Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) Peter.70 válasza NoZoli (#24249) üzenetére


Peter.70
őstag

nálam nem zenél

(#24252) Quqesz válasza Bass (#24250) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Indítsd újra vmi beragadhatott.

NoZoli
Ha a bottanimáció zenére gondolsz azt csak rootal vagy kdz független rom cserével tudod megszüntetni. Nekem voda animáció van és nekem is az első pár indításná nem volt még meg,aztán egyszer csak megjelent és azóta kisért. Elvileg nem zavaró,mert ritkán kapcsolom ki, de nálad más a helyzet. Csak néma módban hagyja el...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24253) nünüke1975 válasza piko88 (#24239) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Mult héten pénteken sikerült nagy nehezen. Ha ez segit hivd a 1220-at.Ott megmondják hol van még készleten.

(#24254) Aryon87 válasza Bass (#24250) üzenetére


Aryon87
félisten

Beállítások/akkumulátor és energiatakarékosság/akku használata.
Lefele görgetsz, és a kijelző utáni dolgoa többi fogyasztó
Nálam ma a térkép és a play szolgáltatások szívta az akksit. Előbbit le is tiltottam, most jobb.
(tegnap a G3-nál szintén a térkép evett meg 30%-ot tétlen állapotban)
Restart nem segített nálam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24255) Bass válasza Quqesz (#24252) üzenetére


Bass
addikt

Nàlad is elo szokott fordulni ilyen? Ket napja csinalt olyat hogy radugtam a toltore es kiirta h 4,5 ora a feltoltesig,ketszer ujra csatlakoztattam a toltohoz es megjavult. Gondolom ezek szoftveres bugok lehetnek

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24256) Bass válasza Aryon87 (#24254) üzenetére


Bass
addikt

Most restart es letiltom a folos dolgokat es holnap kiderul

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24257) Quqesz válasza Bass (#24255) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam még nem ragadt be semmi, de mint ha telítődne a rendszer, mert kb 3 hónap után most csináltam fr-t és jobban muzsikál az aksi:87h aksi idő,3h kijelzővel volt legutóbb. Töltés nálam 1 órát vesz igénybe kb, de ez mindég is ennyi volt nálam.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24258) #13110016


#13110016
törölt tag

Egyébként bármilyen töltővel lehet tölteni a telefont? Nem romlik tőle az akksi?
Lehet valami kínai töltő is?

(#24259) Bass válasza Quqesz (#24257) üzenetére


Bass
addikt

Egy orat vesz igenybe? Milyen toltod van? Amugy nekem a keszenleti idovel van bajom ha egyhuzamban nyomom 3,5 ora kijelzo ido osszejon ami nekem megfelel csak a keszenleti mod lenne jobb de holnap kiderul

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24260) kp78


kp78
addikt

Ma teszteltem a G4-et először (független, 6.0, V20d), de vegyes érzések születtek. :U
Először is adnék egy virtuális fekete pontot az LG-nek a hátsó bekapcsoló gomb körüli LED elhagyásáért a G2-höz képest. Mivel a kamera kissé ugyebár kint van a hátlap síkjából, quickcircle tokban adja magát, hogy kijelzővel lefelé teszi az ember az asztalra, de ezen, mint ma rájöttem, nincs hátsó értesítési led. :((
Így marad az emelgetés, tok nyitogatás. Pedig ma pont úgy voltam egész nap, hogy 8 órában mellettem pihent a telefon, némára és rezgőre téve, bekapcsolt 3G mobilnettel.
Itt jön a következő negatívum. Az akksi borzasztó gyorsan merül(t), pedig csak szünetekben volt némi böngészés, illetve futott a viber, de azon is pár üzenet váltás volt egész nap.
G2-t munkában ennél sokkat többet bököm, és amikor 17 körül hazaérek, akkor 40-50% körül szokott lenni.
Ezzel ma 30%-on sikerült hazaérnem, és ma mondhatom, hogy kímélő üzemen volt. Szinte percenként ette az akksit a telefon az opera mini megnyitását követően, csak úgy fogytak a százalékok. :F
Akkumulátor használatba benéztem, de viber, opera mini, és gmail ment, amit le tudtam volna ott állítani. Gmailt még ki is lőttem.

Nektek hogy megy el egy egész napot? Vannak programok, amiket kilőtök? Vagy abban az "optimalizálások mellőzése" menüpontban lehet vmi még állítani?
Ez vmi hiba, hogy mobilnettel ennyire merül? :F

Nem szeretném visszavinni, mert nagyon tetszik (bár a mérete már-már szinte túl nagy), de ez így nem jó nekem, ha 1 napot sem fog kibírni, mire hazaérek munkából. G2 sokkal többet bír.
Tudom, "jó helyen" kérdezem, de milyen telefon van még, ami kb. G2 méret (főleg külső valós méretben, mert néhány 5" kijelzős telefon is baromi nagy), és hardveresen és kamerában esetleg jobb, mint G2.
Csak az a baj, hogy alapvetően én is szeretem az LG-t, nem szívesen vennék mást.
De így a G4 nem lesz jó. :(

Bocsánat a hosszú írásért, és köszönöm a tanácsokat! :R

Szerk.: mire megírtam látom, hogy többen is akksira panaszkodtak :U

[ Szerkesztve ]

(#24261) -B- válasza NoZoli (#24249) üzenetére


-B-
senior tag

Hangerő beállításoknál vedd le a rendszer hangerőt és nem fog zenélni.

(#24262) MaxxDamage válasza #13110016 (#24258) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én ma voltam otthon és másik lakhelyemen volt a töltő, így találtam egy Doogee töltőt (kompatibilis csati) és azzal töltőttem 70% -ig (azt mentem melóba) és remélem nem lesz attól baja, hogy most pont nem a gyári adapterrel töltöttem... :DD :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#24263) rayoliviero válasza MaxxDamage (#24262) üzenetére


rayoliviero
veterán

Attól semmi baja nem lesz.

(#24264) GEIL válasza neo_xperia (#24132) üzenetére


GEIL
addikt

LG 42LA6130 :K ;) FullHD 3D LED....( még nem "smart"-os )

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#24265) Reinkz válasza kp78 (#24260) üzenetére


Reinkz
senior tag

6.0-val vetted?

Néhányunknak nagyon merül mobil nettel, szerintem veled is ez van, wifivel nézted?

ha így van vagy 5.1 vagy vársz egy újabb frissítést. :/

(#24266) piko88 válasza nünüke1975 (#24253) üzenetére


piko88
tag

Ok megpróbálom, de azt nem értem, ha van másik boltban akkor miért nem kérik át.
Majdnem 2 hét, nem értem hogy mit pöcsölnek ennyit.

(#24267) Aryon87 válasza kp78 (#24260) üzenetére


Aryon87
félisten

G2 és G4 között 2 év korkülönbség van. Akksi méret nem változott, de a kijelzőé viszont igen. FHD-t röhögve elbírja az akksi míg a QHD-t már nem. Sajna ez van. Ez volt a G2 nagy előnye anno.
Nálam a mai napot leszímítva az új akksival 12-14 órákat elbír, úgy hogy melóba jövet nyomkodom végig sűrűn váltogatva a különböző fogyasztásigényű appokat, melóban rálesek néha, hazafele megint nyomkodom.
Lemerüléstől nem parázok, konnektor van, fel tudom tölteni. Tegnapelött pl merész voltam, 30% töltöttséggel indultam haza, pedig fel tudtam volna tölteni.
8% volt mire hazaértem, vagyis simán kibírta az 1 órás utat.
Most is 44%-on vagyok 11ó 30p akkuhasználati idővel, ezzel simán hazamegyek 10 után.
Régi akksinál ezen az értéken már tettem töltőre, most elhatároztam hogy teljes mértékben ki fogom használni az akksit, és 3-5%-nál teszem csak fel.

Én nem teszem kijelzővel lefele a telót. Ha tok nélkül van, akkor alá teszek egy szalvétát, hogy a kamera ne karcolódjon, tokban meg simán leteszem.
Light Manager app által látom milyen színben villog a LED, így tudom hogy fontos vagy nem fontos. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24268) kp78 válasza Reinkz (#24265) üzenetére


kp78
addikt

Én frissítettem, 5.1 volt rajta (osztrák MM-ból való). De ezek szerint nem kellett volna. :U
5.1 alatt nem tapasztalható ez?
Egész napos wifi-s teszt még nem volt. De az a baj, ha úton vagyok pár órát, akkor mobilnettel ha így fog merülni, az nagyon nem jó :(
5.1-re én nem állok neki visszarakni, inkább visszaviszem, és berendelek pár nap múlva egy másikat, és nem frissítem le. :U

@Aryon87
:R
Sajnos nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy állandóan a konnektorokat lessem, merre tudok tölteni.
De ezek szerint ehhez vagy hozzászokok, vagy visszaviszem. Bár akkor is erősnek tartom a mobilneten bemutatott merülést. :U

[ Szerkesztve ]

(#24269) Bass válasza kp78 (#24268) üzenetére


Bass
addikt

Nekem van egy xiaomi powerbankom amivel 2,5x feltoltom

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24270) Aryon87 válasza kp78 (#24268) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha vadiúj a telefon, akkor kell neki pár nap mire beáll az akksi. Kb 3-4 nap múlva már jobban fogja bírni. :K

Ill ahogy Bass írja, ott a powerbank lehetősége is. van egy Tracer márkájú 10400-as, 3x simán feltolja.
Azt csak hosszabb utazásoknál használom. 4 hónapig tartotta a 100%-ot :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24271) koxx válasza Aryon87 (#24270) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem az első 20-30% merül le aránylag gyorsan, utána már nagyon jól tarja magát. Most is 35%-on raktam fel este. Elég sokat ment ma a viber, fb, mail és telefonálás. Vettem egy 16000-es powerbankot ha beütne a krach :D

(#24272) Bass


Bass
addikt

Cm 13-t hasznal valaki? Annak milyen akku ideje lehet?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24273) kp78 válasza Aryon87 (#24270) üzenetére


kp78
addikt

Én is bízom benne, hogy talán valamelyest javul(hat) még az akksi.

Még 1 dolog: ez a látványosan "össze-vissza" ugráló automata fényerő is a 6.0 hozadéka?
Azzal nem használtam egy napot sem, így nincs viszonyítási alapom. De vhogy szerintem nem jól választja a telefon a fényerőt a körülményekhez. :U

(#24274) Aryon87 válasza koxx (#24271) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

kp78

állítsd fix 50 vagy 60%-ra. pont ideállis lesz, bár a tűző napfényben az 50 már kevés (legalábbis nekem).
Merthogy az is merít ám, a szenzor folyamatosan aktív.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24275) Sanya válasza Aryon87 (#24267) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ahhoz, hogy fullhd, quadhd vagy bármilyen felbontású kijelzőt hajtasz meg, semmi különbség nem lesz a fogyasztásban. A fogyasztást főleg a kijelző fizikai mérete és a proci-gpu határozza meg. A felbontás nem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24276) kp78 válasza Aryon87 (#24274) üzenetére


kp78
addikt

Tudom, h minden szenzor meg egyéb "cullang" ami folyamatosan figyel/dolgozik merít egy picit, így ki is kapcsoltam G2-n is, meg ezen is mindent, amire tuti nincs szükségem. De erre azért szükségem lenne, G2-nél olyan finoman teszi a dolgát. :U

(#24277) jimmedly válasza kp78 (#24273) üzenetére


jimmedly
senior tag

A 6.0 alatt sajna nem sok javulás lesz. Bár mostanában mintha alakulna mióta néhány appom -k9 térkép, időkép- többször frissült.

(#24278) nünüke1975 válasza piko88 (#24266) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Átkérik ha olyan boltba van ami hozzájuk tartozik.

(#24279) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan helyet ahol értelmes áron lehet kapni bőr hátlapot a telefonhoz? A barna eléggé csúnyán megkopott már és gondoltam lecserélném feketére. Vagy esetleg van valakinek eladó darab? Köszi!

Üdv,
Dani

(#24280) Aryon87 válasza Ordowick (#24279) üzenetére


Aryon87
félisten

Váci úti LG szervízközpont. 9ezer valamennyi.
(barna, fekete, bordó(?) van)

Amúgy ha van garid, cserélik.

Bass: úgy tudom még cserélik. Nekem novemberben kicserélték, de asszem volt aki január-február magasságában is cseréltette.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24281) Bass válasza Aryon87 (#24280) üzenetére


Bass
addikt

Gariba cserelik a bor hatlapot?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24282) GEIL


GEIL
addikt

Telenorban az első bekapcsolás után ott előttem frissült 6.0-ra kb 4 perc alatt........szóval nincsen akksiidő összahasonlitási alapom.....de adatkapcsolaton (4G) gyorsabban merül mint WIfi-n ez tény......auto fényerővel használva már tűrhető....de melóból hazaérve 60-65% kb.....5-10 átlagos hívás...max 30 perc összesen....max 1-1,5 óra messenger....facebook lite 15 perc (a facebook másik verzióját csak wifin használom mert nagyon zabálja az adatkeretet mostanában).....kb ennyi....de szerintem elmegy......ha otthon nyomom és wifin vagyok akkor ugyanettől 70-75%-ig megy le....de érdekes hogy az első 30% gyengébb mint a következő 30%....stb stb.....esténként 25-35 % körül teszem töltöre.....minden 3. nap számítógépen töltöm usb-ről.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#24283) ddt500hu válasza kp78 (#24260) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nálam WIFI-vel de mobil nettel is simán kibír 2 napot de a 3-4 sem ritka. Ma 5 óra használattal 86%-on áll. Viber, Hangouts, Messenger megy folyamatosan.

(#24284) GEIL válasza ddt500hu (#24283) üzenetére


GEIL
addikt

6.0-as androiddal és automata fényerőn ? :U :F

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#24285) SybenX válasza GEIL (#24282) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam 2 napot bír wifivel automata fényerőn 3-4 óra SOT-al 6.0 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#24286) Vikooo válasza GEIL (#24282) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez termeszetes, hogy WiFi -n kevesebbet fogyaszt, minden telefon eseten igy van.
Az akku szazalek az pedig becsles, sok befolyasolo tenyezoje van.
Az, hogy melyik gyarto, hogy kalibralja a rendszert megint mas kerdes (kulonbozo feszultseg ertekekhez rendeli hozza a % erteket).
Pl 100% -on eleg sokat tartja, ez nem azt jelenti, hogy nem merul csak igy allitottak be, joval alacsonyabb feszultseg ertekhez allitottak be a 99% -ot.

[ Szerkesztve ]

(#24287) nheben válasza Sanya (#24275) üzenetére


nheben
csendes tag

Bizony hogy számít. Azért nem mindegy, hogy mennyi pixel számára kell kiszámolni a pozíciókat. Amúgy a kijelző fényerő is sokat számít a fogyasztásban.

[ Szerkesztve ]

(#24288) racerx válasza ddt500hu (#24283) üzenetére


racerx
őstag

Jézusom, hagyjuk már ...

(#24289) #31631410 válasza Ordowick (#24279) üzenetére


#31631410
törölt tag

szia. nekem van barna,és fekete is.....

(#24290) Aryon87 válasza ddt500hu (#24283) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Magyarán többszöri rátöltéssel. Képtelenség 2 napnál tovább tartani az akksit úgy hogy a teló használva is van (bár én még mindig elcsodálkozom aki képes kihozni belőle a 2 napot). 5 óra kijelzőidő meg pláne úgy hogy csak 86%-on van.. Ekkorát azért ne lódítsunk. :) ;]
A 4000-es akksival rendelkező tabom elmegy 6+ napokat is úgy hogy csak rápillantok, 2 óra kijelzőidő annál is összejön :)
5 óra akkuhasználat esetében már reálisabb a dolog :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24291) Brain75 válasza Stauffenberg (#24238) üzenetére


Brain75
senior tag

Nincs joga az LG-nek ahhoz hogy garanciajegyhez kösse a javítást.
A Magyar jogszabályok azt írják elő hogy legyen számlád és vagy jótállási jegyed.
Mind a kettő érvényes külön is.

Üdv

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#24292) GEIL válasza Vikooo (#24286) üzenetére


GEIL
addikt

hálózatot kerestem előbb...és visszavettem manuálisan a "tempót"

Telenor- LTE
Telenor-WCDMA
Telenor-GSM

Eddig LTE-n volt és hasitott 4G-vel.....60 Mbit le és 30 Mbit fel...ez átlagban mindig megvolt.......WCDMA választva nem irja ki hogy 4G vagy 3G.....E...H..vagy H+ és olyan 5 Mbit le és 5 Mbit fel.........ha így jobban bírja az akksi akkor marad ez egyenlőre...mert messengerre és a lite facebookra ígyis bőven elég nekem.....főleg hogy 300Mb az adatkeretem...Eddig kb 1 hónapja LTE-n meg írogattam és néztem normál facebookot úgy, videót megsem nyitom és lemegy 40 Mega egy délelőtt alatt....VICC....még youtube eszembe sem jutott :O :o :o :((( így elhiszem hogy van akinek kell 5-10Gb is egy hónapra......el lehet cseszni a semmire.... :DDD

F6-om már 4G LTE képes volt....de mivel tök hülye vagyok ezekhez...annak idején nem cseréltek SIM-et és nemis ment az LTE-n....2 évet használtam WCDMA-n.....szépen irogatta hogy E...H..vagy H+....de elég is volt mindig a 250Mb-os keretem.

Tudom valaki a fejét fogja most ezen amit leirtam.....de ez van. :DDD

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#24293) Quqesz válasza Aryon87 (#24290) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez mindég használat függő. Ha nincs időd bizergálni, akkor elképzelhető. Nos most a héten én pl szokásos beállításokkal(3 mail,3gmail,2 időjárás szinkron,folyamatos 2g,folyamatos bt bekapcsolva,auto fényerő) elment 87 órát. De azért ,mert csak email válasz, pár hívás, talán pár fotó erejéig volt időm bekapcsolni. Autóval közlekedek,ott meg bt-n kapcsolatban van, zenét sem telóról hallgatok. Itthon meg tabot nyomogatok. Ezért mondjuk többször is, hogy mindenki másképp használja. Nekem most 2 napja megy és 60%-on van az aksi. És igazából nem az én használatom a mérvadó, de van ilyen is. Persze majd lesz aki azt mondja: minek neked ilyen teló? Mert kell mailezés miatt mint iroda, ami nálam van mindég és nem várhatok addig, míg gép elé nem kerülök.

NoZoli
Nekem is így jött elő, és ha jól emlékszem amikor megkaptam decemberben a 6.0-át(v20a)...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24294) NoZoli válasza Quqesz (#24252) üzenetére


NoZoli
tag

Igen, arra gondoltam. És azért érdekes, mert csak egy gyári visszaállítást csináltam és azóta zenél. És ezek szerint, tényleg csak rootolással lőhető ki teljesen.
Köszönöm a válaszokat!

(#24295) -B- válasza NoZoli (#24294) üzenetére


-B-
senior tag

Már válaszoltam, de akkor leírom mégegyszer:
A hangerő beállításoknál vedd le a rendszer hangerőt és nem fog zenélni.

(#24296) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Amúgy arra vajon lesz valami megoldás hogy a lassított felvétel egy ilyen hardveren ne úgy nézzen ki, mint amit egy kicsírázott krumplival vettek fel? :/

(#24297) DearMan válasza sszemtelen (#24296) üzenetére


DearMan
tag

+1

(#24298) zombinyul


zombinyul
addikt

Fu emberek, durván forrósodik a telefon. Töltőn van, és megy közbe a chat, semmi komoly. Megis tojást lehetne rajta sütni...

Reg éreztem a kicsikét ilyen rohadt melegnek, utoljára 20a-val. Nem tetszik a dolog.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24299) Aryon87 válasza zombinyul (#24298) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam szerviz elott volt ez az allapot :D
Meg szerviz utan langyosodott 1-2 napig.
Forrosodasnaknszerencsere mar nem latom jelet, csak sima langyosodast. Betudom a tok miatti hoszigetelesnek.

Quqesz, ugy mas amit irsz, csak tenyleg olyan szokatlan.

Hazafele 36%-on vagtam neki. Kivancsi vagyok most is kibirja-e

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24300) zombinyul válasza Aryon87 (#24299) üzenetére


zombinyul
addikt

Mondom, nálam20 a-val forrósodott utoljára. :D Meg 5.1-en.

Szóval nekem ez valahogy idegen, és szokatlan. A szervíz előtt is maximum langyos volt...

Nem baj, betudom az új akksinak + rátöltésnek. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.