Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) fkingrainbow


fkingrainbow
csendes újonc

hali felraktam a c150es romot és most nem engedi a pin kodomat beutni a telefonba mit tegyek vagy ez igy rendben van??

(#10502) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok! Jelentem hogy lassan 3 hónap használat után a telefon remekül szolgál,akut nem teszteltem mennyit tartana mert mivel hogy minden nap használom fontos a maximum feltöltés,emiatt minden este rátöltök. Várom hogy frissítsen 7-re de nem annyira létfontosságú hogy mielőbb megbuheráljam,nekem jó ez így is ahogyan van.

(#10503) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok! A fórumot olvasva át raktam 2G a telomat, mert mindenhol wifi van, de egy érdekes jelenségre lettem figyelmes, hogy a számlálóban nem mutatja csak nagyon ritkán ezt a típusú frekvenciát. Küldök egy képet. Normális ez?

(#10504) pepe10.10


pepe10.10
tag

édesanyám sikeresen odazárta p8 lite telefonját a kocsiajtóval. :DD (4 hónapos vodás) enyhén meggörbült a ház, a kijelző full off. Mennyi idő mire megcsinálják illetve mennyi költségre számoljunk? még soha nem volt garanciális problémám ezért a menetében is tudnátok segíteni? A görbülést hogyan tudják helyrehozni?
(bocsi a félig OFFért, ebben a topikban vagyok jártas a gari téma meg ugyanaz, p8 lite topikba is benéztem de eléggé pangott úgyhogy azért kérdeztem itt) :R


[ Szerkesztve ]

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#10505) Newlachka válasza rta23wu (#10493) üzenetére


Newlachka
őstag

gyerekek ez egy telefon. miért azzal foglalkoztok,hogy x nap 13óra 32 perc után merül le vagy x nap 11óra 35 perc után?
miért ez a legfontosabb?
vegyetek 3310-est az való nektek..

(#10506) gianone válasza pepe10.10 (#10504) üzenetére


gianone
őstag

P8 Lite topikban mindig kapsz választ. Szerintem többe kerül megcsináltatni, mint amennyit ér. Gyári szervizben tuti, de ha Kínából rendelsz kijelzőt, és sufniban megcsinálja valaki, akkor is. Már ha elvállalják. Ha kiegyenesítik, szerintem gallyra mehet az egész. De igazából nem értek hozzá, csak az árakkal vagyok nagyjából tisztában.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#10507) chriss87


chriss87
csendes tag

Halihó
Most hazafele leejtettem a telefont és a képernyő jobb alsó sarkàban az üveg megrepedt amiből îvel felfelé 1 repedező vonal..... Aktivàlva van a Hi-Care-ben az aranytagsàg, a telefon alig 2 hónapos....garanciàsan kicserélik az előlapot , vagy?! 😢😢😤

Samsung Galaxy Alpha

(#10508) MK VII válasza chriss87 (#10507) üzenetére


MK VII
veterán

Helló.
Igen cserélik a kijelzőt. Küld csak el nekik. 1,5 héten belül megfordul.
Vagy, ha pesti vagy, vidd be személyesen a központjukba. :K

(#10509) p2pp válasza gianone (#10506) üzenetére


p2pp
őstag

Úgyvan! A #10504 off

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#10510) chriss87 válasza MK VII (#10508) üzenetére


chriss87
csendes tag

Köszi, bécsi vagyok vagyis itt lakom és itt vettem a telefont, akkor viszem a bécsi központba 😁

Samsung Galaxy Alpha

(#10511) brainticket válasza chriss87 (#10510) üzenetére


brainticket
aktív tag

nekem onnan küldték aztán a magyar telemaxhoz :)

(#10512) rta23wu válasza Newlachka (#10505) üzenetére


rta23wu
csendes tag

ezt megtarthattad volna magadnak....
6.0 alatt nem evett ennyit.... 7.0 alatt igen ....
es egy p9 ről beszélek...
szerintem teljesen on téma
te meg 3310 eseket ajánlgatsz.....
hat bro, minden jó indulatommal,.... ba.dmeg ;)

(#10513) hemaka


hemaka
nagyúr

Lehet ez mar nem ujdonsag senkinek, de az ertesito LED-et be lehet allitani programonkent, hogy mas-mas szinnel jelezzen. Ezzel mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#10514) Newlachka válasza rta23wu (#10512) üzenetére


Newlachka
őstag

és mi a jelentősége annak,hogy nem evett ennyit. tudod mennyiről beszélsz? 5-10% ami azt jelenti,hogy a 3000mah-es aksi részéről 300mah(a 10%).
most ki google-ztam neked,konkrétan egy hallókészülékbe kell ekkora elem.
akkor mit kell róla 200 posztot írni,hogy 5-6%-kal többet eszik. spórolsz az árammal?
ugyanúgy értelmetlen ezt nézegetni,mint az antutu pontokat.
ne is kapcsold be a kijelzőjét a telefonnak, meg ne is használj bt-t mert többet eszik úúúúristen.
részemről lezártam a témát.
ui:ha meg bszhatom ha nem, az eszköz van értem és nem én ő érte.

tipp: tedd ultrába és akkor nem fog merülni, és 7 napot is ki fog bírni.-de akkor minek vetted meg 100.000-ért?
és a sokat eszik megoldásra költözz vissza 6.0-ra, senki nem kérte,hogy frissíts.

@philoxenia: ha nem maradhat töröld, és bocs a plusz munkáért

[ Szerkesztve ]

(#10515) Cunaja


Cunaja
Topikgazda

Uraim! Kénytelen vagyok írni.
Kérem tessék befejezni a veszekedést!!! :R
Mindkét félnek igaza van, na de akkor is.

Nincs 2 azonos user, aki egyformán használja a telefonját, ezért az akku fogyasztás is más!

Szerintem is rendesen kitárgyalt a téma, ezért mindenki maga döntse el, hogy frissít 7.0-ra vagy nem.
Van akinél tökéletes minden, van akinél semmi. Ez egy ilyen téma!
Nem azért rakom fel a 7.0-át a telefonomra, hogy a sarki fűszeres használja, hanem saját magamnak.
A döntés mindenki kezében ott van!!!
Nyakig vagyok a munkámban, és közben a vitát látom a fórumon. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10516) simonjoe válasza Cunaja (#10515) üzenetére


simonjoe
senior tag

Ön meg elköszönt! Tessék most e szerint tevékenykedni! :P

Joe

(#10517) rta23wu válasza Newlachka (#10514) üzenetére


rta23wu
csendes tag

a legnagyobb problémám az írásoddal, hogy én nem panaszkodtam, nem fikaztam a nougatot, nem akarok viszamenni.... és a 200 posztod ellenébe én írtam egyet... 1et.... 1-et.....
és amiről én beszéltem nem jelentéktelen, mert a Telefon - tétlen többet eszik a kijelzőnél ......
feleségem honor 8an egy nap alatt 1-2 % a Telefon - tétlen....

de mind1 a kedvedért nem beszélek róla egy FORUMON, mert Te már unod ...

(#10518) fkingrainbow


fkingrainbow
csendes újonc

valaki segitsen nekem asap. elméletileg 5 óra mire letőlti nekem a [C432B182] romot. valahonnan máshonnan esetleg letölteni le lehet?? :W pls help

(#10519) Balzak83 válasza fkingrainbow (#10518) üzenetére


Balzak83
senior tag

Firmware Finderrel próbáltad? Ott nekem kb 20 perc alatt lejött pénteken a b378.

@rta23wu, Newlachka: Nem akarom egyikőtöket sem megbántani, de Cunajának igaza van, ezt tényleg nem itt kellene tolni, minimum privi, vagy inkább sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#10520) bardo válasza simonjoe (#10516) üzenetére


bardo
tag

N

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#10521) bardo válasza Cunaja (#10515) üzenetére


bardo
tag

Maximálisan igazad van.

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#10522) rta23wu válasza Cunaja (#10515) üzenetére


rta23wu
csendes tag

Uram, dolgozzon csak maga nyugodtan!
Ezelőtt is meg köszöntem és most is csak köszönettel tartozom.
de nagyon egyszerű helyzetben vagyok, mert csak és kizárólag a fogyasztókról beszéltem, semmi másról, tehát fix, hogy nem bántottam senkit!
A "saját felelősségre" dolgot is felfogtam több 10 éve...
és nem arról van szó, hogy én vissza akarok menni mm-re..
nagyon is a nougaton akarok lenni, ettől függetlenül nem lehet a 20%-os Telefon - tétlen fogyasztásról beszélni??? :/

de bevallom férfiasan nem olvastam vissza a 10000 kommentet, hogy tudjam, hogy eme téma tárgyalása helyett már rég visszakellett volna mennem mm-re, nem itt sírni ...

mea culpa :(

(#10523) Newlachka válasza fkingrainbow (#10518) üzenetére


Newlachka
őstag

várd ki türelmesen,hogy lejöjjön!
és azért failed a telepítés neked,mert c432b136-ot kell először felraknod,mert bootloop lesz a vége, ha c150b183-ra rakod fel az oeminfo-t.
Ami megoldás lehet még,hogy a c150b183-ra ráhúzod a c432b183-at majd ezután root>twrp zipből oeminfo és reménykedünk,hogy c432 lesz a rendszered.
de mondtam FB-okon hogy ha nem vagy biztos a dolgodban akkor ne vágj bele,mert több kárt okozol magadnak, aztán majd Cunaja fogja a fejét...
a leírás tökéletes az alapján csinálták meg sokan az átállást.

(#10524) xtmod válasza hemaka (#10513) üzenetére


xtmod
senior tag

ezzel a progival csak 20%-ot fogyott este 8-tól reggel 6-ig. használat nélkül...

(#10525) simonjoe válasza bardo (#10520) üzenetére


simonjoe
senior tag

....valamiről lemaradtam?? :DD

Joe

(#10526) hemaka válasza xtmod (#10524) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalam B182 alatt 1.46% az ossz fogyasztasbol, az nudli.

fkingrainbow
Flashget a baratod.

[ Szerkesztve ]

(#10527) fkingrainbow


fkingrainbow
csendes újonc

nem tudom leszedni azt a ropmot ami be van linkelve. 9óráig töltöttem és amikor már 100százalékon volt aakor megszakadt és nem töltötte le. :W :W :W :W :W :W :W :W

(#10528) MK VII válasza fkingrainbow (#10527) üzenetére


MK VII
veterán

Melyik lell? L09 vagy L19?
Felrakom drive-ba és leszedheted onnan.

(#10529) bardo válasza simonjoe (#10525) üzenetére


bardo
tag

Szia, Véletlen volt, csak nem tudtam már törölni. Bocsi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#10530) xtmod válasza hemaka (#10526) üzenetére


xtmod
senior tag

21 óra alatt, minimális használattal 94%-ról 50-re. le is szedtem.

(#10531) Sungoo


Sungoo
addikt

Mi a bánat az a "testérzékelők", és miért nyöszörög a google play szolgáltatás, hogy kapcsoljam be a Gmail app-ban?

(#10532) MK VII válasza Sungoo (#10531) üzenetére


MK VII
veterán

Hehe.. Épp tegnap telepítettem valamit és nekem is kérte...
Valami tök felesleges dolog amivel jogot adhatsz a google-nek, hogy tudja, mikor vered ki a ..szodat.
Már az isten tudja mivel hozakodnak elő, hogy még többet megtudjanak rólad..

Különben azt hiszem valami játékot telepítettem amihez kérte.. Addig nem is engedett játszani...
Rohadjanak meg ott ahol vannak... Lassan már tényleg semmit nem lehet telepíteni a play-ből, mert mindenhez olyan engedélyeket kell adni amire rohadtul semmi szüksége a játéknak, csak a készítőinek..
Az ilyeneket eleve törlöm is..
Nem tudom, hova fajul még ez a dolog...
Azt hiszem menni kell vissza a 3310-es korszakba.. Úgyis kiadják újra. Veszek egyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#10533) catroot válasza fkingrainbow (#10527) üzenetére


catroot
veterán

Én még több hangulatjelet nyomnék a hozzászólásba, attól még komolyabb lesz az egész! :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10534) Sungoo válasza MK VII (#10532) üzenetére


Sungoo
addikt

Engem különösebben nem zavarna, de egy k.rva választ nem enged megírni a gmail-ban. És csak ott fordul elő.

(#10535) kimi02


kimi02
őstag

Ez a telefon sokkal jobb üzemidőben mint amire számítottam.
:C

[ Szerkesztve ]

(#10536) MK VII válasza kimi02 (#10535) üzenetére


MK VII
veterán

Neked egy 3210-es való nem okos telefon.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10537) Sungoo válasza kimi02 (#10535) üzenetére


Sungoo
addikt

Egyébkén tényleg, minek Neked ilyen szintű telefon? Ha csak teszt volt, megértem. De ha ezek a felhasználási szokásaid, akkor nem értem.

(#10538) hemaka


hemaka
nagyúr

Az akku para latom itt is megszokott, mint minden masik mobilos topicban. Lemerul, na bumm ott az aram feltoltod, azert van. A telefon van erted, nem te a telefonert haho. :D

(#10539) MK VII válasza hemaka (#10538) üzenetére


MK VII
veterán

Ebbe nem lehet belekötni...
Én minden eszközzel ezt az elvet vallom...

Ám,de!. :)
Én pl megszoktam, hogy másfél-két naponta töltöm a telefont 7-8 órás kijelző idők után...
Most meg naponta van, hogy kétszer töltőre kell tennem 4-5 órás kijelző idők után...
Hozzászoktatott ez a kis ketyere a normális kijelzőidőhöz. Örültem is neki a sok fos 3-4 órás kijelzőidős telefonok után.
Aztán valami oknál fogva felére csökkent a kijelző időm ugyan azzal a használattal és csak annyi változott, hogy már nem 6.0, hanem 7.0 van a telefonon.

Szóval engem érzékenyen érintett konkrétan ez a mértékű kijelzőidő csökkenés..
Bár már leszarom... :)

(#10540) BrownB


BrownB
tag

Outlook.com szolgáltatást használók, nálatok minden rendben a névjegyek szinkronizálásával? :F

(#10541) hemaka válasza MK VII (#10539) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sajnos ez ilyen, amiota van okostelefon, az akku mindig a rakfeneje a dolognak. Eleg szomoru egyebkent, hogy ennyi ev alatt nem sikerult semmit kitalalniuk.

(#10542) kimi02 válasza Sungoo (#10537) üzenetére


kimi02
őstag

Szerintem nem az a lényeg , hogy mennyi nap alatt tettem bele az 5óra kijelzőidőt hanem , hogy 5óra kijelzőidővel is bírta 8 napig.

Volt egy Lg G2 telefonom bár még meg is van. Azzal ugyan ilyen használat mellett 3-4 napot bírt.
Sőt még a kijelzőidő is elmaradt a P9-től , kb 4órát produkált.

[ Szerkesztve ]

(#10543) Quqesz


Quqesz
nagyúr

P9-en manuális videó módban lehet állítani az iso/záridő párost?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10544) MK VII válasza kimi02 (#10542) üzenetére


MK VII
veterán

Arra válaszolj még kérlek szépen, hogy ez egy teszt volt vagy tényleg 7 napig hozzá sem nyúlsz a telefonodhoz és utána 5 óra alatt lemeríted?
Mert a grafikonon az látszik, hogy kb egy polcon hever napokat aztán felkapod, belerakod az 5 órát és kész..
Na ezért kérdeztem pl én is, hogy, ha ezt tényleg így nyomod akkor minek neked ilyen telefon? :D

(#10543) Quqesz
Nem!

[ Szerkesztve ]

(#10545) philoxenia válasza Quqesz (#10543) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Videó módban záridő? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10546) kimi02 válasza MK VII (#10544) üzenetére


kimi02
őstag

Nem így használom.
Előrébb már írtam , hogy hol tartottam.
"Nekem most 3óra 2perc kijelzőidő , akku 45% , bekapcsolt idő 6nap 15óra"
Szóval nem az utolsó nap kapom fel a telefont aztán rakok bele 5órát.

Van olyan hogy tényleg 2 napig csak telefonálásra használom de van olyan is , hogy 1 nap 2óra kijelzőidőt belerakok. Változó , van úgy , hogy csak 30perc de van olyan is , hogy 1óra 30perc. Mikor , hogy jön össze.
Így jött össze ez az akku idő is.

Nem olyan vagyok , hogy állandóan a telon lógok.

[ Szerkesztve ]

(#10547) p2pp válasza kimi02 (#10535) üzenetére


p2pp
őstag

2 napig szekrényben 2G-re állítva vagy repülő módban.
Wifi és Mobilnet nélkül sem tudnék ennyit összehozni.
Mert arra van, h használják egész nap.

Ez vezetékes telefon? :)
10.000-es akksival? :)
Erre elég lenne após Pansonic kagylója 1000-es aksival.
Ja, neki is minden nap töltőn van. :)
Minden nap töltő és nem vagyok hardcore. :)
Csak átlagos felhasználó.

Nincs kifestőzés!

[ Módosította: philoxenia ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#10548) kimi02 válasza p2pp (#10547) üzenetére


kimi02
őstag

:N

(#10549) Newlachka válasza p2pp (#10547) üzenetére


Newlachka
őstag

a szmájlik miatt moderálni fogják a hszed,és figyelmeztetni is fognak.

(#10550) Cunaja válasza p2pp (#10547) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Szia! Egyszeri mosoly is elég lesz!
Így: :)
:R
A hozzászólás moderálásra kerül!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.