Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Balzak83 válasza MLA (#10848) üzenetére


Balzak83
senior tag

Használhatod nyugodtan, a teló fogja eldönteni, mekkora részét használja a max. töltőkapacitásnak.

(#10853) Cunaja válasza #32839680 (#10852) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Ez a téma csak kísérleti, most próbálgatom a dolgokat, mert a Nougat kicsit más. Azért vannak ilyen buta ikonok, hogy megtaláljam őket. Nem ez a végleges. :)
A statusbar is fejlesztés alatt. ;)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10854) MM


MM
őstag

Nyugtassatok meg, hogy gondoltak a navigációt rendszeresen használókra is, és a kisebbik P10 IPS kijelzőt kapott! ..

(#10855) dunc válasza #32839680 (#10852) üzenetére


dunc
nagyúr

Egyáltalán nem bazári, inkább stricis-s! :))

(#10856) Pano válasza dunc (#10855) üzenetére


Pano
addikt

Pimp my phone

[ Szerkesztve ]

(#10857) dunc válasza Pano (#10856) üzenetére


dunc
nagyúr

(#10859) Cunaja válasza #32839680 (#10858) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Képzeld el azt csinálom, de nincsenek meg az ikonok, tudom ez most hülyén hangzik.

Szétbontottam ikonokra, és a navisáv ikonjait nem találom. :(((
Elvileg a com.android,systemui mappájában kellene lenni, de nincs. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10861) Cunaja válasza #32839680 (#10860) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Szétbontod a témát és kicseréled. Tudom sok idő, de megéri a fáradságot. :Y
Eddig mindig így csináltam, de a Nougat mindenben más.
A boot.img-t ide oda cserélgetem, mert bizonyos funkciók állítgatása csak az egyikkel megy, de azzal meg az ujjlenyomat nem megy. :W
Ezért beállítás után, visszarakom a másik boot.img-t.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10862) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, asszonykam most kapoot M8s heylett P9-et, nagyon tetszik neki, nekem is (jomagam M8, majd O+2-t hasznaltam utolso ket telonak)

2 kerdesem lenne, amire nem nagyon talaltam az 1-es hsz-ben valaszt.

Kezdjuk belakni, hasznalt appok, acc'ok vissza vannak allitva, de EMUI-ban nem talalok olyan megoldast, mint Sense-nel vagy Oneplusnal,hogy home screen-nel rabokok egy ikonra es egyben, listazza az osszes feltelepitett appot. Vannak ugye akalmazas mappak (google, tools, ilyesmi) de a korabbi osszes app listajat nem talalom:( Tenyleg nincs, vagy csak annyira nyilvanvalo,hogy nem veszem eszre?

MIUIrol lenne a masodik kerdes, inkabb erdeklodes. Nem tudnatok magyar vagy angol nyelven egy ismertetot linkelni? Sosem volt EMUI-s telonk meg (touchwiz, ill. Sense minden mennyisegben viszont igen)

Koszi es udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10863) Pano válasza Balinov (#10862) üzenetére


Pano
addikt

"home screen-nel rabokok egy ikonra es egyben, listazza az osszes feltelepitett appot"

Csak Nougaton van jelenleg ilyen lehetőség, 6.0-nál más launcherrel tudod megoldani, vagy felfrissíted a telót 7.0-ra. Itt minden feltelepített app a főképernyőn van, mint iPhone-nál.
Leírásról én csak a HiCare alkalmazáson belül a kézikönyvet tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

(#10864) qwertz99 válasza Pano (#10850) üzenetére


qwertz99
csendes tag

Köszönöm szépen, a 2. pontot nem alkalmaztam eddig.
Nekem a gmail üzeneteket nem jelzi, és a 2. alatt sajnos nincs ott a gmail, így csak az 1. és 3. opciókat tudom beállítani.

(#10865) Cunaja válasza Balinov (#10862) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Nougat rendszerben!

Van a főképernyőn menü gomb.

Leírás a HiCare alkalmazás kézikönyvek résznél van magyarul.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10866) Balinov válasza Pano (#10863) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi, Cunaja, neked is. Volt egy sejtesem, hogy ez vagy launcher csere vagy nugátra várás. Hi-cares kezikonyves tippet koszonom. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10867) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

[Ha valaki még nem látta volna!] :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10868) Newlachka válasza Cunaja (#10867) üzenetére


Newlachka
őstag

tudnál linkelni nekem egy c02-es full romot plz.
az orosz oldalon csak OTA-kat találok..

(#10869) MK VII válasza Cunaja (#10867) üzenetére


MK VII
veterán

Már személyesen is beköszöntem az alkatrészeknek. :)

(#10870) Cunaja válasza Newlachka (#10868) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Nougatra kell? Arra nincs FULL rom. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10871) Newlachka válasza Cunaja (#10870) üzenetére


Newlachka
őstag

hóhért. c02b137-en van a kölök, és random létrehoz bluethoot albumot a galéria,és belerak egy képet amit nem lehet megnézni.
c02b137-re>c02b339? vagy mehet c02b341?
most annyira nincs erőm ezzel törődni,mert tegnap 2-től fent vagyok..

Amúgy már Fb-on a Huawei topikba is áldják a neved...

[ Szerkesztve ]

(#10872) Cunaja válasza Newlachka (#10871) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Európai Vodafone rom. Az átállás C432-re próbáltad?

Face linket kérek. :) :R

Olvasgatom a külföldi fórumokat, van ám halott telefon rendesen. :W

[Kínában is még itt tartanak. ] Ez a B378 Ázsia verzió.

Az ész nélküli romolástól. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10873) Newlachka válasza Cunaja (#10872) üzenetére


Newlachka
őstag

nem állunk át még a hicare reg is nehéz volt neki,és nincs a közelembe..megy pm.

(#10874) Pano válasza Cunaja (#10872) üzenetére


Pano
addikt

Mitől döglenek meg?

(#10875) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Úgy néz ki ,hogy lassan veszek egy P9-t. A kamerával ti felhasználok mennyire vagytok megelégedve?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10876) MK VII válasza hemaka (#10833) üzenetére


MK VII
veterán

LoL...
Tényleg.. Most tűnik csak fel.. Iphone lett a Huawei-ből.. :D
Ezt a szégyent... Nem hiszem, hogy koppintania kéne a kulavejnek.. Elég jól kiharcolta már a helyét a piacon..

(#10877) MK VII válasza AMD Power (#10875) üzenetére


MK VII
veterán

Szia...
Alapvetően talán mondhatom azt, hogy mindenki elégedett a kamerájával.. Bizonyos helyzetekben lehetne jobb is, de nagyon is vállalható...
2-3 oldallal visszább olvasol, pont a kamerájáról beszélgettünk és linkeltünk is be képeket..

(#10878) natë válasza AMD Power (#10875) üzenetére


natë
nagyúr

Teljesen ok a kamera.

(#10879) cintula187


cintula187
addikt

Engem is elkezdett irritálni, hogy a szilikon tokban a vaku át/becsillan fényképezéskor.

tokkal

tok nélkül

Aki nem szilikonos tokot használ, mi a tapasztalata? Lehet váltanék.

Pl. neked?
[link]

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10880) Cunaja válasza cintula187 (#10879) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Tokoknál mindig az a kérdés, látni szeretnéd a telefont, vagy esetleg védeni?
Nem mindegy a kettő.
Ha védelem fontosabb, akkor az okostok.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10881) cintula187 válasza Cunaja (#10880) üzenetére


cintula187
addikt

Flip tokot nem szeretnék. Eddigi telefonoknál nem találkoztam vakuzáskor a NIllkin toknál ilyen jelenséggel.
Ezért ha van értelme próbálnék valami mattabb tokot.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10882) Cunaja válasza cintula187 (#10881) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Na akkor figyelj, de most fogtok hülyének nézni.

Nekem Nilkin okostokban van a telefon normál állapotban. Munkahelyen még benne van egy Mate9 övre fűzhető bőrtokban is. Vagyis kettő tokban van. Azért Mate9, mert a normál tokjába nem férne bele a másik tokkal.
Ez ám a védelem. :Y A védelem számomra fontosabb, mint a telefon láthatósága.

[ Módosította: philoxenia ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10883) cintula187 válasza Cunaja (#10882) üzenetére


cintula187
addikt

Hát vigyázol rá nah. Nem baj az. :D

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10884) oggy71 válasza cintula187 (#10879) üzenetére


oggy71
tag

Engem is irritált az átlátszó szilikon tokkal vakuval a becsillanás, ezért szikével kivágtam nagyobbra a nyilást, igy jók lettek képek, ellenben a kivágás legnagyobb tudásom ellenére is elég tré lett, ezért a szilikont ledobtam és vettem a MM-ban oldalra nyílós tokot 3 ezerért (az ablakos gyári tokért sokalltam a 8e pénzt).

más:A pécsi MM-ban a Huawei standján a Mate 9 Porsche Dizájn-nak csak az árcéduláját merték (450e) kirakni :D

(#10885) cintula187 válasza oggy71 (#10884) üzenetére


cintula187
addikt

A 3000-es tok ár baráti.
A kamera és a vaku közötti szilikon résztől szabadultál meg kivágással?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10886) oggy71 válasza cintula187 (#10885) üzenetére


oggy71
tag

Igen a 3e a tokért nem sok, pláne úgy, hogy a minősége is tűrhető, és még mágnesesen is záródik.
Nem csak azt a részt vágtam ki, hanem a kamera körül is jobban kikanyarítottam kicsit jobban.

(#10887) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Én ezt használom, gyári szilikon tokkal együtt belefér simán.

http://www.tatonka.com/en/Bags/Mobile-Phone-Cases/Smartphone-Case-L/2972?colorId=

(bocs, nem tudom, hogyan lehet linket beszúrni)

Mountexben azt hiszem 2 e Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#10888) MK VII válasza cintula187 (#10881) üzenetére


MK VII
veterán

Nézd csak...
A kéket már láthattad a minap, de ez a fekete (szürke) bőr ma érkezett meg..
Rettentően elegáns vele a telefon és jól körbefogja.. És mint azt korábban hittem, hogy ez csak bőr bevonat egy műanyag részen, tévedtem... Az egész bőr és a belseje ilyen piros szövettel van húzva... Kemény az egész és jól passzol a telefonra..



[ Szerkesztve ]

(#10889) oggy71


oggy71
tag



Ilyen ez a MM-os szétnyílós tok.

(#10890) Balinov válasza Balinov (#10866) üzenetére


Balinov
félisten

Sracok, meg egy kerdes, bocsi, tegnap lemaradt. CSomagban volt egy kijelzo vedofolia, erdemes felrakni? Ha igen, mekkora mutatvany? Eddig GG-os teloim voltak, soha semmire nem raktam meg kijelzo foliat..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10891) Cunaja válasza oggy71 (#10889) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Szép a konyharuha. :P

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10892) dunc válasza Balinov (#10890) üzenetére


dunc
nagyúr

Rakasd fel gsm boltba! Megéri fizetni egy 500ast. (gyárilag nincs rajt fólia?)

(#10893) oggy71


oggy71
tag

Szó volt itt korábban a P9 fotós képességeiről, amivel én maradéktalanul elégedett vagyok, s ennek bizonyítékaként feltennék egy abszolút buheramentes képet:

(#10894) oggy71 válasza Cunaja (#10891) üzenetére


oggy71
tag

Az terítő! :P
A büfébe csak ilyenre fussa..
Nade a tok tényleg fasza, persze csak annak akinek bejön ez az ide-oda nyílós cucc.

(#10895) philoxenia válasza oggy71 (#10893) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Telekomos? ;] :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10896) Pano


Pano
addikt

Urak!

Mint mond a tapasztalata annak, akinek régebb óta van meg a P9 telója, hány naponta érdemes újra indítani a telefont?
Előzőleg Samsung A5 telóm volt, annál 2 naponta kellett legalább, mert ha nem elkezdte a hívó félnek kikapcsoltnak jelezni magát (még úgy is hogy én tárcsázni tudtam, meg mobilnet is volt). Aztán annál átszoktam a minden töltés után restarthoz.

(#10897) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Ha töltőn van a telefonom, és úgy telefonálok, rosszabbul hallanak. Más is tapasztalt ilyet?

(#10898) oggy71 válasza philoxenia (#10895) üzenetére


oggy71
tag

Az.
Ebből kifolyólag még nem Nougat-on..
Ennek most nem tudom örüljek-e, vagy ne :F

(#10899) cintula187 válasza MK VII (#10888) üzenetére


cintula187
addikt

Köszi. a kéknek nagyon zsivány az a piros belső. Arra nem találok linket. Dobnál léci?

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10900) moleculez válasza Pano (#10896) üzenetére


moleculez
veterán

Olyan 2 havonta szoktam, nem vicc :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.