Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23301) zombinyul


zombinyul
addikt

Na, megadta magát ez a rohadt telefon. :((( Kinyomtam egy hívást, utána nem tudtam feloldani. Bekapcsolni nem lehet, néha rezeg egyet, de se kép se hang.
Töltő, akksi kivétel nem segit. Ráadásul melózok, a garanviapapírok nincsenek nálam, egyre jobb. :(((
Van valakinek ötlete, mi a francot csináljak vele?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23302) tipuka válasza BigBlackDog (#23297) üzenetére


tipuka
addikt

tessék a link, az enyém már nem él ez másik eladóé, ugyanerre a névre ezt dobta ki :)

mindjárt dobok fel képet, hogy mennyivel nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#23303) Aryon87 válasza zombinyul (#23301) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha a sejtesem nem csal, az akksid doglott meg..

Lassan 1 evesek azbelso G4ek, van itt olyan tag? Vagy mi vagyunk ketten Zombinyullal akinek juliusi vetel, majusi gyartassal?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23304) zombinyul válasza Aryon87 (#23303) üzenetére


zombinyul
addikt

Ma volt amúgy is egy furcsasága a telefonnak, ami miatt újra kellett indítani, mert használhatatlanná vált. Ha az akksi szarakodna legalább töltőn bekapcsolna szerintem.
Áhh, ott rohadjon meg ahol van, de komolyan... Hogy most volt 3 szabadnapom, nem ám akkor adja meg magát, hanem amikor dolgozok, fontos hívást várok, és itt vagyok telefon nélkül meglőve reggel 9-ig. :(((

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23305) zombinyul


zombinyul
addikt

Szerk.: az előbb bekapcsolt, de még be se töltött, aztán megint csak sötétség. Azóta megint se kép se hang...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23306) tipuka válasza tipuka (#23302) üzenetére


tipuka
addikt

a kép. a színeket ne nézzétek, borzasztóak... :) katt a nagyobb méretért.

[ Szerkesztve ]

(#23307) Aryon87 válasza zombinyul (#23305) üzenetére


Aryon87
félisten

Tabletem csinalta ezt, hosszu idore volt hajlando toltesi eletjelet mutatni, majd mikor legalabb 5%-on volt, bekapcs, lehuz toltorol probakepp, megint kikapcsolt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23308) zombinyul válasza Aryon87 (#23307) üzenetére


zombinyul
addikt

Bootloop probléma lesz itt. Bet[ltöképernyős LG logóig eljutott egymás után 3x-4x, majd ismét meghalt. Keadom szervizbe, majd könnyes búcsút veszünk egymástól. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23309) Aryon87 válasza zombinyul (#23308) üzenetére


Aryon87
félisten

Faxa... Mi lesz helyette?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23310) sirály69 válasza zombinyul (#23304) üzenetére


sirály69
őstag

Mi volt a furcsaság ami miatt újraindítottad?

Szerver Hosting Debrecenben

(#23311) GEIL válasza zombinyul (#23308) üzenetére


GEIL
addikt

Zsír új volt a telefon amikor megvetted ?
Mennyi idős ?
Hogyan jöttek a gondok....hirtelen egyik napról a másikra...vagy volt előjele ?

3 hetes az enyém...de már kezdek parázni.... :U :U :((( :o

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#23312) natë


natë
nagyúr

Nem kell pánikot kelteni. 3 embernek gond van a G4-esével, x ezernek semmi.

(#23313) Aryon87 válasza GEIL (#23311) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyidős az enyémmel, utánam rákövetkező napra vette. Gyártsi idő is ugyanaz. Enyém más miatt van szervízbe (IPS "beéégés", melegedés, gyors merülés, lehetséges repedés jelei), de akkor esélyes a bootloop hiba is amint kihozom.
Visszaviszem, azt használom tovább. Nem fogom eladni, mivel rabláncos vagyok.
Ismert jelenség, random módon jön elő. Szervízben alaplapot cserélnek, és utána happy end.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23314) zombinyul válasza Aryon87 (#23309) üzenetére


zombinyul
addikt

i6 vagy i6s

sirály69: behozta teljes kijelzőre a Facebookon belüli kamerát, de fényképezni, vagy kilépni nem tudtam belőle. Ott ragadt a telefon.

GEIL: 8 hónapos, újonnan vettem.
Semmi előjel nem volt.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23315) Mikemend válasza tipuka (#23302) üzenetére


Mikemend
senior tag

Sajnos a link nem működik, kérném újra, viszont nagyon fainul néznek ki a tokok, viszont belül nem látok gumis részt. Nem lötyög így? :U

(#23316) sirály69 válasza zombinyul (#23314) üzenetére


sirály69
őstag

Tudtam, hogy a fb lesz a hiba oka...
Sajnos több telefonon okoz hibát a facebook.

Szerver Hosting Debrecenben

(#23317) Aryon87 válasza sirály69 (#23316) üzenetére


Aryon87
félisten

Én használom a facebookot rendesen, és soha nem volt bajom vele.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23318) Vikooo válasza zombinyul (#23314) üzenetére


Vikooo
addikt

Éles váltás :(

[ Szerkesztve ]

(#23319) zombinyul válasza sirály69 (#23316) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem hiszem hogy ez volt az oka. Nem fog egy bootloop hibát előidézni.

Vikooo: nem baj. Az iPhonejaimat mindig is nagyon szerettem, és sose hagytak cserben. Ez pont a legrosszabbkor.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23320) amol


amol
addikt

Vidám hogy holnap délelőtt hozzák és most olvasom a hibákat. Déja vu.

(#23321) Vikooo válasza zombinyul (#23319) üzenetére


Vikooo
addikt

Szerencsetlen veletlen. Az iPhone mar majdnem Samsung, LG a belsejet tekintve :))

(#23322) Aryon87 válasza zombinyul (#23319) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyszer az iphos is otthagy. Nem bíznék meg benne.
Tudtuk hogy ez a hiba random előjön, és igen, Murphy bácsi nem alszik, jól időzített nálad...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23323) Vikooo válasza Aryon87 (#23322) üzenetére


Vikooo
addikt

Vegulis ha nem hardcore felhasznalo es nem fog hianyozni neki a manualis kameralehetoseg, bovithetoseg, cserelheto akku, a nem zart, nem iTunes fuggo rendszer, nagy kijelzo stb, akkor esszeru a valtas. Alap felhasznalasra jo az iPhone is, telefonalni Facebookozni, fotozgatni.

Amikor az iPhone tonkremegy az nem szamit, ad az Apple egy masikat, egy "ujat" ami igazabol refurbished :) 1 ev gariba ennyi fer bele :)

[ Szerkesztve ]

(#23324) Trespa válasza Aryon87 (#23313) üzenetére


Trespa
tag

" (IPS "beéégés", melegedés, gyors merülés, lehetséges repedés jelei), de akkor esélyes a bootloop hiba is amint kihozom.
Visszaviszem, azt használom tovább.

Eddig te linkelted be ,hogy 20C-vel milyen jó az akksi időd .. akkor? most mi ?

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#23325) zombinyul


zombinyul
addikt

Van egy 6 éves 3gs-em, tökéletesen működik, gyári akksival. Jobban bízok az iPhoneokban mint bármi másban.

És a G4 megy a levesbe. Ismert hiba vagy nem, a telefon van értem, nem forditva. Ez nem ember, hogy megérdemel mégegy esélyt. És ha engem egy használati tárgy cserben hagy amikor a legnagyobb szükség volna rá, eljátszotta az egyetlen esélyét.

Vikooo: nem feltétlen kell egy hardcore usernek kompromisszumokat kötnie. Elég tapasztalt vagyok iPhone téren, teljesen jó, használható motyók. Én nagyon szeretem őket. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23326) Palesztin994 válasza mpetke (#9226) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Nekem is kattog wifivel, sőt öcsemmel egyutt vettünk G4et es neki is. Nem tudom mi ez...

(#23327) GuruZone válasza Aryon87 (#23303) üzenetére


GuruZone
őstag

enyém is 2015 májusi!

február 17-től március végéig nem volt telóm, mert kinyúlt a kijelző (leesett a háttérfény kb 0.5%-osra). Két hét múlva visszakaptam. Kijelzőcsere, kameracsere.

Ezután fél (!) napot bírt,
mert előjött a számomra azidáig kacsának tűnő "FÉLTÉGLA" üzemmód.

Szándékos lejáratást láttam a dolog mögött, de nem! Ez létező probléma!
Be sem laktam a telefont, lefagyott, és soha többé nem boot-olt be.
Sem az LGUP, sem a másik két tool nem segített rajta.

Egy hónap nélkülözés után, újra velem.
Alaplapcsere, új IMEI.

Pechem volt, így jártam.
Nem panaszkodok.
Változatlanul imádom.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#23328) zombinyul válasza GuruZone (#23327) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha nem várnék nagyon fontos hívást, vagy otthon lennék, és el tudnám vinni szervizbe, és kéznél lenne valamelyik másik telefonom, akkor én se idegeskednék. De most a legrosszabbkor hagyott cserben. És ezt nem fogom eltűrni egy használati tárgynak.
Eddig én is imádtam. Eddig.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23329) Viktor0610 válasza zombinyul (#23325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sok sikert...

Nem elbizonytalanításként, de már az iPhone sem a régi. ;]
Természetesen nem mindennapos, de volt, hogy egy nap három iPhone-t vettünk fel szervizre... :))

Samsung Galaxy A54

(#23330) Aryon87 válasza Vikooo (#23323) üzenetére


Aryon87
félisten

Ismerem az "ujat adnak" tortenetet, magyaran egy ujratakoltat adnak. Ismerosom beszopta az 5c-vel.. 2 hetig tartott ki... :C

Trspa: de ien, de azota az akksi nem akart magahoz terni, valamint melegedes is elojott, holott nem volt elotte. Ha mar a kijelzovel vittem be, megemlitettem ezt is, a kamerakarcosodast, meg mindent amit lehetett..
Megelozom a lehetseges problemakat :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23331) tipuka válasza Mikemend (#23315) üzenetére


tipuka
addikt

a hátlapot levettem és úgy fotóztam le, hogy néz ki a tokban, nincs mivel most telefont fotózni hátulról. :D

persze adok másik linket

(#23332) Aryon87 válasza GuruZone (#23327) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja tenyleg, emlekszem ra mi szenvedes volt vele. Es asszem te voltal az elso ilyen komoly problemas akkor. Talan volt meg egy tag, aki a legeslegelso G4 tulaj, aki mar akkor megvette ahogy megjelent, ot nem latom regota.
En inkabb az akksi megdoglestol tartok, mert mondhatni ugyanaz van ebben is mint a G3ban. Azok 1-1.5 eves korukra kipurcantak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23333) zack


zack
nagyúr

Az enyém friss, de nem merem nyitni a bootloadert. :U Nem tetszik ez a sok fődarab csere.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23334) amol


amol
addikt

Mennyire sűrűk ezek a hibák? Meggondolom hogy átvegyem-e. :(

(#23335) Aryon87 válasza amol (#23334) üzenetére


Aryon87
félisten

1:1000000 aranyban. Sajnos random dolog, barmikor elojohet. De legalabb ismert.
Zombinyul kb az 5. akinek elojott. Vagyunk kb 60-an itt ..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23336) jolti05


jolti05
őstag

A 815 hátlapja kompatibilis a 818 hatlapjaval, vagy van valamilyen méretbeli különbség a kettő között?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#23337) amol válasza Aryon87 (#23335) üzenetére


amol
addikt

Remélem akkor hamar előjön, bár ez nem így szokott lenni. 14 napig elállhatok, de ezt már egyszer eljátszottam. Lassan a képemre lőnek célba.
Az a baj hogy nincs náluk igazán alternatíva. Csak 35k volt de feljebb mentem tarifacsomagban és azt is ki kell fizetni. Z5 +74k, S7 +55k.

a 60-ból 5 az nem egészen 1:1000000 arány hanem 1:12 ami nem elhanyagolható. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23338) Aryon87 válasza amol (#23337) üzenetére


Aryon87
félisten

Joooo, efféle matek sose volt az erossegem :C

Bármikor elojohet, de nem az első napokban. Ha mégis előjön valamikor, ott a korrekt szerviz, alaplapot cseréli, kap új imei-t, és hasznalod tovább.
Csak ha égetően fontos adatok vannak a telefonon, akkor van gáz, Zombinyul pont ezt szívta még.
No para, nyugodtan vedd kézhez a telot

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23339) amol válasza Aryon87 (#23338) üzenetére


amol
addikt

Végülis ahhoz képest hogy a tudásra remek S6 home gombja karcolódik, lötyög és hangosan kattog (van akinek be is ragad), a kijelzője inhomogén, zörög benne az OIS, nem lehet úgy javítani hogy ne legyen nyoma, gyenge akksiban és egy ujjlenyomatmágnes, ez a rizikó akár bevállalhatónak is mondható. Nyilván ha velem is előfordul akkor jelentősége exponenciálisan nő :)

Egyébként nagyon nem akarok szervizbe járni. Garancia lejárta után pedig kakukk.

[ Szerkesztve ]

(#23340) Aryon87 válasza amol (#23339) üzenetére


Aryon87
félisten

Ámen :D
Samsung az Samsung marad. Tomegcucc. Ha törött lenne, akkor is vennék, ahogy az iphone-t is.
En örülök ennek a telonak, egyedinek érzem magam a Samu és iphosok közt bkv-n :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23341) amol válasza Aryon87 (#23340) üzenetére


amol
addikt

Melóban rengeteg Apple készülékkel és tulajdonossal van dolgom, szépek de ennyi, iphosom biztos nem lesz. SGS3-am van Note 4 rommal, szeretem de már nem mai darab. Külsőre a Z5 is tetszik csak irreális az ára G4-hez képest. Viszont ha az S7 kijelzője meggyőzött volna maradtam volna Samsungnál.

[ Szerkesztve ]

(#23342) Aryon87 válasza amol (#23341) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem mondom hogy az új S7e nem tetszik feketében, de mivel tomegcucc, és tudom hogy a tacsviz milyen emiatt nem kellene. Van Samu youngom.. Borzalom.
Z5 tetszik, de az ár ami jaj, na még a support..
Menjünk át a G4 offtopikjaba,megölnek ezért itt :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23343) amol válasza Aryon87 (#23342) üzenetére


amol
addikt

Tekintve hogy nekem csak Samsung okostelefonom volt (ez összesen 2 modellt jelent, S és S3) nekem az szokatlan ami nem touchwiz. Nincs vele gondom. Nyilván nem Youngon kell nézni hanem normális vason. Nem elég offtopik a halvány betű? Úgyis mindenki alszik már :D

Ami előreláthatólag kihívást fog jelenteni az a gomb hiánya mert sokszor azzal veszem fel és fura hogy a kijelzőből foglal el, meg a domború hátlap ami miatt ugrál az asztalon mint kecskesz@r a deszkán.

[ Szerkesztve ]

(#23344) Aryon87 válasza amol (#23343) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Meg lehet szokni 1 nap alatt.
Samu young csak telefonkent funkcional, ill a G3 helyettese jelenleg, mivel az is szervizbe van az enyemmel. Bar most kicsereltem egy 4xHD-ra, de az is fostalicska mar...

Alszanak, de majd reggel jonnek a szep kommentek. Volt mar ebbol balhe nemreg.. Azert lett a mask topik ami az osszefoglalo tetejen szerepel. Na kiszallok az offbol.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23345) Trespa


Trespa
tag

Jóreggelt!
HELP !!
"current version is not available for user. can't find matched cust for nt-code mcc/mnc"
ezt irja bekapcsoláskor a telefon 20D-ről 20C-re mentem vissza és utána kezdte ..ötlet ?
mit csinálja esetleg szerviz?

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#23346) Tomtotom válasza Trespa (#23345) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nincs jelentősége, annyi, hogy Telekomos telóra független rom-ot tettél fel, és ezt jelzi, csak bekapcsoláskor fogod látni. Legalábbis nekem ez volt, nem volt vele bajom, csak ki-bekabcsoláskor kiírja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#23347) Trespa válasza Tomtotom (#23346) üzenetére


Trespa
tag

és ha telekomos romot rakok vissza innen [link]
akkor eltünik?

[ Szerkesztve ]

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#23348) Vikooo


Vikooo
addikt

Csak, hogy javitsam a statisztikat ami amugy sem reprezentativ es semmit se jelent ugyse; nincs baj a telefonommal :) (ugyis csak az fog irni akinek gondja van a telefonnal, akinek nincs semmi baj vele, miert irna? Ezalapjan ez a telefon (is) egy hulladek :)) )

[ Szerkesztve ]

(#23349) Mikemend válasza tipuka (#23331) üzenetére


Mikemend
senior tag

Köszönöm, mentem a linket. :) Ez olyan, mintha a mostani bőrre egy ugyanolyan stílusú gumisat húznék rá? :) De dizájnos, mit ne mondjak :)

(#23350) Vikooo válasza zombinyul (#23325) üzenetére


Vikooo
addikt

Szerinted az iPhone -ban milyen akksi van? Es a tobbi alkatresz? Ugyanmar...ha tonkremegy az autod azt is egybol eldobod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.