Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) DJ. Ru$y válasza Koza (#14750) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1, Torrentet hanyagold, IGO-t főleg, illegális ki fognak tiltani
2, Előre kell rootolni a lollit utólag nem lehet. Topikban kereső hozza lolli root-ra.
3, Jelly az KitKat akart lenni?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14752) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Használja valaki az Optimized kernelt? Mert nálam azzal még ramatyabb lett az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#14753) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Arra tudnátok ajánlani valami jó programot, hogy file böngészőben le tudja kódolni mappákat?

.nomediafile -t elhelyezve minden mappában eltünteti a file-okat szinte minden galéria, media app-ból, de pl. Solid Explorerben így is megnyithatók "bizonyos" mappák könnyen.

Erre van valami orvosság ? :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14754) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Ma jött meg a G3-asom és egyből tapasztaltam a térerő ingadozást és el is dobta a hálózatot egy telefonálás után. (kb. 15-20 sec után visszajött, mikor közelebb mentem az ablakhoz)

Van erre már valami más megoldási módszer a garanciáztatáson kívül? (pl. szoftverfrissítés, módosítás)
Még teljesen szűz szoftver van rajta (V10g-EUR-XX)

[ Szerkesztve ]

(#14755) limahl 11 válasza Mittu88 (#14754) üzenetére


limahl 11
tag

én 1 ful fém xar irodaházban melozok,nálam is volt,párszor,de csak ott,mióta 20-e-n vagyok teljesen megszünt,nem dobálja el ott se,,trés,gyári rom.

[ Szerkesztve ]

(#14756) szabosasito válasza Mittu88 (#14754) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

FreaK fórumtárs próbálkozott, / olvass vissza - keresőben- " térerő" / nem járt sikerrel valószínű, hogy csak a gariztatás eredményes.

[ Szerkesztve ]

(#14757) supertrezi válasza plejik (#14747) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Az Alkalmazások gombot nyomd hosszan, utána Rendszerbeállítások. Ha a Beállítások ikonjára koppintasz, akkor mindig listanézet jön föl. Nem tudom, miért, ez így van. :) Úgy emlékszem, a gyári launchernél ugyanígy van.

Hopp, most olvasom, nem is ez a gondod...? :U

Ahogy látom, át tudom állítani a Beállítások ikonra kattintva is fül nézetre!

[ Szerkesztve ]

(#14758) Just_Reboot válasza NandorHUN (#14753) üzenetére


Just_Reboot
addikt

ES-file Explorer tud ilyet.

(#14759) DonLaca@ válasza Just_Reboot (#14752) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én az official CM12-t használom. Szokásos 5 óra üzemidő megvan. Nincsenek bugok. Hívás után is bekapcsol a kijelző. A mai frissítéssel még pattogósabb a rendszer. Az igaz hogy tegnap beragadt egy folyamat és akkor kikapcsolt kijelzővel is merült a telefon. Nem szabad bekapcsolni a performance opciót mert utána mind a 4 cpu mag maxon fog pörögni mindig.

[ Szerkesztve ]

(#14760) aTe014 válasza Mittu88 (#14754) üzenetére


aTe014
aktív tag

A hálózat eldobásra próbáld ki, hogy a Beállítások > Internetmegosztás és Hálózatok > Mobilhálózatokon belül a Hálózat típusát 'csak WCDMA'-ra állítod.
Az ingadozást ez nem nagyon oldja meg, és szerintem felesleges is nézni, hogy éppen 2 vagy 3 csíkon áll, viszont nálam korábban 50 óra alatt 7% jel nélküli idő volt, a 'csak WCDMA'-ra állítással pedig már több napja 0% ez az érték :)
Frissíteni érdemes, akár wifin keresztül is, gyári visszaállítással utána. Kitkatből a legfrissebb a 10L, Lollipop-ból a 20F. Manuálisan pedig KDZ-vel tudsz, az pedig az első hozzászólásban van leírva. :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#14761) Just_Reboot válasza DonLaca@ (#14759) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én is csak most kipróbáltam ezt a kernelt de ebből dirty-flash lesz. A videó minősége szerinted milyen? Mert szerintem nincs vele gond,mondjuk QHD-nak jobban örülnék.

(#14762) Mittu88 válasza aTe014 (#14760) üzenetére


Mittu88
senior tag

:C :R :C :R köszi! megnézem.
Csak WCDMA-ra nem talál hálózatot (piros x).
Amúgy akkor elvileg LTE-t sem használ, ha erre van állítva?

Szerk.: két perc után talált hálózatot, nulla vagy 1-es jelerősséggel ott, ahol eddig tele volt. De majd még kitapasztalom.
LTE lesz mobilnet esetén? Nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14763) limahl 11 válasza DonLaca@ (#14759) üzenetére


limahl 11
tag

5 órás kijelző idő? :)) muti már cm röl ezt sose hiszem el,én is használtam cm romokat,nem 1 telon de aksi az brutál xar volt minden ,mindegy milyen teló+kamera mindben fos.,képeket. :DDD mert ez tuti nincs igy,aksira cm valami brutál xar.

[ Szerkesztve ]

(#14764) NandorHUN válasza Just_Reboot (#14758) üzenetére


NandorHUN
addikt

Solid Explorer-en belül nincs ilyesmire lehetőség? Akár külsős app-al?

/Ha már megvettem :D ... meg szerintem jobban is néz ki a kezelőfelület.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14765) Just_Reboot válasza NandorHUN (#14764) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azt nem tudom nem használtam.

#limahl11: Nekem eddig minden telómon hozta a gyári rom képernyőidejét a CM és ez nincs máshogy a G3 nál sem,pl: tegnap 4,5 fél óra jött össze de volt már 5 óra is.

[ Szerkesztve ]

(#14766) NandorHUN válasza Just_Reboot (#14765) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egyébként most néztem meg, ez csak a file-okat titkosítja, fileneveket stb... meg lehet nézni, csak megnyitni nem engedi...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14767) aTe014 válasza Mittu88 (#14762) üzenetére


aTe014
aktív tag

LTE gondolom nem.
De pontosabb, szakszerűbb leírást, és segítséget itt találsz a térerőproblémáról:
[link]
:)

"A LÉNYEG:

Nem szabad a telefont hagyni,hogy ő döntse el , hogy mikor milyen hálózaton milyen erősséggel akar kapcsolódni!
MEG KELL ERŐSZAKOLNI!"
:D

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#14768) limahl 11 válasza Mittu88 (#14762) üzenetére


limahl 11
tag

gsm -wcdma-ra állitsd, ;)

(#14769) limahl 11 válasza Just_Reboot (#14765) üzenetére


limahl 11
tag

engem nem kell gyözködj,tul vagyok már pár telon,pár cm-en,de én telomra sose megy az a xar,(már elnézést)

kép kijelző időről?
vicc az egész cm,gyors mint atom ezt nem vitatom,de itt ki is fújt.

(#14770) DonLaca@ válasza Just_Reboot (#14761) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Azzal még benn volt időn foglalkozni. Hétvégén megyek szülinapi buliba majd ott leteszteltem. :D

(#14763) limahl 11
:U
Ugye tudod hogy ez nagyban a felhasználói szokásoktól függ. Ha akarom le tudom meríteni 3 óra alatt is de tudok 6 órát is csinálni belőle.
Nálam 40% fix fényerőn, net és facebook. 5 óra általában a képernyő használhatom.

(#14771) limahl 11 válasza DonLaca@ (#14770) üzenetére


limahl 11
tag

persze,gyárin is függ,de én mindig minden telón ugyan úgy használtam,mert ugyi én használtam,nem akarok én senkit lebeszélni róla,csak leirtam a véleményem. de azt nem értem aki cm fan,miért nem vesz one+ vagy nexust,,miért ???? nekem magas,mindegy nekem cm-röl már megvan magam véleménye(tapasztalata)nálam szóba se jöhet.ennyi. :N

(#14772) Just_Reboot válasza limahl 11 (#14769) üzenetére


Just_Reboot
addikt

[L:/dl/upc/2015-01/09/480857_bnvvwmiwm45qig8g_screenshot_2014-12-23-15-19-28_2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/09/480857_bnvvwmiwm45qig8g_screenshot_2014-12-23-15-19-28_2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2015-01/09/480857_pagz21mukiaqwozt_screenshot_2014-12-23-15-21-22_2.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/09/480857_pagz21mukiaqwozt_screenshot_2014-12-23-15-21-22_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]
Nem akarlak meggyőzni de nálam tud annyit mint a gyári.

(#14773) Just_Reboot válasza limahl 11 (#14771) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ne akard már megszabni hogy aki CM-fan az milyen telót vehet!! Neked nem jön be nem használod ennyi,de azért nem kell szarozni!!

(#14774) Land válasza Just_Reboot (#14772) üzenetére


Land
veterán

Az az xy szint olyan csecse... Elég hülye fordítás, én is néztem Resurrection-ön.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14775) Just_Reboot válasza Land (#14774) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Remélem minél hamarabb javítják,engem is bosszant.

(#14776) SharpSA válasza temes69 (#14729) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam minden rendben, az általad leírtakra használom némi eltéréssel a 20f-es rommal.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#14777) akooos válasza limahl 11 (#14769) üzenetére


akooos
veterán

Mi volt az a pár teló?

SE X8, HTC Wildfire kategória? Nem véletlenül használnak ennyien CM-et :U Jó telefonon kb a legjobb.

(#14778) Just_Reboot válasza akooos (#14777) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én idáig az összes telómon CM-et használtam kivéve azon a nyomorult LVW en és maximálisan meg volta vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#14779) Meggyi001

LG G Flex 2 vs LG G3 videó

https://gamergep.hu/

(#14780) plejik válasza supertrezi (#14757) üzenetére


plejik
addikt

Igen, de mihelyt kilépek és vissza, akkor vissza áll listára....

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#14781) Kasya válasza Meggyi001 (#14779) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nagyon nem all a szajara a telefon neve (magyarul es angolul se)..."Dzsi fleksz 2" valamint "Gé 3". :N

(#14782) Meggyi001 válasza Kasya (#14781) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#14783) GumpNews válasza -=Jam=- (#14657) üzenetére


GumpNews
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat, hol tudom bekapcsolni a Miracast-ot?
A Beállítások > Hálózatok > Megosztás és csatlakozásnál nem találom, csak az NFC-t, AndroidBeam, SmartShare Beam-t, Média kiszolgáló-t, (LG PC Suite-t).
Esetleg az LG G3s (LG-D722) nem tudná?

https://www.facebook.com/volgyesimatephoto - http://mate.volgyesi.info

(#14784) ßrainiac


ßrainiac
addikt

http://www.vanir-exodus.from-me.org/exodus/d855/

Ezt nezte vki?

Olyan jol belaktam a mostani rr-t :/

Hat nemtom.. Azt irjak, ebben van a legtobb fele customization :U

[ Szerkesztve ]

(#14785) sztech


sztech
csendes tag

Üdv!
Telefon vásárlás előtt állok és tetszik a G3. A Gsm vonal és a mobilvarázs oldalán 94ezer Ft-ért As garanciával, német nyelvvel árulják a telefont a kérdésem a következő: ezekre a készülékekre akkor nem vonatkozik gyártói garancia és csak német nyelvet lehet beállítani?(nem hiszem, hogy legalább egy angolt nem ) :F A válaszokat előre is köszönöm!

Nem S a cél, hanem XXl!

(#14786) -=Jam=- válasza GumpNews (#14783) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nálam a G3-on ugyanott ahol Te is nézted a legalsó a miracast. G3s leírásában is szerepel pedig a miracast támogatás. Lehet kellene szoftvert frissítened rajta.

Ja nem bocs, a hivatalos oldalon az van, hogy nincs rajta miracast :(

[ Szerkesztve ]

(#14787) DJ. Ru$y válasza sztech (#14785) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyártói garanciakönyv nincs, nem gyári garancia, de 1 évig viheted az LG-hez, mint már írtuk. Régiófüggetlen elvileg beállítható bármilyen nyelv, ha nem akkor ott az összefoglalóban a "KDZ flash" és felteszel bármit.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14788) sztech válasza DJ. Ru$y (#14787) üzenetére


sztech
csendes tag

Köszönöm!

Nem S a cél, hanem XXl!

(#14789) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
v10l alatt az miért van hogy beállítom a telefonon hogy automata fényerő és 2 perc kijelzőidő visszakapcsolom és ezek a beállítások elvesznek. Teljes fényerőn indul és 2 perces kijelző idővel. Nem mintha folyton ki-be kapcsolnám a telefonom csak ez azért érdekes.

LG G3

(#14790) Meggyi001 válasza H.Bencike (#14789) üzenetére

Pár újraindítás után be fog állni arra amikre te akarod, és úgy marad ez van, nálam is ez volt... nálam asszem 10 restart volt, csajom G3-s-én is ilyen gond volt, ott 6 restart volt...és ja nekem is v10l el volt...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#14791) H.Bencike válasza Meggyi001 (#14790) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Annyira nem zavar mert ez csak 2 beállítás pikk-pakk megvan csak furcsa volt. FR megúsztam ez a lényeg :))

LG G3

(#14792) Meggyi001 válasza H.Bencike (#14791) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#14793) tutaj01


tutaj01
tag

Hát uraim.... Eddig 100%-ig elégedett voltam az AN HD-vel.
Ez az új viszont valami "katasztrófa" sajnos...
Akkuidő még csak hadján, bár elég siralmas az is most, de a lényeg:
Nekem mióta megvan a teló, gyakorlatilag 0% volt a jel nélküli idő! Soha nem volt térerő problémám! Az új AN HD-val ezt most sikerült megingatni!
A mai nap a jel nélküli idő 21%!
Nem tudom hogy hálózati gondok voltak-e (Telenor) ma, de ha nem akkor azonnal kuka...

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#14794) mtm800 válasza ßrainiac (#14784) üzenetére


mtm800
senior tag

Megnéztem, nem nagyon nyerte el a tetszésemet.Samura valahogy jobban sikerül nekik mindig. Ami pozitívum volt ,hogy a DPI tág határok között változtatható. Amúgy az rr jobb szerintem , de ez csak magánvélemény.

Más: rr-ben másnál is megvan még, a már-már "szokásos" black képernyő hívás után, vagy csak nálam rakoncátlankodik? Az utolsó elérhető verzió van telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#14795) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Ma rászántam magamat és ráengedtem OTA-n a lollit.
Mivel ART-on volt, frissítés után ezt a kedves üzit kaptam:
system uid's inconsistent. UIDs on the system are inconsistent, you need to wipe your data partition or your device will be unstable bla bla.

Nem tudom van-e köze az ART-hoz.

Tárcsázó, üzenet, menübe belépéskor, híváskor, leállt, leállt, LG system xxx leállt, stb
HR vagy húzzam rá full wipe után a 10l-t és arra a 20e-t?
Rootolnám is, kipucolnám a FAQ-ban leírtakat.
Kamera jobb a 10l-ben, azt mondták kollégák.

(#14796) Typhoon47 válasza mtm800 (#14794) üzenetére


Typhoon47
őstag

Rr.en mar javitva lett az a bug. Egyebkent korabban volt tema hogy a cm-nek gyengebb az uzemideje altalanossagban es ez abszolut igy van. Sajnos.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14797) mtm800 válasza Typhoon47 (#14796) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam még jelen van,. kb az első két hívásfogadásnál működött jól ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

(#14798) Meggyi001

Gondolom ismeritek, de hátha valaki nem: LG G3 - ROMs, Kernels, MODs, Recoveries, Themes sok sok érdekesség...

https://gamergep.hu/

(#14799) Saccco válasza t.imi (#14795) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pedig pont most gondolkodok én is a frissítésen, így lehet várok. Csak azt nem tudom mire... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14800) DonLaca@ válasza mtm800 (#14797) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Kamera mód CM-hez. Van néhány összehasonlító fotó az XDA CM official fórumban, jelentős a javulás. Lenovo kamera apphoz jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.