Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) kp78 válasza Stauffenberg (#23097) üzenetére


kp78
addikt

Bocsánat, az összefoglalót most nem néztem meg. :B
Ez a telenoros vásárlás is jó lehet, pláne ez a kijelzőtöréses dolog. Utánanézek :U
Edigitaltól a szülinapos kuponommal 123e lenne, de csak 1 év gari. :U
Kinti MM drágább, de fekete bőr hátlapos, ami azért kicsit jobban tetszene :)
Megálmodom melyik legyen.
Még egyszer is :R

(#23102) rdavid1011


rdavid1011
újonc

Használt már valaki a telefonhoz Quick Charge 2.0 tőltőt?
[link] ez milyen lehet?

Lehet valami baja az aksinak?

(#23103) xabolcsy válasza migabi24 (#23096) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Rosszul írtam nekem szebb :DD

(#23104) vhunor válasza koxx (#23086) üzenetére


vhunor
őstag

Fél éve kizárólag ugyanazzal a fekete bőr hátlappal használom, semmi érdemi baja. Kis kopás van a sarkoknál, ennyi minden bőr cuccnál előjön.

(#23105) tipuka válasza rdavid1011 (#23102) üzenetére


tipuka
addikt

(#23106) andrys83


andrys83
aktív tag

Háló!Miért van az hogy videózok és hangfelvételt ugy rögzíti hogy kattog a hang!!Halkan hallani!A g2 is szar volt ha ennek is ez tipus hibája tuti hogy megy a háztól!valaki járt már így?

(#23107) DaDa válasza andrys83 (#23106) üzenetére


DaDa
senior tag

Ha jól emlékszem jártak már így, ha nem az optikai stabilizátor romlott el akkor páran jelezték, hogy ha a Wifi be van kapcsolva akkor jön elő ez a hiba. Teszteld le úgy, hogy a wifit kikapcsolod előtte.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23108) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, tudtok ajánlani 5e ft-ig valami "jó"nak mondható fülhallgatót? ami a telóhoz járt sajna elég gagyi :(

(#23109) Aryon87 válasza Peterzon94 (#23108) üzenetére


Aryon87
félisten

Xiaomi Piston van jó áron, jókat hallottam róla. Az árát nem tudom, de elvileg megfelelő lenne számodra.

Teejay: emlékeim szerint eddig 1 usernek lett betörve a kijelzője, max 2-nek :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23110) TeeJay válasza Stauffenberg (#23097) üzenetére


TeeJay
félisten

sokaknak tört be itt a kijelző 1év alatt?
indítok majd egy statisztikát mert amúgy baromi csábító a Telenoros 2év garis téma csak ugye 5-6ezer felár a mobilkereskedes-hez képest

hmmmm mivel Telenoros vagyok nekem még függetleníteni sem kellene ;)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#23111) kp78 válasza Stauffenberg (#23097) üzenetére


kp78
addikt

Lehet, hogy nem sok mindenkit érint, de azért leírom, hátha vkit közel a határhoz mégis. :)
Osztrák LG ügyfélszolgálat visszaírt, kinti MM-ban vett készülékre is 2 év garit adnak a vásárlástól. :)

(#23112) < CyberBob > válasza kp78 (#23111) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Itt is van 2 év gari 108e -ért. Korábban írta itt valaki, hogy a második év is hardver garancia.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23113) SybenX válasza < CyberBob > (#23112) üzenetére


SybenX
őstag

+1
Én is csak ajánlani tudok őket!

[ Szerkesztve ]

(#23114) Stauffenberg válasza TeeJay (#23110) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én nem vagyok szervizes, szóval nem ismerem a kijelzőtörés statisztikákat. De volt egy-két user aki posztolt ide betört kijelzőt, de ennyi. Ám ez a kijelzőtörés garancia lényegén nem változtat, tök jó ha van.

(#23112) < CyberBob >: Lehet, hogy a második év is hardver garancia, de az biztos, hogy nem a márkaszervizben, hanem a bolt által vállalva. Ezzel azért érdemes tisztában lenni.

[ Szerkesztve ]

(#23115) < CyberBob > válasza SybenX (#23113) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Én a telenornál venném, csak most eltűnt a flottás listámról (remélem átmenetileg) viszont "b" tervnek marad a mobilkereskedés. :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23116) Bella0707


Bella0707
csendes tag

Írtátok itt többen, hogy megéri inkább a garancia és a jó ár miatt a Telenortól venni G4-et, de ha kiválasztom fent, hogy kártyás csomaggal szeretném megnézni a telefonok árait, akkor ki sem dobja. Igazából egyet sem, szóval nem az a gond, hogy ez épp most elfogyott. Ez az üzenet: "A beállított keresési feltételeknek megfelelő készüléket nem találtunk."
Pár napja voltam bent a Telenor üzletben is és a srác valami olyasmit mondott, hogy jéé, tényleg, csak valamilyen előfizetéssel tudnám megvenni. Most ez akkor hülyeség volt? Mert nálam csak kártyásan jöhetne szóba, viszont ha tényleg csak Telenornál van 2 évig márkaszervizes garancia, akkor megérné. Eddig a mobilkereskedéstől terveztem rendelni, csak olvasgattam véleményeket és páran elég sokat panaszkodtak a szervizelési problémákról és hogy nem túl rugalmasak.
Szóóval, nálatok látszik rendesen, ha kártyás csomagosként próbáltok készüléket nézni? : D

(#23117) Stauffenberg válasza Bella0707 (#23116) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"viszont ha tényleg csak Telenornál van 2 évig márkaszervizes garancia, akkor megérné"

Nem csak ott van 2 év márkaszervizes garancia, hanem mindegyik szolgáltatónál. A Telenort csak azért emlegettük többen, mert ott a kártyás ár éppen pofátlanul olcsó.

(#23118) Technoman válasza Peterzon94 (#23108) üzenetére


Technoman
őstag

Én teljes megelégedéssel használom a Skull Candy Ink'd 2-es fülesét már több mint 2 éve (előtte egy SGS II-vel hallgattam) Mall.hu-tól vettem 4 pénzért. Ha szereted a jó basszust, akkor ez a füles neked való.

(#23119) Vikooo válasza Peterzon94 (#23108) üzenetére


Vikooo
addikt

SoundMagic ES18

(#23120) < CyberBob > válasza Stauffenberg (#23114) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Úgy tudom, hogy a telenor a telemax szervizbe küldi a telefonokat és sok jót nem hallottam róluk. Szóval így náluk is csak egy év a márkaszervizes garancia (váci út).

Bella0707: mobilkereskedésről a véleményeket hol láttad?

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23121) Bella0707 válasza Stauffenberg (#23117) üzenetére


Bella0707
csendes tag

Én is telenoros vagyok, így vagy netről rendelném vagy náluk venném, mert ha veszek egy t-mobile-os készüléket, akkor plusz pénzekért kéne függetleníteni :)

(#23122) fornettisuti válasza < CyberBob > (#23120) üzenetére


fornettisuti
veterán

jol tudod, csak es csak akkor van 2 ev gyari garancia ha a gyarto ugy adja, egy ev a kotelezo es ennyit is szoktak itthon adni. minden mas esetben az elso ev a gyari garancia a masodikban sufni gsm javitoba kuldi az elado/szolgaltato a keszuleket. aki nem hiszi jarjon utana.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23123) piko88 válasza Peter.70 (#23000) üzenetére


piko88
tag

Ma rendeltem meg telefonon. Minimum egy hét amíg megérkezik.
A mai világban ez nagyon sok idő, na de mindegy kivárom.

(#23124) Peterzon94 válasza Vikooo (#23119) üzenetére


Peterzon94
tag

Ez lett a választottam :) Köszönöm mindenkinek a segítséget :)

(#23125) davidi válasza DaDa (#23107) üzenetére


davidi
tag

Napok óta keresem erre a megoldást és tényleg. Amennyiben nem megy a WIFI megszűnik a videó alatt ez a kis ciripelő hang féle. Köszi!

http://tiszavolgyidavid.com, iPhone 13 Pro, Mac mini, MacBook Air M1

(#23126) Aryon87 válasza davidi (#23125) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam wifi alatt sincs csiripelés. Nemrég próbáltam ki.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23127) Bella0707 válasza < CyberBob > (#23120) üzenetére


Bella0707
csendes tag

Huh, ha jól emlékszem, az árukeresőn volt, meg lehetett nézni, hogy akik egy-két csillagot adtak a boltra, ők miket írnak. Persze, 88% körül volt az elégedettség egyébként, csak mégis picit elgondolkoztatott. Azért nagy valószínűséggel tőlük fogom rendelni így, hogy kártyásként Telenortól nem tudom (van előfizetésem is náluk, csak bizonyos okok miatt én ott számlafizető vagyok csak, nem az én nevemen fut, így vásárláskor a kártyás csomaggal jöhet szóba csak).

(#23128) Tomtotom válasza davidi (#23125) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nekem is bezavar a wifi videónál , kipróbáltam. Amikor be van kapcsolva, és úgy veszem fel, akkor halkan ciripel valami lejátszáskor, wifi nélkül nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#23129) nünüke1975


nünüke1975
aktív tag

Nincs köztetek telenoros dolgozó aki megmondja hogy miért nem rendelhető a G4 a telenornál?

(#23130) Tomtotom válasza Tomtotom (#23128) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Lehet, hogy router függő is a dolog, bár kétlem.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#23131) Vikooo válasza fornettisuti (#23122) üzenetére


Vikooo
addikt

Ezert nem szabad a szolgaltatonal (jelen esetben Telenor) leadni a hibas telefont javitasra, hanem a Vaci uti LG szervizbe vinni -ha van ra lehetoseg.
Amugy az EU -ban 1+1 ev a kotelezo garancia, az elso ev teljes koru (beleertve az akkumulatort, telefonhoz kapott kiegeszitoket stb) a masodik ev korlatozott, vagyis csak a telefonra vonatkozik.

Ezt pl az Apple sem tartja be, ott meg a szolgaltatonal vasarolt telefonra is csak 1 evet adnak. Tiszta Amerika :)

[ Szerkesztve ]

(#23132) szaszaboy0 válasza ateszapa748 (#23043) üzenetére


szaszaboy0
tag

Nekem működik elmondom leírom mit csináltam. A hang és értesítés menü alatt az automata csengőhang nincs bekapcsolva. Belső memóriába csináltam egy mappát media névvel, abba egy Ringtones mappát és ebbe másoltam be a csengőhangot(kívánt zenét). A névjegyek a telefonban vannak tehát nem a Google fiókot használom.
Nincs más hátra mint a kívánt névjegyet szerkeszteni, kiválasztani a becses zenét és menteni. Kész is.

Üdv Szabi

(#23133) Tatyla válasza Aryon87 (#23090) üzenetére


Tatyla
őstag

Ja igen v20e bocsánat akkor még bridge-en keresztül nincs?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#23134) kickst4r


kickst4r
újonc

Sziasztok egyszeruen nem talalom hol lehet kikapcsolni h lassam az uzeneteket ugy h nincs feloldva a zarolas.Bizalmas adatokhoz oldja fel ezt az uzit dobja de egyszeruen nem talalom a megoldast:(:D

Alcatel OT995----->Sony Xperia SP

(#23135) ateszapa748 válasza sirály69 (#23057) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Szia, az alap probléma lent, de van új fejlemény : (annyi valtozott hogy random módon másként cseng. Ez azt jelenti hogy pl. a lányomnak nincs egyedi csengőhang beállítva és másként csörög mint az alap beállíott hang, akinek meg be va állítva egyedi az pedig alap beállított hangon csörög!) Ez mi??? :W alap probléma lent:
Sziasztok,
Még mindig nem találtam megoldást az alábbi problémára:
Gondom van az egyedi csengőhang beállítással. Csináltam egy gyári visszaállítást és most nem tudok egyéni csengőhangokat beállítani! Pontosabban beállítani tudok, el is menti, az is jelenik meg a névjegynél, de nem úgy jelez, ahogy beállítottam, csak az alap beállított hangon cseng! :W
Már mindent megpróbáltam:
- beállításoknál - névjegy csengőhang kivéve (kikapcsoltam)
- átmásoltam e télfőnszámokat (google névjegyből), telefonra és ott állítottam be a csengőhangot
- csoportba tettem (csoportnak egyedi csengőhangot állítottam),
- csoportból kivetem
- kedvencnek állítottam, kedvencből kivettem...
Általam ismert megoldásokat mind kipróbáltam, de csak az alapnak beállított csengőhangon jelez!
Ötlet? Tudtok erre valaki, vmi megoldást? :F

[ Szerkesztve ]

(#23136) zachary válasza kickst4r (#23134) üzenetére


zachary
tag

Szerintem ezt keresed: beállítások/hang és értesítés/képernyő zárolása.

(#23137) Bella0707


Bella0707
csendes tag

A Nillkin Frosted Shield az árával arányosan hatékonyabb védelmet is biztosít, mintha veszek a G4-re egy sima (nem ultravékony) szilikon tokot?
Ezen az oldalon néztem ki a pirosat [link]
De nem tudom mennyire reális ár, ha nem annyira, akkor esetleg ti tudtok olyan helyet, ahol megbízható, de kedvezőbb árú? :)

(#23138) Wucky válasza fornettisuti (#23122) üzenetére


Wucky
senior tag

Hát nem tudom. Nekem a vácin ne szarakodtak az 1 évnél idősebb G2-vel. Tudták hogy garis. Ja a telóhoz telenoros. Most sajna tmx-be van. Remélem nem rontják el.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#23139) ateszapa748 válasza szaszaboy0 (#23132) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Megcsináltam... Sajnos nem jött be :(

(#23140) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Azt hiszem meg van a megoldás! Ha törlöm a névjegyet minden lehetséges helyről (Google, telefon, SIM) és utánna újra létrehozom, beállítom az egyedi csengőhangot, akkor így már működik az egyedi csengőhang! Nem semmi milyen köröket futottam, mire erre az "egyszerű" megoldásra rájöttem :W

[ Szerkesztve ]

(#23141) Fricó


Fricó
aktív tag

Milyen külső progival tudom állítani a LEDeket szerintetek? Light Managerrel próbáltam de nem megy vele.

(#23142) Aryon87 válasza Fricó (#23141) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig nincs gond azzal a progival, erdekes, sokan szivnak vele. Valtakozo modba kell allitani, majd minden appnal engedelyezni kulon-kulon amit hozzarendelsz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23143) balhmm válasza fornettisuti (#23122) üzenetére


balhmm
tag

Azert ez igy hulyeseg... A tmx minden csak nem sufni szerviz.. Egy kamu gsm boltban vasarolt (sok esetben mas orszagbol behozott, afa csalt) telefont garancia helyett sok esetben a sajat szervizes kollega oldja meg, ha baj van... Ha nem sikerul, akkor jon a kamu indok, hogy beazott vagy valami. Egy normalis garanciaval ellatott keszuleket barmelyik hivatalos szerviz megcsinalja. Sajnos a gsm boltok sok esetben nem ilyet arulnak. Aki teheti inkabb vegyen szolgaltatonal vagy nagyobb lanctol telefont (edigital, bestbyte, mm). Nveket nem szeretnek irni, de a legnagyobb gsm boltok szinte mindegyike kulfoldrol hozza a keszulekeket, sokszor nem hazai toltovel. Persze nekik igy eri meg,mert igy konnyen tunik el az afa. Egy nexus utan most valtok g4-re, telenortol jon flottas elofizeteshez 85ert. Annyit gondoltam mindenkepp er. Amugy sokszor azert nincs naluk a listaban, mert nincs keszulek, igy inkabb leszedik, hogy addig vegyenek mast az emberek, hogy ezt ne is lassak.. A flottas csomagunkban sem szerepelt, de mondtak megoldhato es most ket het utan szoltak, hogy holnapra jon. Remelem tenyleg annyira jo, mint itt sokan irtak:)

(#23144) Aryon87


Aryon87
félisten

Olyan szepen melegszik a telo a torok 20e-vel, hogy a felso ertesitesi sav "eg bele a kijelzobe"
:C
Ha hazaerek lefotozom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23145) majdnemkocka válasza rdavid1011 (#23102) üzenetére


majdnemkocka
tag

A QC annyiban para legfeljebb, hogy minél gyorsabban töltesz egy akksit, annál rövidebb lesz az élete (töltési ciklusokban mérve). A QC a túlmelegedés okozta problémákat elkerülendő csak 60-70%-ig tölt gyorsan, utána óvatosan tölt tovább, de alighanem beleszámít az élettartamba. Ha gyakran kell gyorsan töltened, akkor lehet, hogy jobban jársz egy második akkuval(+töltővel).

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#23146) Quqesz válasza balhmm (#23143) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a baj, hogy amit írtál pont az európai szabadkereskedelemmel megy szembe. Miért ne hozathatná külföldről? Ha ennyire töketlen kiherélő a magyar adórendszer, meg is értem. És ez nem számít áfacsalásnak. Csak hogy egy példát mondjak: mikor megjelent a G4 itthon 210-220e körül volt minimum, de szlovákiában a Nay (olyan bolt, mint itthon az MM) tudta adni a bőröset 619€ áron. Miért ne vehetné meg egy bolt az ottani importőltől és adhatná itt el rendesen áfásan? Hiszen megteheti az uniós jogszabályok szerint. Az viszont csaló, aki 0 áfásan adja el a már nem "új" készüléket. Nomeg nem tudom meg szoktátok-e nézni a telefon dobozon az importőrt? Sok helyen nem ám a gyártó szerepel, hiába veszed az MM-ben(pl Sony Bravophone, meg a tescos tabom is). Sztem erre jött rá az LG és vállal garit minden eu régióba szánt, áfás számlával rendelkező telefonra. Azon sem lepődnék meg, ha lassan ez kötelező lenne(mint az autóknál). Milyen ciki mondjuk egy gyártónak, hogy pl eljössz angliából az ottani telóddal és mondjuk nálunk elromlik és a márkaszervíz nem segít, hanem hazaküld....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23147) Aryon87


Aryon87
félisten

Jelentem, hogy bizony beeg a felso resz. Fel ora eltelt, mar hideg a kijelzo, de meg mindig latszik szurke feluleten a legutolso info rozsaszinesen..
Halvanyodik ugyan, de ez valami beeges fele..
Ez meg akkor frissiben keszult mikor meleg volt a kijelzom:
kep1
kep2

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23148) Quqesz válasza Aryon87 (#23147) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Minden kijelzőt be lehet égetni, van az a hő. Emlékszem első kdz frissítésemre(4XHD), mikor bedugtam download módba rossz gombot nyomtam és kék volt a kijelző. Nem foglalkoztam vele, nem is néztem melegszik-e. DE mikor rendesen lefutott a kdz telepítés és elindult a telefon olyan lila volt a kijelző, hogy majd összefostam magam ilyedtemben. Azt hittem annyi neki, de lassan elkezdett eltünni és másnap reggelre jó lett. 4 évig ment a teló, kijelzővel nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23149) GuruZone válasza Aryon87 (#23147) üzenetére


GuruZone
őstag

Na, ilyet még nem láttam G3/G4 fronton

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#23150) Aryon87 válasza GuruZone (#23149) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez az hogy én sem. Ez a jelenség már régóta van nálam, csak most annyira felmelegedett zene + chrome alatt hogy már ennyire látszott, de buszon pl még 2x ennyire látszott.
Mellesleg még mindig látszik, pedig a telefon már hideg.. 1.5 óra telt el azóta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.