Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) teki80


teki80
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 1 hete vagyok boldog tulajdonosa a G4-nek (lumia 1520-ról váltottam).
Eddig minden tökéletes (az akku időt leszámítva), most viszont belefutottam egy olyanba,hogy LG Bridge használatánál az LG air drive csatlakozik szépen a telefonomhoz, fájlokat is tudok mozgatni rajta, viszont a szoftver frissítés menüpontál folyamatosan azt az üzenetet tolja az arcomba, hogy az air drive jelenleg foglalt, próbálja később. Ez megy 3 napja...
Mi lehet a megoldás? Előre is köszi! :)

(#26752) Reinkz válasza cicaslany86 (#26749) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nem, van üvegfólia a telefonon? akkor nem érzékeli a duplakoppot ha a távolság érzékelő szenzorhoz vmi közel van így oldják meg ha zsebben van véletlenül sem oldódjon fel.

[ Szerkesztve ]

(#26753) zombinyul


zombinyul
addikt

No, kopogjam le, az utóbbi napokba visszaszorult az Android zabálása, mostanában 8 óra keszenlétből húszon perceket pörgeti csak a telefont, ezáltal jelentősen jobban bírja az akksi.
Igaz, még mindig nem hozza azt a szintet, mint mondjuk egy hónapja, de azért sokkal jobb mint volt.

Bosszantó, hogy ennyi idő kell a Googlenak egy ilyen szintű hiba kijavítására, meg ahogy látom nem is sikerült mindenkinél, de mivel az utóbbi 3-4 napban nem volt vele bajom, talán elkönyvelhető a javulás. Meglátjuk.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#26754) kp78 válasza zombinyul (#26753) üzenetére


kp78
addikt

Frissítettél vmit, hogy jobb lett?

(#26755) zombinyul válasza kp78 (#26754) üzenetére


zombinyul
addikt

Ezek a rendszeralkalmazások frissülnek maguktól is, azokat nem lehet befolyásolni, de talán még nyomonkövetni se. Én személy szerint nem csináltam semmit...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#26756) Flashback


Flashback
addikt

Ahogy nézem ezek a csoda Spigen tokok nem kompatibilisek a bőr hátlappal... Van olyan ami igen? Vagy hátlapot is kell cserélnem? :S

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26757) Quqesz válasza dannyl (#26724) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Futó alkalmazásoknál szétnéztél? Pl googli alkalmazás szokott futni....gps be van kapcsolva? Nálam 58 óra után az 5-ik helyen van 2h 8min idővel az android oprendszer....58h/1:42 kijelző/39% aksi most éppen(online mobilnet,3gmail,3mail,2 időjárás szinkron folyamatosan)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#26758) racerx válasza Flashback (#26756) üzenetére


racerx
őstag

Bőrrel nem nagyon vannak olyanok ami jók és erősek. Bár a mostani a Nillkin üvegemhez kaptam egy átlátszó szilikont, ami jó a bőrre is.

(#26759) cicaslany86 válasza Reinkz (#26752) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Van rajta üvegfolia. De szerintem nem azzal van a gond... Használat közben csinálja ezt. Viberezek mondjuk, vagy számológépet használom, aztán nyitok egy böngészőt, de hiába nyomkodom, nem ír. Aztan próbálok máshová kattintani, kilépni...semmire nem reagál. Megnyomom a hátlapon a kikapcsolo gombot, lezár a kijelző. Megnyomom újra és van hogy innentől feloldom és működik rendesen, van hogy nem tudom feloldani mert ugyanúgy nem reagál a kijelző.

(#26760) zombinyul válasza Flashback (#26756) üzenetére


zombinyul
addikt

Az én Rugged Armorom rámegy ha nagyon eröltetem, de eszembe se jutna így használni... Bőrre csak nagyon vékony, átlátszó szilikont teszek. Rengeteg tokkal találkoztam, ami jó a bőrre, de tokhoz inkább a műanyag hátlapot használom.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#26761) Flashback válasza Reinkz (#26752) üzenetére


Flashback
addikt

Minden üveg ilyen?
Most rendeltem ilyet.
Ahogy nézem ez pont ki van vágva ott.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26762) fornettisuti válasza Flashback (#26761) üzenetére


fornettisuti
veterán

a nillkinemnek is ilyen a kivagasa

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26763) Maya Laya


Maya Laya
csendes tag

Sziasztok!Valaki tud abban segíteni, ha veszek dualos G4-t, nem tudja B20-t, attól még használható, igaz csak lassabban, vagy egyes területeken hálózat nélkül maradok? A lassulás nem zavarna, de legyek elérhető.

(#26764) Viktor0610 válasza Maya Laya (#26763) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A B20 hiánya csak a netet érinti. Elérhetőség mindenhol lesz. :)

Samsung Galaxy A54

(#26765) Reinkz válasza cicaslany86 (#26759) üzenetére


Reinkz
senior tag

akkor ott valami más lesz szerintem, lehet érdemes lenne elsétálni a szervibe vele..

Flashback

Nem mindegyik, de ettől szokott általában megzavarodni ha lezárt kijelzővel nem akar felkelni de ha ilyen lenne is újra lehet konfigurálni a szenzort és utána semmi baj sincs.

(#26766) Stauffenberg válasza morneo.it (#26745) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Soha többé nem írom le ezt a példát, mert rögtön jön valaki és beszól, hogy máshol még kapható.

Mégis, hogy jön ez ahhoz, hogy teljesen kiszámíthatatlan meddig tartják kínálatban a szolgáltatók az egyes modelleket?

Most éppen a Telenornál nem kapható már G4, miközben ők a G3-at anno jóval tovább tartották kínálatban.

Rendszeresen felmerül a kérdés, hogy tudjuk-e mi lesz X hónap múlva, mert akkor járnak le a hűségek.

Nem, nem tudjuk. De vannak páran akik a múltból próbálnak jósolni.

(#26767) Troy. válasza Reinkz (#26752) üzenetére


Troy.
addikt

Nálam a duplakoppos képernyőfeloldás szokott vacakolni az utóbbi időben. Eddig nem volt semmi gondom vele, de az elmúlt két hétben párszor előfordult. Ilyen esetben nem is tudom mással felébreszteni a telefont, csak a gombbal.

.

(#26768) Stauffenberg válasza Viktor0610 (#26764) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"A B20 hiánya csak a netet érinti. Elérhetőség mindenhol lesz."

Ez így féligazság. Egyrészt a H818P tudja a B20-at, szóval Dual-SIM verzióból azt érdemes venni.

Másodrészt meg a Telekom lassan indítja a hanghívást LTE-n keresztül (még az idén).

Harmadrészt meg az elérhetőség már régóta nem csak a hanghívást és SMS-t jelenti. Ha nekem mondjuk dolgoznom kell és ez netet igényel, akkor nekem az internetelérés is ugyanúgy az elérhetőség része.

Persze lehet élni B20 nélkül, de nálam már a normál hanghívás (amire elég a 2G, 3G) már csak a kommunikációm alig 10-20%-át teszi ki. Érthető, hogy "elérhetőnek lenni", ma már sokaknak elsősorban nem azt jelenti, hogy Pusztabivajröcsöge mellett is tudok 2G-t fogni, amin felhívható vagyok.

(#26769) Viktor0610 válasza Stauffenberg (#26768) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Érthető, hogy "elérhetőnek lenni", ma már sokaknak elsősorban nem azt jelenti, hogy Pusztabivajröcsöge mellett is tudok 2G-t fogni, amin felhívható vagyok."
Pedig szerintem neki ezt jelenti. :D De majd felhomályosít minket. :D

Samsung Galaxy A54

(#26770) zalman90 válasza Stauffenberg (#26768) üzenetére


zalman90
őstag

hogy tudom megnézni tudja-e a b20 at ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#26771) Stauffenberg válasza Viktor0610 (#26769) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Pedig szerintem neki ezt jelenti. :D De majd felhomályosít minket. :D "

Én csak abból tudok kiindulni, hogy mit tud és mire használható 2016-ban egy okostelefon és mik az átlagos felhasználási szokások. Szerintem sokan eszik a kefét, mikor B20 hiányában LTE-ről hirtelen visszazuhannak vagy 15 évet az időben 2G hálózatra,

(#26770) zalman90: Rá van írva a dobozra, de szerviz menüből is tesztelhető. Milyen modelled van?

(#26772) Viktor0610 válasza Stauffenberg (#26771) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

El sem hinnéd, naponta hány olyan ügyféllel találkozom, aki nem használ mobilnetet (okostelefonon) vagy szigorúan csak wifin keresztül... :U

Samsung Galaxy A54

(#26773) zalman90 válasza Stauffenberg (#26771) üzenetére


zalman90
őstag

csak mert én még nem láttam LTE ikont használat során :( :DDD

H815 portugál imei számmal

dobozon:

GSM 850/900/1800/1900 WCDMA 850/900/1900/2100

LTE 700(b28)/700(b17)/800/850/900/1700/1800/1900/2100/2700

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#26774) GEIL válasza Viktor0610 (#26772) üzenetére


GEIL
addikt

Nekem minden bajom van ha nincsen minimum 3G-m...."meztelennek és hátrányosnak" érzem magam....idegesit hogy lemaradok valamiről....vagy nem érnek el.....főleg mióta a G4 van nálam.

Mintha lenne egy Ferrari 550 maranellom.....de csak 3-as fokozatig használhatnám a sebváltót....pfuu...rémálom. :O :o :W :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#26775) Viktor0610 válasza zalman90 (#26773) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

LTE 700(b28)/700(b17)/800/850/900/1700/1800/1900/2100/2700

A kiemelt a B20 -asszem. :)

SIM-kártya cserét javasolnék és/vagy a szolgáltatások ellenőrzését, hogy miért nem találkozhattál 4G-vel eddig.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#26776) zoltan77


zoltan77
aktív tag

Egy kis akku használat V20D :DD [L:/dl/upc/2016-05/16/324363_arhhrroy9komgchp_screenshot_2016-05-16-20-41-21.jpg](IMG:/dl/upc/2016-05/16/324363_arhhrroy9komgchp_screenshot_2016-05-16-20-41-21.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#26777) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy G2-esem van, szerintetek érdemes G5-re váltani vagy a G4 is megteszi mindennapi normál használatra?

(#26778) Sanya válasza Chris82 (#26777) üzenetére


Sanya
nagyúr

Mindennapi használatra csak a g5 a jó, a g4 nem. Mi ezt a telefont csak alkalmanként használjuk, mert túl jó mindennap használni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26779) GEIL


GEIL
addikt

:D :O :C :R wehehheh....amugy a G5-öt megfogdostam pénteken is....nekem túl ívelt...kicsit feminim..és kisebb a kijelzője a G4-nél, ami nem mindig gond...de ez az én hülyeségem hogy az előzőnél csak nagyobb vagy legalább ugyanakkora legyen a panel... :R szóval bármi lesz majd a G4 után...tuti hogy nem G5 lesz.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#26780) Maya Laya válasza Stauffenberg (#26768) üzenetére


Maya Laya
csendes tag

Köszi, az infót én is hallottam a H818P tudja a 800-at, de a gogliban nem sikerült rátalálnom.
Az elérhetőség számomra a telefonálás lehetőségét jelenti.

(#26781) Chris82 válasza Sanya (#26778) üzenetére


Chris82
senior tag

Köszi a segítséget, konkrét tapasztalatokra gondoltam. :U

(#26782) Quqesz válasza Maya Laya (#26780) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor elég neked a 2g is....

Sanya
Ez jooooooooo :D

Chris82
Pénz és tetszési index a mérvadó, minden másban mind 2 készülék helytáll.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#26783) Chris82 válasza Quqesz (#26782) üzenetére


Chris82
senior tag

Köszi :R

(#26784) zalman90 válasza Chris82 (#26781) üzenetére


zalman90
őstag

elég hülye kérdés :B miért ne lenne elég egy G4 napi használatra? én egy sokkal butább telefonról váltottam mint a G2, és bevallom nem tudom eddig hogy tudtam a G4 nélkül élni :B

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#26785) Maya Laya válasza Quqesz (#26782) üzenetére


Maya Laya
csendes tag

Köszi

(#26786) Chris82 válasza zalman90 (#26784) üzenetére


Chris82
senior tag

A G2 kezdett belassulni, nemtudom meddig lesz elég a G4.
Szeretem, ha egy rendszer viszonylag akadásmentesen fut.
Nem szoktam minden évben telefont cserélni, ezért kíváncsiskodtam.
Elnézést a hülye kérdésemért

(#26787) Mikemend válasza Viktor0610 (#26772) üzenetére


Mikemend
senior tag

Erre itt vagyok én, akinek havi 150 MB a keretem. No ez vésztartaléknak jó, de netezésre is kényelmesebb egy laptop vagy PC, szóval nekem elég a wifi és azon megnézem a Facebookot, esetleg ezt a lapot és kész. A többi nem érdekes, az adatforgalom meg amikor nagyon kell valami arra elég. Nem használom, mert mindenhol van már wifi, amerre a legtöbbször járok.

(#26788) Bella0707


Bella0707
csendes tag

azt hittem, megúsztam, de nem: az android rendszer nálam is leszívja az akksit, szinte hozzá sem nyúltam a hétvégén, pár perceket, ha használtam, de ez 2 napig folyamatosan ébren tartotta a telefont.

javult már itt valakinek ez a jelenség? ha igen, akkor tudnátok segíteni, hogy mit kellene beállítani/letiltani, akármi?

nem vagyok egy hardcore user, de ez már engem is nagyon zavar. :/

(#26789) morneo.it


morneo.it
senior tag

Az eDigitalon most +1 év garival (így 24 hónap gyári garancia) ~131.000 Ft. Ami még finomabb, az a 15 havi 0% THM hitel rá. Naagggyooon nagy a kísértés erre :D

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#26790) Aryon87 válasza Bella0707 (#26788) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna nálam is így van. Pár napja még nyugis volt, kb 2 napja már megint a 2. fogyasztó..

bgergely nálam is csábító a 0%THM nem egy telefon esetében.. Kellene egy másodlagos nekem, valamint nagyanyámnak egy normálisabb okostelefon az Alwiew P5 Life helyett... (a kistasó, G4s a kiszemelt neki).
Csak sajnos náluk Cetelem van, az meg nálam nem játszik mert kötsögök...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26791) Stauffenberg válasza zalman90 (#26773) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A H815 egészen biztosan tudja a B20-at. Ez az international modell, szolgáltatók is ezt árulják.

Az LTE jelölést talán azért nem láttad még soha, mert nincs engedélyezve a beállításokban vagy az előfizetésedhez nincs bekapcsolva az LTE hozzáférés (régi díjcsomagoknál nem járt automatikusan).

(#26780) Maya Laya: A B20-at hanghívásra amúgy sem lehet használni (még), szóval ebből a szempontból a B20 megléte teljesen lényegtelen. De a H818P tudja, benne van az összefoglalóban is.

(#26792) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok
Egy kis érdekesség a 818p tulajdonosoknak
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=674632&st=3300

(#26793) dkovizoli válasza Chris82 (#26781) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mindkettő nagyon jó készülék. Nyilván a g5 modernebb , új proci több ram, talán még jobb kamera, a moduláris felépítés sem utolsó. Tovább lesz valószínű friss rendszer. Ujjlenyomatolvasó. Ha a pénz nem lényeg akkor inkább g5 szerintem. De nagyon jó a g4 is.

(#26794) KPistike


KPistike
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Új LG G4 használóként csatlakozom a csapathoz - igaz, már 10-én átvettem, beüzemeltem. Telekomnál sikerült hozzájutnom a fekete bőrbevonatú akkufedeles változathoz, árukapcsolásként kaptam HBS900 fülest is, arany műanyag hátlapot is; nálam Optimus F6-ot váltotta fel. Aktuálisan kérdésem nincs; azt nem merem kijelenteni, hogy a kezdetektől olvasom e fórumot, de február közepe óta biztosan - és még mindig utol kell érnem az olvasással magam - most tartok 18851-nél, időben február 10-nél :)
Némi tapasztalatot kívánok megosztani, leginkább amiatt, hogy a mostanság átvehető készülékek esetében mire lehet számítani.
Miután hazaértem, és kicsomagoltam minden dobozt, elsőként a munkahelyi SIM-et raktam bele, a kiváltani kívánt készülék hotspotjára kapcsolódva tettem meg az első lépéseket - mely a bekapcsoláskor felajánlott, NFC alapú migrálás által röpke 20 perc alatt lezajlott. Újabb 20 perc után az OTA által terjesztett V20D működött a készüléken, ami V20B-t váltotta fel. Megszokott alkalmazások közül csak keveset raktam fel - igaz, külön telepítenem a migráció miatt nem is nagyon kellett.
Másnap délután kapott egy Nuglas 9H kijelzővédelmet, korábban pedig sikerült egy phablet készülékhez is passzoló tokot újítanom - mindkettő hardverapro-s beszerzés.

A munkahelyi számon nincs LTE, valamint csekély az adatkeret, ezért főleg utazás közben, kritikus esetben kapcsoltam mobilnetet; de a céges levelezés, közlekedési infók, időjárás frissítés, valamint időjárási riasztás kevesebbet forgalmazott le, mint amit előtte sejtettem - sejtésem felét sem. De ma délig nem igazán használtam másképp, mint a céges Galaxy Ace 3-at, egy esetet kivéve, mikor Lányom műsorát hazafelé a céges adatkeret terhére hallgattam, TuneIn Radio használatával. Így kedd esti feltöltést követően nem sokszor kellett keresnem a tápot - kicsit olyan érzésem volt, mint még E6-00-t nyúzva. Konkrétan 3 alkalommal töltöttem eddig - tudom, nem volt kihasználva, de kimondottan melós környezetben kívántam előbb kipróbálni. Ma déltől használom benne azt a SIM-et (és számot), melyhez eredetileg kaptam, ennél meg csak Hangouts által lesz hangtovábbítás.

Ami az elmúlt hét nagyon pozitív meglepetése volt, az az Email alkalmazásban behangolt Exchange fiókhoz tartozó aláírás beállíthatósága. Céges levelezésnél van egy kötelező forma, amit G4 V20D esetében végre sikerült úgy beállítani, hogy nem kényszerültem kompromisszumra, holott képként a céges logo is benne van. Pontosan úgy néz ki, mintha a benti PC-ről küldeném a levelet - és nem erőltette rám a gyárilag beállított, készüléket reklámozó aláírás használatát. Személy szerint irritál is, mikor olyan levelet kell olvasnom, melynek aláírása "Sent my ...(szabadon ideképzelhető bármelyik gyártmány / tipus)" - annak a kollégának is kötelező a formátum használata; ha már olyan cucca van, tessék tudni beállítani.

Most még a lelkesedés / eufória fázisánál tart a viszonyunk - nem is számítok a jövőben sem másra :)
Végül köszönöm a sok hasznos információt Mindenkinek - név szerint nem emelnék ki Senkit -, melynek köszönhetően hamar eligazodtam a beállításokban, a rejtett menüben, etc ...:R

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#26795) Aryon87


Aryon87
félisten

Megint dolgozik az android rendszer...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#26796) Roland861010 válasza Aryon87 (#26795) üzenetére


Roland861010
addikt

Mindenki akinek baja van az aksival adja el és vegyen nagyi telefont vagy vegyen valami 5000-es aksival megáldott kínai csodát. Unalmas ezt olvasni állandóan a fórumon, reggel 3:45- kor leveszem a töltőről a telefont és ha szükséges estig még egy félórára vissza dobom hogy ki bírja 9-ig amíg haza érek a munkából, anno a galaxy s6 kétszer kért enni ennyi idő alatt a xperia Z -ről ne is beszéljünk, vagy anno a i5s-em ami 4 óra alatt meg adta magát.Ami egyedül jól bírta az a note3-am volt de az nem ez a kategória.

(#26797) morneo.it válasza Roland861010 (#26796) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nem az akku a para, hanem a Google rendszer vmely szolgáltatása, mely 1ik hónapról a másikra folyamatosan ébren tartja a telefont. Mindenkinél. Nem csak az LG-sek panaszkodnak.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#26798) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Az LG Bridge és maga a G4 is a telefonfrissítésre azt írja hogy a hálózat nem elérhető ... ?

(#26799) Roland861010 válasza morneo.it (#26797) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem tudom , én mindig tíltok minden felesleges google alkalmazást és nincs is jelen a statisztikában semmi felesleges.

(#26800) Reinkz válasza Roland861010 (#26799) üzenetére


Reinkz
senior tag

Ez nem akku para.

Nem kötelező olvasni a topikot.

Ez egy probléma ami egy hónapja van és nem csak nekünk g4eseknek, nem mindenkinél jon élő, a rendszer egyszer csak elkezdte daralni az akkumulátort.

Hidd el téged zavarna ha egyszer csak 4o sot-bol 2t csinálna..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.