Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) toth_janika


toth_janika
őstag

Hello!
Tudtok programot ajánlani amivel a gyárilag telepített appokat le tudom szedni? Pl Kindle, FB, Browser, Home tip, stb.
Az Optimize Toolbox-al nem megy! :(
Köszönöm előre is! :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#35602) Wise válasza chab7 (#35593) üzenetére


Wise
tag

Nem, az is be van pipálva én is igazából a wifi dolgot nem értem. Egyébként böngészőben simán tudok netezni de a közösségi szolgáltatások már nem mennek (facebook, twitter, foursquare).

(#35603) chab7 válasza Wise (#35602) üzenetére


chab7
addikt

Hát ha netezni lehet akkor nem a kapcsolattal lesz gond. Próbáld a nem működő appok data-ját törölni a programkezelőben, hátha.

(#35600) mexi: Rendes tőled ez a kockáztatás :R
Bár Polarisnál már egyik béna kollégám eljátszotta hogy főzötten küldte be és visszadobták. Mondjuk itt meg zárt bootloader van. Na majd kíváncsian várom a fejleményt.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35604) vétó válasza mexi (#35600) üzenetére


vétó
aktív tag

ÚJRA? :Y ez nem hangzik valami jól....

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#35605) DaDa válasza toth_janika (#35601) üzenetére


DaDa
senior tag

Titanium backup, de ehhez és minden ilyen progihoz root kell.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#35606) szabof1 válasza tibbike01 (#35595) üzenetére


szabof1
őstag

Az a baj, hogy a linkelt leírás a 2.1-es verzióhoz jó. A z4root 2.2-es Androiddal nem megy (sőt már a 2.51-es rommal /ami még 2.1-es Android/ sem lehetett használni).
Ajánlom figyelmedbe az itt található leírásokat: [link]
Ebből is először ezen leírás 1. pontját, hogy ezzel visszarakd a 2.2-es romot.

(#35607) szmayer1 válasza #71562240 (#35589) üzenetére


szmayer1
senior tag

oké köszönöm

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#35608) Wise válasza chab7 (#35603) üzenetére


Wise
tag

Letöröltem az update-et és akkor működött de amikor frissítettem már megint nem :(((

[ Szerkesztve ]

(#35609) toth_janika válasza DaDa (#35605) üzenetére


toth_janika
őstag

Értem!
Titaniummal még nem próbálkoztam! Az természetes dolog, hogy 2x is úrjaindul a telefon egy ilyen után? :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#35610) mukika009


mukika009
tag

Ecsém megrendeltem a 3. Defymet eddig hát nem ez is zöld kamerás -.-" viszont 2.2.2CEE vel jött és nem volt kibontva

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#35611) tibbike01 válasza chab7 (#35598) üzenetére


tibbike01
őstag

Ennek az oldalnak az alján lévő room-ot raktam fel, RSD Lite segítsével: http://and-developers.com/sbf:defy

2.3.4 Service Flashes
Build Number:4.5.1_128

Olvastam a leírásokban, hogy kerüljük a 4-essel kezdődő build number-eket :( de nekem sikerült feltennem, és elvileg nincs visszatérés a jól bevált romokra.
Ez igaz? Tud valaki valamit ajánlani? Garanciára esetleg visszaállítanák?

Köszönöm!

(#35612) chab7 válasza tibbike01 (#35611) üzenetére


chab7
addikt

Na jól megcsináltad, ez egy angol Orange 2.3 full sbf. De ehhez talán már van visszatérő megoldás. Ezen a linken írnak róla. Próbáld ki.

[link]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35613) btowen


btowen
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Hogyan tudom a most lecserélés alatt álló nokia e90 symbianos telefonomról a naptár bejegyzéseket és az sms-eket átpakolni egy Defy-re?
A telefonkönyvem tartalmának átmásolását már sikerrel megoldottam de a naptár és sms-ek áthelyezésénél megakadtam.

(#35614) tibbike01 válasza chab7 (#35612) üzenetére


tibbike01
őstag

Rendben van!
Köszönöm a linket. Megpróbálom.

Írok ha van valami fejlemény.

(#35615) chab7 válasza btowen (#35613) üzenetére


chab7
addikt

Nem értek hozzá, de nézd csak, első linken lehet hogy van valami okosság rá ;) [link]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35616) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok!

Lenne néhány általános kérdésem a Defy-jal kapcsolatban:
1. A hangszóróhiba mennyire érinti a jelenleg szolgáltatónál kapható Defy-okat?
2. A jelenleg kapható készülékek kamerája rávehető-e trükközéssel 720p-s videófelvételre?
3. Ismert bug/hiba a jelenleg kapható készülékek hardverével kapcsolatban?
4. Úgy értesültem, hogy jelenleg a legjobb rom a CM? Ez mennyire bugmentes?
5. Hallottam, hogy a Defy-ok bootloadere zárolt; ez azt jelenti, hogy a jelenlegi készülékeknél sem cserélhető a kernel?
6. Milyen SoC/"CPU" van a jelenlegi Defy-okban? TI OMAP3 3610, 6320, vagy 3630-as?
7. CM alatt a proci 1.2 GHz-re húzható?
8. Működik az USB OTG (host) mód? A Droid/(Milestone) esetébe bootolásnál aktiválható ez a mód, a CPU-juk architektúrája eléggé analóg (hasonló, majd' ugyanaz), ezért gondolom a Defy-nál is működik. Valaki kipróbálta (nem pendrive-ra gondolok, ahhoz úgyis extra trükközés kell :) ; ha már USB-s billentyűzet működne, már örülnék)?

Érdeklődőbbeknek: A hw biztosan támogatja az otg-t, kérdés, hogy a kernel tartalmazza-e a szükséges configot és modulokat. A kernel configon nehéz változtatni, ha tényleg zárolt a bootloader; viszont kernelmodulok (*.ko fájlok) boot után beilleszthetők (insmod) a kernelbe.

Ha csak néhány kérdésemre tudsz/tudtok válaszolni, légy szíves, azt is írjátok ide meg!

A válaszokat előre is köszönöm!

(#35617) tibbike01 válasza chab7 (#35612) üzenetére


tibbike01
őstag

Követem a leírást (http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=14762402&postcount=143)

Feltettem a szoftvert, és most 2.1 van rajta. Működik is, de nem tudom frissíteni a motorola software update programmal, mert ez a 2.1 mintha nem eredeti motorola szoftver lenne.

Jönne a következő lépés a leírás szerint: Install nandroid backup - http://www.multiupload.com/ZXOF7BIQKD

Ezt hogyan csináljam meg?

(#35618) vétó válasza anglergab (#35616) üzenetére


vétó
aktív tag

1. A hangszóróhiba mennyire érinti a jelenleg szolgáltatónál kapható Defy-okat?
Pont annyira, mint a nem szolgáltatónál vásároltakat. (hüje kérdésre hüje válasz). Amire te kíváncsi vagy. Még mindig előfordulhat, hogy meghal a hangszóró, csak kisebb valószínűséggel.

2. A jelenleg kapható készülékek kamerája rávehető-e trükközéssel 720p-s videófelvételre?
Ha Bayer lencsés akkor igen. De ez alapján nem tudsz válogatni vásárláskor. Vagy így kapod, vagy nem.

3. Ismert bug/hiba a jelenleg kapható készülékek hardverével kapcsolatban?
Törékeny, beázékony, karcolékony - attól függően hogyan használod. De lehet, hogy nem.

4. Úgy értesültem, hogy jelenleg a legjobb rom a CM? Ez mennyire bugmentes?
mélyvíz

5. Hallottam, hogy a Defy-ok bootloadere zárolt; ez azt jelenti, hogy a jelenlegi készülékeknél sem cserélhető a kernel?
mélyvíz

6. Milyen SoC/"CPU" van a jelenlegi Defy-okban? TI OMAP3 3610, 6320, vagy 3630-as?
3630. A jobb nyelvek szerint.

7. CM alatt a proci 1.2 GHz-re húzható?
mélyvíz. (de tőlem húzhatod 1,5 Gh-ig is)

8. Működik az USB OTG (host) mód? A Droid/(Milestone) esetébe bootolásnál aktiválható ez a mód, a CPU-juk architektúrája eléggé analóg (hasonló, majd' ugyanaz), ezért gondolom a Defy-nál is működik. Valaki kipróbálta (nem pendrive-ra gondolok, ahhoz úgyis extra trükközés kell :) ; ha már USB-s billentyűzet működne, már örülnék)?
ez már annyira mélyvíz, hogy fogalmam sincs, mit kérdezel.

Érdeklődőbbeknek: A hw biztosan támogatja az otg-t, kérdés, hogy a kernel tartalmazza-e a szükséges configot és modulokat. A kernel configon nehéz változtatni, ha tényleg zárolt a bootloader; viszont kernelmodulok (*.ko fájlok) boot után beilleszthetők (insmod) a kernelbe.
szerintem menj, és ússz. keresd a mélyvíz topikot...

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#35619) chab7 válasza anglergab (#35616) üzenetére


chab7
addikt

1. Talán kevésbé
2. Bayer modulos igen
3. Nem tudok róla
4. Mondhatni. Én azt mondom teljesen bugmentes. (De még csak RC és nightly verziók vannak, hamarosan lesz stable is.)
5. Így van. Csak azok a hiv. kernelek játszanak amik kijöttek eddig világszerte.
6. Ugyanaz mint az eddigiekben is.
7. Igen
8. Még nem láttam hogy bárki használna itt ilyesmit.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35620) Vhunter


Vhunter
tag

Üdv,
Az alábbi két tök közül használja vki az egyiket (esetleg próbálta már mind2)? Tudnátok írni róluk véleményt?
Köszi.
Bocs, baromi sokat keresgéltem, de pont erre vonatkozó hsz-okat nem leltem...
egyik
másik

(#35621) anglergab válasza chab7 (#35619) üzenetére


anglergab
addikt

Köszönöm a korrekt válaszokat!
Tudom, hogy a Bayer lencsés kamera alkalmas 720p-s videófelvételre. Pontosítom a kérdésem: ha most veszek a T-nél, akkor kaphatok Bayer lencséset? Olvastam, hogy a lencse színe (zöld, piros) alapján nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy Bayer-e. Be kell kapcsolni a telefont egy logcat erejéig. :) Vagy adb lolcat :D

[ Szerkesztve ]

(#35622) vétó válasza Vhunter (#35620) üzenetére


vétó
aktív tag

saját tapasztalatom nincs, de ismerős már több garnitúra lukacsost elhasznált. aztán átállt a nem lukacsosra, és azóta nem kell cserélgetnie. neki a lukacsosok rövid idő után elkezdtek töredezni, főleg a sarkak környékén.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#35623) szabof1 válasza btowen (#35613) üzenetére


szabof1
őstag

SMS-hez jó a Marketről az SMS Importer ([link])
A lite verzió 100 SMS-t enged importálni. Én úgy játszottam ki bátyámnak, hogy közben lementettem az első 100-at, majd a Nokia SMS csv file-ból töröltem az első 100 sort és jöhetett a maradék.

Vhunter:
Az én lukacsos kemény tokom rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#35624) vétó válasza anglergab (#35621) üzenetére


vétó
aktív tag

erre sztem max. a T ügyfélszolgálata tudna neked válaszolni. de nagy valószínűséggel inkább ők sem.
igen, megállapítani a logcat futtatás után lehet biztosan.

topik eleje táján jártál már egyébként?

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#35625) chab7 válasza anglergab (#35621) üzenetére


chab7
addikt

98% amúgy a piros bayer a zöld meg soc. A maradék 2% meg az xda-n olvasott zöld bayer + sárga meg "mittomén" mi színek. De ezek szerintem itthon nálunk szolgáltatónál nincsenek.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35626) tibbike01 válasza chab7 (#35612) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem tudom letölteni a marketből a Nandroid Backup-ot. Mivel nem indul el a market, kiírja h unexpectedly...
Most mit csináljak?

(#35627) chab7 válasza tibbike01 (#35626) üzenetére


chab7
addikt

Most nem gyárim van (neked meg nincs fent clockworkmod), de ha bekapcs+hang le bemész a boot menübe ott ha jól emlékszem van backup/restore
Még ennek épp utánakeresek.
De addig is ha rootolod meg szabof1 leírásából felteszed a 2ndinitet, akkor lesz cwm menüd, ott pedig megoldható. Ebben az esetben a /sdcard/clockworkmod/backup mappába kell tenni a mappát, simánál meg lehet csak /sdcard/backup.
A mappa meg közvetlen az kell amiben a boot,data,system stb van abból amit letöltöttél.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35628) anglergab válasza chab7 (#35625) üzenetére


anglergab
addikt

Találkoztam egy Defy-jal (mostanában vásárolt, T-nél), aminek a lencséjének nem tudtam megmondani a színét. :) Volt benne zöldes és pirosas árnyalat egyaránt. Logcat-tel megnéztük: soc. Kérdés, hogy akkor ez a zöld lencse definíció szerint vagy valami fura keverék. Aztán olvastam az xda-n, hogy a lencse színe rossz markere a Bayer-lencsének, egyértelműen a logcat mondja meg. Tudsz mutatni fotót Bayer lencséről? Ha neked esetleg olyan van, fényképezz le közelről egy tükröt. :) Bár már ott tartok, hogy zöld lencsét is mutathatsz, kíváncsi vagyok mennyire kell zöldnek lennie. :)

[ Szerkesztve ]

(#35629) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok

Egy fontos és sürgős kérdés..olvastam az elejét a topiknak, de hátha változott valami azóta és nem lett frissítve...(term. rákerestem a magyar szóra is, de biztos ami biztos alapon inkább megkérdezem) tud már magyarul ez a teló? T-nél venné egy ismerős, de nem tud angolul és csak ez tartja vissza a vásárlástól. Légyszi segítsetek. Köszi!

(#35630) chab7 válasza anglergab (#35628) üzenetére


chab7
addikt

Nekem zöld van és soc. Azért is 98% mert vannak kivételek. De ami egyértelműen pirosnak vagy zöldnek látszik az nem lesz kérdés melyik. Az xda-n kiemelt topicban ott vannak a fotók is a kettőről. ITT. 100%-ban a logcat fogja megmondani.

(#35629) scapegt: Gyári nem tud, csak a módosított romok, vagy a gyárira feltett módosítás. Kb egyforma "szakértelem" kell mindkettőhöz.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35631) tibbike01 válasza chab7 (#35627) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem igazán értem :(

Hogyan tudom elérni a /sdcard/clockworkmod/backup mappát, hogy bemásoljam a fájlokat (boot,system,data,cache)?

(#35632) chab7 válasza tibbike01 (#35631) üzenetére


chab7
addikt

Azt létre kell hozni a kártyán. Ezek a mappák nincsenek rajta alapból. És ne a fájlokat másold bele, hanem a zipből azt a amappát amiben ezek benne vannak. Ha most nem tudod usb-n felmásolni rá akkor muszáj lesz valami kártyaolvasóba tenni és úgy.

(Valaki még beszállhatna a segedelembe mert ilyen leaked romos visszahozást nem kellett csinálnom még és én is csak félszemmel vezetem szegényt.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35633) tibbike01 válasza chab7 (#35632) üzenetére


tibbike01
őstag

Megcsináltam.
Az sd kártyámon csináltam mappákat, most így néz ki: sdcard\clockworkmod\backup\2011-06-11.14.14.27\ és itt vannak a fájlok (.android_secure.img,cache.img...stb)

Most mi a következő lépés?

(#35634) domerator válasza chab7 (#35632) üzenetére


domerator
veterán

Figyelek... (vak vezet világtalant) :DDD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35635) chab7 válasza tibbike01 (#35633) üzenetére


chab7
addikt

Rootolás a superoneclick progival, aztán meg feltenni a 2ndinit-et.

Mindezt a mélyvíz első hsz alapján csináld mert most 2.1 van fent neked.
Hoppsz, akkor neked a z4root nevű app kell. Ha nem megy marketből letöltés akkor megkérünk itt vkit, hogy az apk-t adja neked oda.

(#35636) domerator: Leaked 2.3-at tett fel, és az xda-s visszaállítós linket követi most. Abból a leírásból az első lépéssel megvan, onnan nem megy tovább a nandroid restore mert a market hibát írt neki.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35636) domerator válasza chab7 (#35635) üzenetére


domerator
veterán

CEE-t akarsz feltetetni vele?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35637) tibbike01 válasza domerator (#35634) üzenetére


tibbike01
őstag

Le tudtam innen tölteni a z4root-ot. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=833953
Feltettem telóra.
Hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#35638) chab7 válasza tibbike01 (#35637) üzenetére


chab7
addikt

Ezt írja erre az első hsz:
"[...]z4root nevű program, ezt egyszerűen a memóriakártyára kell másolni, telepíteni, majd a programot elindítva a permanent root opciót kell választani. Előtte a Setting/Applications/Developement menüben az USB debugging opciót be kell jelölni, illetve engedélyezni kell a letöltött programok telepítését (pipa az unknown sources ponthoz). Ha végzett, újraindul a telefon, és kész is a művelet."

De abban van valami amit domerator kérdezett. Meg lehetne nézni, hogy az rsd lite látja e a telót, mert akkor lehet, hogy simán felmegy rá vele egy 2.2 CEE

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35639) Hangyoca


Hangyoca
tag

Nekem Zöld lencsés Bayer típusú Defy jutott!
Teljesen jó:)
Másfél hónapja vettem Gsm boltba.

(#35640) Verhóó


Verhóó
tag

Srácok, tegnap este nagyon felhúzott a Defy-m! :W MSN-eztem volna vele erre folyton lefagyott.Force Closing-al tudtam bezárni.Másodjára csinálta azt is, hogy este 10 órakor ráteszem a töltőre, majd másnap reggel 6 órakor szinte forró a telefon, de csak 40-50%-ig tölti fel az akkut.Ha kikapcsolom és vissza, akkor tölti tovább. Szóval rászántam magam a Root-ra.Ezt a CM7-et lehet normálisan /gyorsan/ használni?Nem akasztja meg egy msn?Ha vmi garanciális probléma lenne, és vissza tenném a gyárit vajon észrevennék?

(#35641) tibbike01 válasza chab7 (#35638) üzenetére


tibbike01
őstag

Felismerte az rsd lite!

Honnan töltsem le a 2.2 CEE-t?

(#35642) Hangyoca válasza Verhóó (#35640) üzenetére


Hangyoca
tag

Lehet használni igen. És ha van valami visszatudod tenni a gyárit is rá!

(#35643) domerator válasza Verhóó (#35640) üzenetére


domerator
veterán

Verhóó az isten áldjon meg... szánj már rá egy napot és gyere el pestre... ígérem rendbe tesszük a telódat, összecsődítek még két szakit, csak intézd már így... lássuk be, hogy nem a telefonok bütykölése a legfőbb adottság a DNS-edben!!! Így fórumról nem fog menni!!

Nagyon komoly a felajánlásom!!! Nem vicc.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#35644) anglergab válasza Hangyoca (#35639) üzenetére


anglergab
addikt

Nagyon örülnék neki, ha lefotóznád a lencsédet. Kíváncsi vagyok, milyen zöld a Bayer lencse. Viszonylag közelről tükörben, jó fényviszonyok között lefotózhatnád. Előre is köszi!

(#35645) rum-cajsz válasza anglergab (#35616) üzenetére


rum-cajsz
őstag

1. Elvileg javítva lettek, az biztos, hogy mostanában kevesebben panaszkodnak erre. Van egy másik, úgynevezett hangszóró recsegés hiba, de az már vásárláskor kiderül, tipikusan akkor, ha válladdal tartod a telefont. Eddig ezt legjobb tudomásom szerint készülékcserével orvosolták.

2. Csak a Bayer lencsés, ahogy a kollégák már leírták.

3. Néhány embernek beázott (nem garanciális), ritkán jelentkezik a fentebb leírt recsegés, még ritkábban GPS hiba fordulhat elő, ezen kívül nem emlékszem másra a fórumból.

4. Ízlés kérdése, hogy kinek melyik rom az igazi, van akinek a CM. Majdnem teljsen bugmentes, elvileg hamarosan lesz belőle végleges kiadás.

5. Igen.

6. Azt állítják az okosok, hogy 3630-as.

7. Igen

8. Nem hallottam még róla.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#35646) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Tudtok nekem linkelni vagy konkrétan megnevezni olyan utángyártott töltőt, ami biztosan jó a Defy-hez? Lehetőleg csak kábel nélküli egység legyen, és erősebb, mint a gyári.

Próbáltam már kettőt is, de nem merem őket használni, mert ugyan töltenek rendesen, de a képernyő szinte teljesen meghal, nem reagál, ha be vannak dugva. Mindkettő nagyon olcsó cucc volt Hong Kongból, más kütyükkel rendesen működnek.

Köszi!

(#35647) Verhóó válasza domerator (#35643) üzenetére


Verhóó
tag

Köszönöm a lehetőséget :) De 3 Sony-t VKP-tam, Moddoltam, remélem a segítségetekkel ezzel is elbírok :D

(#35648) chab7 válasza tibbike01 (#35641) üzenetére


chab7
addikt

Na akkor pl innen ezt próbáld feltolni vele: [link]
Nevét meg rövidítsd le: JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#35649) anglergab válasza rum-cajsz (#35645) üzenetére


anglergab
addikt

Olvastam, hogy a 3630-as SoC max frekvenciája 1.2 GHz. Azért kérdeztem, mivel egyik kollégám CM alatt max 1 GHz-ig tudja húzni. Mi lehet az oka, hogy csak max. 1 GHz-re húzhatja?

[ Szerkesztve ]

(#35650) rum-cajsz válasza scapegt (#35629) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem tud magyarul. Barkácsolással megoldható a 2.2 magyarítása (rootolás után).
Vagy főzött rom telepítésével szintén megtanítható magyarul.

Ja, és az a rossz hír még, hogy kijött a Defy+, amin 2.3-as Android van, és az sem tud magyarul. :(

anglergab
Elképzelhető, hogy kis feszültséget adott neki. Van akinél 1500 MHz-n is működött a teló.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.