Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Just_Reboot válasza Robyka (#14045) üzenetére


Just_Reboot
addikt

(#14052) Robyka válasza DJ. Ru$y (#14050) üzenetére


Robyka
aktív tag

Előre hogy rootolod? Stock mókolatlan romra gondoltam amit feltolsz flashtool-al.

(#14051) Justreboot
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#14053) ithomas


ithomas
őstag

A Thermal mod feltétele után pontosan mit kell wipe-olni (van ott pár opció)?
Illetve így el fognak veszni az adataim?

Másik kérdés, hogy Chupa 3.0-ra érdemes felrakni?

Real eyes realize real lies!

(#14054) limahl 11


limahl 11
tag

sajna samuhoz képest ezért vagyunk lemaradva, :(( ott van chainfire,aki már rég megoldotta,és minden új verzánál,mihelyt kijön másnapra már ott a root.most is tolja liliputra minden verzára,na ez hiányzik samubol,más semmi,de ha ő megtudja oldani,akkor az itteniek,no komment. :W

(#14055) Just_Reboot válasza Robyka (#14052) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Előre rootolták xda-n a szakik így twrp-ből feltolod a romot utána meg a SuperSU zipet és így lessz rootolt lollid.

(#14056) Just_Reboot válasza limahl 11 (#14054) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azért azt ne felejtsd el hogy a samsungnak nyitva van a bootloadere,itt meg ugye zárt,és a google úgy oldotta meg hogy az 5.0 rootolásához már nyitott vagy nyitható loader kell.

(#14057) Karcsi1964 válasza SlayR (#14047) üzenetére


Karcsi1964
tag

Ha a rendszer gond nélkül menne, akkor nem akadozna írás közben. Próbáld ne újraindítással, hanem kikapcsolásssal és újra bekapcsolással indítani a rendszert. Ha van hibaüzenet, ne egyből lépj vissza belőle, hanem várj kb fél percet. Nekem így indul rendesen. A gyári adatok visszaállítása nem szüntette meg az indítási hibaüzenetet. Lehet, hogy csak Telenor rendszerben csinál i8lyeneket?

(#14058) Lecs@ válasza limahl 11 (#14054) üzenetére


Lecs@
addikt

A Knox nem hiányzik Samutól ?

512 GB

(#14059) KisBundi válasza Lecs@ (#14058) üzenetére


KisBundi
őstag

:DDD

(#14060) migabi24 válasza Just_Reboot (#14056) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha nyitva lenne nem volna akkora gond a knox, soha nem volt nyitot samsung loader de még feltőrni se tudták soha

(#14061) David3 válasza David3 (#13944) üzenetére


David3
őstag

Erre a kérdésemre esetleg valaki tudna válaszolni?

[ Szerkesztve ]

(#14062) geris197 válasza Just_Reboot (#14056) üzenetére


geris197
tag

Én még 4.4-en vagyok a lolli root-olhatatlansága miatt,ugyanis kell az xposed,az adaway a reklámok blokkolására,meg az sdfix,hogy tudjak memkarira írni-törölni.Meg nem tudom ART-on megy-e minden most használt programom.Ezek a fő okok amik még lollitól visszatartanak.Ja,és az,hogy állítólag full wipot kell csinálni és nagyon nincs kedvem mindent nulláról kezdeni.Ezt el tudnám valahogy kerülni vagy megoldani? Pl. titanium?Mi a véleményed erről?Piszkálja már nagyon loli a fantáziám,habár látványbeli különbséget nem igen látok,esetleg motorház alatt lehet valami különbség lollihoz képest.Nem sokat adok antutura,de én is megcsináltam párszor 4.4-en,mindég csak huszon pár ezret dob ki,míg látom lollin negyven pár ezrek az eredmények :U

(#14063) Just_Reboot válasza migabi24 (#14060) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az összes samsungnak nyitva van a bootloadere csak mostmár megbolondították a knoxal de attól még nyitva van csak ha rootolsz vagy nem gyári romot telepítesz akkor ugrik a számláló de attól még nyitott.

(#14064) Saccco válasza Hajnii20 (#14043) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem 80+ alkalmazás van a telefonon, de nem döcög. Valami más gond lesz ott.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14065) zoleeno1 válasza migabi24 (#14060) üzenetére


zoleeno1
addikt

na ezt gondold át gyorsan még1x :U ;)

(#14058) Lecs@: :C

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#14066) dave182 válasza limahl 11 (#14054) üzenetére


dave182
senior tag

Szia, a legutolsó linkelt videódban szereplő időjárás widget nevét meg tudod adni? Köszi!

(#14067) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Pár verzió kihagyása után felraktam én is a AndroidNowHD 8.0. Nagyon döcögősre sikerült, mindenre lassan reagált a telefon. Előtte hosszabb ideig CloudyG3 2.0 használtam. Az a rom teljesen rendben van. V20f stock is gyorsabb mint a HD 8.0. Pár napig fent volt néhány AOSP rom is, sebességre azok a legjobbak. Kár hogy nem stabil a működésük.

[ Szerkesztve ]

(#14068) limahl 11 válasza dave182 (#14066) üzenetére


limahl 11
tag

[link]
én csak ezt használom ,kismillió letöltés+ ahogy tetszik ugy alakitod,átlátszó,stb.lg g3 is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#14069) Just_Reboot válasza geris197 (#14062) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Amiket én használok promramok azok mennek ART-on. Titaniumal lementheted az alkalmazásokat és az adataikat meg az sms-eket is. De én azt mondom hogy ha van twrp-recoveryd akkor készíts egy full mentést a mostani rendszeredről és ha nem jön be a lolli akkor azt viszarakod és használod mintha mi sem történt volna. Xposed még egy jó darabig nem fog menni ART-on mert a fejlesztőjének rengeteg munkába kerül ART-ra optimalizálni. Mondjuk én minden romot full wipeal rakok fel és kb 20 perc mire teljessen belakom.

(#14070) DJ. Ru$y válasza David3 (#14061) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem kaptál választ = nem használja aki idejár => Nem tudja "senki" a megoldást. Van a fórumon android alkalmazás-os topik, hátha ott többre mész.

G3-on az "opciók" gomb, az alkalmazásváltó hosszú megnyomása.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14071) geris197 válasza Just_Reboot (#14069) üzenetére


geris197
tag

:R Melyik is az a titanium verza amelyik 4.4-ről átmenti lollira is az adatokat?

[ Szerkesztve ]

(#14072) Just_Reboot válasza geris197 (#14071) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azt sajnos nem tudom,próbált a legfrissebbet. :)

(#14073) Saccco válasza geris197 (#14071) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem eddig a Titanium minden android verzió között átvitt mindent, gondolom most sincs ez másképp. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14074) David3 válasza DJ. Ru$y (#14070) üzenetére


David3
őstag

Na, ezt nem tudtam, hogy hosszan kell nyomni az alkalmazásváltót és akkor előjön az opciók... így már megy is, köszönöm!

(#14075) migabi24 válasza Just_Reboot (#14063) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt honnan tudod ilyen biztosan, nem kötekedni akarok, de én eddig úgy tudtam azok zártak, ezért nem lehet a knoxot kiírtani vagy GPE- re alakítani egy sima verziót

[ Szerkesztve ]

(#14076) Just_Reboot válasza migabi24 (#14075) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#14077) Just_Reboot válasza migabi24 (#14075) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A knox nem egyenlő a zárt bootloaderel. A knox előtti samukat ugy romoltad ahogy akartad. A samunak sose volt szokása a bootlader zárása helyette kitalálta ezt a nyomorult knoxot. Ettől még a loader nyitott csak a knox visít ha piszkálod a telót és onanntól integethetsz a garinak.

[ Szerkesztve ]

(#14078) migabi24 válasza Just_Reboot (#14077) üzenetére


migabi24
nagyúr

Értem én, hogy mit mondasz nem vagyok laikus, azt gondoltam alá támasztod az állításod egy linkel, mert én akár merre nézelődök csak zárt loaderbe ütközök pl [link]

(#14079) samu100 válasza DonLaca@ (#14067) üzenetére


samu100
tag

Akkor ott valami baj van, ha tényleg döcögős. Előtte nyomtál full wipeot?
Én még a rendszer felrakása után toltam egy gyári visszaállítást is. Semmi baj a rendszerrel, meglepően sima és stabil. Illetve mostmár a kamera is fullos. Esetleg rosszul töltődött le, checkold az md5 sumját. Nekem volt már egyszer olyan, hogy rosszul jött le a fájl, felraktam, nem jelzett semmit, csak néha történt 1-2 furcsaság.

(#14080) Just_Reboot válasza migabi24 (#14078) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Volt egy pár samum de azokon tuti nyitva volt alapból,ezekhez az újabb samukhoz nem értek,de nem hiszem hogy a samsung zárná. Esetleg kérdezd meg a Note 4 topicban.

(#14081) migabi24 válasza Just_Reboot (#14080) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor csak a tisztánlátás végett, nekem se, meg neked se volt igazad, az a helyzet, hogy az S3 volt az utolsó nyitott loaderes samsung, az S4-től felfele mind zárt és ez a knoxal jött

[ Szerkesztve ]

(#14082) samu100 válasza migabi24 (#14078) üzenetére


samu100
tag

Ott van a linkben amit írtál. Alapból unlockolva vannak a bootloaderek, knoxos firmware viszont lezárja. De szerintem nem kell jobban belemenni ebbe, Chainfire nagy agy valóban, elég sok projektet elvitt a hátán, anno mikor még samum volt követtem a munkásságát.

Technikai részletekről meg épp felesleges vitázni, egyikünk sem tudja pontosan milyen módon megy a rootolás. :)

Így is örüljünk annak, hogy egyre több custom rom jön. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14083) Tawaga05 válasza David3 (#14061) üzenetére


Tawaga05
tag

Player Pro......
Belépsz , megnyitod bármely albumot úgy hogy lásd a benne lévő zeneszámokat,
jobb felső sarokban lesz a beálitás.
Nekem működik rendesen minden .

[ Szerkesztve ]

(#14084) krisztyann válasza AloeLaci (#14041) üzenetére


krisztyann
tag

Szerintem nem.

(#14085) Just_Reboot válasza migabi24 (#14081) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Végülis mindegy hogy kinek volt igaza,ezen nem fogunk össze veszni. Én azt gondoltam hogy mivel a régieket sem zárták így az újakat sem fogják.

#samu100: +1 Nagy tisztelöje vagyok amíg samsungom volt rengeteget segített a munkássága. Ott volt a Tringle Away,MobileOdin,CFroot,de gondolom nem kell soroljam.

[ Szerkesztve ]

(#14086) migabi24 válasza Just_Reboot (#14085) üzenetére


migabi24
nagyúr

Persze nem is vitázni akartam, örülök, hogy szépen végigvezettük a témát, mindenki okosabb lett a végére

[ Szerkesztve ]

(#14087) zoleeno1 válasza migabi24 (#14086) üzenetére


zoleeno1
addikt

TI okosabbak lettetek, MI eddig is tudtuk :DDD ;] (meg mielott elonditok valamit, poen volt)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#14088) Just_Reboot válasza migabi24 (#14086) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én nekem egyébként ebből a knoxból annyi jön le hogy nem lehet miatta romolni,hogy más "haszna" van e azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#14089) migabi24 válasza zoleeno1 (#14087) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ok, inkább viccelődjünk mint kötöszködjünk :-)

(#14090) zoleeno1 válasza Just_Reboot (#14088) üzenetére


zoleeno1
addikt

Lehet vele romolni, elviekben ugyanúgy. A baj az, hogy ugrik a számláló, amit nem lehet nullázni, ezáltal ugrik a gari is. Szal romolni továbbra is lehet, csak ugrik a gari.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#14091) Just_Reboot válasza zoleeno1 (#14090) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Na ezért esett a G3 ra a választásom mert ezt lehet romolni és a gari is megmarad. Na de sok lesz mára az OFF :)

(#14092) samu100 válasza Just_Reboot (#14088) üzenetére


samu100
tag

Igen, van más haszna. Elvileg egy biztonsági szoftver ami "gátolja" a lopást, adatokat védi, talán van titkosítás is. Nem tudom én sem fixre, szóljatok ha tévedek. Nem volt knoxos telóm csak S2 volt, úgyhogy csak halvány emlékeim vannak erről a dologról. :)

(#14093) Robyka


Robyka
aktív tag

Én úgy tudom hogy a towelroot nem ugrasztja a knox-ot, vagy tévedek?

(#14094) dave182 válasza limahl 11 (#14068) üzenetére


dave182
senior tag

Köszönöm szépen, nagyon állat!

(#14095) -FreaK- válasza bigdigit (#13914) üzenetére


-FreaK-
veterán

Asszem még nem írtak választ erre, de most kipróbáltam és sajnos igen, ez is ébresztgeti a kijelzőt, le is vettem a töltőről az előbb pont emiatt.

(#14096) geris197 válasza Just_Reboot (#14072) üzenetére


geris197
tag

Kérdeznék még valamit : nézem,hogy a TWRP a full mentést a belső memóriába teszi.Ha flesselni akarom lollit akkor kell egy tejes wipe,de az meg mindent töröl belső memóriából.Akkor ha nem tetszik a lolli és vissza tenném a 4.4-et akkor az bajos lenne.Vagy full wipe előtt tegyem át az egész rendszermentést memkarira?Majd mielőtt visszatenném,ha úgy döntök nem tetszik a lolli,akkor ismét memkariról belső memóriába?Vagy nem jól gondolom?Mert ez kicsit macerás így,lehet van másik megoldás is :U :F

(#14097) mtm800 válasza geris197 (#14096) üzenetére


mtm800
senior tag

Twrp oda ment ,ahova mondod neki. Természetesen micro sd re is tud,szintúgy mint visszaállítani is.

[ Szerkesztve ]

(#14098) KisBundi


KisBundi
őstag

4.4-ből melyik a legújabb? :) 5.0-át megéri felrakni? Akku jobb tőle? :)

[ Szerkesztve ]

(#14099) geris197 válasza mtm800 (#14097) üzenetére


geris197
tag

Akkor majd megnézem és megpróbálom,hogy oda tegye.Nem rég tettem fel twrp-t, ( azelőtt nem is használtam egyáltalán ) és most csak kipipáltam mindent,hogy mindenről csináljon mentést és csak elhúztam csúszkát.Majd fájlkezelőben néztem utána,hogy belső memóriába mentett :B

(#14100) zoleeno1 válasza geris197 (#14099) üzenetére


zoleeno1
addikt

megfogod és átmásolod a pc-re, vagy a microsd-re, majd amikor kell, akkor vissza... annyira nem nagy matek... :U

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.