Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3045) #79335424 válasza Mankó (#3042) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igazából nincs konkrétum, de a két eszköz funkciói között elég sok az átfedés. Egyes funkciókat elvégeztethetsz a NAS -sal, másokat a routerrel. Így eloszlik a terhelés. Nekem a Tomato -dilim miatt a TL-WDR4300 kiesik a körből, de ahogy néztem a specifikációt, nem rossz ennyiért. Egy hatalmas érvet azért találtam, ami mellette szól: Vargalex.
A jövő persze mindenképp az AC szabvány, de ezek a routerek még nagyon drágák, nincs rájuk custom firm, meg vevő oldalon is még elég gyenge a kínálat. Persze ha egy SGS4 -ről szeretnél wifin, full HD -t, vagy játékot streamelni, akkor nem kérdés. Szerintem N -es vonalon a mostani csúcs az Asus RT-N66U. 600 -as proci, 256MB ram. Érdemes kicsit belenézni a topikjába. Talán az mond valamit, hogy a gyári firm -ben, a Transmission a torrent kliens. Sajnos, most eléggé fent van az ára. Volt már sokkal olcsóbb is. Most még az Amazonon is 150$. De talán nyárra az Euroval együtt visszaesik.
Nem tudom, hogy a többi firm mit tud, de a Tomatoban van pár dolog, ami sokat segíthet. Ilyen a VPN szerver, a WOL, vagy a prioritás alapú sávszélesség -szabályzás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.