Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) kp78


kp78
addikt

Ti szoktátok frissíteni a Google-tól kapott "csodákat"?
Talkback, hangouts, play zene, újságos, könyvek, filmek stb?
Egyiket sem használom, így nem is engedem frissülni (G2-n sem engedtem), ne foglaljon helyet.
Ti használjátok esetleg? :U

(#24402) nheben válasza kp78 (#24401) üzenetére


nheben
csendes tag

Le is tiltottam ezeket.

(#24403) japunk


japunk
aktív tag

Na visszavittem a telefont, szó nélkül visszakaptam az árát. Ha minden jól megy megveszem ma a Legendd kollégáét. :) Remélem azzal már nem lesznek ilyen rossz tapasztalataim, mert már igencsak szeretném belakni.

The owls are not what they seem.

(#24404) FerNandor válasza nheben (#24402) üzenetére


FerNandor
őstag

Én is.

Basszus nagyon jó ez a teló. Gari után. Sokkal jobb minden komolyan mondom. Ez a v20D is nagyon fasza. Majd jó lenne ha lenne rá root és ennyi.

NFC-vel hogyan tudok másik telóra képeket küldeni? Mert sehogy sem sikerült. Android beam sem. Nexus 5-tel és és Lg optimus L7II-vel próbáltam.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#24405) kp78 válasza FerNandor (#24404) üzenetére


kp78
addikt

NFC-s költözés nekem sem sikerült G2-ből. :U

(#24406) Aryon87 válasza nheben (#24402) üzenetére


Aryon87
félisten

+1

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24407) neo_xperia válasza kp78 (#24401) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Talkback,hangouts,fílmek,zene letíltva. :)
Az ujságosba időnként belenézek, a könyvek meg jó ebook olvasásra. Ezeket természetesen frissitem ha kel.l

bokarcsi71: Igen visszaállitja az sms-eket, sőt még a híváslistádat is.
Természetesen csak LG telefonokra. Ha nem LG-re akarod átvinni, akkor használd pl. az sms backup nevű appot.

[ Szerkesztve ]

(#24408) Remekelek28 válasza japunk (#24403) üzenetére


Remekelek28
őstag

Honnan vetted,hogy ilyen hamar cserélték ?

(#24409) japunk válasza Remekelek28 (#24408) üzenetére


japunk
aktív tag

HelloGSM, Urániánál. :)

The owls are not what they seem.

(#24410) kp78 válasza neo_xperia (#24407) üzenetére


kp78
addikt

:R
SMS írásnál a google hangalapú gépelés megy nektek? Bejön a mikrofon, természetesen net is van, de nem akar menni. :U

(#24411) Quqesz válasza kp78 (#24410) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nyomd meg a közepén a gombot(miki van rajta), akkor zöld lesz és beszélhetsz.....ha nem jó nézd meg a nyelv és billnél a hangalapú gépelés beállításait...

zombinyul
Na ez jó hír! Amit leírtál legalább tudom, hogy az enyém teljesen jól müxik. :)

Most lehet páran lehurrognak, de eddig itt bootlop leginkább itthonra szánt telókkal volt és ilyenkor érzem azt, hogy még mindég c típusú piac vagyunk....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24412) Quqesz válasza Trespa (#24394) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van itthon bőrápolóm, kiprószálom ezek után!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24413) kp78 válasza Quqesz (#24411) üzenetére


kp78
addikt

Nyelv letöltve, elvileg minden be van állítva, de hiába érintem meg a mikrofon képét, semmi :U

(#24414) kp78 válasza kp78 (#24413) üzenetére


kp78
addikt

Újraindítás után egyszer jó volt, de nem túl stabilan akar ez a funkció működni, ha már megszakítod a beszédet, akkor nem igazán folytatja.

[ Szerkesztve ]

(#24415) bokarcsi71 válasza neo_xperia (#24407) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm szépen.

(#24416) Quqesz válasza kp78 (#24413) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Érdekes nekem hatékony, amit mondok szépen leírja.

Trespa
Thx! W5 bőrápoló és waze mintha új lenne! Még a jobb felső sarkában levő kis kopás is nem szebb. :Y. Az eredeti barna hátlapot előszedtem és lekezeltem, nehogy kiszáradjon.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24417) Peter.70 válasza Quqesz (#24411) üzenetére


Peter.70
őstag

Fúúúúúúj a külföldi régiós G4 tulajoknak :D :)) :) :DD :DDD

(#24416) Quqesz : (#24416) Quqeszégül is ha belegondolsz, ápolás nélkül minden bőr cucc ( ülés, bútor, stb ) csúnyább lesz

[ Szerkesztve ]

(#24418) SybenX válasza Quqesz (#24411) üzenetére


SybenX
őstag

Hát ha igazad van,akkor lehet rosszabbul jártam a román régiós G4-el... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24419) zombinyul válasza Quqesz (#24411) üzenetére


zombinyul
addikt

Ha az üzemidőre gondolsz, akkor igen, mondhatni kimagaslóan muzsikál a tied. :)
Kíváncsi leszek az enyém így marad-e, sose volt ilyen jó akkuidőm, pedig többet ment a helyadatok is a megszokottnál. Bár az, hogy 2 feltöltés után ilyen jó volt, bizalomgerjesztő.

A hátlapot meg este lekezelem én is, nem is értem hogy ez hogyan nem jutott senkinek itt eszébe előbb.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24420) Aryon87 válasza zombinyul (#24419) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam is 2 feltoltesig jo volt, utana meg zuhanorepules :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24421) zombinyul válasza Aryon87 (#24420) üzenetére


zombinyul
addikt

Naja. Most nekem is a Térképek 64%-os fogyasztaást produkált, pedig meg se volt nyitva semmi ami pörgetné. Érdekes. Az előző töltésig 10 óra alatt nem merült 1%-ot se, most nem egész 2 óra alatt 3-mat. Komolyan furcsa. Mi a franc pörgetheti ennyire? Pláne hogy át van téve energiatakarékosra a cucc.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24422) Aryon87 válasza zombinyul (#24421) üzenetére


Aryon87
félisten

En mondtam, ugyanez volt nalam is. 2 feltoltes erejeig wow de faxa, utana a terkep elokerult, holott meg se nyitottam, onnantol vege, hiaba van tiltva..
G3-nal ugyanez.. 1 ora inaktivitas mellett -30% a terkep miatt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24423) zombinyul válasza Aryon87 (#24422) üzenetére


zombinyul
addikt

De ezt nem értem. A térkép figyelni, hány feltöltésen vagyunk túl, majd elkezdi a második után szívni az akksit? Nem tul racionális. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24424) Quqesz válasza zombinyul (#24421) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De használod is a térképek appot? Nekem még nem jelent meg akkustatban, de tény nem is hasznalom, csak egy térképrészt töltöttem le ofline használatra.

Peter.70
Vki annó azt mondta itt a fórumon, hogy nem kellene, de igazából senki nem merte eddig kipróbálni(v csak nem írta le). Autóknál nyílt titok volt ez a c régió....volt, hogy sógorék mondták egy autótipusnál, hogy ilyen meg ilyen extra felesleges a magyarnak......pedig lett volna igény rá.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24425) zombinyul válasza Quqesz (#24424) üzenetére


zombinyul
addikt

Mióta megkaptam a telefont, meg se volt nyitva. Pont ezért fura. Ráadásul a térképek használt 2%-nyi akksit az utolsó feltöltés óta, a másik 3 alkalmazás ami ott listázva van meg 0%-ot, pedig azokat használtam is (Messenger pl.). Ez szamomra rejtély, de tényleg. Ma délelőttig készenlétben 8 óra alatt se merült 1%-ot se. Most alig több mint másfél óra alatt már 5-öt.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24426) toto0569


toto0569
addikt


Igaz nem sokat nyúltam ma a telóhoz ,de 16 óra és 40 perce áll 100%-on...

[ Szerkesztve ]

(#24427) Quqesz válasza toto0569 (#24426) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem esti töltés után 11h utan esett 1-et, de én sem piszkáltam.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24428) zombinyul válasza toto0569 (#24426) üzenetére


zombinyul
addikt

Ma délutánig nekem is így volt. Most meg:

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24429) neo_xperia válasza zombinyul (#24428) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A térkép jól beleharapott :Y

(#24430) Aryon87 válasza neo_xperia (#24429) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem csak 2. helyen volt, de ez igen meredek... Frissult az app Zombi?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24431) neo_xperia válasza neo_xperia (#24429) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Majdnem egyszerre vettük le töltőről :) Mármint Zombival.
Nálam 3 óra 10 perc, 96 %-on, 40perc kijelző.
És semmi térkép :D

[ Szerkesztve ]

(#24432) zombinyul válasza neo_xperia (#24429) üzenetére


zombinyul
addikt

A franc esne bele, máig több mint 30 óra készenlét mellett bírt 3 óra kijelzőt, meg rengeteg más kicsit sem akkukímélő tevékenységet, most 1 napot nem húzza úgy ki. Beleharapott bizony... Nem is tudom mire vélni, mondom, megnyitva se volt az app.

Aryon87: aha, frissült. Ez eszembe se jutott... Most eltávolítottam a frissítést, kíváncsi leszek, hogy milyen eredménnyel jár. Feltöltöm újra, és indul a "tesztelés". Most hogy töröltem a frissítést, meg feltöltött újra, ott sincs a fogyasztók között. Ezek szerint lehet tényleg a frissítés tett be neki?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24433) SkiDev válasza zombinyul (#24143) üzenetére


SkiDev
senior tag

Bevinni biztos nem fogom tudni, mert kissé messze lakom Pesttől.... :U
A töltőre is jár az 1 év garancia, nem? Most komoly 1.5k-ba kerül...

A hátlapot meg amennyiben engedik megmondom, hogy feketét adjanak, mert nem szívesen hurcolom oda-vissza újabb kopással.

(#24434) zombinyul: A fekete is képes kopni? Jobban, mint a barna? Csak azért, mert néha mikor olvasgat(tam)om a fórumot, akkor arról volt szó, hogy a fekte kevésbé képes, illetve nem látszik annyira, csak direkt fényben. Ha jól emlékszem volt olyan tulaj is az elején, aki cseréltetett hátlapot, de megint megkopott az új, nekem ez hosszú távon nem jön be. :(
A kábellel meg úgy vagyok, hogy addig, míg nem biztos, nem fektetnék újba. Van itthon másik töltő is, furcsa módon azzal is lassan tölt - gyorsabban ígyis a sájátjánál -, de ismerős G Pad töltőjével meg még gyorsabb, mint a gyárival volt valaha. Nem tudom, hogy nem-e a töltőnek van baja. Valamint akkor már megnézetem, mert mostanság valamiért fogja magát és megakad pár másodpecre, majd megugrik.... Bár lehet csak egy szoftver újratétel kell neki. :U

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#24434) zombinyul válasza SkiDev (#24433) üzenetére


zombinyul
addikt

Jah, az úgy más.
Nem tudom gariba adnak-e más színűt. Nekem ugye nem volt még hátlappal garanciális ügyintézésem, a fekete kopott csak meg kicsit, a barna egyáltalán. De mivel a feketét utólag vettem, arra nincs gari.

Elvileg a töltöre is egy év garancia van igen, de én inkább megvettem az újakat. Gondolom ahhoz is le kellett volna töltőt, telefont, mindent adni, annyit meg nem ér nekem 3000 Forint. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24435) jimmedly válasza zombinyul (#24434) üzenetére


jimmedly
senior tag

Érdekes, én tegnap és ma is keresgéltem a google térképen, igaz csak címet, nem navigáltam. Meg se jelenik a fogyasztók között.
Igaz a legutóbbi frissítését még nem telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#24436) zombinyul válasza jimmedly (#24435) üzenetére


zombinyul
addikt

Akkor szerintem az a frissítés lesz a ludas. Mindegy, blokkoltam az automatikus frissítést mindennél, a Maps frissítését pedig töröltem, meglátjuk lesz-e változás. Ha jól emlékszem pont töltés közben szedte le a cuccot a telefon, ígyeszinte egyértelmű is lett az egész.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24437) neo_xperia válasza SkiDev (#24433) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az biztos hogy a fekete sokkal strapabíróbb. Nekem barna a gyári, a sarkai kissé befeketedtek. Januárban vettem egy fekete hátlapot, azon semmi kopás, pedig 90%-ban tok nélkül hordom zsebben.

(#24438) zombinyul válasza neo_xperia (#24437) üzenetére


zombinyul
addikt

Kopik a fekete is, csak kevésbé látszik. Nekem 3 hónaposan már kopottak voltak a sarkai.
A barnám viszont a mai napig újszerű, igaz, azt többnyire szilikonba tartottam. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24439) neo_xperia válasza zombinyul (#24438) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én is visszatettem a dobozába, ünneplőnek :)
Legutóbb húsvétkor volt rajta. A műanyag meg még egy percet sem. Még a fóliát sem vettem le róla :)

(#24440) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok!

1 év használat után úgy néz ki kezd kinyúlni az aksija a masinának, nézegettem ebayen természetesen van fent 500db "original" g4 akksi 1500Ft-tól 5000Ft-ig.

Van valakinek tapasztalata, hogy melyik "eredetit" érdemes megvenni?

Erre azt írja, hogy LG és csak 10 dodo

[ Szerkesztve ]

(#24441) zombinyul válasza neo_xperia (#24439) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is dobozolva van mindkettő. :) Most a műanyag hátlapot használom, a Spigen tokba.
A feketét is csak alkalomra szoktam feltenni. Jól mutat az órámmal, meg bőrkabáttal / öltönnyel. :)

Zlcsi: az LG szerviz is 5k körül adja, akkor már inkább azt vedd, nincs biztosabb. De elvileg garanciális a telefonod, miért nem cserélteted az akksidat?
Ebayes cuccokkal én nem vacakolnék, pláne hogy a szerviz sem adja drágán.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24442) Zlcsi válasza zombinyul (#24441) üzenetére


Zlcsi
senior tag

hát nem tudom, gyári garis lumiánál is eljátszották, hogy akkor bevizsgálják, két hét aztán kitalálják, hogy semmi baja
2000 forintért nem várnék két hetet míg lesz telefonom....

mind1 hétfőn bemegyek a telefonos boltba, remélem cserélik szó nélkül

(#24443) zombinyul válasza Zlcsi (#24442) üzenetére


zombinyul
addikt

De ha kifogsz egy utángyártott akksit, az többet árt mint használ. Legalábbis hatalmas rá az esély.
Én nem kockáztatnék, de te tudod.
Ha az LG-hez viszed, az 1-2 nap alatt bevizsgálja, sőt, eddig mindenkinek cserélték is az akksit. Korrektek ilyen téren nagyon.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24444) Peter.70 válasza zombinyul (#24428) üzenetére


Peter.70
őstag

Esetleg az akkumulátor használata / optimalizálások mellőzése-nél a térképnél vedd ki a pipát

(#24445) zombinyul válasza Peter.70 (#24444) üzenetére


zombinyul
addikt

Töröltem a frissítést, most 25 perc használattal, 12 perc kijelzővel merült 1%-ot, pedig nyüstölöm rendesen, és majdnem maxon van a fényerő (szabadban vagyok). Elvileg helyreállt. :) Jah, és a fogyasztók listáján sincs ott egyáltalán. Ha mégis megjelenik, kipróbálom amit mondtál, köszi a tippet!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24446) Peter.70 válasza zombinyul (#24445) üzenetére


Peter.70
őstag

akkor happy van :)

(#24447) majdnemkocka


majdnemkocka
tag

Érdekes dologra jöttem ma rá: a gyári kamera app, ha exponálás után rögtön lezárom a készüléket a power gombbal, még mielőtt megjelenne az elkészült kép előnézete a jobb alsó sarokban, akkor egyszerűen nem menti el a képet.
Ma az utcán menve jött egy szép veterán autó, zsebből elővéve a dupla hangerő le gombbal ébresztettem a telefont, egy harmadik hangerő le-vel exponáltam is és mivel jött a busz, az exponáló hang után ("villant" is a kép) átcsúsztattam az ujjam a power gombra és lezártam a telefont. A buszon aztán hiába kerestem a képet. :-( Utána kiteszteltem és ötből ötször nem mentett, ha azonnal lezártam és másik ötből ötször mentett, ha megvártam, hogy megjelenjen az előnézet.
Nem tudom, hogy bug-e vagy feature (lehet, hogy szándékos védelem a véletlen exponálások ellen vagy mittudomén), de figyeljetek erre, nehogy valami megismételhetetlent ne mentsen a telefon.

A tiny flurry of human activity against the impeccable backdrop of stars and void.

(#24448) Busterftw válasza majdnemkocka (#24447) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem elmenti.
Kettő le, kész a fotó majd power gomb után belépve ott a kamera app és miniatűrben is látható.

(#24449) leslien válasza Zlcsi (#24442) üzenetére


leslien
nagyúr

szolgáltatónál vetted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24450) Harcsai válasza majdnemkocka (#24447) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ez nálam G2-nél is így van.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.