Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15751) lezerpiramis válasza kekkola (#15750) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nekem ez nem probléma :) Bőven elég az, ami most van, néha még sok is (BBM, GTalk, FB, LinkedIn, email stb.)... A GTalk/Hangouts meg a másik rejtély számomra: androidosoknak alapból van, iOS-re is egész jó a Hangouts kliens, mégse folyik a csapból :U

Hát ez egy jó kérdés. A BIS-ből nyilván bevételük van - még akkor is, ha BB10-nél érdemben semmilyen plusz funkciót nem hoz (nincs tömörítés, nincs smtp, nincs push email bármilyen fiókhoz stb.).

(#15752) eventus válasza kekkola (#15746) üzenetére


eventus
veterán

Lehet, hogy ilyen egyszerű a működés, de nem örülnék, ha csak úgy jönnének az üzenetek, aztán tilthatnám az illetőket. Azért mert ő és én ugyanazt használjuk, még nem kell tudni a másikról, pláne zavarni.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15753) totj80 válasza sasa134 (#15743) üzenetére


totj80
tag

Köszi,szerintem is jo ár,meg is rendeltem volna de nem engedte csak személyes átvétellel vagy hitelkártyával,ami nekem nincs. Igy bukta a dolog,na majd máshonnan nézem,mert tetszik,bár késöbb meg lehet már inkább Passport lesz ,mert az jobban bejön.

eventus : az a gáz,hogy az exem viber mániás,semmi mást nem hajlando használni,és azon tudok beszélni a gyerekkel. Vettem a gyereknek ipadot,azon beszéltünk,de hibás jelenleg igy csak az a nyamvadt viber van.

(#15754) kekkola válasza eventus (#15752) üzenetére


kekkola
senior tag

Én nem tudom, te hogy vagy beállítva, de én akkor irkálok rá valakire, ha dolgom van vele és kb az ismerőseim is ilyenek. Csak azért mert benne van a viber kontaktlistámba valaki még nem fogom felhívni/ráírni, a telefonkönyvemet sem hívom végig havonta :) Én kb 3 éve használom a vibert, de telefonon sokkal több téves hívásom érkezett mint viberen, sőt :) viberen még egy sem :) Viszont ha tudom hogy benne van a viber kontaktlistámban valaki, akkor azon keresztül fogom keresni először, ugyanis gondolom azért van neki hogy használjuk is. Ennyi erővel a telefonkönyvedből is törölhetnéd az illetőket (sőt inkább írd át "ne vedd fel"-re) akik potenciális zaklatók az ismerőseid közül. Azt nem értem, miért probléma az, hogy van egy telefonálási-üzenetküldési lehetőség, amely mintegy virtuális telefonként az amúgy is fizetett netes forgalmadat használja, a sokkal drágább gsm helyett?

totj80: a viber egyszerű és kész (a whatsapp is, de az fizetős 1 év múlva:1 dollár/év), nem kell hozzá semmi csak ami amúgy is van: telefonszám, netkapcsolat, a progi meg elvégzi azt amit szeretnél: beszippantja a kontaktjaidat és megmutatja ki használ még ilyet rajtad kívül. Nyilván sok mindenre lehet innentől kezdve használni, pl: eventus kolléga zaklatása, de azért én elsősorban a rendeltetésszerű használatot helyezném előtérbe, ami ebben az esetben megkérdőjelezhetetlen előnyökkel jár.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#15755) eventus válasza kekkola (#15754) üzenetére


eventus
veterán

Nekem is ott a Skype, BBM, de mindig telefonon hívom elsőként az illetőt. :) SMS sem ritka.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15756) consono válasza eventus (#15755) üzenetére


consono
nagyúr

Dettó.

"In God we trust. All others must bring data"

(#15757) kekkola válasza eventus (#15755) üzenetére


kekkola
senior tag

sürgöny? távirat? postagalamb?

Azt hittem lehet veled erről egy jót vitatkozni, de úgy látom még csak ki sem próbáltad a vibert :DDD
Persze ettől még lehet véleményed, de ez esetben irreleváns számomra.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#15758) totj80 válasza kekkola (#15754) üzenetére


totj80
tag

Ismerem a vibert,jo pár éve használom ios-en,de mostanában elég szar. Jobban szeretem a Facetime-ot a gyerekkel,de most rászorulok erre, ezért kérdeztem q10-en mennyire használhato. Mer jelenleg az i5s-em is törve van,a gyerek ipadja is képernyö hibás lett.

A whatsapp fizetös lesz? Ezt nem tudtam,pedig azt szeretem üzenet irásra. Ne már...
Jo persze ,nem azaz 1 dodo,de akkor is,eddig ingyenes volt.

[ Szerkesztve ]

(#15759) amperaki


amperaki
tag

Továbbra is viber gondom lenne,

az alap gond wifin megy a viber kapok és tudok üzenetet küldeni, de mobilnetről ami az előfizetésbe van arról nem megy egyáltalán. 2hete van agy eddig ment rendese.

megkérdeztem a vodafont a go és go+ előfizetésben az apróbetűnél írják hogy nem használható

de nálam nem tiltják, akkor lenen tiltva, ha telepíteni sem tudnám, vagy az aktiváló sms nem jönne meg

letölteni, telepíteni tudom és az aktiváló sms is megjön

azt mondták viber szerver hiba , és a viber is erre hivatkozik

valakinek ötlet? :W

amperaki

(#15760) sasa134


sasa134
addikt

A tegnapi launch után a média kérdéseire válaszolt Chen : Chen didn’t stop there with regards to what’s in the pipeline for next year. Apparently, another “innovatively designed BlackBerry” is in the works.

Jön egy slider?? Fuu, de örülnék neki.

Avanti Roma

(#15761) eventus válasza kekkola (#15757) üzenetére


eventus
veterán

Próbáltam, whats up is volt. :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15762) lezerpiramis válasza consono (#15756) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ez nálam is megvan. Ha valakinek nagyon fontos valami, akkor hív, ha kevésbe, akkor sms+email, ha még kevésbe, akkor csak email, chat stb. Jön egy nap 100 email, 30 FB-bejegyzés, és nem vagyok a gépnél, akkor nézze végig ezeket a franc...

(#15763) eventus válasza lezerpiramis (#15762) üzenetére


eventus
veterán

Igen, ha hívás/ sms akkor az fontos.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15764) kekkola


kekkola
senior tag

:W :W nem is tudtam, hogy viberen csak "nem fontos" hívásokat lehet kezdeményezni, a fontos hívásra meg ott a telefon :DD jaj b...+ micsoda korlátok...

De igaz is, minek valamit gyakorlatilag ingyen használni, mikor fizetni is lehet érte :DDD

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#15765) lugosi válasza totj80 (#15758) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A whatsapp eleve úgy települt fel a telefonodra, hogy az első 1 év ingyenes, utána évente 1 usd a szolgáltatás ára. Ez régen is így volt.

(#15766) totj80 válasza lugosi (#15765) üzenetére


totj80
tag

Még egyszer sem fizettem,sosem vontak pénzt érte. Ez nekem uj. Pedig használom jo ideje.

(#15767) boxfan válasza lugosi (#15765) üzenetére


boxfan
tag

Évek óta kiírja a progi,de nem kerül semmibe,nem von pénzt a kártyádról :C
Amióta létezik a progi,használom(droid,szifon,wp,bleki)

[ Szerkesztve ]

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#15768) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hmmm..

Ahogy értelmezem, a BlackBerry érdekes játékba kezdett.
Lesz a High-Tech vonal és elkészítik a hagyományos vonalat modernizált köntösben. :D
Klassz!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15769) lugosi válasza boxfan (#15767) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ez jó.... :DDD

(#15770) eventus válasza kekkola (#15764) üzenetére


eventus
veterán

Ami fontos, azt nem bízom instabil kapcsolatra. Kérdés éppen a hívott fél milyen hálózaton/ wifin van-e. Gyűlöletes dolog a "haaallllaassssszzz..... haaahhhóóóó"

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15771) hermanyi válasza eventus (#15770) üzenetére


hermanyi
őstag

+ a recseg ropog :D
ha már úgyis van élőfizetésem miért ne azon beszélnék HD-ben ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15772) eventus válasza hermanyi (#15771) üzenetére


eventus
veterán

Én meg azzal sem, 95%ban 2G hálózaton vagyok :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15773) zgyenes111


zgyenes111
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Van egy Black Berry 9900 telefonom. Sajnos a belépő kódomat 5x elrontottam, így minden adatot törölt a telefonról. Úgy tudom, hogy 10x lehet elrontani a belépési kódot. Azt szeretném megkérdezni, hogyan tudom előhívni a telefonszámokat és a fényképeket? Nem volt adat törlés, fehér kijelző, csak egyszerűen eltűntek az adatok. A segítséget, előre is köszönöm!

(#15774) eventus válasza zgyenes111 (#15773) üzenetére


eventus
veterán

Kicsit kusza amit leírtál :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15775) kekkola válasza zgyenes111 (#15773) üzenetére


kekkola
senior tag

Sztem volt adattörlés. Az alapbeállítás az hogy 10szer lehet rontani, de ezt át lehet állítani akár 5re is, nagy valószínűséggel át volt állítva. Ha nincsenek meg az adatok sztem ez lehet egy magyarázat.

O+8T

(#15776) Polarstar válasza kekkola (#15775) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kb. Nekem sem az alap 10 van. Picit szűkebbre vettem én is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15777) lezerpiramis válasza zgyenes111 (#15773) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha ez egy rendesen mukodo BB, akkor a policy-n kivul (mar ha volt rajta) semminek sem szabad lennie a keszulek memoriajaban.

(#15778) kovi831


kovi831
aktív tag

Sziasztok!

Z10-et szeretnék venni(stl100-2) de sajnos nemigen találok belőle a piacon.Ha valakinek van eladó, vagy tud valakit, akkor szóljon.

(#15779) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon pozitív hírek, úgy tűnik jó irányba halad a vállalat: [link]

Szerintem ez mind nagyon jól hangzik, én érzem belőle a hosszútávú stabilitás reális lehetőségét.

(#15780) Toncsi77


Toncsi77
csendes tag

Sziasztok,

Kaptam egy Q10-et, meg szeretném kérdezni, hogy Iphone-ról hogy tudom átmenteni a telefonszámokat.

Kérlek segítsetek.

Köszönettel:
Tony

(#15781)



őstag

Ugy néz ki, hogy... [link] a BlackBerry megmarad. Szerintem a telefon gyártás is.

(#15782) válasza Toncsi77 (#15780) üzenetére



őstag

Állítsd be a gmailes címedet, és szinkronizáld a kontaktjaidat, ahogy az iPhonon is csináltad. Így behúzza BlackBerry -re is.

[ Szerkesztve ]

(#15783) boxfan


boxfan
tag

Expansys-on azt írják,3 nap múlva raktáron a Passport....

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#15784) eventus válasza boxfan (#15783) üzenetére


eventus
veterán

Szépen bemutatják a saját oldalukon :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15785) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekel valakit a később érkező "Klasszik" mobil??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15786) Praetorianus válasza Polarstar (#15785) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Engem, most, hirtelen, azonnal :D

(#15787) Polarstar válasza Praetorianus (#15786) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mondom, később érkező! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15788) abcukistván válasza Polarstar (#15785) üzenetére


abcukistván
tag

Van róla régebbi modellekkel összehasonlító kép, hogy mekkora is lesz?

(#15789) sasa134 válasza abcukistván (#15788) üzenetére


sasa134
addikt

Q10 - Bold - Classic

Avanti Roma

(#15790) Polarstar válasza sasa134 (#15789) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ide a jobb szélsővel!!! Most!!! (közben már azt hallani, hogy a Passport 2 és Klasszik 2 is a tervezőasztalon hempereg...)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15791) lugosi válasza Polarstar (#15785) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Engem a Passport mellett konkrétan semmi más nem tud érdekelni.

(#15792) eventus válasza lugosi (#15791) üzenetére


eventus
veterán

Nem kérsz egy note 4-et? Nézd milyen jó névjegy tartó :DD :DD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15793) lugosi válasza eventus (#15792) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van 2-esem :) Vicces amúgy, vagy a 2-es sikerült nagyon jól, vagy a 3-4-esben nincs meg az amire szükségem lenne, de fel nem merült bennem, hogy cserélnem kellene a kettő közül bármelyikre is.

(#15794) eventus válasza lugosi (#15793) üzenetére


eventus
veterán

Szerencsére van Passport :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15795) Polarstar válasza eventus (#15792) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jövő héttől emelik az árát, mert új ficsőrt találtál és ez jelentősen emeli a "termék" értékét. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15796) consono


consono
nagyúr

Épp a kiszivárgott HERE Maps-et installálom, de azt mondja Q5-ön, hogy "Unfortunately the app won't work on this device" :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#15797) gg72


gg72
veterán

Egy érdekes jelenség: kb. 8 hónapja van meg a BB Q5 telefonom, szuper, meg minden, imádom, de ez idő alatt (legutoljára éppen ma este) 3X fagyott le SMS érkezésekor. A felső infósávban megjelenik röviden az üzenet, majd lefagy az egész rendszer, a kijelző nem reagál semire, újra kell indítani a telót. Nem tűnik egyedi esetnek:

[link]
[link]

10.2.1.2977 szoftver fut rajta jelenleg. Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlete, hogy mit lehetne kezdeni vele?

(#15798)



őstag

:((

(#15799) válasza gg72 (#15797) üzenetére



őstag

Megvárni a novembert, jön a 10.3

(#15800) sasa134 válasza (#15798) üzenetére


sasa134
addikt

Kb évente 2x van ilyen. Már megy is.

Más : ipon.hu-n BlackBerry Z3 63k

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.