
őstag

Most jöttem a pécsi MM-ből. Itt az S10 és az S10+ van kiállítva csak. Elég vegyes érzelmeim vannak. Sima S10-et rendeltem elő pár napja, de lehet visszamondom és marad a sima S9 egyelőre. Az S10 feketében nekem nem szép, az oldalsó fém keret olyan, mintha műanyag bevonat lenne rajta és ami még nagyon závárt az az, hogy a bekapcsoló gomb ezen is túl magasan van. Nem tudom mi legyen. Azt hiszem varok kicsit, vagy mégegyszer elmegyek megtaposni.

Rappi

(#958) zzola válasza SeatZola (#957) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!

Amikor én voltam, még nem volt kiállítva egyik sem...

(#959) bigsee válasza tothl (#942) üzenetére


bigsee
addikt

Tegnap rendeltem meg, 12-re ígérte a T. "Készletre vár" a státusza.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#960) Gubu0101 válasza bigsee (#959) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jó neked,mi csütörtök óta várjuk hogy a Telenor visszahívjon :U Elcseszett egy folyamat...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#961) thamasz


thamasz
senior tag

Gondolkozom egy ilyen tokon, használt valaki S9-en vagy Note-on ilyesmit? Milyen lehet a fogása a recés hátlapnak? S10 GYÁRI PROTECTIVE STANDING COVER
Néztem még a Szilikon tokot, de ezekben az nem tetszett soha, hogy az alsó él szabadon van.

[ Szerkesztve ]

(#962) [Prolixus] válasza fairi (#954) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jó, úgy látszik te eldöntötted hogy úgy van és kész. Én is voltam a Kökis Samu store-ba fogtam mindegyiket. Nekem most S8-van. Úgyhogy ha ki akarod húzni a "én jobban tudom, tapasztalatból beszélek" kártyát, szerintem felesleges.

A tények azt mondják, hogy az S10+ vs S9+ között gyakorlatilag nincs méretbeli különbség. S10 picivel nagyobb és szélesebb mint az S9. Az S9+ jelentősen nagyobb és szélesebb mint az S10.

Csak a miheztartás végett:

Az ne zavarjon, hogy tökáltalános tendencia manapság (sajnos), hogy a telefonok nőnek és drágulnak, az előző éves modellekhez képest. Vagy hogy a S10e kb. 5 milivel kisebb mint egy S9, és még a kijelző mérete is kisebb.

Nehéz elfogadni a tényeket, én tudom, de hátha sikerül: Az S10e egy teljesen új modell, nem feleltethető meg koncepciójában egyik korábbi Galaxy-nak sem, már ami a modellpalettán belüli helyét illeti. Sz S10 az S9 utódja, az S9+ meg az S10+-é. Én komolyan nem gondoltam volna hogy lesz ember ezen a földgolyón aki ezt megkérdőjelezi...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#963) Robertoq válasza Gubu0101 (#960) üzenetére


Robertoq
őstag

A Telenor egy vicc, azt se tudják mivan:

Akkor voltak jók, amikor az S3 mellé adtal egy Galaxy Tab 10.1-et meg hipernet 2 évig 50% kedvezménnyel.

(#964) Gubu0101 válasza Robertoq (#963) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jaja ezt a kommentet pont olvastam,vigyorogtam is rajta egyet. :DD Akik a fece-t viszik azok tényleg nem nagyon vannak képbe,nyilván elsőnek utána kellett volna nézniük. :U
De szerintem úgy lesz mint a Vodás.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#965) tothl válasza bigsee (#959) üzenetére


tothl
addikt

Áh közben megnéztem az ügyfélszolgálaton, s habár szombaton kaptam egy feldolgozási késedelmes sms -t, az ügyfélszolgálaton készletre vár. No mindegy, majd lesz valami. :D

[ Szerkesztve ]

(#966) #84694144 válasza ZavaBalazs (#937) üzenetére


#84694144
törölt tag

😅 nem akartam ezzel semmi Android vs. iOS/Apple vs. Samsung háborút kirobbantani, szvsz a Buds (akárcsak a Huawei FreeBuds) megszületéséhez nem annyira az IconX sikere, sokkal inkább az AirPods eladási számai kellettek, tökmindegy, hogy melyik volt előbb..

(#967) ZavaBalazs válasza #84694144 (#966) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, csak érted, elég mókás egy régebb óta létező termékcsalád új, átnevezett termékét egy utána bemutatott termék koppintásának titulálni. mintha azt mondanák, hogy az apple az XR-rel lekoppintotta az S10e-t. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#968) HarleyCustom válasza SeatZola (#957) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De miért zavar a bekapcsoló gomb,hogy fentebb van?
(S10 esetében)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#969) MPite válasza Gubu0101 (#964) üzenetére


MPite
tag

Az mit jelent, hogy olyan, mint a vodás? A vodás dual SIM-et csak két vodás SIM-el lehet használni?

(#970) zzola válasza MPite (#969) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Dual és a slot1 egy függő csak.

(#971) MPite válasza zzola (#970) üzenetére


MPite
tag

Akkor jó, megnyugodtam, köszi. Kb 8 éve nem vettem szolgáltatótól telefont, kiestem a gyakorlatból :)

(#972) Viper26 válasza Robertoq (#963) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem baromság, hogy a dual SIM-es függő legyen, legalábbis remélem.

Pixel 7 | FR955

(#973) zzola válasza MPite (#971) üzenetére


zzola
félisten

Én is csak azt tudom mondani, amit az ügyintéző mondott telefonon. Ha függő lesz mindkét slot, akkor megy vissza....

(#974) KoNZoLik@ válasza zzola (#973) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezt a baromságot, én már azt hittem mindegyik szolgáltató független telókat ad mint a Telekom!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#975) 7Heads Drago válasza Alvin_ti4200 (#796) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát egy ilyen vélemény után meg kell nézni az e-t. Az S7 mérete nekem is szimpi lenne.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#976) baladam86 válasza thamasz (#961) üzenetére


baladam86
aktív tag

A Protective Cover gyanítom, hogy olyan, mint Note 9-en, tehát a hátlap nem recés, hanem hosszirányban bordázott, a felülete sima, viszont kellemesen tapad, nincs az az érzés, hogy kicsúszik a kézből.

Samsung Experience Store-ban szívesen kibontják, ott meg lehet tapizni, vagy kipróbálni a készüléken, ha tetszik, megveszed, ha nem, udvariasan távozol, és köszönöd a lehetőséget.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#977) zzola válasza KoNZoLik@ (#974) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, hogy azt ad a Vfone, fogalmam sincsen! Mindenesetre a telefonban azt mondták, amit írtam...

(#978) KoNZoLik@ válasza zzola (#977) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Értem, csak akkor is szánalmas így 2020 felé közeledve🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#979) thamasz válasza baladam86 (#976) üzenetére


thamasz
senior tag

Kösz, közben berendeltem gyorsboltból, ott azért barátibb az ára és készleten is van, és amazonról egy ilyet, kezdő készletnek jó lesz:

(#980) Bumblebeee


Bumblebeee
tag

"Jól látható tehát, hogy a Samsung házon belül több esetben is felülmúlta önmagát. Fotózás terén szintén nagyon jó eredményekről hallani, de kérdéses, hogy mindezek elegendők lesznek-e a vásárlók megnyerésére. Főleg, ha a konkurencia termékei közül egy hónapokkal korábbi eszköz is jobb teljesítményt produkál nála – a többi gyártó idei újdonságai még csak ezután kerülnek majd elő."

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#981) ZavaBalazs válasza Bumblebeee (#980) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

egy még nem is kapható termékről mégis honnan vélik tudni, hogy az a bizonyos honapokkal korábbi eszköz (ajh, melyikre gondolhatsz vajon? :U ) mennyivel jobb/rosszabb?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#982) KoNZoLik@ válasza ZavaBalazs (#981) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem csak hangosan gondolkozott😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#983) ZavaBalazs válasza KoNZoLik@ (#982) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a topicban nyújtott eddigi teljesítménye alapján a gondolkodást kizárnám. egyéb ötlet? ;]

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#984) baladam86 válasza thamasz (#979) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ahogy gondolod, kicsit bumszli lesz a Protective Covertől a telefon, de cserébe rendesen véd, remélem tetszeni fog, nekem Note 9-en nagyon bejött.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#985) KoNZoLik@ válasza ZavaBalazs (#983) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja értem, nem szoktam vissza nézegetni egyes emberek hozzászólásait, akkor én kérek elnézést 🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#986) Bumblebeee válasza ZavaBalazs (#983) üzenetére


Bumblebeee
tag

Bocsi, de olvasd el.
[link]
"A tavalyi iPhone-t nem verik az új Galaxy S10-ek, mi lesz a többiek idei telefonjaival?"

[ Szerkesztve ]

LG G4 Android MM 20D* NILLKIN Qin Quick Circle*

(#987) SeatZola válasza HarleyCustom (#968) üzenetére


SeatZola
őstag

Persze nem fontos a helye az ujjlenyomat olvasó mellett. Ami viszont nem tetszett második nézésre sem - mert visszamentem - az a fekete szín az S10-ben. Nem fekete, hanem olyan "koszosszürke". Plusz a fémkeret kicsit olyan hatású, mintha egy vékony műanyag réteg lenne rajta. A kiállatott fehér S10+ viszont szép volt nagyon színügyileg. Meg kéne nézni egy S10e-t is....

Rappi

(#988) Gubu0101 válasza MPite (#969) üzenetére


Gubu0101
veterán

Korábban írta egy fórumtárs,hogy a voda ügyintéző azt mondta első sim függő második független.Mondjuk így semmi értelmét nem látok.Telekom az független a Telenort pedig passzolnám,pedig onnan veszem :U ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#989) thamasz válasza SeatZola (#987) üzenetére


thamasz
senior tag

A fekete tetszett a legkevésbé nekem is.

(#990) thamasz válasza Bumblebeee (#986) üzenetére


thamasz
senior tag

https://youtu.be/uru9AnkgzHc

Egy másik teszt

[ Szerkesztve ]

(#991) bigmasterg válasza Timyyy (#783) üzenetére


bigmasterg
addikt

"2. csak ONLINE előrendeléshez jár a galaxy buds, ha ott személyesen papírozok, akkor nem."

Na ez így elég érdekesen hangzik. :F
Nekem telefonon lett rendelve, majd emailben megrendelőt leadva.
Céges, kiemelt ügyfélszolgálatos rendelés.
Akkor ehhez sem járna? :S Az úgy nem lenne túl korrekt.

(#992) Gubu0101 válasza bigmasterg (#991) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is telón lesz,de mivel online a Telenornál nem lehet 10+ rendelni csak visszahívósan így attól függetlenül lehet mellé igényelni,úgy is hirdeti,hogy melyik készülékek mellé jár.
Szerintem a megrendelés dátuma és a beküldött papír fog számítani(vásárlást igazoló számla).

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#993) bulikavagyok válasza bigmasterg (#991) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kb 2 órája beszéltem a Samsung ügyfélszolgálatával ez ügyben, mert én csak boltban tudom előrendelni (és átvenni). Most várom, h visszahívjanak, mert utána kell nézniük. A honlapjukon egyébként nincs róla egy szó sem, h csak online előrendelők igényelhetnék az ajándék fülest.

[ Szerkesztve ]

(#994) tothl válasza bigmasterg (#991) üzenetére


tothl
addikt

Én online rendeltem de bolti átvétellel. Azért kéne az a buds, elvileg így jár nem ? :D

(#995) Gubu0101 válasza tothl (#994) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen csak jegyezd meg a megrendelés dátumát + ugye kell a számla.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#996) Gee_- válasza bigsee (#959) üzenetére


Gee_-
tag

Pénteken rendeltem meg. 11.re ígérték a szállítást. Nálam is készletre vár. Kíváncsi leszek mennyire tudják majd a szállítást betartani.

(#997) ZavaBalazs válasza thamasz (#990) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, de kit érdekel a valós használat, ha a képzeletbeli pontszáma rosszabb?!?!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#998) ollie válasza fairi (#939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs méretnövekedés. Honnan veszel ilyen légből kapott hamis információkat?

[link]

***

(#999) Viper26


Viper26
nagyúr

Azért jó kérdés, hogy mennyire lesz jellemző a laggolás belakott telefonnal, mert az Samsung-ra sajnos eléggé jellemző, még a felső kategóriában is.

Páran már említették is itt, hogy előfordul, ami nem annyira bíztató.

A másik a sok duplicate app, hogy csakazértis megcsinálják duplán, amiből már van Google verzió.

Pixel 7 | FR955

(#1000) ImpersonatoR

"Látatlanba" előrendeltem a kerámia fekete s10+ -t.
Kíváncsi leszek szegény iphone 6s mar majdnem 4 éves.
Egy dolog zavar azért kicsit, márpedig ha beindul az 5g őrület akkor ezzel a teloval kizárjuk magunkat belőle (2 évig tuti megtartom az s10+-t)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.