Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Na sikerült átszinkronizálni az outlook segítségével :C

(#15902) eventus válasza kenguru99 (#15900) üzenetére


eventus
veterán

Készülék újratöltése.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15903) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Van még valakinek friss emléke a 6-os OS-ről? Legutóbb elekezdtem a frissítést a 9780asomon a legutóbbi 6-os rendszerre, de félbe hagytam, mert eszembe jutott, hogy akármit csináltam korábban, minden frissített 6os telóról elveszett a Texas Hold Em 2 a frissítés után, pedig próbáltam újrahúzni az egész telót is, de a BB hivatalos honlapján elérhető OSek között nincs olyan, aminél ki tudom választani ezt a játékot a mellékelt alkalmazások közül. A BB Worldben pedig nem érhető el, mivel fizetős Texas Hold‘em 3 van fent... jelenleg emiatt pedig nincs kedvem újra aktiválni a bankkártyámat. Próbáltam más játékot is alternetívának, de egyik sem jött be.
Tud valaki segíteni ezen a "hatalmas" problémámon? Mert a frissítés megszakításával a játékot megmentettem ugyan, de szegény teló eléggé meghülyült. Az Opera Mini az egyetlen online alkalmazás, ami működik jelenleg.

(#15904) eventus válasza Lasliegrand (#15903) üzenetére


eventus
veterán

Akkor mehet a teljes újratelepítés. Aztán Desktop Manager/ alkalmazások és ott tudod kiválasztani a játékot telepítéshez :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15905) Lasliegrand válasza eventus (#15904) üzenetére


Lasliegrand
tag

Hát ezaz, hogy az újratelepítés után már nem szerepel ott, akár melyik OS 6-ot töltöm le a BB oldaláról... Tudtok valami alternatívát pl a Crackberryről? Meg ha már itt tartunk, hallottam olyan hibrid OSekről is, amivel pl elindulna a hanghívásos Viber is (mert ugye eredetileg csak 5ös, ill. 7es OSen megy, 6oson csak chat van)...

(#15906) eventus válasza Lasliegrand (#15905) üzenetére


eventus
veterán

[link] Ez menjen fel. Vendor.xml-t törölni kell és a netet megszakítani telepítés előtt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15907) Lasliegrand válasza eventus (#15906) üzenetére


Lasliegrand
tag

Köszi! Ezt akkor megpróbálom. :R

(#15908) lugosi válasza Lasliegrand (#15903) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a furcsa, hogy én a legutóbbit tettem fel a 9780-ra nyáron, és benne volt ez a játék. Igaz, azóta nem volt gépre dugva a telefon.

(#15909) Hunter2 válasza Lasliegrand (#15905) üzenetére


Hunter2
addikt

én is ezzel szo*tam egy sort. letöröltem a desktop managert utána elsőre látta a frissítést.
persze a vendor.xml-t törölni kell ahogy előttem is írták.
A helye programfiles/common/RIM/appdownloader

[ Szerkesztve ]

(#15910) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hmm... megindult a Klasszik speckó kiszivárogtatás.
Mit mondjak. Lesz fehér.
Merjük remélni, nem két hónappal később.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15911) Lasliegrand válasza eventus (#15906) üzenetére


Lasliegrand
tag

Hmm de ugye ez nem csak T-s telefonokon jó..? Mert nekem kártyafüggetlen van, Vodás Simmel. :F

(#15912) eventus válasza Lasliegrand (#15911) üzenetére


eventus
veterán

Nyugalom :) mehet fel.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15913) soldi3r


soldi3r
veterán

9900 utan a Q10 vagy a Q5 elore vagy hatralepes lenne? Z10 volt nalam rovid ideig, de kellenek a gombok, ezert mas marka nem nagyon johet szoba.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#15914) sasa134 válasza soldi3r (#15913) üzenetére


sasa134
addikt

Mind a kettő egyértelmű előrelépés.
Ha teheted, a Q10-et vedd.

Avanti Roma

(#15915) kekkola válasza soldi3r (#15913) üzenetére


kekkola
senior tag

Q10 ideális, nekem volt 9900, ég és föld a Q10 javára. (a BB10 sokkal jobb és mint eszköz-hardver is jobb a Q10)

O+8T

(#15916) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ez a nagy felhajtás a Passport körül...hmmm.
Véleményem szerint úgy jár mint annak idején a Playbook. Nagy igéretek, nagy várakozás, huuuúú de jó huuúú de szép, és eltűnt a süllyesztőben.
Ami ígéretes, és bevételt is remélhet a BB tőle az a
[Classic]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#15917) soldi3r


soldi3r
veterán

Koszonom, valoszinuleg akkor a Q10-et kerek majd.

E30 (oo=[][]=oo)

(#15918) consono válasza VANESSZA1 (#15916) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ha azt nézem, hogy mindenhol elkapkodják, nem nagyon félek tőle, hogy hirtelen eltűnik. Ráadásul a Playbook csak egy tablet volt a sok közül, még ha viszonylag korai fecske is,aminél már megjelenésekor volt jobb. A Passportot nehéz bármihez hasonlítani. Mindenkiből kivált valamilyen véleményt, vagy pozitívat, vagy negatívat, de senki nem közömbös :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#15919) KZP válasza consono (#15918) üzenetére


KZP
őstag

Ez igaz, csak akiből negatívat vált ki, az nem fogja emiatt megvenni. :)

(#15920) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Lesz új Vele-Tech november végén.
BlackBerry kint lesz?
(költői kérdésnek indult...)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15921) fgth válasza Polarstar (#15920) üzenetére


fgth
tag

Nem lesz kint ahogy tavaly se volt!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#15922) Coq


Coq
aktív tag

Hat tevedtem a Passport arat illetoen; bizony dragabban nyitott, mint gondoltam. Az Orange a vezeto mobilszolgaltato, most ugyan van ra egy szaz euros visszaterites (az elofizetesekbol irjak jova par honap utan), de a kozepes elofizetesekkel meg igy is tobb szaz euro...
Az arat a tobbi felso kategoriaba tartozo mobillal ossze lehet hasonlitani itt.

(#15923) Tamy


Tamy
senior tag

9780-nál kb. mibe kerül a hangszóró cseréje? Az elsőre gondolok. Esetleg a kijelző csere is érdekes lehet. A múltkor esett egy kicsit, aztán a jelek szerint nem bírta :((

Gondolom érdemesebb "újat" nézni, még akkor is, ha a kijelzővel nem foglalkoznék, annak csak a jobb felső sarkában a térerő ikon közepét nem látom, pár milliméterről van szó. A hangszóró viszont eléggé recseg.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#15924) eventus válasza Tamy (#15923) üzenetére


eventus
veterán

blackberryszerviz.com - oldalon vannak árak és hívd fel.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15925) Tamy válasza eventus (#15924) üzenetére


Tamy
senior tag

Hasonló árakra számítottam, plusz még a munkadíj. Asszem ez a kérdés eldőlt, tartaléknak/alkatrésznek jó lesz.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#15926) Alex 336


Alex 336
csendes tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni egy 9900 as frissítésében? Amikor keresi a frissítést, kiírja, hogy telepítsek Destkop összetevőt. Majd nem sikerül a telepítés. Már sokszor próbáltam, lehet, hogy valamit rosszul csinálok? Fontos lenne, hogy legyen benne magyar nyelv.
Ha tudtok segíteni nagyon megköszönöm.
Üdv.

(#15927) Tamy válasza Tamy (#15925) üzenetére


Tamy
senior tag

Behalok, most meg jó a hangszóró. Azért furcsálltam ezt a meghibásodást, mert már minimum egy hét eltelt a "potty" óta, azóta meg volt pár telefonhívásom, mégse tapasztaltam semmi furcsát. Igazából a kijelző sérülését is később vettem észre... Akkor egyelőre így marad.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#15928) Lasliegrand válasza Tamy (#15923) üzenetére


Lasliegrand
tag

Az enyémnek anno meggyógyult a pixelhibája.. 2x is. Szóval a kijelzőt se temesd még! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15929) Tamy válasza Lasliegrand (#15928) üzenetére


Tamy
senior tag

Remélem úgy lesz. Igazság szerint volt egy kis kehéje pár napja, hogy valami tanúsítvány nem megbízható, és elfogadom-e? Csak olyan hülyén dobta fel mindig a kérdést, pont miközben nyomkodtam, hogy véletlenül mindig elutasítottam. Aztán egyszer csak nem kérdezte többet, hiába csináltam vele bármit. Őszintén szólva azt sem értettem miért zaklat ezzel, nem változott semmi, és az elutasítás ellenére is minden frankó. Szóval valamiért úgy tűnt, hogy az a kis sérülés a kijelzőn egy kis ikon, ami emiatt van ott (eleinte mintha tényleg lett volna ott valami), aztán rájöttem, hogy azt nem lehet eltüntetni.

Viszont egy ideje (kb. az esés óta van ez is) van egy másik problémám is. A FileScout nevű program WiFi pluginja nem hajlandó elindulni. Ha kézzel indítanám, akkor egy figyelmeztetést követően megnyitja a böngészőt, hogy frissítsem, mert nem "up2date". Csakhogy ugyanazt akarja telepíteni, mint amit használok. Ha engedem neki, akkor se változik semmi, újraindítás után megint azt mondja, hogy frissíteni kéne. Próbáltam korábbi mentést is visszatölteni, de az sem oldotta meg, így talán a hiba nem nálam van. Nem tudom, rajtam kívül használja-e még valaki ezt a progit, tapasztalt-e hasonlókat?

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#15930) eventus válasza Alex 336 (#15926) üzenetére


eventus
veterán

Parancsolj: [link]

"Ezek a legstabilabbak" link alatt töltsd le a romot.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15931) Hunter2 válasza Alex 336 (#15926) üzenetére


Hunter2
addikt

pont az a baj hogy fent van a desktop manager. letöltöd a telefonhoz a frissítést,feltrelepíted utána elindítod az app loadert (ha nem a te szolgáltatódnak adták ki a frissebb oprendszert akkor a vendor.xml-t törlöd) és ott már látszani fog az új oprendszer amit telepíteni akarsz.

(#15932) kiralány26


kiralány26
újonc

Tisztelt Fórumtagok!
elnézést a zavarásért és ha olyat kérdést teszek fel amit már vhol régen taglaltatok.
nemrég vettem egy használt 9790 bold-ot Os 7.1 és egész nap már a fórumokat olvasgatom de csak belezavarodtam a sok infóba.

a fő kérdés
- szükségem van nekem a RIM-re?

ha nem nézek állandóan emailt és nekem még mobilnetem sincs a telefonon csak Wifi-thasználom részben egész nap az mellett ülök, részben ahol lakunk ott néha térerő sincs...viszont már csak megszokásból a több gmailes levelemet olvasgatnám...vagyis inkább levelet irnék telefonról...( fotó küldések bla bla , andriodot használtam eddig)

a beállítások között megakadtam a gmail beállításonál:

felpakoltam egy gmailes app. ami inditás után az alábbi

net.rim.device.internal.io.CriticalIOExpetion

üzenet kapok- ez mit is jelent? vmi átjáró nem müködik.. de milyen átjáró? mi az ami miatt nem müködik?

mivel ez az út nem ment, olvastam hogy a logicmail megoldás a gmail-re de nem talátam beállítási leírást hozzá aki jobb ebben adna egy linket? ahol elég user módon le van írva mit kell tennem...

(ui: a BIS a t mobile-nál elv 650ft/hó/1gb) ez nem összeg érte.. de ez azt is jelenti hogy lesz "mobilnet"-em..? és akkor azzal megoldódik az emailek beolvasása?

Előre is köszönöm.Kira

mentsük meg a fákat, együnk hódot.

(#15933) domel válasza kiralány26 (#15932) üzenetére


domel
tag

Milyen gmail? Mert nekem a gmail.hu -val nem jött össze, csak a gmail.com -al. Ahhoz viszont a gyári levelezőt használom, igaz nekem nem bold van.

(#15934) Alex 336 válasza eventus (#15930) üzenetére


Alex 336
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Sikerült! Jó érzés, hogy lehet rátok számítani ha valami baj van. Üdv.

(#15935) jagertibi válasza kiralány26 (#15932) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Az OS7-hez kell BIS. Utána próbálj mindent beállítani ha megvan. Meg fogsz lepődni :)

(#15936) kiralány26 válasza jagertibi (#15935) üzenetére


kiralány26
újonc

Köszönöm , intézem rá BIS-t.

és várom a meglepődést :)

ui: ma többszöri újraindítás után sem tudom megnyitni a telefonkönyvet, -az milyen hibára vezethető vissza?
minden egyéb funkció megy... csak a névlista nem hívható elő :(

ugye ezek majd elmúlnak. pont azért váltottam BB-re mert az android állandóan fagyott.

előre is köszönöm a választ. elnézést a "triviális" kérdésekért.

amúgy gmail.com beállítást próbáltam :(

Kira.

mentsük meg a fákat, együnk hódot.

(#15937) lezerpiramis válasza kiralány26 (#15936) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az ujrainditas akksi ki-be volt, ugye? Ha igen, akkor probald meg wipe-olni, ha ugy se jo, akkor ujrahuzni a szoftvert, esetleg frissebbet keresni.

[ Szerkesztve ]

(#15938) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Olvastátok az új adat-internet adó tervezetet?
Szép lesz!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15939) Praetorianus válasza Polarstar (#15938) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Ez itt egy BB-topik, nem hinném hogy bele kéne vinni a politikát. Szerintem a csatornáidon terjeszd az igét, hátha befér egy kis flame két recept közé... ;)

(#15940) Polarstar válasza Praetorianus (#15939) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Rendben. (Mintha téged nem érintene persze...)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15941) Praetorianus válasza Polarstar (#15940) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Érint is, zavar is, de a topik témájához, a BB telefonokhoz és rendszerhez semmi köze sincs...

(#15942) sztikac


sztikac
őstag

OS10-en minden gmail és outlook.com mappa elérhető a telefonról? Úgyértem a Sent mail és Spam is szinkronizálható?

(#15943) hermanyi válasza Praetorianus (#15939) üzenetére


hermanyi
őstag

Off ba is írta ha jól látom.
;)
A régi OS legalább tömörít valamennyit, szóval vissza OS 10 röl 4.6-7.1 ig :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15944) eventus válasza Polarstar (#15938) üzenetére


eventus
veterán

Nincs elég csoportod, csatornád ahol csicsereghetsz mindenről?

(#15943) hermanyi : Bizony, kérjük vissza a BIS lehetőségét BB10 alá is!! Menjen nélküle is, de had használjam ha akarom.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15945) icezozo válasza eventus (#15944) üzenetére


icezozo
addikt

én meg azt szeretném,hogy az összes BlackBerry csak BIS ( BES & BESX ) -el menjen.
nagyon sok mindent kiszűrne főleg a .... ( szóval érted :D )

http://qwankido.hu/

(#15946) hermanyi válasza icezozo (#15945) üzenetére


hermanyi
őstag

És az összes T-S BB tulajnak csak papírnehezék legyen a telefonja kivéve régi OS-t .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15947) eventus válasza hermanyi (#15946) üzenetére


eventus
veterán

Nem, épp ez a lényeg! Ha én akarom, akkor BIS-el menjen, de anélkül is használható ugyanúgy. Csak vannak dolgok, amik egy kis sz@rosnak vagy droid agyunak nem fontos.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15948) hermanyi válasza eventus (#15947) üzenetére


hermanyi
őstag

T-seknek ez is az lenne , Mármint ?hogy BB APN el működjön minden amit amúgy tud a telefon .
Az meg ,hogy kinek mi a fontos az kib@szottul magánügy .
Elég régóta Használok BB-t ,igaz használtam droidot is (amit sohasem szerettem a fúl érintő miatt ,és ugyanezt érezném Z10-30 al is ). De meg kell hagyni mind a 2 platformnak megvan a maga előnye .Aki ezt nem látja vagy ismeri be az meg egy csőlátó korlátolt egyén.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15949) eventus válasza hermanyi (#15948) üzenetére


eventus
veterán

"internet" apn alatt is működne a bbm, mail, Protect stb. Azonban "blackberry.net", fizetett apn is választható lenne, de mint fizetős és a BIS összes tulajdonsàgàval. Nekem is volt droid és tudom vannak előnyei, de a BlackBerry több előnnyel rendelkezik számomra.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15950) kekkola válasza eventus (#15949) üzenetére


kekkola
senior tag

Ez engem is érdekel. Mondj három dolgot, amire a BIS (blackberry.net APN) jó lenne, ha "internet" APN-en keresztül mehetne a bbm, mail, protect, stb. Ha tudsz többet is, ne fogd vissza magad!

[ Szerkesztve ]

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.