Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) JNSK válasza laszlolczka (#10297) üzenetére


JNSK
aktív tag

Ezelott a telo elott mindegyik rootolva volt.. ez az elso aminel nem erzem szukseget..

(#10302) Pinyo16689 válasza MM (#10299) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszönöm a segítséget!

(#10303) Newlachka válasza #38015744 (#10300) üzenetére


Newlachka
őstag

EZT tedd fel TWRPből majd mehet gyári reco vissza és jónak kell lennie.!

(#10304) MK VII


MK VII
veterán

Azért ez már több a soknál... Egyre jobban negatív rekordokat döntöget a kijelzőidő. :)


Merül mint a büdös szar. :D

[ Szerkesztve ]

(#10305) erikke17


erikke17
őstag

Factory Reset nem oldotta meg a HiVoice problémát. Meg neznè nekem valaki B378 alatt megy a gyorshívàs? Igy gondolom a hiba mar nem nalam van.

Előre is köszönöm :-)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10306) Cunaja válasza MK VII (#10304) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Nagyon gyenge a térerő, az akku felét az eszi meg. Mikor nem netezel mobil neten, kapcsold 2G-be a hálózatot.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10307) hislah válasza Cunaja (#10306) üzenetére


hislah
aktív tag

Valóban sokat számít a rossz térerő, de nem mindenkinel ilyen drasztikus. Nekem Telenorral felezi az üzemidőt. 2Gn sokat javul az akku, net sebessége használhatatlan. :D

[ Szerkesztve ]

(#10308) hislah válasza MK VII (#10304) üzenetére


hislah
aktív tag

Telepíts fel kérlek a CPU Spyt és ellenőrizd le, hogy lemegy -e Deep Sleepbe a telefonod. Sztem nem.

(#10309) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Tudtok ajánlani egy jó böngészőt, ami nem Chrome?

(#10310) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok! Tegnap frissítettem N-re.. spotify eltűnt kisablakból,járt más is így flip ablakos toknál? :(

(#10311) hislah válasza Pinyo16689 (#10309) üzenetére


hislah
aktív tag

Én már csak UC Browsert használok. Sok remek funkcióval bír, amit máshol nem is láttál. Swipe back, forward. Egy kézzel is könnyen használható. Funkció gombok alul. Stb.

[ Szerkesztve ]

(#10312) einhorn87


einhorn87
csendes tag

Sziasztok!Nem tudna valaki utánajárni vagy nincs valami konkrét infója arról hogy a Telekom mikor adja ki a hivatalos nougat-ot!Én próbáltam kérdezni tőlük de azt írták vissza hogy a kérdéses frissítést a gyártó készíti és teszi elérhetővé a felhasználók számára!
Most akkor hogy is van ez?Lassan másfél hónapja van hivatalos nougat független telefonokra,a szolgáltatósra meg még azóta se,és még így is beszélnek hülyeségeket mintha fogalma se lenne a dologról! Bocsánat hogy kicsit hosszúra sikeredett a mondandóm de azért ez bosszantó!

[ Szerkesztve ]

(#10313) philoxenia válasza einhorn87 (#10312) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Telekomos verzió gondolom még nincs kész.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10314) einhorn87 válasza philoxenia (#10313) üzenetére


einhorn87
csendes tag

Nem az a durva hogy még nincs kész,ezt még az ember el is fogadná,bár szerintem azért másfél hónap kicsit sok ehhez de mindegy nem értek hozzá ezért nem is ez bosszant,hanem hogy mégcsak nem is úgy fogalmaznak hogy a tesztelés folyamatba van vagy ilyesmi,hanem hogy a gyártó teszi elérhetővé a felhasználók számára.Na most akkor a Telekom adja ki vagy a gyártó ez a nem mindegy!!!

(#10315) MK VII válasza Cunaja (#10306) üzenetére


MK VII
veterán

A térerő miatt nem lehet.. Ebben biztos vagyok... Ugyan ott lakom, ugyan ott dolgozom, ugyan azokon a helyeken járok mint amikor közel 8 óra kijelzőidőim voltak.. Szóval ezt kilőném.

CPU Spy ezt mutatja.

Aludni szerintem elmegy a telefon rendesen, mert pl estétől reggelig max 1-2%-ot merül.

[ Szerkesztve ]

(#10316) xtmod válasza einhorn87 (#10312) üzenetére


xtmod
senior tag

nekem is függetelen telóm van (eva-l19) arra sincs még kész hivatalos. a hi-careben lévőt meg nem teszem fel.

(#10317) hislah válasza MK VII (#10315) üzenetére


hislah
aktív tag

Akkor talány... Én most próbára felszaladtam B378-ra, de sztem jobban merül, mint B182 alatt. Este mesélek.

(#10318) philoxenia válasza einhorn87 (#10314) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Telekom megrendeli, a gyártó elkészíti aztán közzéteszi.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10319) Cunaja válasza MK VII (#10315) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Nálam mindig fullon van!

Márpedig az állandó térerő ingadozás jelentősen fogyaszt!

[Itt van némi leírás]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10320) MK VII válasza Cunaja (#10319) üzenetére


MK VII
veterán

Én azt értem, hogy jelentősen fogyaszt..
De ismét leírom.. A környezetem ugyan az ahol eddig is mozogtam.. Semmi nem változott.. Ebben a környezetben voltak majdnem 8 órás kijelzőidőim állandó mobilnet mellett.. Most ahogy látjátok lassan 3 órás kijelző időt sem tudok összehozni.
Valami a háttérben mintha szívná az akkut. Vagy ennyit bírt az akku. Fél év alatt ennyit csökkent a kapacitása..

(#10321) Pinyo16689 válasza hislah (#10311) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi. Feltettem Yandexet, de nem annyira jött be.

(#10322) ORCA58 válasza MK VII (#10315) üzenetére


ORCA58
addikt

Az hogy lehet, hogy, 86-órát mutat a CpuSpy, mikor a töltés óta 11ó 20p telt el.
Megnéztem a telefonomat. Mivel csak rátöltögetek, a telje töltés óta 5 nap 19 óra telt el, és a CpuSpay 15ó 22 percet mutat. (most telepítettem)
Mi dönti el, hogy hány órás intervallumot mutat? Nálad az utolsó 11 óra lenne érdekes.
A P9Lite Nugat Beta egyszer nekem is megcsinálta ezt, a helymeghatározás volt a ludas. Kikapcsoltam, mindjárt lecsökkent a fogyasztás. Érdekes, azóta próbaképpen bekapcsoltam és nem növekedett a Fogyasztás. :F

[ Szerkesztve ]

(#10323) philoxenia válasza ORCA58 (#10322) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még P7-en a G+ merítette atom módon, újratelepítés oldotta meg.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10324) Gabbbb válasza MK VII (#10315) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szerintem valóban be van ragadva valami. 4 óra 1800mhz-en és másik 4 óra 1300mhz-en, ilyen csak akkor lehetne, ha nonstop megy a játék, úgy meg korrekt a 3-4 óra SOT. Normális használat mellet, pl. web böngészés, ezen fórum olvasása etc, nem ilyen adatokat látnánk. (vagy nincs beragadva semmi és babráltál a CPU scheduler-el, de ezt nem hiszem) Azt tudnám javasolni, hogy próbálj ki egy napot SD kártya nélkül, hátha.

(#10325) MK VII válasza ORCA58 (#10322) üzenetére


MK VII
veterán

CSR 2-vel szoktam játszani, az ami merítheti nekem a telefont, de fel sem figyelnék erre a merülésre, hogy, ha nougat előtt is lettek volna ilyenek.. Sosem volt.. Szoktam játszani a CSR 2-vel úgy, hogy simán megvolt akkor is a 6,5-7 óra kijelzőidő. Most úgy, hogy sokkal kevesebbet játszok vele úgy is alig van meg a 4 óra, de inkább 3,5..
Helymeghatározás ki van lőve mindig.
Google+ az első amit gyalulok a telefonról.

Ha már itt tartunk.. Valaki linkelhetne nekem egy Telekomos coust-ot, hogy vissza tudjak menni C150B141-re, mert ott nem voltak akku gondjaim..
Ha ezek után ott is csinálja akkor másra tényleg nem tudok gondolni, csak arra, hogy fél év alatt ennyit romlott az akku..

(#10326) Cunaja válasza MK VII (#10325) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

[Ezt telepítsd már légyszi]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10327) MK VII válasza Cunaja (#10326) üzenetére


MK VII
veterán

Fent van.

(#10328) Aldhissla565 válasza einhorn87 (#10312) üzenetére


Aldhissla565
csendes tag

Nos, elég sok kérdést küldtem mind nekik, mind a Huaweinek ezzel kapcsolatban.

A Telekomos Nougat rom tesztelése kész, a Telekom jóváhagyta, így már csak a Huaweinek kell elindítania a frissítést C150-re..

Ellenben a Huawei ügyfélszolgálatának semmi infója arról, hogy ez mikor fog megtörténni.

Én is át akartam térni C432-re a Nougat miatt, de miután bootloader nyitás nélkül sikerült visszaállnom C900-ról C150-re inkább megvárom a Telekomos romot.

(#10329) Gabbbb válasza MK VII (#10325) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szinte kizárt, hogy akku gond lenne.

(#10330) Cunaja válasza MK VII (#10327) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Akkor küldjél már képet róla. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10331) moleculez válasza Cunaja (#10330) üzenetére


moleculez
veterán

Lehet, hogy valamelyik app kapott egy frissítést, és ilyen tekintetben rosszabb lett.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10332) Balzak83


Balzak83
senior tag

Nekem is nagyon merül a B360, korábban nem vettem észre, egy napot mindig kibírtam vele. Oké hogy két kártya, de az android rendszer fogyasztása az egekben, ahogy a képen is látszik

[ Szerkesztve ]

(#10333) erikke17 válasza erikke17 (#10305) üzenetére


erikke17
őstag

Ejj, hogy pontosítsak hangvezérlés semmilyen formája nem működik :(

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10334) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Nem kell hozzá root.TapTap Lock Screen nagyon hasznos lehet .Az ingyenes alkalmazással mindössze két dolgot kell tenni, hogy a képernyő lezárását alaposan megkönnyítse: le kell tölteni, majd engedélyezni a használatát a mobil vagy biztonsági beállítások menüpontjában.Tesztelve,működik.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10335) Shinnokina


Shinnokina
tag

Sziasztok, nemrég frissítettem 7-re a HiCare-en keresztül, azóta meg van bolondulva a Facebook Pages alkalmazás, állandóan bezár magától. Újratelepítés Playből nem haszált. Tapasztal valaki hasonlót ezzel az alkalmazással vagy mással? Nekem eléggé fontos lenne, hogy működjön, mert két blog FB oldalát menedzselem és marha idegesítő, hogy mobilról nem tudom :( Írtam bejelentést fejlesztőnek, de persze lexarja a facebook. :(

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#10336) ORCA58 válasza laszlolczka (#10334) üzenetére


ORCA58
addikt

6-os vagy 7-es androidin, mert nem mindegy? Ujjlenyomat olvasóval oldod fel?

(#10337) hislah válasza Balzak83 (#10332) üzenetére


hislah
aktív tag

Az android rendszer fogyasztásod majdnem 3x akkora, mint normális esetben. Egy FR segíteni fog.

(#10338) rafis83 válasza Pinyo16689 (#10321) üzenetére


rafis83
tag

Lightning Web Browser, kicsi, egyszerű, de gyors.

(#10339) the_pimp


the_pimp
senior tag

Hali,

Nem tudom volt e kérdés, de nem tudom hol tudnám az Androis OS background datat kikapcsolni.
Illetve tudom hol kell, csak a rendszer nem engedi. Rootolt a telefon, mivel tudnám?
Éjjelente mindig adatforgalomam van, nem sok, 2-15 mb közt, de zavar, nem tudom milyen információkat gyűjtenek.
Plusz ha kikapcsolom esetleg, azzal ártok a rendszernek?

(#10340) laszlolczka válasza ORCA58 (#10336) üzenetére


laszlolczka
őstag

7-sen vagyok.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10341) Balzak83 válasza hislah (#10337) üzenetére


Balzak83
senior tag

Gondoltam rá, de tartok tőle, hogy visszatérne a nagy fogyasztás a FR után is, mivel az egész rendszer nincs még 1 hónapos se. Tenni ez ellen meg semmit sem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#10342) cintula187


cintula187
addikt

Igaz fent van a telón lopás esetére a lookout, de van használható oldala a huaweinek erre?

A HI cloud átirányít egy másik oldalra ami meg nem léptet be.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10343) Newlachka válasza Shinnokina (#10335) üzenetére


Newlachka
őstag

persze nekünk is rossz mind a fb, mind a mssngr.
plusz kb. 200-300 userről tudok eltérő márkájú telefonoknál akiknek az utolsó fb frissítés óta összeomlik.

(#10344) vhunor


vhunor
őstag

Nekem most SF-ben zabalja az akksit a cellakereses, csapnivaló a felhőkarcolók és a domborzat miatt a helyzet, és a szállodákba, Mosconeba ki-be mászkálás se segít. No meg a durva népsűrűség :)

(#10345) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

L19-re is jelzi már a B378-at a firmware finder :)

(#10346) Gabbbb válasza Pinyo16689 (#10309) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Brave, Lightning+

(#10347) xtmod válasza Gabbbb (#10345) üzenetére


xtmod
senior tag

nem tudom mi értelme, ha végleges 360 sincs még. vagy ez valami szolgáltatós telóra van?

(#10348) Gabbbb válasza xtmod (#10347) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A legtöbben frissítettünk Nugátra, így van értelme. :)

(#10349) Luser2000 válasza Gabbbb (#10345) üzenetére


Luser2000
addikt

Felraktad?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#10350) xtmod válasza Gabbbb (#10348) üzenetére


xtmod
senior tag

nekem még csak 182 van, ami hivatalos,ill végleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.