Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) babosmiki válasza zzola (#1247) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1252) SZULTA válasza KoNZoLik@ (#1246) üzenetére


SZULTA
tag

Pl én ez az egyik future amit nagyon vártam 👍

(#1253) HarleyCustom válasza KoNZoLik@ (#1250) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem védeni akarom...
De...
Szerintem nem személyeskedett:U

De ha úgy érzed,akkor a Te korábbi hozzászólásoddal mi a helyzet?(#1246)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1254) zzola válasza KoNZoLik@ (#1250) üzenetére


zzola
félisten

Isten ments! Csak így jól jött ki a válasz, hogy tudtam idézni a mondatodból!
:R

Szerintem jó feature, hányszor szívok a fürdőben gyerekek fürdetése közben, vizes kézzel, amikor csörög a telefon és muszáj felvennem...

Személy szerint én örülök neki!

[ Szerkesztve ]

(#1255) FіkuszKukіsz válasza KoNZoLik@ (#1246) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Tényleg, egy IP 68-as készüléknél ez szóba se jöhet. LOL

Romanes eunt domus

(#1256) SZULTA


SZULTA
tag

Én kicsit csalódott voltam mikor láttam egy videót és nem működött, így kellemes meglepetés h mégis működik.
Így még egy dolog amivel kisebb a lista h mi hiányzik a teloból.
Én amire számítottam h mivel a proci tudja a 8k hogy a hátlapi kamerák is fogják tudni igy lesz 8k felvétel biztos kicsi szűk rétegnek fontos ez mint ahogy én vártam...

(#1257) SeatZola válasza bigmasterg (#1245) üzenetére


SeatZola
őstag

Az azért furcsa, hogy az S9 a 3000-es akkuval 78 órát tudott, mig az S10 a 3400-as akkuval 79 órát. Az S9+ a 3500-as akkuval 86 órát míg az S10+ a 4100-as akkuval 93 órát. En a sima S10-et olyan S9+ szintre vártam volna.

Rappi

(#1258) akooos


akooos
veterán

Note 8 is felold kicsit vízes ujjlenyomattal, viszont a Pie frissítés óta kb időm sincs odaérinteni az ujjamat, mert olyan veszett gyors lett az arcfelismeréses unlock. Úgyhogy ha nem működik vízesen, akkor az arcfelismerés még mindig ott vár.

(#1256) SZULTA:

Ahhoz kellene olyan belső tárhely is ami képes kezelni a 8k videó írási sebességét.

[ Szerkesztve ]

(#1259) SZULTA válasza akooos (#1258) üzenetére


SZULTA
tag

Igen igen csak volt egy hír hogy lpddr5 ufs 3.0 lesz majd és az már elbírja. De ugye nem ez lett.

(#1260) akooos válasza SZULTA (#1259) üzenetére


akooos
veterán

Mondjuk igen, az 1 terabyte tárolókapacitáshoz illett volna valami gyorsan írható memóriafajta :)

(#1261) Dare2Live válasza akooos (#1258) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem a belső tároló sebessége lesz a probléma, a jelenlegi UFS simán ír 140MB/seccel aminek elégnek kell lennie (sött jobb microsdk is). Sztem a SOC a szűk keresztemtszet. És ennél fontosabb lenne, hogy minden kamerán, mindig menjen a 60FPS. Nem megy. (Illetve exynossal nem, 855el nem tudom, lehet samsung butítja is 855öt majd kiderül)

Amúgy imo semmi értelme nincs a 8K videonak. A kis érzékelő, pár dollásros optika miatt az se lenne jobb, és mint is néznéd? Van otthon 8K tvd? vagy 8k kijelzős mobil? vagy?

Nekem most ami nem tetszik az az aksi. Uazt hozza kb mint az S7-S8-S9. Azaz intenzív használat mellett du tölteni kell. Itt kéne látni egy 855 9820 összevetést tavaly ugye csak az exynosos S9 volt problémás ezen a téren.

Tönkrement jó egy hónapja az S7em, vettem zizikért egy Mi A2 Liteot. Az aksija elképesztő (2nap), a pure android is bejön, de kamerája elnézést ótvar szar, és teljesítménye is problémás amint nem tárcsázni/böngészni... akarok. De fogalmam sincs mi legyen helyette... és a mindennap nézni kell délután töltöttségethez nincs kedvem, de a mate/mi9 sorozatnál is jópár hude zavarna problémám van. Se jack, se microsd, se OIS telefoton, se ....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1262) Dare2Live válasza akooos (#1260) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Kikerestem mielött elterjed az UL, hogy lassú az S10 UFSe 8Khoz.

Ez alapján 1TB UFS 260MB/seccel ír. Ez még 8K@60hoz is bőven sok. Sött a 128GBs 150MB/sec is az. Amúgy sincs lényegi értelme a 8Knak körömpiszok érzékelők, pár dolláros optikák esetén és főleg úgy, hogy min nézed meg a 8K videot?

szerk: GSMarena tesztből: "With the H.264 codec, the 4K@60fps videos are captured at 72Mbps bitrate"

Szóval a 150MB/sec mindenre sokszorosan elég. 8Kra is.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1263) -FreaK- válasza KoNZoLik@ (#1246) üzenetére


-FreaK-
veterán

Elég gyakori nálam pl. nyáron, hogy izzadt a kezem és a hátlapi már nem old fel..
Ezen kívül ezer egy eset lehet, főleg ahogy írták is, egy IP68-as telefonnál.

(#1264) SZULTA válasza Dare2Live (#1262) üzenetére


SZULTA
tag

Nem sajnos nincsen de csak egy példa kell egy kép a videóból semmi gond rá nagyítok és nem lesz pixeles. Persze értem amit mondasz de egy olyan plusz dolog lett volna ez is ami még egyik telóba sincs jelen. És ugye flagship-ről beszélünk.

(#1265) akooos válasza Dare2Live (#1262) üzenetére


akooos
veterán

Köszi, ez a táblázat hasznos volt.

A 8k videót nem én hoztam fel, - nekem a 4k is sok- csak reagáltam rá, hogy nem biztos, hogy a tároló elbírná, de a táblázattal ez ugye megdőlt, úgyhogy nem ez lesz ami miatt kimaradt.

(#1266) thamasz


thamasz
senior tag

Az imént értekeztem a Tkom ügyfél szolgálattal, hogy lehet-e készülék biztosítással kiegészíteni az előrendelésemet? Természetesen nem lehet. Bürokrácia. A majdan kézhez kapott telefonnal be kell mennem egy üzletbe 60 napon belül. Csak semmi rugalmasság kérem szépen. A rendelés folyamán simán nem vettem észre a biztosítás lehetőséget, erre figyeljen aki még ilyenen gondolkodik. Kérdésemre azt válaszolta az ügyintéző, hogy minden rendben, érkeznek a készletek, és 8-án vagy 11-én lesznek szállítva az előrendelt telefonok. Ha nem így lenne se mondhatott volna mást gondolom, de bízzunk benne, hogy így lesz.

(#1267) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Jelenleg az egyik/hanem legcsúcsabb profi/félprofi videos kamera a a Panasonic GH5S. 770.000Ft de ebben még nincs optika, ami szintén lesz egy fél-1misi.
Nem tud 8Kt, csak 4K@60at. :) Ellenben enkodol pl 400Mbpsel.

És össze ne hasonlítsuk milyen video minőséget produkál akármelyik mobilos 4Ks videohoz képest mert elsírjuk magunkat annyira szar a mobilos video minősége. És a 8któl nem lesz jobb.

Ez a 8K kezd olyan lenni mint anno a MP. Egy 10éves Nikon D300 tud 12mpt. Mégis elképesztően agyon veri (nem érdemes hasonlítania annyira) egy vacsi új 40MPs mate 20 prot. Ami jelenleg is a legjobbak mobilos kamerák között van.

túltárgyaltuk

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1268) S e t h válasza KoNZoLik@ (#1246) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sportoltál már életedben?
Vagy izzadtál egyáltalán?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1269) bigrock


bigrock
addikt

Az S10e jobb felső sarki ujjlenyomatolvasója balkezesek részére felejtős. Csak fogásváltással működik, az meg garancia a leejtésre. Nem is értem, miért nem középre rakták, mint a Sony-n, úgy simán el lehetne érni, még a kisebb kezűeknek is. OK, tudom, rosszul fogom...

(#1270) p87


p87
senior tag

Gondolkodom, hogy telekomnál előrendelek egy S10-est. Úgy is előfizetésre akarok váltani. Telenornál jobb lenne, de mivel nem biztos, hogy független lesz a teló így telekom maradna.
Megpróbáltam telekom oldalán előrendelni előfizetéssel és kamatmentes részletre, de nem enged tovább mert nem tudták ellenőrizni a fizetőképességem.
Szerintetek ha boltba bemegyek személyesen össze lehet hozni az online előrendelést és részletfizetéses opciót?

(#1271) Jadro válasza KoNZoLik@ (#1246) üzenetére


Jadro
veterán

Nem kell még csak vizesnek sem lennie, elég ha izzadt és már nem is nyílik. Abszolút életszerű szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1272) Dare2Live válasza bigrock (#1269) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jobb kezeseknek is problémás.
[link]

képek videok alapján nagyon fent van. Nekem fogásváltás kell hozzá mindenképp.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1273) babosmiki válasza Dare2Live (#1272) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen, ezt elszúrták rendesen.. :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1274) viera válasza p87 (#1270) üzenetére


viera
őstag

Előrendeled Domino-ban egy összegben az üzletbe.Ha megjött bemész és átállítják neked előfizetésre részlet fizetéssel.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1275) FіkuszKukіsz válasza viera (#1274) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ez biztos menni fog? Szerintem a Telekom fórumban kérdezzen utána, mert ilyen esetben a shopos értékesítésbe nem hiszem, hogy beletudnak nyúlni.

Romanes eunt domus

(#1276) HarleyCustom válasza p87 (#1270) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hívd fel a Telekom ügyfèlszolgálatot,vagy személyesen kérdezz utána egy hivatalos Telekom üzletben.(ne Telekom partner üzletben,nehogy félre informáljanak úgy,mint engem)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1277) Gubu0101 válasza p87 (#1270) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mivel új előfizető vagy,így kérnek be forgalmi előleget(ez minden szolgáltató új előfizetésére vonatkozik)Kb 160-200k közt számítsrá,azt majd a 4 hó-tól elkezdik jóváírni :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1278) viera válasza FіkuszKukіsz (#1275) üzenetére


viera
őstag

Biztos.
Én már többször úgy rendeltem.Most is úgy jön az S10+

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1279) Favilla válasza p87 (#1270) üzenetére


Favilla
tag

miért nem biztos? Meg nem adják egyből a függetlenítő kódot ha kéred?

(#1280) Terraxx000 válasza thamasz (#1266) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Örülj neki, hogy nálatok lehet utólag. Telenornál ezzel kezdték nálam, hogy nem tudom megkötni a biztosítást telefonon keresztül és utólag sem. Csak, ha 8.-a után az üzletben veszem meg.

(#1281) oAcido válasza MPite (#1244) üzenetére


oAcido
aktív tag

Remélem azért nálunk jut majd a Buds-ból. Szép lenne, ha minimális lenne a készlet és csak "csalinak" használták volna az előrendeléshez...

(#1282) zzola válasza oAcido (#1281) üzenetére


zzola
félisten

Én örülnék a tartozék kuponnak is...

(#1283) akooos válasza p87 (#1270) üzenetére


akooos
veterán

Össze lehet hozni, én is úgy csináltam.

(#1284) Gubu0101 válasza oAcido (#1281) üzenetére


Gubu0101
veterán

Úgy is látják már szép lassan az előrendeléseket,gondolom folyamatosan infoznak a darabszámot illetően.Az csak egy megvezetés,hogy a készlet eréig,előhozzák az emberből a hú gyorsan meg kell rendelni a telót...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1285) oAcido válasza Gubu0101 (#1284) üzenetére


oAcido
aktív tag

Mondjuk én mindenképp előrendeltem volna a telefont. De azért jó lenne, ha jutna a Buds-ból. Icon X-et is csak az ára miatt nem vettem.

Nem is értem miért nem a telefon mellé pakolják, mint ahogy mindig szokták az ajándékokat.

(#1286) tothl válasza p87 (#1270) üzenetére


tothl
addikt

Hogy hogy nem tudták ellenőrizni ?

(#1287) tothl válasza Gubu0101 (#1277) üzenetére


tothl
addikt

179900 asszem. Én így rendeltem elő. Végülis tökmindegy, levonják az előfizuból előbb utóbb.

(#1288) Sefneni


Sefneni
őstag

A napokban nekem is volt alkalmam a győri SES-ben megfogdozni a telefonokat. :)
Amennyire vártam az S10e-t, úgy kellett csalódnom benne :( Nagyon magasra került az a feloldó/bekapcsoló gomb, a női kezemmel abszolút nem érem el normálisan, vagy maximum úgy, ahogy már pár kolléga említette korábban, azaz a telefon pozíciójának megváltoztatásával, amivel viszont a biztos fogásnak mondhatok búcsút (ezáltal pedig talán a telefonnak is :D )
Maradt az S10 és az S10+, ezek már elég barátságos "kis" készülékek lettek :DDD
Képeken böszmébbnek tűnt a plus, kézben tartva nem is olyan vészes még az én mini kezemben sem. Barátomnak S9+-a van, az valahogy nagyobbnak tűnt a kezemben, mikor először fogdostam.

Az mondjuk picit érdekes, hogy a Telenor az előrendelői készülékekre sem az előrendeléskor, sem a telefon átvétele után nem támogatja a biztosítás megkötését, azaz az előrendelői készülékeknél felejtős a biztosítás... Most akkor választhat az ember, hogy fülest kér, vagy biztosítást :(( (Legalábbis nekem ez jött le a #1280-ból).

Egyébként egy S7 Edge-t váltanék le, ha ezt most megvenném, de azért még erősen gondolkozom :B

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#1289) Gubu0101 válasza Sefneni (#1288) üzenetére


Gubu0101
veterán

A 10+-nál igen,ott előrendelésben nem tudol,viszont a 10 és 10E az már vásárolható online,ott asszem már lehet biztosítást is kötni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1290) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Berendeltem egy UAG Monarch tokot, karbon mintásat.
Amúgy már ide is felkerültek.

Gondolkoztam spigen tough armoron és gyárin is. De korábban is volt már uag tokom (igaz nem monarch) és ezek védtek a legjobban.

(#1291) p87 válasza Gubu0101 (#1277) üzenetére


p87
senior tag

Köszi mindenkinek! Bemegyek majd megérdeklődöm.

Ha viszont ez az előleg igaz és ilyen sok akkor hagyom a fenébe a részletfizetést és kifizetem egybe. Csak kihasználtam volna ha már van ilyen lehetőség.

(#1292) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

a media marktnál érdeklődjetek, hogy lehet-e külsős készülékre is biztosítást kötni. én úgy vettem ki a szavaikból, hogy lehet, csak bevizsgálással elmegy pár nap.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1293) Gubu0101 válasza p87 (#1291) üzenetére


Gubu0101
veterán

Sajnos ez minden új előfizetésnél,vagy veszel előfizut készülék nélkül és a Telenornál pl fél év után már nem kell készülékvásárlásnál előleget befizetni.Ugye ezzel azt ellenőrzik,hogy tudod e fizetni rendszeresen a számlád.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1294) tothl


tothl
addikt

Igen nekem mindenképp kellett egy új előfizetés és bár nem kevés az előleg de végülis tök mindegy, úgyis be kellene ezt az összeget fizetni.

(#1295) bulikavagyok válasza [Prolixus] (#1227) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szuper, de sajnos egyetlen szót sem ejtenek a notification LED-ről és annak a "pótlásáról". Beleolvastam még 3-4 tesztbe, de sehol nem írnak erről. Nagyon szomorú leszek ha ez kimaradt a telefonból, és vissza is mondom az előrendelésemet.

[ Szerkesztve ]

(#1296) PeteePeti válasza bulikavagyok (#1295) üzenetére


PeteePeti
őstag

A OnePlus 6T-hez van egy app, ami jól helyettesíti a led hiányát! Ha lesz ilyen S10-re is akkor nem fog hiányozni! Plus Beat a neve, nézz utána!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1297) bulikavagyok válasza PeteePeti (#1296) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, ez jónak tűnik, fel is dobtam gyorsan az S8-ra, de ezt az engedélyt nem mertem megadni neki. :B

(#1298) p87 válasza Gubu0101 (#1293) üzenetére


p87
senior tag

Most ez komoly, hogy kp.-ra kifizetném a 267k-t és az előfizetés miatt még 179k kellene fizetni? :Y
Ha így van elmennek a picsába, akkor maradok kártyás...

[ Szerkesztve ]

(#1299) cicaslany86 válasza ZavaBalazs (#1292) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Csak MM-ban vásároltra lehet. Bevizsgálás akkor van, ha nem vásárláskor kötöd, hanem - 21napon belül valamikor - visszamész, hogy mégis szeretnéd.

(#1300) Gubu0101 válasza p87 (#1298) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor is kér be,csak nem annyit,most megnéztem.18ezres csomagnál az S10 re befizetel 130 ezret + 53ezret forgalmi előleget,azt jóvá írják 4 hónap után havonta.

Vagy 6000-es csomagnál 240ezer kp + 6000 forgalmie.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.