Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) Aryon87 válasza fR0271 (#23553) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah, felszedtem :D
Ment is a kukaba :C
Nem tudtam hogy a kijelzo feloli oldal ragacsos jellegu, igy az szoszos lett. Raadasul el is tortem :W
Ennyit a hazi foliazasrol, 3500 ment az ablakon kifele. Jaj mit kapok en ezert itthon...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23602) Quqesz válasza Aryon87 (#23595) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Háhá ilyen üvegem volt először.Nekem nem takarta le az érzékelőket.Viszont fel fog jönni sajna. :W Ez volt,amin maradt 3 bubi,majd 1 eltűnt,de a másik kettő megmaradt és növekedett(bal/jobb felső sarok).

látom már kukáztad is....viszont a sima fólia eddig tökéletesen fent van. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23603) Aryon87 válasza Quqesz (#23602) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah, onhibambol 12 orat volt a telon. Kell nekem mindent baxogatni...
Es meg el is tortem.. Na mindegy veszek maskat par nap mulva, addig a QC tok vedi a kijelzot (ami szinten torott az egyik saroknal a 3. eses alkalmabol fel eve kb)

:C
kep

Ami ezelott volt, az nem takarta se a kamerat, se a szenzorokat

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23604) Gevox válasza Aryon87 (#23599) üzenetére


Gevox
tag

Próbáltam többféleképpen. Leszedtem,újraraktam,többször is. Volt hogy a licenszt nem szedtem le hozzá,csak a trial változatot,de azzal is ugyanezt csinálta. Volt hogy a beállításainál állítgattam különböző dolgokat,de volt hogy teljesen gyári állapotában hagytam,sajna mindenhol ugyanolyan volt,ha számot váltottam akkor "gondolkodott" hosszú másodpercekig. :(

(#23605) Quqesz válasza Aryon87 (#23603) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na akkor ezek szerint ennél a cégnél is van 2 fajta verzió...oda menj vissza ahol olyan jól felrakták(csomagolást hozd majd el,hogy milyen)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23606) Aryon87 válasza Quqesz (#23605) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott voltam ahol az elsot tettek fel, es latod, bubis lett. Alul 4, egyik jo nagy, felul 3 volt, apro potty meret.
En is ugy latom 2 fele tipusa van. Ez ami most kuka, tuti nem jo a G4-re

Gevox akkor passzolom a dolgot. Probald meg hogy csak par szaz zenet pakolsz fel, ugyis akadozik-e.
Mellesleg mi a banatnak van 1000+ zene? :D Az mar tobb napos ido mire A-Z-ig er :C
Gepemen nincs ennyi, pedig aztan en szedem lefele ami jo youtubrol.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23607) Gevox válasza Aryon87 (#23606) üzenetére


Gevox
tag

Már írtam,hogy kipróbáltam egy másik kártyával is,ami csak 200 zene volt fent,de ott is volt vele gond,igaz ott nem 6-8-10mp-et gondolkodott,hanem csak 2-3-at,de ott is jelentkezett a probléma.
Épp ez a legnagyobb gond,hogy nem lehet a problémát azzal megoldani,ha törlök a sok zenéből.
Amúgy meg írtam már azt is,hogy anno az s4-es samsungomnál semmi gond nem volt a sok zenével. És az azért egy kicsit régebbi mobil mint a G4. ;)

(#23608) Aryon87 válasza Gevox (#23607) üzenetére


Aryon87
félisten

Sorry, sok volt a mai nap, figyelmetlen voltam. Akkor tenyleg passz, mi lehet az akadozas oka :/

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23609) Gevox válasza Aryon87 (#23608) üzenetére


Gevox
tag

No problem uram! :R És köszi azért,hogy megpróbáltál segíteni!

(#23610) Aryon87 válasza Gevox (#23609) üzenetére


Aryon87
félisten

Szivesen :R
Csodalkozom ezen a probleman, mert BT fulessel megy nekem a zene, meg az sincs hogy valami bezavarjon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23611) Aryon87 válasza Gevox (#23609) üzenetére


Aryon87
félisten

Talaltam egy ilyen menut, nem tudom segit-e:

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23612) Vikooo válasza Aryon87 (#23601) üzenetére


Vikooo
addikt

Nem ertem a szenvedes okat, tobb honapja rendeltem noname 300 Ft -os uvegfoliat ebay -rol, tokeletes. Ennel tobbet nem adnek ki ra!

(#23613) siofok


siofok
őstag

sziasztok!ikon téma az csak azok a gagyik vannak,amiket a smartworldből lehet leszedni? :( már uncsi a gyári. :)

OnePlus nord 2t

(#23614) Trespa


Trespa
tag

Én is 700 ft -ért vettem fóliát Ebay-ről,amit én is raktam fel és tökéletesen megálja a helyét nem válik fel és nem buborékos.H9 2,5 D 0.2 mm -es a kamera lencsét se takarja. Kell ennél több?? Valamelyik nap véletlen kulcsok közé raktam és karcolás se szedett össze.

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#23615) jimmedly válasza Aryon87 (#23611) üzenetére


jimmedly
senior tag

Ezt hogy lehet elérni h a menünek ilyen sötét szinvilága legyen? Sokkal jobban szeretem mint az MM fehérségét.

(#23616) szaszaboy0 válasza jimmedly (#23615) üzenetére


szaszaboy0
tag

Ez egy alkalmazás és nem a telefon egyik menüje. A Poweramp így néz ki.

Üdv Szabi

(#23617) Vikooo válasza siofok (#23613) üzenetére


Vikooo
addikt

Sajnos igen, nagyon ronda temak vannak a SmartWorld-ben.

(#23618) jimmedly válasza szaszaboy0 (#23616) üzenetére


jimmedly
senior tag

Értem. (-:

(#23619) Deedays válasza Gevox (#23598) üzenetére


Deedays
tag

PlayerPro nekem nem poweramp. De az ingyenes próba poweramp volt előtte fent nem volt gond. 6.0 V20D most a player pro. 32gb kártyával. Én még nem találkoztam ilyen hibával.

Huawei Mate 20 Lite

(#23620) bigrock válasza Gevox (#23598) üzenetére


bigrock
addikt

5.1 alatt hibátlan. Van vagy 8 GiB zeném a telón, egyszer se röccen meg a Poweramp.

(#23621) trobi28 válasza siofok (#23613) üzenetére


trobi28
addikt

Tedd rá a Nova launchert :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#23622) Vikooo válasza bigrock (#23620) üzenetére


Vikooo
addikt

6.0 alatt is tokeletes. Csak FLAC formatum.

(#23623) Peter.70


Peter.70
őstag

Új névjegyet vittem fel a címtárba, de valamiért nem szinkronizálja a google fiókkal, mi lehet a baj?

(#23624) trobi28 válasza Peter.70 (#23623) üzenetére


trobi28
addikt

Bizonyos időközönként szinkronizál. Menj bele a fiókba és frissítsd Te, ha van net, akkor fel kell tolja :)
Ha nem teszi valamilyen hiba miatt, oda tesz egy felkiáltó jelet.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#23625) Peter.70 válasza trobi28 (#23624) üzenetére


Peter.70
őstag

Direktbe nyomtam rá a szinkronizálásra és semmi, és nem tesz felkiáltó jelet, tehát úgy látszik mintha jó lenne, de miután pc-n megnyitom a gmail címtáramat ott nem látom a névjegyet.
Már a google fiókot is letöröltem és újra beállítottam a telefonon :W

[ Szerkesztve ]

(#23626) trobi28 válasza Peter.70 (#23625) üzenetére


trobi28
addikt

Légy türelemmel, emlékszem, hogy én is jártam így. Később felkerül, de valamiért lassú a szerver.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#23627) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Én, amióta androidos vagyok, a kezdetek óta, azóta használom a Rocket Player fizetős verzióját és egyszer se volt gondom vele. Szerintem az egyik legjobb lejátszó.. Videóra meg a fizetős MX Player Pro-t használom. Számomra ez a két legjobb alkalmazás, mert sosem hagyott cserben egyik se.

Ma verseny, kíváncsi leszek milyen felvételek fognak születni, mert eléggé borongós az idő a mai nap. :)

(#23628) v2_rider válasza Aryon87 (#23601) üzenetére


v2_rider
tag

Hidd el az ebayes 300ft-os tökéletes. A felrakást kicsit gyakorolni kell. Én már kb 50 telefont fóliáztam, még anno a brando fóliás korszakban is. :-) Ezek a mai üvegek nagyon jók. Majd dobok fel egy képet a nekem fent lévő fóliáról. Tökéletes, nulla darab porszemmel és buborékkal.

(#23629) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Fórumtársak, tud ajánlani valaki valami értelmes bumpert? Mivel a hátlap cserélhető, nem akarom eltakarni ezt a szép telefont, viszont a keretet féltem. Esetleg
[erről]van tapasztalata valakinek? Az a kis zárópöcök mennyire lehet stabil?
Ha valakit érdekel újpesti átvétellel van két új hybrid bumperem piros és fekete színben, [ebből] a fajtából, szívesen odaadom, mert nekem nem jön be, úgysem használnám.

[ Szerkesztve ]

(#23630) Stauffenberg válasza Peter.70 (#23625) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A névjegynél be van állítva, hogy a Google címtáradba szinkronizáljon?

(#23631) Quqesz válasza siofok (#23613) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van playen is,de te magad is csinálhatsz(tudod ikon nyomvatart 2-3 másodpercig és ott lesz az ecset,arra nyomj rá és azt raksz be amit akarsz. Netről is lehet letölteni iknokat.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23632) mouzrr válasza Gevox (#23604) üzenetére


mouzrr
őstag

Ugyan ilyen problémám van, csak nekem a Soundcloud appban. Próbáltam már újratenni, és eleinte jó is volt, aztán van hogy 7-8mp mire zenét vált. Neked alapból lassan vált vagy csak miután meghallgattál pár zenét?

(#23633) Aryon87 válasza v2_rider (#23628) üzenetére


Aryon87
félisten

Most en is nezegetem az aliexpreszen. Kameravedot hogy kell keressem?
Inkabb 300ft legyen kuka mint 3500. Jobb helyre is mehetett volna az. :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23634) Brain75 válasza Aryon87 (#23633) üzenetére


Brain75
senior tag

Kameravédő ebayen:

lg g4 camera lens cover így találsz komplett egységet a kamerára gombokkal együtt.

1500 Ft körül van ingyenes szállítással.

Pl: ilyen például

2 csavar tartja 2 perc lecserélni.

Itt van hozzá videó is: [link]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#23635) Napster82 válasza Aryon87 (#23601) üzenetére


Napster82
tag

A szöszök és a por ellen a lejobb módszer, ha zuhanyzás után gőzben csinálod. A gőz lefogja a levegőben lévő szennyeződéseket. Nekem bevált módszer.

[ Szerkesztve ]

(#23636) Aryon87 válasza Brain75 (#23634) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi, de nem erre gondoltam. Elvileg van a lencsere is folia, valaki kapott is az uvegfolia melle (csak kifobta veletlen :D )

Napster82 :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23637) Brain75 válasza Aryon87 (#23636) üzenetére


Brain75
senior tag

És az minek amikor 1300-1500 forintért kapsz komplett szettet ?

De van csak lencsevédő is.[link]
500 Ft postával együtt.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#23638) racerx válasza Aryon87 (#23636) üzenetére


racerx
őstag

Nekem mindegyik Nillkinemhez volt fólia.

(#23639) racerx válasza Brain75 (#23637) üzenetére


racerx
őstag

Mert mondjuk ezek a 2 forintos vackok, kb 3 nap alatt össze vissza karcolódnak, bemattulnak, stb. Valahol -talán itt linkelt vki egy videót a valódi és az utángyártott közötti különbségről - tanulságos. És aztán megy a sírás, hogy szar képeket csinál a kamera.

(#23640) snorbi82


snorbi82
senior tag

Na én feldobtam ezt a Genisys 4.1 romot, lg új launcherrel. Nem vagyok tőle boldog (kicsit iOS). Tesztelés folyik tovább...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#23641) Nagytoll válasza snorbi82 (#23640) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Elvileg vissza lehet állítani a normál app drawer-es launchert a beállításokban

(#23642) kisgergely80 válasza zack (#23584) üzenetére


kisgergely80
tag

Szia!
Látom eléggé benne vagy a témában.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Kinyitottam a bootloadert, fel is tettem a legújabb twrp-t, viszont a romokkal nem vagyok kibékülve.
Feltettem első körben a stock 20d-t, majd az imperium (azt hiszem) romot. De az xposed miatt folyamatosan előjön az időjárás leállt üzenet.
Van olyan 6.0 rom, ami esetleg jobban működik, teljesen kompatibilis az xposed-dal?
Te mit ajánlasz?

(#23643) Brain75 válasza racerx (#23639) üzenetére


Brain75
senior tag

Akkor ITT van eredeti ez is csak 2200-2500 Ft postával együtt.

Ez is eredeti.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#23644) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

A plasztik hátlapon lévő és a hátlapi gombokon lévő fólia mi célt szolgál?

(#23645) hacki87 válasza cicaslany86 (#23629) üzenetére


hacki87
senior tag

Szia nekem ilyen alu bumperem van. A bőrt megnyomja. A záró pöcök stabilan fogta.

[ Szerkesztve ]

(#23646) pikszel válasza Aryon87 (#23636) üzenetére


pikszel
őstag

Fólia a lencse elé? Ha számít a kép minősége akkor felejtsd el.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#23647) siofok válasza Quqesz (#23631) üzenetére


siofok
őstag

tényleg,köszi megpróbálkozom.

OnePlus nord 2t

(#23648) Vikooo válasza Quqesz (#23631) üzenetére


Vikooo
addikt

A téma nem csak az ikonokat változtatja meg. Amit Te írsz az meg amúgy is csak az asztalra kirakott ikonoknál működik, amint belép a menübe, az eredeti ikon téma jelenik meg. Ettől egy kicsit össze-visszaság lesz :)

(#23649) #13110016


#13110016
törölt tag

Egyébként Ti melyik témát, betűtípust használjátok? Hátha, kapok egy jó ötletet.

(#23650) Y8I6


Y8I6
csendes tag

Üdv. Nekem egy olyan problémám van a kamerával, hogy ha egy színes tárgyat a kamera elé helyezek, akkor nem a megfelelő színeket adja vissza a kép. Viszont, ha nem a középpontba, hanem inkább a szélén szerepel az a tárgy, akkor a valós színeket örökíti meg a kamera. Ez csak nálam tapasztalható vagy gyárilag mindenkié ilyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.