Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) kakuk100 válasza Kasya (#14150) üzenetére


kakuk100
őstag

Cseréld le egy másikra. Hátha azzal jó lesz.

(#14152) samu100 válasza Kasya (#14150) üzenetére


samu100
tag

Érdekes valóban. Esetleg nincs screenshotod a szoftver verzió adatairól(kernel fordítás dátum, baseband verzió, stb...).

#SlayR
Azt ugye tudod, hogy a Lollipopot még mindig nem lehet rootolni?

[ Szerkesztve ]

(#14153) SlayR válasza samu100 (#14152) üzenetére


SlayR
senior tag

Jah...akkor jó...múltkor, mintha valakitől már azt hallottam volna, hogy működik a téma...de akkor benéztem...na mind1 :D

(#14154) cr4sh-


cr4sh-
tag

Sziasztok, megkaptam a legújabb frissítést, amitől nem tudom, hogy milyen javulást kellett volna várnom, de az biztos, hogy a kamera programot megölte. Ha beállításokba, törlöm/visszaállítom, akkor belép, de amimt előlapira váltanék kifagy a program és nem is lehet újra életre kellteni. Ha lenne rá egy másik app, vagy bármi ami ezt megoldja annak nagyon örülnék. Előre is köszöntem a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#14155) samu100 válasza SlayR (#14153) üzenetére


samu100
tag

:DD előfordul nyugi :D

Jelentem az AndroidNow HD 8.0 1-1.5 nap után mintha tényleg belassult volna. Nem nagyon, csak kicsit :D. De egyébként még mindig pöccre jó, kamera is jobb, előnézeti kép fpse friss flash után tényleg mintha megugrott volna, azóta viszont alacsonyabb. 60@1080p-ben nincs képstabilizátor, de nem annyira fontos :).

#cr4sh-

Gyári beállítások visszaállítása? Vagy ha az sem segít akkor a topik összefoglaló alapján KDZ flasheld a legújabb verziót.

[ Szerkesztve ]

(#14156) #27813376


#27813376
törölt tag

Nem ertem ezt az akku mizeriat. A Nexusom mind hamarabb merult le, a negyes meg az otos is. Az ajfonom szinten kevesebb ideig birta. Ez a felsoroltaknal tovabb huzza. Siman kibirna masfel napot, de este toltore teszem mindig. Szerintem tul van ragozva a dolog, hangoztatjak tesztekben, hogy a kijelzo mennyit fogyaszt. Persze, fogyaszt, mint minden kijelzo amikor mukodik, megis birja addig mint a tobbi telefonom. Akkor meg?

(#14157) Kasya válasza samu100 (#14152) üzenetére


Kasya
nagyúr

V10L-EUR verzio volt, tobbet nem jegyeztem meg. Ez is erdekes, mert CZS-nek kellene lennie (Cseh-Szlovak). Mindenesetre a kinti szerviz tud valamit :D

Most felraktam a RIN kernelt es probalgatom a proci allitgatast, mert hangsulyos volt mult hetekben a topikban...
Maradtam amugy a 10L-nel. Nekem meg mindig ez tunik a "legfelhasznalobaratibb" kiadasnak.

(#14158) Dalzarus válasza RECSKA (#14149) üzenetére


Dalzarus
tag

Hát 50%-os fényerő meletti folyamatos böngészéssel kb 6-7 óra alatt 15% alatt van az aksi. Az xperia x8-amat cseréltem le, szóval 3 éve nem vettem telefont, nem tudom milyen üzemidő számít jónak. De azt reméltem, hogy egy ilyen zászlóshajó, azért kibírja estig átlagos nyúzás mellett, ha reggel húzom le a töltőről 100%-on. Értem én, hogy az 5.5" QHD emberesen szívja a kakaót, de hát akkoris... :DDD

(#14159) geris197


geris197
tag

Üdvözletem!Attól kérdem aki használja a fecebook appot : Nektek hogyan néz ki?Mármint a legújabb materialista kinézetű van,vagy még a régi.Ugyanis fiam S3-án,amin még 4.3 android van,újév előtt frissült face app materialista designúra,nálam is ugyan az a verziójú face van,de régi kinézettel.Akkor most ez hogy is van?Ugyan az a verzió számú és mégis más? :F

(#14160) zoleeno1 válasza Dalzarus (#14158) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha 6-7 órát böngészel rajta folyamatosan, akkor mégis mit vársz? Mint már írták 4-4.5 óra kijelzőidőt lehet vele produkálni kb. Ami elég jónak számít. Ha ez nem elég, vegyél Huawei ascend mate 7-et, vagy Note 4-et. Azoknak ennél is jobb az üzemidejük.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#14161) Pistakiss válasza Dalzarus (#14158) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Azért nem lehet tudni, hogy a telefonod jó-e, vagy rossz, mert mindenkinek más a normális, mindennapi használat. Egy új készüléknél kb 2-3 hét kell, míg beáll a kijelzése az akkunak és míg az akku is teljes kapacitással működik, ezt már jó párszor leírták itt is, meg már fórumokon is. Nekem ez a telefon nyújtja eddig a legjobb akku időt, a "szokásos" használatom mellett az eddigiek épp hogy kibírták nap végéig, Htc One, és Motorola Defy volt előtte, ez ugyanolyan használattal a 2 napot elviszi, de mivel sokat fényképezek vele, ezért ezt is néha esténként fel kell tenni töltésre. Sokan arra panaszkodnak, hogy este feltöltve, reggelre 5-10%-ot merül, ez nálam még nem fordult elő, ha este 100%-on leveszem a töltésről, reggel is annyi, vagy legfeljebb 99%. Ennél még többet nem merült. Egyébként én a fényerőt állandóan "automatikuson" hagyom, ellentétben a Htc-vel, ott kb 35 %-on volt, és így produkálja ezt a többletet ahhoz képest

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#14162) geris197


geris197
tag

És ha már a programoknál tartunk megkérdem,hogy az én play árúházam miért így néz ki[link] míg másnál látom,hogy egészen más?Mint pl. Limahl vidijein.

[ Szerkesztve ]

(#14163) geris197 válasza geris197 (#14162) üzenetére


geris197
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14164) geris197 válasza geris197 (#14163) üzenetére


geris197
tag

Nem birom belinkelni a képet bocs. :B

(#14165) limahl 11


limahl 11
tag

aksi gond ,mi? hol?nálam sose volt ilyen jó.

https://www.youtube.com/watch?v=rb2FJdr4Z5U&feature=youtu.be

[ Szerkesztve ]

(#14166) DJ. Ru$y válasza Kasya (#14139) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annak a topiknak az első betűje az első hozzászólásban egy link :) Nézd meg :P Még a régi motorosokat is meg lehet vezetni ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14167) cr4sh- válasza samu100 (#14155) üzenetére


cr4sh-
tag

Gyári beállítások visszaállítása nem hozott sikert. Azt hiszem kidobom a picsába ezt a szart... Hihetetlen, hogy vesz az ember egy highend telefont és ha nem kezd el rajta pwruser módjára romok hadát tesztelni, hogy találjon egy használhatót akkor, soha nem fog megfelelően működni a készülék. Itt nálam befejeződött az androiddal való szopás pedig 5 éve izzadok felette, de a nexus4-en kívül még nem volt egy stabil készülékem se /htc one, n5, s4.. sorolhatnám/

És hogy értsétek a sírás okát, az előlapi kamera befagyása a skype-ot is hazavágja, így egy telefont se tudok megereszteni az otthoniaknak..

(#14168) DJ. Ru$y válasza cr4sh- (#14167) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Meddig tart KDZ-vel visszarakni az előző szoftvert full wipe-pal?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14169) limahl 11 válasza cr4sh- (#14167) üzenetére


limahl 11
tag

én n em csináltam ,semmit,gyári ,rom,root stb nélkül,minden müxik,minden ok,tán nem kéne annyit variálni. :N
hanem használni,ahogy van,

[ Szerkesztve ]

(#14170) samu100 válasza cr4sh- (#14167) üzenetére


samu100
tag

Esetleg még próbáld meg azt, hogy PC Suiteban ami írva van az összefoglalóban: frissítés hibáinak javítása.

Egyébként meg a problémák azért vannak, hogy megoldják őket. Szerinted hogy jutott idáig az emberiség a kővel való dobálózás óta? (költői kérdés volt csak, nem akarok vitát gerjeszteni...)

[ Szerkesztve ]

(#14171) limahl 11 válasza samu100 (#14170) üzenetére


limahl 11
tag

én meg azt mondom,szerviz,gyári saját rom,ott nem kdz-ével rakják ,nem tom mivel,azt még nem láttam,nem is árulták el,aztán hagyni ,ha frisit,frisit,nem hiszem,hogy egészséges az ,hogy 4,4 rootolva,aztán 5-rá ,teljesen más,van root,de az nem olyan mintha az 5 lenne eleve rootolva. de nem koptatom szám,nálam minden faxa,aksi eszméletlen,mindenki azt rak fel amit akar,én meg nem nyávogni, :D hanem használni. :C és minden ok.

(#14172) DJ. Ru$y válasza limahl 11 (#14171) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"mindenki azt rak fel amit akar,"
Ennyi és máris felesleges az összes többi mondat amit előtte írtál. Mindenki azt csinál vele, amit akar és, ahogy neki jól esik. Az meg, hogy kipróbálnak egy ROM-ot és leírják a tapasztalataikat, az nem sírás, nyávogás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14173) Meggyi001 válasza Dalzarus (#14146) üzenetére

Működik ez a dolog, kettő telefonhoz is vettem tőlük már akksit, csak 3 gond van vele:

1: Kiálló hátlap, kicsit csúnya
2: NFC ugrott
3: Vezeték-nélküli töltés ugrott

Amúgy tényleg tovább bírja, én egy LG 2x-en és egy Galaxy Wonder-en teszteltem ezeket az akksikat...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#14174) Kasya válasza Meggyi001 (#14173) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ennel sokkal igenyesebb egy Xiaomi 10500mAh-es kulso battery bank es meg olcsobb is, valamint tobb oldalu.

(#14175) DJ. Ru$y: az sem rossz :D En Banggodrol rendeltem be karacsonykor, mert "jolarusitottak".

[ Szerkesztve ]

(#14175) DJ. Ru$y válasza Kasya (#14174) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem YooBao van 10k-s és még a Qi töltőt is meghajtja maxon. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14176) Meggyi001 válasza Kasya (#14174) üzenetére

Igen, egyetértek, csak írtam, hogy mükszik a dolog :)

https://gamergep.hu/

(#14177) tutaj01


tutaj01
tag

Én sem értem ezt az aksi hisztit! Pedig G2-ről jöttem, és az tény, hogy ott csúcs volt az üzemidő! (gondolok itt akár 5,5 óra kijelzőre)
De átlag használattal ebből is 4-4,5 óra kijelzőidőt ki lehet hozni!
+30 perc végett kell sírni? Bőven jó ez is!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#14178) cr4sh- válasza limahl 11 (#14169) üzenetére


cr4sh-
tag

Pontosan ezt szerettem volna én is elérni, egyszer sem cseréltem romot ezen a telefonon, pedig tudom, hogy kell, de szenvedtem én már eleget romolgatással, gondoltam ha veszek egy highend telefont azzal már nem lesz gond. Aztán jött egy frissítés még kitkat-re, beokádott vele a telefon, elküldtem gariba h javítsák ki, 2 hét, visszajött semmi nem változott, de én türelmes vagyok, ugy voltam vele megvárom a gyári lollit, így is történt megkaptam, és láss csodát jó lett. Elhagyta a hibát. Aztán 2 napja kaptam már az 5.0-ra valami friasítést, és azóta szar a kamera. Ez számomra elfogadhatatlan, ha beletúrtam volna, akkor magamat hibázathatnám, ha valami nem jó, de itt az lg nem tud összerakni egy stabil romot, már fé éve..

(#14179) samu100 válasza cr4sh- (#14178) üzenetére


samu100
tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy ezzel a problémával egyedül vagy. Mi írtunk megoldási javaslatot, ha megcsinálod megcsinálod, ha nem, akkor nem. De azért nem szép dolog fikázni úgy az LG-t, hogy mellette a problémád egyedi. Elég sok hiba történhet egy-egy frissítés során amiről nem tehet az LG. Bármilyen eszköznél előfordulhat ilyen egyedi (nem túl gyakori) hiba. Én azt mondom még mindig van 2 lehetőséged:
1. PcSuite frissítés hibáinak javítása menüpont
2. Kdz flash

Ha egyiket sem csinálod akkor küldd el a szervízbe, vagy várj a csodára.

[ Szerkesztve ]

(#14180) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Több mint két hét után végre kicseréltem a Speedshop-ból rendelt hangszóró és antenna modult a telefonomon, mckangi kolléga blogja alapján.

Sajnos nem néztem előtte a jelerősségeket hogy korrekten össze tudjam hasonlítani, de így emlékezet alapján sajnos semmit nem javult a térerő. Ami viszont aggasztóbb, hogy a telefont alul megfogva, így is lecsökken pár db-t a jelerősség.
Szám szerűen:

Ha két újjal, felül/oldalt fogom akkor: 101dBm
Ha egy kézzel az alsó kávánál, elölről és hátulról: 105dBm

A telefont persze ugyan abban a helyzetben tartva.

Ami még borzasztóbb:
Mellétéve az asztalra ugyan azon a helyen a HTC One X-et, 9-18dBm különbség mutatkozik a HTC javára:

Hozzá tenném, hogy ez erősen változik, most pl. pont egyforma, de azért az idő nagy részében sokkal jobb a jel a HTC-n.

[ Szerkesztve ]

(#14181) samu100 válasza -FreaK- (#14180) üzenetére


samu100
tag

:F

Azt esetleg ellenőrizted, hogy nem került-e bele valamilyen porszem/egyéb szennyeződés mikor csináltad? Pontosan illeszkedik?

Amúgy szomorú, hogy pont a térerő ilyen gyenge :W , nekem el-el szokta dobálni és utána van, hogy fél percig is keresi. De nem igazán zavar, mivel már jó ideje nem sok telefonhívást zavarok le mobilon (mármint a GSM hálózaton). Valahogy az üzeneteket jobban kedvelem, illetve ha telefonálok is már többnyire csak VoIP hívást használok. :))

(#14182) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Telenoros G3-ra 1 vagy 2 ev gari van?

(#14183) Just_Reboot válasza ßrainiac (#14182) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én úgy tudom kettő,de mindjárt megnézem.

(#14184) Just_Reboot válasza Just_Reboot (#14183) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Igen,1 év gyártó és 1 év Telenor. Bár az utóbbi korlátozott feltételekel.

(#14185) ßrainiac válasza Just_Reboot (#14184) üzenetére


ßrainiac
addikt

Koszonom! :R

(#14186) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#14184) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 év gyártói, 1 év alkatrész és munkaerő, +1 munkaerő.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14187) geris197


geris197
tag

[Play Árúházam]
Sikerült a kép beillesztése :B Szóval nálam így néz ki az áruház míg másnál,pl. Limahl egyik vidijében egész máshogy.Ez miért lehet?
A Facebukos alkalmazásra valakinek valami megjegyzése?Mármint,hogy miért kapja meg valaki az új materialista kinézettel,míg más ugyan az a verziószámmal régi kinézettel?

[ Szerkesztve ]

(#14188) lefkosia válasza geris197 (#14187) üzenetére


lefkosia
őstag

Play 5.1.11

The Truth Is Out There

(#14190) leslien


leslien
nagyúr

Jishnu Sur elkezdte a munkát..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14191) ßrainiac válasza leslien (#14190) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hoppa.

Ezt lehet, meg kene varni mielott eladnam :DD

:R

(#14192) Just_Reboot válasza leslien (#14190) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ez miért is jó nekünk?

(#14193) SZATA válasza limahl 11 (#14165) üzenetére


SZATA
senior tag

Hogy lehet "Feladatok" gombot a taszkváltóba és "Feladatkezelő"-t varázsolni a telefonba?
V20e, Telekom.

Wifi-Directre valaki?

(#14194) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#14192) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lesz moddolt kamera V20-ra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14195) NandorHUN válasza geris197 (#14187) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az milyen alkalmazás, ami mutatja a statusbar-nal a le és feltöltést?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14196) Just_Reboot válasza DJ. Ru$y (#14194) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor az AOSP használókat nem érinti?

(#14197) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#14196) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Majd ha kijött meglátjuk min fog működni, de gyanítom, hogy gyári és gyári közeli ROM-okra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14198) Meggyi001 válasza NandorHUN (#14195) üzenetére

Xposed Framework / Gravity box-ban van ilyen, ha még másban is, a többiek mindjárt mondják. Lolli alatt meg ezt használom erre: Network Monitor Mini Pro

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más...

Az LG G4 a Galaxy Note 4 ellen indul harcba

Már januárban leleplezik az LG G Flex 2-t

A világ első írisz szkennerrel szerelt okostelefonja

https://gamergep.hu/

(#14199) geris197 válasza NandorHUN (#14195) üzenetére


geris197
tag

Network Speed Indicator és igen az Xposedban van :K

(#14200) Just_Reboot válasza DJ. Ru$y (#14197) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Értem,köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.