Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) Polarstar válasza lugosi (#15500) üzenetére


Polarstar
nagyúr

BB10-re volt... Már feltettem, most etetem a kicsikét. :D

Majd ránézek....

Haverom vett egy vacak(szerintem vacak) tablettát.. Kipróbáltam, alkalmazások nélkül is laggol - ha csak elhúzom a kezemet az alkalmazások felett. Kenterbe veri a Playbook most is! :DDD Pedig papíron is erősebb!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15502) lugosi válasza Polarstar (#15501) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van a lakásban android tablet, tudom mi a lag :DDD

(#15503) Polarstar válasza lugosi (#15502) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Öntök bele egy kis olajat, hátha jobban fog csúszni! :DDD

Tökre nem értem minek vette meg, szinte semmire sem használható vacak.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15504) lugosi válasza Polarstar (#15503) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mi a páromnak vettük, netezni, olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni. Garis volt, nem volt drága, nem volt vacak (nexus). Csak aztán ahogy lenni szokott, elavult, kijött az új szoft, én feltettem, és azóta lagos.

(#15505) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Van még itthon megvehető PlayBook??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15506) lugosi válasza Polarstar (#15505) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem nagyon szoktam látni. Az amazonon viszont elég sok refurbished, vagy alig használt állapotú van. Annyira leestek az árak, hogy csak a 64 gigásat érdemes venni. Kb fél éve néztem utoljára komolyan, akkor a 64 gigás refurbished szállítással itt lett volna 30-32 ezerért. Jellemzően itthon ennyiért esetleg 16 gigások mentek, így az itthoni használt darabok keresgélését be is fejeztem.

(#15507) Kicsiucsi


Kicsiucsi
újonc

Hello,

a BB ID email címhez társít PIN-t? Van arra esély, hogy "régi" PIN-t új ID-hez "társítsak"?
Valahogy töröltem, de megcsináltam újra, viszont a telefon (z10) azt írja ki, hogy az eredeti ID-vel lépjek be ... de az eredetit töröltem, és hiába, hogy az új ugyanaz, nem enged :/ ... feltételezem új PIN-t kaptam ... vagy nem tudom ... lehet ezzel valamit kezdeni?
A BBM-em működik ...
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#15508) lezerpiramis válasza Kicsiucsi (#15507) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem teljesen tiszta a dolog. Új telefont kaptál, tehát új a PIN/IMEI? Mit töröltél pontosan?

(#15509) Kicsiucsi válasza lezerpiramis (#15508) üzenetére


Kicsiucsi
újonc

A BB ID-t :/

(#15510) lezerpiramis válasza Kicsiucsi (#15509) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Honnan törölted? A telefonból? Mert utóbbit csak wipe-olással lehet megtenni.

(#15511) Kicsiucsi válasza lezerpiramis (#15510) üzenetére


Kicsiucsi
újonc

Nem tudom mit csináltam csak jött az email, hogy töröltem a fiókot ???

(#15512) Kicsiucsi válasza lezerpiramis (#15510) üzenetére


Kicsiucsi
újonc

Azt írja ki, hogy: Ezen a készüléken eltérő Blackberry ID azonosítóval nem jelentkezhet be. Jelentkezzen be a készüléken az eredetileg használt BlackBerry ID azonosítóval.
Na de én azt töröltem valami csoda folytán, és így nem tudok bejelentkezni... :(

Lehet egy készülékhez több, ez esetben csak egy másik ID-t társítani?

[ Szerkesztve ]

(#15513) Coq válasza Kicsiucsi (#15512) üzenetére


Coq
aktív tag

Nekem volt mar hasonlo uzenet egyszer, azon egy sima wipe segitett...

A pontos korulmenyekre mar nem emlekszem, de utana minden gond nelkul elfogadta az ujat.

(#15514) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Sziasztok!

Vennék egy BB 9900-át. Újonnan ilyen telefon nem létezik. GSM-eknek nincs. Hát használtan kellene.
Miért pont ezt? Mert Ez a legújabb darab, ami még teljes értékű billentyűzettel rendelkezik.

Na most találtam egy hirdetést, ami nagyon tetszik, viszont nem nagyon értek a RIM-hez, mint szoftverhez, itt arra gondolok, hogy nekem csak régen volt BB-m, amikor még nem volt divat PC-re dugni, és frissítgetni, meg babrálni semmit.

A hirdetésben az szerepel, hogy tökéletes minden, de a feloldáshoz kér jelszót a készülék (és bár tudni hozzá a jelszót), azt nem lehet kiiktatni, csak firmware frissítéssel. Ez igaz? Lehet ilyet beállítani, amit később nem lehet kikapcsolni? Illetve tényleg meg lehet oldani egy firmware update-el?

Mert ha ige, akkor ezen az áron (használtak félára kb) bestbuy lenne :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#15515) lezerpiramis válasza BlackSoft (#15514) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Meg ugye a 9720, a Q10 és a Q5, sőt a 9790 és a 9320 is a 9900 után jött ki... :)

Gyanítom, hogy IT Policy van a telefonon (BES-en használták), kötelező volt a jelszó, és a tulaj csak sima wipe-ot csinált, nem pedig factory resetet - utóbbi törli ugyanis a policy-kat, így kell csinálni.

Szerintem kérd meg, hogy végezze el, aztán tárgyalj vele. Mindenesetre a BES-t is megjárt (használt) BB-kkel azért csínján kell bánni :)

(#15516) BlackSoft válasza lezerpiramis (#15515) üzenetére


BlackSoft
addikt

9900 volt eddig a legjobb, a többi egyre gyengébb lett... kijelzőfelbontása az összes utána érkezőnek kissebb lett, gyengébb procik, feature-ök eltűntek, kamera felbontás feleződött... Nem értem, mire volt ez a visszafejlődés jó. Romlott szépen minden.

"Mindenesetre a BES-t is megjárt (használt) BB-kkel azért csínján kell bánni"

Miért is? :F

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#15517) lezerpiramis válasza BlackSoft (#15516) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az üzemidő javult :) Meg azért a 10-es BB-kre nem mondanám, hogy romlottak - pláne nem fotózás terén, ahol a 9900-as nem volt nagy szám, és akkor még finoman fogalmaztunk...

Mert nem lehet tudni, hogy hogyan került el attól a cégtől a telefon - persze ez bármilyen más telefonra igaz lehet, csak fura, hogy nem volt factory resetelve...

[ Szerkesztve ]

(#15518) BlackSoft válasza lezerpiramis (#15517) üzenetére


BlackSoft
addikt

Mi cégnél, amikor váltottuk a céges telefonokat (samsungok), akkor 150db-ot beletettünk egy dobozba, és a céges szemetes konténerbe belevágtuk :B (hazahoztam mindet, és eladtam :DDD ) Meg, amikor lehet kérni céges telót, akkor a régit azt nem kell visszaadnunk, mert kuka lesz, meg lehet tartani, ahogy van... Csak BB-t nem tudunk kérni, hanem androidos szarságokat, amiből nagyon elegem van, és úgy döntöttem veszek magamnak egy BB-t, amit tudok használni normálisan, mint régen.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#15519) bigsee válasza BlackSoft (#15516) üzenetére


bigsee
addikt

A "gyengült a proci és csökkent a felbontás" egyenes következménye az üzemidő látványos javulása :K ami miatt a 9900 csak középmezőnyben van. Ezt vedd figyelembe! OS 7.1-el akkora teljesítmény romlást nem fogsz tapasztalni!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#15520) lezerpiramis válasza bigsee (#15519) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ja, meg az 1230-as akku...

(#15521) cryingdr4g0n válasza tlala (#15461) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

(#15522) kekkola válasza BlackSoft (#15516) üzenetére


kekkola
senior tag

"kijelzőfelbontása az összes utána érkezőnek kissebb lett, gyengébb procik, feature-ök eltűntek, kamera felbontás feleződött... Nem értem, mire volt ez a visszafejlődés jó. Romlott szépen minden."

:D :D ez jó poén volt

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#15523) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Wolandnak mindig van egy napi véleménye, táblázata, újságcikkje arról, hogy a BB még ma délután csődbemegy... :N

Volt az IFÁ-n valami érdemleges a lefittyedő oldalú csamcsung mobil, meg az alkatel DJ party mellett?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15524) lugosi válasza Polarstar (#15523) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tudni kell a helyén kezelni az illetőt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15525) válasza Polarstar (#15523) üzenetére



őstag

Azért az a fefittyelő kijelző nem rossz dolog, sok okosságra használható. Kár hogy nem a BlackBerry találta ki.

(#15526) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,
9800-án tudok fw-t frissíteni akku nélkül?

(#15527) Воланд válasza Polarstar (#15523) üzenetére


Воланд
titán

[link] ;)

tovabbra sem irtam sehol, hogy a bb csodbe megy, ugyhogy keretik nem kiforgatni a hatam mogott a szavaimat. a sorok kozott sem kell olvasni, mert lathatoan az sem megy neked.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15528) Crafter32 válasza lezerpiramis (#15515) üzenetére


Crafter32
őstag

A 9900 nem kezdték el egy időben újra gyártani vagy az csak pletyka volt?

(#15529) Crafter32 válasza Воланд (#15527) üzenetére


Crafter32
őstag

Szerintem egy éve még tuti az írtad csődbe fog menni 100 százalék. (bocs de nem gyűjtöm a linket rólad sem).
Most egy kicsit gondolom kénytelen voltál enyhíteni. Idegesítő. Nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#15530) lezerpiramis válasza Crafter32 (#15528) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Pletykaltak errol, de tudtommal nem.

(#15531) lugosi válasza Crafter32 (#15529) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Konkrétan a csőd (bocsánat, akarom mondani, "csod") szót szerintem nem használta, de a hsz-eiből egyértelműen kiolvasható volt. Vagy pl a süllyesztőben való eltűnés náluk valami mást jelent [link]

De felesleges is, neki is van véleménye, másnak is van, és egyik sem befolyásolja azt, hogy mit hoz a jövő.

(#15532) Воланд válasza lugosi (#15531) üzenetére


Воланд
titán

a nokia is eltunt a sullyesztoben, megsem ment csodbe. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15533) lugosi válasza Воланд (#15532) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem te nagyon ráérsz, vagy rossz helyen keresed az örömöket az életben.

Amúgy a nokia miért tűnt volna el a süllyesztőben? Mert megvették a telefonos részlegüket?

(#15534) Воланд válasza lugosi (#15533) üzenetére


Воланд
titán

bocs, azt hittem, hogy az okostelefon piacrol van szo. onnan nem tunt el a nokia? es nem, nem csak azert tunt el, mert az ms eppen megvette a telefonos reszleget, vagy mert wp-re valtottak.

szemelyeskedni meg teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15535) lugosi válasza Воланд (#15534) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt írtad, "a nokia" eltűnt a süllyesztőben. Nem az ilyen részleg, olyan piac. A nokia. Ez pedig konkrétan az objektív tényekkel ellentétes. Szerintem ez ragozhatatlan, de hajrá.

(#15536) Воланд válasza lugosi (#15535) üzenetére


Воланд
titán

ugy gondoltam, hogy szamodra is egyertelmu ezek utan, hogy mirol beszelek. de mindegy is, majd legkozelebb pontosabban fogalmazok.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15537) daenerys válasza PHenis (#15526) üzenetére


daenerys
tag

Nem.

(#15538) lugosi válasza Воланд (#15536) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az jó lesz, mert a süllyesztős elméletet 3 hónappal korábban írtad ráadásul egy másik topikban, nem nagyon hiszem hogy úgy kellene összeguglizni az éppen aktuális álláspontodat egy adott kérdésben különböző topikokból, több hónap távlatában.

(#15539) Воланд válasza lugosi (#15538) üzenetére


Воланд
titán

sullyeszto nem egyenlo a csoddel (ha azt irom, hogy jelentektelenne valas, az csak fajna egyeseknek, szoval inkabb nem irom). ennyi. varom szeptember 26-ot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15540) eventus válasza Воланд (#15539) üzenetére


eventus
veterán

Mi is, hogy milyen véleményeket és jóstatokat tesztek :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15541) Воланд válasza eventus (#15540) üzenetére


Воланд
titán

egyre gondolunk vajon?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15542) válasza Воланд (#15532) üzenetére



őstag

Nokia csak nevet váltott.

Amúgy a kis kínai valóban azt mondta - az újságíró állítása szerint - hogy a mobiltelefon üzletágat kivezeti a BlackBerry a piacról, és a szerverekre koncentrál. Ezen kívül a bis/bes szolgáltatásból, és a BlackBerry egyebb szoftveres eladásaiból akarnak üzletet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#15543) Воланд válasza (#15542) üzenetére


Воланд
titán

:F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15544) válasza Воланд (#15543) üzenetére



őstag

Megvette a Windows, szőröstűl bőröstűl, és levágta a veszteséges polip karokat. A Nokia nevét meg kb 3 évig használhatják.

[ Szerkesztve ]

(#15545) válasza (#15542) üzenetére



őstag

Ez azért is hihetetlen, mert pont az idei megjelenő modellek előtt állított ilyeneket. Vagyis leginkább az érdekelne, hogy mit szóltak hozzá a befektetők? Igaz a BlackBerry nem cáfolta.

(#15546) eventus válasza Воланд (#15541) üzenetére


eventus
veterán

Biztos, hogy nem.. Ti soha semmi pozitívat nem fogalmaztatok meg a cégről és termékeiről. Volt valaha a kezedben?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15547) Воланд válasza (#15544) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem vette meg a windows microsoft szorostul - borostul. csak a devices&services uzletagat vettek meg (a nokia markanevet meg 10 evig hasznalhatjak a butatelefonokon, az okostelefonokon pedig valoszinuleg az iden megjeleno keszulekek lesznek azok, amik meg nokia nev alatt jonnek ki), a nokia tovabbra is mukodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15548) Воланд válasza eventus (#15546) üzenetére


Воланд
titán

mar megint ez az uldezesi mania, csak tudnam, hogy most hol irtam eppen rosszat a bb os-rol, vagy eppen a cegrol.... ugy ertettem, hogy nem egy esemenyre gondolunk, nem kell rogton remeket latni. te szeptember 24-re gondolsz, en meg szeptember 26-ot irtam. ;) amugy volt.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15549) eventus válasza Воланд (#15548) üzenetére


eventus
veterán

Jót sem írtál

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#15550) lugosi válasza Воланд (#15547) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De hát akkor most eltűnt a nokia a süllyesztőben, vagy nem? Teljesen összezavarsz ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.