Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15051) yamaha162 válasza Tamy (#15048) üzenetére


yamaha162
tag

T függő. Munkatarsam neven van a telo

(#15052) yamaha162 válasza Sakab (#15049) üzenetére


yamaha162
tag

Nagyon kezdő BB-s vagyok. Mi az BIS?

(#15053) yamaha162 válasza Tamy (#15048) üzenetére


yamaha162
tag

Am kb egy éves a teló.. max egy éves.

(#15054) lugosi válasza yamaha162 (#15052) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

BIS

És légyszíves 5 percen belül szerkesztés, semmi szükség ezekre a spam posztokra.

(#15055) Tamy válasza yamaha162 (#15053) üzenetére


Tamy
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert 2-3 éves teló esetén már a szolgáltató is olcsón megcsinálja, de csak a tulajnak. Esetedben akkor ez nem járható (nem kifizetődő). Viszont amit előtte írtam, az online függetlenítés, az továbbra is remekül működik.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#15056) yamaha162 válasza lugosi (#15054) üzenetére


yamaha162
tag

Sajnálom de nem értem mit takar a spam post... én csak azért írtam ide a fórumba hátha tud nekem valaki segíteni.. se pc guru se telefon guru nem vagyok. Bocs...

(#15057) daenerys válasza eventus (#15039) üzenetére


daenerys
tag

jó, hogy nem a cégesre írt így kérdést, mert mostanában volt pár ember, akit leoltottam ügyfélszolgálaton, mert annnnnnyira... ilyenek voltak. :Y

BIS http://www.szederblog.hu/?p=1930

[ Szerkesztve ]

(#15058) lugosi válasza yamaha162 (#15056) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Olvasd el a szabályzatot. Nem piszkálásképp, tanács.
A BIS meg tényleg egy Google keresés. BlackBerry Internet Service.

(#15059) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Én nahy bb-s vagyok de ez a passport ocsmány. A classik meg gyönyörű.. Érdekes ellentétek házon belül :)

Iphone 7

(#15060) Polarstar válasza FET-MEN (#15059) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A Passportot a korai fotók alapján igen rettenetesen ocsmánynak láttuk.
Erre kihoztak egy nem csak jól kinéző, hanem kifejezetten üzleties masinát.

A Klassziktól valami olyasmit vártunk. Bejött. Alulszelepes! Rakható lesz bölcsőbe- végre! :C
Nekem a 9900 után a Klasszik fog kelleni. Nem tudtam a Q-t megszokni.. A vezérlő sor hibádzott mindig nekem. Még hetek után is kerestem. Nem mondom, hogy a Q nem jó, de a Klasszik jobb lesz.

A Z10 minden téren kiváló kivéve akksi! A BB10 pont érintősre lett készítve. Szépen megy vele.
De iratos munkához iszonyat jó lesz mind a Passport, mind a Klasszik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15061) sasa134 válasza FET-MEN (#15059) üzenetére


sasa134
addikt

A Passportban az a jó, hogy mindenkinek van véleménye róla : van aki szerint ronda, van aki imádja. Az biztos : brutális gép lesz, a legerősebb BlackBerry.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#15062) FET-MEN válasza Polarstar (#15060) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R
Nekem is nagyon hiányozma a navi sor. Praktikus is a hívás letesz felvesz.

Sasa: persze, ízlések és pofonok. :R

Iphone 7

(#15063) eventus válasza FET-MEN (#15062) üzenetére


eventus
veterán

Egy fogó vagy csavarhúzó sem feltétlen szép, de hasznos eszközök. BlackBerry üzleti eszköz, belseje a lényeg, hogy mit tud :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15064) lugosi válasza sasa134 (#15061) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Képen, szemből fotózva érdekes, hogy totál előnytelen. Mikor videót láttam róla, és azon láttam nagyjából az arányait, meg hogy kb reálisan kézben hogy néz ki (lehetett méretet viszonyítani) akkor úgy láttam hogy nagyon tetszik. Szerintem élőben nagyon jól fog kinézni, fotókon kevésbé.

(#15065) icezozo válasza lugosi (#15064) üzenetére


icezozo
addikt

osztom a a véleményed!

Élőben döntse el akinek kell, és ne fotókról !
Nekem tuti lesz !

http://qwankido.hu/

(#15066) Polarstar válasza icezozo (#15065) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha belegondolunk, a BlackBerry kihoz egy olyan telefont, amiről mindenkinek van véleménye, kiváncsiak rá és biztos ahová kikerül - ott nem megy el mellette senki szó nélkül!
Ez szuper végülis! :D
A másik beszédtéma idén a "Khan" lesz. Elég volt látni párszor a westendben, hogy állandóan takarítani kellett a vitrineket a Porsche dizájn előtt. Nem semmi gépek ezek! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15067) zedii válasza Polarstar (#15060) üzenetére


zedii
aktív tag

osztom :K

(#15068) Coolby84


Coolby84
tag

Sziasztok!

Hozzá nem értőként lenne egy kérdésem: használtan vennék BB 9900-at (amúgy OS 7-tel ez a legjobb készülék?), amit be kell kapcsolni majd egy céges BIS/BES-re (nem tudom pontosan melyik, gondolom BES, mert titkosított kell legyen). Hogy tudom ellenőrizni, hogy a használt telefonnal minden rendben és gond nélkül regisztrálható lesz?

Köszi:

Coolby

(#15069) Tóth Thamás


Tóth Thamás
csendes tag

Hali!A BIS az akkor Blackberry internet service??Akkor ha regisztrálok vagy megrendelem akkor ha program problémám lesz megjavítják interneten??Vagy mit jelent pontosan ill. mit nyújt?Előre is köszi!

(#15070) eventus válasza Coolby84 (#15068) üzenetére


eventus
veterán

Ha van matrica az akksi alatt PIN számmal, illetve SIM behelyezese után megjon a regisztrációs üzenet. Titkosítás BIS/BES ugyanúgy megvan.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15071) eventus válasza Tóth Thamás (#15069) üzenetére


eventus
veterán

Néhány üzenettel feljebb linkeltek a BIS leirasat....

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15072) válasza icezozo (#15065) üzenetére



őstag

Nekem első látásra tetszett, és a legtöbb elvárásaimat teljesíti - pl eBook olvasás - úgy hogy a többi nem. Elnézést kérek ha rossz az ízlésem. :D pedig ahogy nőkben, telefonban is válogatós vagyok. A passportban pont az tetszik, ami másoknak nem. A nagy kijelző 1:1 arányban. Úgy zummolhatok, hogy nem kell tördelnie, megmarad az eredeti tartalom. A 3GB ram-ról, brutal üzemidőről, óriási egérpadról nem is beszélve. Snapdragon 801 is meg az élmezőnyben szerepel. Ergo hardweresen messze tulmutat a Classiknál, ami szerintem egy ráncfelvarrott nosztalgia készülék lesz, ennek ellenére még BlackBerry OS-en nagyon jól fog működni. Őszintén szólva elég konzervatív vagyok ahhoz, hogy nekem is hiányzik - a mai napig is - a fizikai felvesz, letesz gomb, úgy hogy a márkájára sem emlékszek annak a telefonnak, amit meg így használtam. 3 év iPhone, egy év Android után is. :D
Kíváncsi leszek kinek lesz még hamarabb. Viszont ha tudsz linket ezzel kapcsolatban várom.

[ Szerkesztve ]

(#15073) bigsee válasza Tóth Thamás (#15069) üzenetére


bigsee
addikt

BlackBerry Instant E-mail

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#15074) daenerys válasza Tóth Thamás (#15069) üzenetére


daenerys
tag

http://www.szederblog.hu/?p=1930

(#15075) Tóth Thamás válasza eventus (#15071) üzenetére


Tóth Thamás
csendes tag

Oksa!Köszi!

(#15076) Tóth Thamás


Tóth Thamás
csendes tag

Köszi mindenkinek!

(#15077) FET-MEN válasza eventus (#15070) üzenetére


FET-MEN
veterán

Van ittthon matrica nelkuli is azt mondta a szolgaltato hogy regelheto

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#15078) lugosi válasza FET-MEN (#15077) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A matrica nélküli állítólag érdekesen került ki a gyárból.

(#15079) icezozo válasza lugosi (#15078) üzenetére


icezozo
addikt

a matrica nélküliek nem reggelhetők mivel a PIN: 8 db X
kilopták leleményes szakik. hála nekik a Jabil be is fejezte a BB szerelését , nagy volt a veszteség :W

http://qwankido.hu/

(#15080) Coolby84 válasza eventus (#15070) üzenetére


Coolby84
tag

Tehát az a tutti, ha van PIN az akksi alatt. Ha bármilyen sim-et teszek bele (azt is amire nincs még beállítva BES/BIS), akkor is jönnie kell egy üzenetnek. Ha ez nem történik meg, hagyjam ott a használt telefont, mert akkor semmire nem megyek vele?

(#15081) eventus válasza Coolby84 (#15080) üzenetére


eventus
veterán

Kell BIS/ BES a kártyára, hogy jöjjön az üzenet.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15082) Tóth Thamás


Tóth Thamás
csendes tag

Z10-re találtam akkus tok-t!Gondolom így tovább bírja a teló, dupla akkuval!Vélemény?

(#15083) Polarstar válasza Tóth Thamás (#15082) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Keressd meg SymbianOS-t. Neki van erről pontos, konkrét véleménye. Elmondja, ha kérdezed - privátban.

Apró BBM kiegészítés:
A Magyar Channel-Surfer meg lett tömve, mint a 49-es villamospótló síntörésnél! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15084) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

A szolgaltato szerintem kb. annyit fog mondani, hogy naluk regelve van-e, tehat tartozik-e hozza BIS account (ez az, amit torolni tudnak, es ez csak a BIS-es email-ezeshez kell) - utobbi letrehozasanak viszont elofeltetele, hogy a telo felmasszon a BB adathalozatra. Ha gyarbol kilopott/kamionrol leesett, akkor mar ez buko (nem jon meg a reg. uzenet, vagy megjon, de nincsenek meg a BB-s service bookok stb.).

(#15085) FET-MEN válasza lezerpiramis (#15084) üzenetére


FET-MEN
veterán

Akkor itt a pontos megfogalmazás :R

Iphone 7

(#15086) Laurh


Laurh
aktív tag

Lecseréltem a Z10-et egy 9900-ra. A böngésző nem menti itt a jelszavakat? Gondolok itt pl a PH-ra. Az istenért sem akarja megjegyezni.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#15087) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Segítsetek már legyetek szívesek, elakadtam.
Beletettem a BIS -es kártyát a 9780-ba. Meg is jött az SMS, hogy rendben van a szolgáltatás.
Viszont emailt küldeni és fogadni nem lehet (minden más működik, mobilneten és wifin is).

A turpisság ott lehet, hogy amikor belépek az email fiókok beállításokba, akkor ott azt írja hogy "A BlackBerry készülékhez nincs érvényes email cím" és az új email cím beállítása lehetőség van meg. Egyébként egy darab gmail cím van rajta beállítva. Névjegyek és naptár is azon keresztül szinkronizál. Először azt hittem hogy tényleg nincs beállítva rajta a fiók, de a naptárnál is látom hogy a gmail események vannak benne, és írja is, hogy a gmail fiók eseményeit mutatja.

Volt már pár újraindítás, battery pull, szolgáltatáskönyvek újraküldése, de semmi.

Mit tudok még neki csinálni?

(#15088) eventus válasza lugosi (#15087) üzenetére


eventus
veterán

Nekem is volt ilyen sok költözés után. Egy idő után eltüntette a fiókot és kérte veszek fel újat. Töröld vagy próba újra felvenni.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15089) Coolby84 válasza eventus (#15081) üzenetére


Coolby84
tag

Ohh, olyan kártyám még nincs...

Nem tud esetleg valaki egy megbízható, tutti regisztrálható BB 9900-et olcsóságos áron. T függő lehet.

(#15090) eventus válasza Coolby84 (#15089) üzenetére


eventus
veterán

Előfizetéses vagy? Rendeld meg.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15091) FET-MEN válasza Laurh (#15086) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem sem jegyzi meg a PH-t de faxbukot igen

Iphone 7

(#15092) lugosi válasza eventus (#15088) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Épp ez a baj - nem tudom törölni, mert a fiókok alatt azt mondja, hogy nincs fiók beállítva. :((

(#15093) eventus válasza lugosi (#15092) üzenetére


eventus
veterán

Újra felvenni sem engedi?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15094) lugosi válasza eventus (#15093) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez csak otthon derül ki - - - nem tudom a jelszót, és az azt tartalmazó cetlitől most 320 km választ még el. :DDD
Ha hazaértem megpróbálom délután.

Amúgy van 50% esély egy user errorra is. :F Elképzelhetőnek tartom, hogy a biztonsági beállításokban a gmail admin felületén megvontam a hozzáférést a 9780-tól most hogy így gondolkozok (kétlépcsős azonosítás és alkalmazásfüggő jelszavak vannak minden eszközre - mikor múltkor kész lett a Z10, mintha töröltem volna a 9780-at). :U
Ehhez is kéne a jelszó, de hát, cetli, 320 km :D :U

[ Szerkesztve ]

(#15095) Coolby84 válasza eventus (#15090) üzenetére


Coolby84
tag

Az a baj, hogy én szerzek egy készüléket és a cég intézi a BES szolgáltatást mögé, így arra nincs ráhatásom, viszont beszerezném már a kütyüt... (csak hogy érthető legyen: kapnék egy alap elég gagyi blackberryt, de nekem megér 25-30e forintot, hogy a lehető legjobb 7-es Blackberry OS-t futtató készülékem legyen, Blackberry 10-zel azt mondta cég, még akad gond, így 7-est futtató telefont vigyek).

Egy kérdés még: találtam most egy használt szép állapotú, független 9900-at, az úriember használja osztrák SIM kártyával, amikor kint van, de nincs rajta BIS/BES aktiválva. Előtte főnökéé volt, aki a fiának vette, de neki nem tetszett . Ebből feltételezem, hogy akár soha nem volt rajta BIS/BES aktiválva, de az is lehet, hogy osztrákoknál igen. Akksi alatt van címke PIN kóddal. Megvehetem ezt szerintetek és magyar T-nél menni fog a BIS/BES reg? Vagy tudom úgy ellenőrizni valahogy, hogy nincs még SIM-emen aktiválva BIS/BES?

Köszi

(#15096) lezerpiramis válasza lugosi (#15087) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A szolgaltatonal toroltesd a BIS accountot (ne a szolgaltatast, hanem a BIS-fiok regisztraciojat, tehat az instantemail-es fiokot!), majd regisztrald ujra a telot menubol vagy a webes feluleten + add hozza a Gmail-cimet.

(#15097) Polarstar válasza Coolby84 (#15095) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Leggyorsabban a BIS-es kártya belehelyezésekor indítás után a megjelenő szöveg lesz a mérvadó.
A Készülék regisztvációja megtörtént a Blackberry hálózaton... vagy valami nagyon hasonló... A lényeg: azzal a kártyával legyen regisztrálva.
Ha nincs BIS a kártyán, akkor semmi sem fog történni. Max bejön a BBID regisztrációt kérő oldal.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15098) válasza FET-MEN (#15091) üzenetére



őstag

Most direkt kipróbáltam PH-n, és egyből a hsz ablakba vitt.

(#15099) válasza Coolby84 (#15095) üzenetére



őstag

Amúgy ezzel a BIS-el semmi gond nem lehet, ha korrekt az eladó. Vagyis, ha be van regisztrálva, akkor a BlackBerry oldalán a saját ID-jével simán törli, még telefon sem kell hozzá.

(#15100) Sakab


Sakab
senior tag

Nem nagyon akar összejönni nekem ez a BB vásárlás...sikerült belefutnom egy jóképességű egyedbe az OLX-en :D a poén kedvéért megosztom csak, csak hogy jól induljon mindenkinek a napja :D

BlackBerry 9900 t-mobile, dockolóval, dobozban, töltő és tok. +3db aks
megtekint hirdetés azonosítója: 36335661

Én:
Üdv, megvan még a teló? BIS-re be lehet regelni? 1-2 képet tudnál ide küldeni róla?
Mr.zee
Szia megvan, ma raktam fel. Regisztrálható, én is használom a biszbaszt
Én:
És le is mondtad a regisztrációdat? Mert amig nem törölted addig újat nem lehet beregelni
Mr.zee:
:D értesz hozzá? Mert nem úgy tűnik...
A kártyádat regisztrálod.
Mr.zee:
Ma már nem kell ilyesmit csinálni
Én:
Ajaj látom te nem értesz hozzá a telefon PIN-jét rendeled hozzá a te számodhoz...így addig új számhoz nem lehet hozzárendelni amig az előző lenem lett mondva
Mr.zee
Ha van előfizetésed a kártyán akkor egy két jelszó után használhatod
Mr.zee
Mit mondok le?
Miről beszélsz?
Én:
TUdom h müködik a reg, és maga a BIS, volt már bb-m
Semmit, m1 kösz sok sikert az eladáshoz
Mr.zee
Hülyegyerek..
25e ért bárkinek eladom mert tuti telefon és van hozzá pár dolog
2. Telefon volt de már nem kell
Össze vissza zagyválsz itt mindent és okosnak hiszed magad
Én:
Legalább ha valamihez nem értesz ne okoskodj, és ne hülyegyerekezz mert csak a poén kedvért más néven beregelek vagy szolok haveromnak és majd az ő nickje alatt leszervezek veled egy talit és jól szájbabaszlak kis gyerek, és majd csak pislogsz te kis buzi na. További sok sikert az eladáshoz.
Mr.zee
Mit mondok le? Totál késsz vagy :D
Mr.zee
Haggyadmár kis csíra. Megkereslek aztán szájombaszlak a haverjaiddal együtt. Ki vagy te? Megeszlek mindenkivel együtt. Csicska
Ott a számom hívj fel és találkozzunk
Kinek osztasz szarevő?
Megbaszlak te retkes geci
Nem félsz?
Én:
MIvan ideges vagy? :) na cső aztán ha személyesen találkozol a vevővel nehogy én legyek, vigyázz...amugy a haggyad az hadjad....gondolom vmi 50 kilós kis drogos cigány gyerek vagy aki bekatizta magát és kemény :) majd meglátjuk na csővi
Mr.zee
Cigány az te vagy szerintem. Egy csóró zsidócigány gyerek akinek nincs pénze és egy 25ezres telefonra keménykedik.
Ki az a kati? :D
Anyád?
Konklúziót mindenki maga vonja le :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.