Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1205) akcsy válasza krisztian112 (#1201) üzenetére


akcsy
tag

Menj arra amit H.Bencike írt: majd ha rákattintasz mikor össze van kötve, elv. kiad egy üzenetet a gép, hogy pc suite kell... Nah akkor elv az Explorer-el elkezdi letölteni, te addig szépen le is törlöd azt a 4-est ami rajta van, mert az egy .... megkérdezi törlés után, hogy újraindítod-e a gépet, én nem csináltam, majd mikor letöltődött fel is telepítettem, és akkor már működött is... Jah és a töltés közben, meg telepítéskor is összevolt kötve a géppel, majd aztán megtalálod... a stabil net annyiban lényeges, hogyha 50% fölött megszakad, akkor kezdheted előröl... nálam 15%-nál a laptop automatikusan kikapcsolódott, nem kapott el az ideg :( De nem lesz semmi baj, mert csak letölti és nincs köze a telefonhoz még ;) én a pc suite-ot ajánlom, mert az a legbiztonságosabb, cserébe vagy több mint 2 órán keresztül fogja végezni dolgát(akármilyen is a net) és nem szükséges itt Hard Reset (persze nem is árt, kivéve ha lelaktad már mint én :) ) ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.