Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) mszl válasza domerator (#34746) üzenetére


mszl
aktív tag

A gyáriban nincs, de a Titanium Backup pro segít, a beállítások -> Egyebek -> Dalvik cache ürítése
Bocs ez Nandivagyok-nak szólt

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#34752) Verhóó


Verhóó
tag

Ha Igo-t akarok telepíteni hogy kell kinéznie a mappa szerkezetnek?Mert ha az egész Igo mappát (benne a cuccok+apk file) felmásolom a kártyára akkor kiírja telepítés után hogy nem találja a kellő cuccokat.

(#34753) mszl válasza Verhóó (#34752) üzenetére


mszl
aktív tag

DÁDÁ lesz az öregektől, mert NO WAREZ a topic elején is!!!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#34754) Verhóó


Verhóó
tag

de csak beszélnénk róla...nem csinálnám meeg :R
csupán elméleti síkon... :DDD

(#34755) Tussky


Tussky
tag

Olvasgattam a fórumot,de nem lett világos számomra,hogyha gyári rom van a telefonon,illetve megvolt a frissítés a motorola updattel valamint a factory reset,akkor menni fog-e a telefonba a 16Gb-os Class10-es MicroSD kártya vagy sem. Ha valaki megválaszolná ezt a kérdést,azt megköszönném.

(#34756) Fricó válasza Tussky (#34755) üzenetére


Fricó
aktív tag

menni fog, nekem is az van benne

(#34757) mszl válasza Tussky (#34755) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Nekem egy ilyen paraméterű Samsung megy, eddig semmi hiba.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#34758) Lacopapi válasza Verhóó (#34754) üzenetére


Lacopapi
addikt

Még gondolatban SEM :DD

(#34759) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Sziasztok
Szeretnék widgeteket egy folderbe rakva (azt megnyitva) elérni ahhoz hasonlóan ahogy ezt programokkal meg lehet csinálni.
Valahogyan megoldható? Gyári 2.2 van rajta GO Launcherrel

(#34760) hedler válasza w333 (#34740) üzenetére


hedler
tag

Hali! A Fancy widget pro tartalmazza az animációs lehetőségeket. Nekem a Fancy Widget Pro v1.0.7 van fent, ami magyar nyelvű. Az óra lapozósra van állítva és "Gabbana White" a skin. Az időjárás felülete pedig "L6 Weather".

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#34761) w333 válasza hedler (#34760) üzenetére


w333
félisten

Az a baj hogy nem tudom hogy kell megvenni a fancy wigets unlock-ot :( :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#34762) hedler válasza w333 (#34761) üzenetére


hedler
tag

ment privi, olvasd el!

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#34763) etisnail


etisnail
csendes tag

Segítsetek legyetek szívesek!!
Szeretnék egy agybadugós headsettet a telóhoz. Próbáltam egy Samsung és egy Nokia headsettet, de mind a kettőnél az volt a probléma, hogy alig hallották a hangomat, ill. halkan szólt a zene, ha megnyomtam felvevő gombot a headsetten akor felhangosodik. Egyszerűen használhatatlan. A gyári headsett jól szól, de nem agybadugós, kiesik a fülemből.
Tudna valaki segíteni? Melyik vezetékes headsette tudtok ajánlani?

(#34764) Verhóó


Verhóó
tag

ugyanez a problémám!

(#34765) Womb


Womb
senior tag

Kérdezzétek meg, a fülhallgató topikban.
Nálam tök jól működik egy Skullcandy, ajánlottam is már másnak, neki viszont nem jött be.

(#34766) Verhóó


Verhóó
tag

Beázásra ugye nem vonatkozik a gari?

(#34767) Womb válasza Verhóó (#34766) üzenetére


Womb
senior tag

nem, bizony.

[ Szerkesztve ]

(#34768) Verhóó


Verhóó
tag

öreg hiba ;]
olyan zenelejátszót keresek még mindig, amivel a hangerőgombokkal lehet számot váltani /hamarosan lecserélem a headset/

(#34769) poller válasza Verhóó (#34768) üzenetére


poller
tag

winamp, bár én most váltottam Mort-ra

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#34770) Szombó válasza Verhóó (#34752) üzenetére


Szombó
senior tag

Szia
Megy egy privi.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#34771) Enton válasza poller (#34769) üzenetére


Enton
addikt

Ezt hol lehet neki beállítani mert nekem nem akar a winamp hangerőgombal zenét váltani?

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#34772) FNZ válasza Laci.M (#34221) üzenetére


FNZ
őstag

pont 1 hét telt el vásárlás óta és felraktam a CM7-et az előbb a nagyon jó és részletes leírások alapján :)
vissza kell majd applikálnom az ikonjaimat, meg a progikat. jó szórakozás lesz megint

(#34773) Womb válasza Verhóó (#34768) üzenetére


Womb
senior tag

Basszus, az első kérdésednél nem vágtam, hogy a hangerő gombbal akarsz számot váltani, én meg szövegelek neked a headset nyomogatásról :DDD

(#34774) FNZ


FNZ
őstag

beállítottam a magyar nyelvet, de elég sokminden inglisül van még. lehet magyarítani esetleg a többi részét is úgy, mint a gyári 2.2-es eredetit?

(#34775) Hangyoca


Hangyoca
tag

Hi!

Sms-ek lementve. Titanium blackup-pal rendszer és felhasználói adatok mentve,
App monsterel progik archiválva. kel még valamit mentenem szerintetek Cm7 felrakás előtt?

(#34776) poller válasza Enton (#34771) üzenetére


poller
tag

Ha hosszan nyomod a hangerő fel-t akkor előre, ha a le-t akkor vissza lép

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#34777) Enton válasza poller (#34776) üzenetére


Enton
addikt

Hangerő fel rezeg egy hosszut de nem történik semmi, hangerő le szépen lehalkítja, vagy ha nincs screenlock akkor gyorsabban.
Hát ez nem létezik, szerintem én valami zeneileg meg headsetileg analfabéta DEFY-t vettem, nálam ezek nem működnek. :(
Mostmár tuti be kell szereznem egy ilyet minnél előbb, hogy ne bosszantson ez a számléptetés.

[ Szerkesztve ]

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#34778) Dfa1979


Dfa1979
csendes tag

Sziasztok!
Magyarított 2.2 CEE rom fut a kb. 2 hetes Defy-on és a Marketről leszedett GPS Test program sehogy se talál műholdat. Elképzelhető, hogy a romolás közben történt valami, vagy ez biztosan hardveres a hiba és vihetem szervizbe? Köszönöm.

Elderly pair beaten with hammer...

(#34779) poller válasza Enton (#34777) üzenetére


poller
tag

Próbáld úgy, hogy ki van kapcsolva a képernyő. Ha nem a háttérbe fut a lejátszó, akkor valóban halkít. Ez arra van kitalálva, hogy ha zsebedbe nyúlsz, működjön. Nekem minden további nélkül ment és semmit sem állítottam át.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#34780) Enton válasza poller (#34779) üzenetére


Enton
addikt

Gondoltam, hogy egyértelmü így is, de látom nem.
Kipróbáltam headsettel, anélkül, kipróbáltam lockscreen-en simán ha képernyön van simán ha csak widget van. Kipróbáltam repeat on/off shuffle on/off.
Mindegyik közös többszöröse sem vezetet megoldásra sajnos.
Ezért is kérdeztem hol kapcsoltad be ezt a lehetöséget. A másik amire még gondolni tudok az az, hogy nálam 2.2 gyári, nálad meg cm7 van.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#34781) poller válasza Enton (#34780) üzenetére


poller
tag

Ehhez már sajnos nem értek :) Nem egész egy hónapja van meg a telefon, szóval még én is kispályás vagyok. Ez amit leírtam személyes tapasztalat. Lehet valóban a Rom a "ludas", de mint mondtam, ehhez már nem értek.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#34782) chab7 válasza Hangyoca (#34775) üzenetére


chab7
addikt

Lehetett volna a titaniummal az appokat is, meg én még a hívás logot is szoktam - backup master-ral.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#34783) Tussky


Tussky
tag

Köszönöm a válaszokat!

(#34784) RootRulez


RootRulez
félisten

MortPlayerrel be lehet állítani, mit csináljon lejátszás alatt, ha megnyomod a headset gombot 1x, 2x, ..., 5x... Meg talán a hosszú nyomáshoz is lehet műveletet rendelni. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#34785) Bailey


Bailey
senior tag

Sziasztok!

Használja valaki a miui 1.9.16-ot? És ha igen akkor ott is állandóan "frissíteni" akar az updater 1.9.9-re?

(#34786) toth_janika válasza hedler (#34760) üzenetére


toth_janika
őstag

Hello!
Nekem is fent van a fancy de mindig olyan problémám van ezekkel a widgetekkel, hogy nem megfelelően jár az órájuk. Mindig késik! Ha rányomok a widgetre, akkor frissíti magát, és beáll a helyes időpontra, de nem értem mért lehet ez. Állandóan neten van a telefon, bár nem tudom ez jelent-e valamit, mert nem tudom, hogy a netről szedi-e az óra információkat, vagy a beépített osszcillátorból!
Tud valaki valami megoldást erre, vagy egy X akta?
:R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#34787) mijos


mijos
senior tag

Szerintetek az után gyártott akkumulátorok mennyire megbízhatóak ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#34788) hedler válasza toth_janika (#34786) üzenetére


hedler
tag

Az automata frissítési gyakoriságot be lehet rajta állítani, és azt is, hogy honnan és milyen feltételekkel frissíthet. Pl.: csak wifi-ről, feloldáskor, stb. Melyik verziód van fent? Marketes ingyenes vagy fizetős pro?

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#34789) toth_janika válasza hedler (#34788) üzenetére


toth_janika
őstag

A marketes ingyenes van fent!
MOD:
Egyébként találtam frissítési gyakoriságra vonatkozó beállítást most, viszont azt veszem észre, hogy az a helyet, és az időjárást frissíti! :(

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#34790) hedler válasza toth_janika (#34789) üzenetére


hedler
tag

Elvileg az órának szinkronban kéne mennie a szolgáltató, órájával.
A telóban a "beállítások"- "Dátum és idő", be van kapcsolva, hogy az automatikus legyen a szolgáltató által? Mert nekem az be van pipálva és sosem tapasztaltam késést. Olyan volt, hogy kettőkor lenullázta az órát és csak később jött be a frankó idő, de az csak egyszer, és az a szolgáltatónál történt üzemzavar miatt volt.

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#34791) Tézé81 válasza toth_janika (#34786) üzenetére


Tézé81
tag

Nincsen-e taskkillered-e? Mert az a widgetek is kilövi auto módban... Onnantól megáll a tudomány. Tedd védetté a widgetet, ha taskkillert használsz ;)

(#34792) Beavis05


Beavis05
csendes tag

Tegnap sikerült felkínlódni a CM7-t. Illetve az roppant gyorsan ment de a roottal kicsit megszenvedtem, mert mindig hiányzott vmi:)) Az lenne a kérdésem, hogy hol tudom beállítani, hogy az alapképernyő ne forduljon el, csak a fényképek ha forgatom a telót.

(#34793) #71562240 válasza mijos (#34787) üzenetére


#71562240
törölt tag

Mostanában többen is írtak a tapasztalataikról e téren, keress vissza.

(#34794) mira72 válasza Beavis05 (#34792) üzenetére


mira72
őstag

Launcher amit használsz, biztos tudja h ne forogjon el, annak a beállításait lesd meg ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#34795) Beavis05 válasza mira72 (#34794) üzenetére


Beavis05
csendes tag

Köszi meg is találtam. Már csak olyan kérdésem lenne, hogy a játékok mentései a telóra mennek vagy az sd-re? Azokat még nem volt időm visszatenni és van már amibe elég sok játékórát fektettem :)

(#34796) toth_janika válasza hedler (#34790) üzenetére


toth_janika
őstag

és Tézé
Köszönöm, megpróbálgatom ezeket a dolgokat! :)
A beállításokban be van kapcsolva az automatikus frissítés, most kitettem megint a widgetet, taskkiller-ben védetté tettem, most tesztelem!
:R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#34797) chab7 válasza Beavis05 (#34792) üzenetére


chab7
addikt

Pedig a root csak annyi hogy fent van a gépen a superoneclick a telefont meg rádugod usbre debug módban és nyomsz egy startot ;)
Amit keresel beállítást az az adw launcher beállításai közt van. Valami olyasmi hogy disable sensor for home screen (nem cm7-en vagyok így fejből nem biztos, hogy pont így, de hasonlót keress) Látom meg is van :) Akkor sok sikert a romhoz ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#34798) Beavis05 válasza chab7 (#34797) üzenetére


Beavis05
csendes tag

Tudom hogy csak ennyi lett volna, legalább is a leírás szerint, de nekem közben feltette a Motohelpert mert anélkül nem rootolt, és ki be kellett kapcsolnom az usb debuggingot, valamint az AVG-m egyszer lefagyasztotta a laptopot valamiért úgyhogy kalandos volt de sikerült:))

(#34799) petiked


petiked
tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy ti mit gondoltok majd az új Motorola Defy+ -ról? itt-ott kicsit variáltak rajta, bár nem túl vészes... de ami nagy kérdés, hogy most a Google megvette a Moto-t, igy a frissítések sokkal előbb, és lesznek a készülékekhez! Így szoftveresen is és hardveresen is best buy-nak mondható e? (ha most ősszel elkezdik árulni, a kb talán 70 ezres árért)

Vélemény a +-ról?
köszönöm!
Péter

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#34800) #71562240 válasza petiked (#34799) üzenetére


#71562240
törölt tag

A sima Defy hardveresen lényegében ugyanazt tudja, tehát sok pluszpénzt nem érdemes fizetni a pluszért. Persze felmerül még a szoftverfrissesség kérdése is, de arra meg itt vannak a fórumok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.