Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) Peter.70 válasza Vikooo (#23450) üzenetére


Peter.70
őstag

Kössél rá egy powerbankot :DD

(#23452) Vikooo válasza Peter.70 (#23451) üzenetére


Vikooo
addikt

Ironia volt, nekem semmi bajom az akkuval csak hetek ota ez a ket ertelmetlen tema megy a forumon: miert merul le a telefon es beeg az IPS :S
Sokszor ugyerzem a gyakorikerdesek.hu -t olvasom.

(#23453) bigrock válasza cenzor (#23442) üzenetére


bigrock
addikt

Mindkét logika sántít, hiszen 1: rajta vagyok a wifin és internetezek, ennek ellenére mutatja a felkiáltó jelet.
2: rajta vagyok a mobilneten ( wifi kikapcsolva) és internetezek, ennek ellenére nem mutatja az LTE (semmi ) jelzést.
Szerk.: Repülő mód ki-be kapcsolása nem oldja meg a problémát.... Viszont a hardveres újraindítás az igen.

[ Szerkesztve ]

(#23454) Tomtotom válasza bezo076 (#23448) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Én ha nem nyüstölöm is látszik. Nem is langyul a telefon. 1perc böngészés után már halványan előjön. És csak a felső értesítési sáv, illetve a gombsor alul, tehát ahol fekete alapon fehér betűk, jelek vannak. Ez nem normális, valamint az sem, hogy bekapcsolt wifinél ciripel a felvett videó hangja. Amit még kifogásolok, az pedig az anyagminőség. Nekem pl. a középső keretet cserélték, mert tiszta karc volt a lézer szenzor védője, már ahogy kivettem a dobozból. Mióta kicserélték, pattog le a kamera lencsét körbe ölelő króm színű keretről a festék, és lötyög az összes gombom. Ezzel nem a telót akarom fikázni, de javítsák meg, és ne küldjenek majd el hogy ez normális, mert szerintem nem az. A telóm tokba van, és nagyon vigyázok rá, 2évet írtam alá miatta. Tegnap kifagyott a hívás, a hívás leállt szöveggel. Ezeket egy ilyen kaliberű telefonnál nem lehet elnézni. Ha javítják rendesen akkor nincs gond, és el is várom. A középső keret lehet, hogy nem gyári, azért ilyen gyenge minőségű, bár nem hiszem, hogy utángyártott alkatrészekkel dolgoznának.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#23455) Reinkz válasza Vikooo (#23452) üzenetére


Reinkz
senior tag

Szerintem meg külön díjjat kéne adni az lg-nek hogy egy olyan technológiát amit nem lehet, ők még is betudnak "égetni" :D

(#23456) Reinkz válasza bigrock (#23453) üzenetére


Reinkz
senior tag

Nekem is pont a hetekben volt ilyen jelenség, újra indítottam és megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#23457) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv!

Idén januárban vettem egy G3-at a vodánál. Azóta kétszer volt szervizbe. Első alkalommal a probléma az volt, hogy nem lehetett frissíteni a szoftvert 6.0-ra így alaplapot cseréltek benne. Második alkalommal a giroszkóp romlott el, nem érzékelte a telefon hogy eldöntöm és ma úgy hívtak fel, hogy nem javítják, mert nem éri meg, így csere telefont adnak. Szóval a kérdésem annyi, hogy ma megyek a vodához, és még egy G3-at nem akarok, G4-et néztem ki, csak érdekelne a tapasztalat róla. Volt aki G3-ról váltott G4-re? Milyen a különbség, megéri a +45k felárat?

(#23458) kp78


kp78
addikt

Ausztriában mára nagyon jó ára lett a G4-nek. Ha feliratkozol a hírlevélre, kapsz egy 10€-s kupont is, azt is be tudod váltani rá. Így kedvezménnyel 359 € (mindegyik egy árban van), ami tekintve, hogy megbízható hely, szerintem jó ár nagyon, és a kinti LG 2 évet ad rá, a kinti LG chates ügyfélszolgálat elmondása alapján. Ne legyen rá szükség, de kíváncsi vagyok, ha itthon vinném a kinti számlával, mit szólnának. :)
Persze tudom, hogy ez csak annak alternatíva, aki határ közelében lakik, és ki tud menni átvenni MM üzletbe, mert M.o-ra posta nincs.

(#23459) koxx válasza kp78 (#23458) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Osztrák számlának nem tudom mennyire örülnének a helyi szervizben, de kérdezd meg hátha.

(#23460) kp78 válasza koxx (#23459) üzenetére


kp78
addikt

Én közel lakom Au-hoz, ha kell akkor ott szervizeltetem, amúgy el kellene, h fogadja, de majd chat-en rákérdezek.
És 2000GB a RAM benne kint :Y

Feltettem a kérdést chaten, a válasz: "kis türelmét kérném..." :)

[ Szerkesztve ]

(#23461) koxx válasza kp78 (#23460) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2 terás változat :D (ja igen, tényleg addig bővíthető)
Amúgy röhej, hogy az itthoni MM-ban 170e ft még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#23462) #94477440 válasza kp78 (#23460) üzenetére


#94477440
törölt tag

Az nem a RAM, hanem a maximális memóriakártya kapacitása. :)

[ Szerkesztve ]

(#23463) kp78 válasza #94477440 (#23462) üzenetére


kp78
addikt

Ezt félrenéztem, tényleg az. :B
Csak magyar oldalon kb. pont ilyen magasságban a RAM-ot írják, így el sem olvastam mi van eléje írva a kinti oldalon, azt hittem csak elírás.

@koxx
Van az 190e is :Y

Hossza gondolkodás után kaptam választ LG-től:
"Eu-n belűl vásárolt készülék, Eu-s számlával tökéletesen elegendő a javítatáshoz"

Viszont a kint adott 2 év az csak kint érvényes, első évben vihetem itthon is, a másodikban meg Ausztriában
De ez így is jó lesz :)

(#23464) makimakom


makimakom
aktív tag

Aki most szeretne G4-et venni MM-ben20% kupon kód

[ Szerkesztve ]

(#23465) KZP válasza makimakom (#23464) üzenetére


KZP
őstag

Láttad az árakat? :Y
Még 20% kedvezménnyel is egy vicc...

[ Szerkesztve ]

(#23467) #94477440 válasza kp78 (#23463) üzenetére


#94477440
törölt tag

Viszont az érdekes, hogy a magyar oldalon 128GB van feltüntetve, az osztrákoknál pedig (a valós) 2TB. :U

(#23468) Technoman válasza Stanbacsi (#23409) üzenetére


Technoman
őstag

Én azok táborát erősítem, akik maximálisan megvannak elégedve ezzel a csodával.
Nem vagyok sem egy tízen-huszonéves, akik havonta cserélgetnek telefont, de a hard Usert sem lehetne rámfogni, akik még sz@rás közben is valamelyik videó megosztón/facebookon lógnak a telóval. Átlag emberként, átlag felhasználásra vettem és több évre.
A fényképezőgép nagyon jó (imádom, hogy a fényképezőgépeimmel ellentétben, GPS adatokat is eltud menteni) A GPS nagyon jó és elég gyors (összehasonlítva a régi SII-emmel ill. az egyik, GPS-re is képes fényképezőgémmel)
Olvasom az itteni kollégák problémáit, a G4-el kapcsolatosan. Hál' istennek, nekem eddig egyik sem jött még elő és remélem, hogy nem is jön (ebben elég szerencsés vagyok, mert az előddel sem volt semmi bajom a 3 év alatt). Szerintem ennek köze lehet ahhoz, hogy hivatalos helyen vettem (edigital) Bár csábított, az olcsóbb, sufnis ár, de a vásárlás előtti fórum átolvasása után az "inkább legyen drágább, de biztosabb helyről" elvet tartottam szem előtt. A másik amit nem fogok elkövetni -részint, mert ehhez nagyon hülye vagyok-, a telefon "mókolgatása". Ez a telefon úgy jó, ahogy van, még Tast Killert sem tettem fel, minek, sosem fagy le, vagy lassul be.
Ja, 6.0-n (MM) vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#23469) BloodRay válasza Reinkz (#23414) üzenetére


BloodRay
veterán

+1
5.1-el használom október óta hiba nélkül. Semmiféle problémám nincs és nem is volt eddig. Frissíteni akkor fogok ha tökéletes lesz és lesz olyan plusz funkció ami hiányzik. Addig nem. Pont.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23470) Aryon87 válasza Technoman (#23468) üzenetére


Aryon87
félisten

En is elegedett vagyok vele, egy rossz szavam nem volt ra. Van 1-2 dolog ami erthetetlen szamomra, de ezek inkabb kulsos bibik, ami semmiseg altalaban, mig maga a telefon mukodese hibatlan. Szervizben is mondhatni a lehetseges problemak megelozese miatt volt bent.
Ha mar lehet gariztatni akar aprosag miatt is, miert ne? :)
Uton vagyok a szervizbe, irom majd mi lett a vegeredmeny.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23471) kp78 válasza Technoman (#23468) üzenetére


kp78
addikt

Remélem én is hasonlóan elégedett leszek, mint ahogy itt előttem páran. :))
G2-t imádom most is, de 2013. novembere óta megvan, most már akartam vmi jobbat :)

Kíváncsi leszek, melyik verziós android lesz rajta, ha még rám vár a 6.0-ra frissítés, akkor valószínű kicsit még használom, és olvasgatom a tapasztalatokat, mielőtt nekiesem. :U

[ Szerkesztve ]

(#23472) Nikaré válasza kp78 (#23471) üzenetére


Nikaré
őstag

Ne aggódj, jó telefon ez. Én nem vagyok hard felhasználó, nem filmezek, nem játszom rajta.
Neten is csak a legszükségesebbeket intézem telefon által. Navigáció az pörög rendesen, van amikor egyszerre kettő is, váltogatok köztük :)
Fényképezek elég sokat, és a kommunikáció az elérhetőség minden formában, erre használom.
Ha nagyon nyúzom akkor délután töltőre kerül, ha normál használat akkor másnap délben töltöm körülbelül.
Szóval nem kell megijedni, annak ellenére, hogy ide írjuk a hibákat, attól ez a készülék egy nagyon jól használható és szerintem a legjobbak közé sorolható. Összehasonlíthatatlanul sokan nem regisztráltak a fórumra ezért nem tekinteném döntő mintavételezésnek a negatív tapasztalatokat.
Eddig még a szerviz háttér is jól teljesített, ami ad egy külön plusz pontot.

(#23473) Aryon87


Aryon87
félisten

Nos, nekem volt igazam..
Szerviz: alaplapcsere, uj akku, uj kijelzo es keret, uj kameralencse + szenzorburkolat.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23474) Mikemend válasza Aryon87 (#23473) üzenetére


Mikemend
senior tag

Akkor mi maradt benne? :D Ergo: új telefont kaptál :D

(#23475) Aryon87 válasza Mikemend (#23474) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen. A tolto maradt a regi :C
Csaj javasolta hogy 10-12 orat toltsem, majd memerites, es 8 ora toltes ismet.
Ugyhogy akinek hasonlo gondjai voltak mint nekem, batran viheti a szervizbe.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23476) Peter.70 válasza Aryon87 (#23475) üzenetére


Peter.70
őstag

Mehet rá az üvegfólia :)

(#23477) Saccco válasza Aryon87 (#23475) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jó ég, mikor kopik már ki a fejekből ez a 8-10-120 óra töltés butaság?! :U
Főleg egy szervizes szájából...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23478) Aryon87 válasza Peter.70 (#23476) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt jovo heten beszerzem, plusz kameravedot is kell keressek, mert az eleg serulekeny.
Lg szerviz: 10*
Maximalisan elegedett vagyok

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23479) Tomtotom válasza Aryon87 (#23478) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi, akkor ez megnyugtató :) Akkor új telefont kaptál :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#23480) Stauffenberg válasza Aryon87 (#23475) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Csaj javasolta hogy 10-12 orat toltsem, majd memerites, es 8 ora toltes ismet."

Tudod mi fog történni ha ezt csinálod? Attól függően hány százaléknál rakod töltőre, maximum 90 perc után eléri a 100%-ot és a töltőelektronika leállítja a töltést. A maradék 10,5 órában egy kihűlt, használaton kívüli töltőn fog lógni a telefonod és pont olyan lesz, mintha be sem lenne dugva. :)

(#23481) Aryon87 válasza Stauffenberg (#23480) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom :D
A kis manokencsajszi mondta, en is tudom hogy annak a korszaknak regen vege van.
Sot, mikor megvettem a telot, a telenoros srac is hasonlo toltest javasolt elsonek...

TomTotom: igen, ha azt vesszuk vadiuj. Meg a belsejeben a hangszoro resznel is ott a kek folia.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23482) Mikemend válasza Aryon87 (#23478) üzenetére


Mikemend
senior tag

A kameravédő érdekelne, hogy hol, milyet és mennyiért sikerül szerezni, az enyém most még "csupaszon" van :)

(#23483) Stauffenberg válasza Aryon87 (#23481) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"en is tudom hogy annak a korszaknak regen vege van"

Nem egészen, még sok területen (pl: RC modellezők) használnak olyan akkumulátor fajtákat, amik igénylik a formázást. A mobilokból viszont tényleg kikopott.

Amúgy tudom melyik csajsziról beszélsz. Kedves meg jó szándékú, dekoratívan mutat az előtérben, de amennyire én kivettem Ő nem szerelő, hanem valamilyen ügyintéző.

(#23484) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Van itt olyan ember akinek már régebb óta megvan a telója és még nem volt szervizben? :F Mert jó pár oldalt visszaolvasva nekem úgy tűnik, hogy nem nagyon. Értem, hogy jó a szerviz, de szeretném elkerülni, ha lehet, főleg úgy, hogy vidéki vagyok. Akkor fel kell küldeni a LG szervizbe futárral, úgy nem is lehet bemutatni a hibát, ha szükség van rá és simán letagadhatják.

Az ára ami nagyon vonzó a készüléknek, mert 109 ezerért nincs más márkából (ami normálisabb is) csak használt készülék, itt meg új.

(#23485) DaDa válasza rayoliviero (#23484) üzenetére


DaDa
senior tag

van...nekem 2015-07 a páromé 2015-05 és egyiknek sem volt semmi de semmi baja...kopp kopp kopp

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23486) rayoliviero válasza DaDa (#23485) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R

koxx: Értem. Nálam a G2-nél rossz hangminőség, GPS csak percek alatt talált jelet és a kijelző idővel besárgult. Ezeket leszámítva meg voltam vele elégedve.

Még most a Mate 8-at nézegetem, csak drágább az LG-től jóval. Magam sem tudom még, hogy mit fogok venni.

[ Szerkesztve ]

(#23487) koxx válasza rayoliviero (#23484) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Messzemenő következtetéseket azért ne vonj le belőle :) Anno amiket olvastam G2-nél, nálam egyedül a videó hang akadás volt. De az úgy tudom minden gyári romos készüléken megvolt.

(#23488) debcamp válasza rayoliviero (#23484) üzenetére


debcamp
aktív tag

Jelen!
'15 augusztus első napjaiban vásároltam.
Semmilyen problémával nem találkoztam még, nem volt szervizben.
Mikrofon,kamera,videó-wifi,kijelző,repedés meg amik voltak.. semmi baja.
Az aksit nem tudom mennyire jó vagy rossz. Én használom kb nonstop. Ennek megfelelően merül is és töltöm. De nem okoz gondot. Van áram otthon, munkában és ha úgy van akár útközben is.. noproblemforme :U Használom és ennyi. 5.1-el kaptam, majd mikor kijött a Telekomos MM, ment rá az.

Sőt a másik örök téma, az üvegfólia. Az is akkor lett rá téve pár nap különbséggel (én, otthon, ebayről) és azóta rajta van, makulátlan az is (Nillkin 9H), se por, se bubi, se semmi.. pedig eltelt pár hónap. Szeretem :B

(#23489) rayoliviero válasza debcamp (#23488) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem. Akku engem nem érdekel, akármilyen is. Töltöm úgyis naponta, egy napot meg mindegyik teló kibír. Üvegfóliát tennék rá én is, tokot nem, mert a barna bőr hátlapost venném.

(#23490) kovacs65 válasza rayoliviero (#23484) üzenetére


kovacs65
senior tag

2015. július.
Semmi probléma.
Egy hónapos kora óta noname 300 Ft-os üvegfólia.
Kétnaposan rootolt, 5.1.
Egyedül az eredeti Nilkin Circle tok ment tönkre egy hónap alatt.
Akku nekem 24 órás.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#23491) debcamp válasza rayoliviero (#23489) üzenetére


debcamp
aktív tag

Azt mondom én is, hogy az akkuval nem foglalkozok, mert nyüstölöm szépen.
Minden más tekintetben (is) nálam oké! Kopp kopp kopp

(#23492) odiasz195610


odiasz195610
csendes tag

Sziasztok
Komoly dilemma előtt állok.
Nem tudom eldönteni h honor 7 et vagy az lg g4 et válasszam.
Érdekelne hátha volt már valakinek tapasztalata mind a két készülékkel.Köszi

(#23493) koxx válasza odiasz195610 (#23492) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Attól (is) függ melyik fícsör fontos neked. Mindkét telefon mellett vannak pro/kontra érvek.

(#23494) jimmedly válasza Aryon87 (#23473) üzenetére


jimmedly
senior tag

-> Új telefon! ((-:

(#23495) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Akinek egész nap bírja az akksi mondja már el legyen oly kedves hogy tölti a telefonját vagy mit tesz vele? Reggel úgy 7 óra magasságában levettem a töltőről. Elindultam a belvárosba volt kb 1 óra chrome 1 óra zene 20 perc hívás és 2 órakor 26%-al tettem töltőre. Nem jól csinálok valamit vagy mi okozza ezt a gyors merülést?

Üdv Szabi

(#23496) Aryon87 válasza szaszaboy0 (#23495) üzenetére


Aryon87
félisten

:Y
Na az durva. Mert ha 30%-ot is esne még csak-csak. De ez nagyon sok... sztem vidd be a szervízbe ez ügybe, mert ez abnormális, látod, én se vacakoltam az enyémmel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23497) Stauffenberg válasza szaszaboy0 (#23495) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

[link]

Na pont az ilyen kérdések esetére fejtettem ki ennyire részletesen a saját szokásaimat. Ne kelljen mindig leírni.

(#23498) odiasz195610 válasza koxx (#23493) üzenetére


odiasz195610
csendes tag

Kiváncsi lennék mennyire rossz a kamera a Honorban a g4 hez képest.
Külső ujjlenyomat olvasó Honor mellett van.
G4 kamera meg hát még is csak lg tartósan lehet jobban bírja mint a Honor ezért vagyok kíváncsi hátha valaki nyuzta mind a kettőt

(#23499) Aryon87 válasza Stauffenberg (#23497) üzenetére


Aryon87
félisten

7 óra leforgása alatt azért ennyi használattól még nekem se volt -80% csökkenés, pedig én több mindent használok egyszerre.
Chrome, hívás és zene. Bőven 60% fölött kéne lennie, függetlenül attól hogy a háttérben megy a többi hülyeség is. :F

Akárhogy is, az akku örök témakör lesz itt akár tetszik akár nem. Csak az az érdekes, hogy az utóbbi hónapban egyszerre van akkuzás... Nincs 100% tökéletes telefon elismerem, G4 99% tökéletes :)
G3 topikban is sűrűsödik az akkutéma hasonlóan.

Én most kíváncsi leszek mit alakít az új akkum.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23500) Stauffenberg válasza Aryon87 (#23499) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt mi is meg tudjuk fejteni, hogy ez rendellenes, de ezzel még nincs kisegítve az, aki a gyors lemerüléstől szenved.

Sokan idejönnek elsírni bánatukat, hogy X óra netezéssel meg X óra játékkal mennyire hamar lemerültek, de a megoldás nem itt, hanem az akkuhasználati statisztikák között lesz. Első körben ott kell körülnézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.