Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) jeni válasza brainticket (#11700) üzenetére


jeni
félisten

szia
tudnál adni képet erről
esetleg a típusa is elegendő ha leírod.
nekem is kellene egy ilyen
van nekem gyári az viszont nem gyors és csak 1A

(#11702) brainticket válasza jeni (#11701) üzenetére


brainticket
aktív tag

HW-059200EHQ

(#11703) laszlolczka válasza TomKiss (#11699) üzenetére


laszlolczka
őstag

Ezzel csak az a baj,hogy ez igy nem jó.Ha ugy lenne mindenkinél rossz üzemidő lenne.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#11704) C. Vieri válasza laszlolczka (#11703) üzenetére


C. Vieri
tag

Főleg, hogy pl. nálam nem az appok fogyasztása, hanem a telefon készenléti fogyasztása ugrott meg.

(#11705) TomKiss


TomKiss
tag

#11703
Mert mindenki ugyanazokat az appokat telepíti, használja...

#11704
Attól hogy nem az app jelzi a fogyasztást, még terhelheti a rendszert, és ezáltal a rendszer jelzi a fogyasztást.

..de mindegy, nem akarok ebből vitát nyitni, és részemről lezártnak tekintem ezt a témát.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#11706) Sungoo válasza japy (#11698) üzenetére


Sungoo
addikt

Volt ebből a márkából, fele ennyiért. Hetes erősségű rengést okozott.

(#11707) EndyCretu válasza weinmaker (#11675) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Szia,
Hogyan csináltad mert nekem nem megy a screen lock! Le vettem amit letöltöttem a playről de nem kapom azt a bizonyos gyárit! Előre köszönöm.

(#11708) japy válasza EndyCretu (#11707) üzenetére


japy
őstag

A minialkalmazásoknál megtalálod!

(#11709) EndyCretu válasza japy (#11708) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

OK ,de merre találom azokat a mini alkalmazásokat??? :W

(#11710) MK VII válasza EndyCretu (#11709) üzenetére


MK VII
veterán

Összecsippentesz két ujjaddal a kijelzőn egyet?
Picit ismerkedj a telefonoddal. Ne háborogj. :N

[ Szerkesztve ]

(#11711) EndyCretu válasza MK VII (#11710) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Köszönöm szépen. Amúgy nem háborogtam csak már kezdtem pánikba esni hogy nekem nincsen mini alkalmazásom. :DDD Még 1x köszönöm. :R

(#11712) the_pimp válasza brainticket (#11700) üzenetére


the_pimp
senior tag

Valaki írta korábban, hogy 1500. Akkor tévesen gondolom :)

[ Szerkesztve ]

(#11713) laci1892 válasza the_pimp (#11712) üzenetére


laci1892
senior tag

Igazából rendes minőségű kábelt ami nem megy szét nagyjából egy év alatt 6 felé... Azok is önmagában 3-5 ezer között van. Szóval effektív annyira nem vészes ( szerintem )

(#11714) the_pimp válasza laci1892 (#11713) üzenetére


the_pimp
senior tag

Nekem van kábelem, 800 ért vettem, kocsiba van, meg itthon is egy, eddig nem panaszkodom. De egy töltőfejre én is benevezek.
Van raktáron több is?

(#11715) laci1892 válasza the_pimp (#11714) üzenetére


laci1892
senior tag

Általában mindig van náluk hál'isten. Bár nálam valahogy az olcsóbb kábelek fél év után mindig kukázottak. Ezért csak gyári :DD

(#11716) Newlachka válasza the_pimp (#11714) üzenetére


Newlachka
őstag

én ebayről vettem oem szettet 2990-ért

(#11717) dud998 válasza Newlachka (#11716) üzenetére


dud998
őstag

Kérhetek egy linket?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#11718) hemaka


hemaka
nagyúr

USB-C kabelekkel csak ovatosan, mert ha a kici kinai nem jol forrasztotta megsuti a telodat, mint a szart.

(#11719) Newlachka válasza dud998 (#11717) üzenetére


Newlachka
őstag

Töltő

én USB-c-t is olyat kerestem,hogy oem csak nem 1m-st hanem 2m-est és megfelelően teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#11720) dud998 válasza Newlachka (#11719) üzenetére


dud998
őstag

Köszönöm! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#11721) C. Vieri válasza laci1892 (#11715) üzenetére


C. Vieri
tag

Fura valahogy ez a kábel tönkremenetel. Húgomnak folyamatosan mennek tönkre a sima micro usb kábelei is, múltkor odaadtam neki egyet, 2 hét múlva kuka lett, mert úgy megtört,hogy kilátszott a csatlakozónál a színes tyúkbél. :D Nekem meg életemben egy kábel nem ment még tönkre.

(#11722) Aldhissla565


Aldhissla565
csendes tag

Sziasztok!

Telekomos rom esetén tudtok valamit arra, hogyan lehet manuálisan megoldani a B360 frissítést Custom váltás nélkül? Csak nem akar megjönni és kezdem elveszteni a türelmem.. egyszerűbb lenne áttérni mégis C432-re?

(#11723) Black Smile


Black Smile
csendes tag

Sziasztok, most gondolkozom egy ilyen telefon vételén. Milyenek a hosszútávú tapasztalatok, van valamilyen sűrűn előforduló hibája? Belassul egy idő után?

(#11724) Gabbbb válasza C. Vieri (#11721) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Látom magam előtt, ahogy fél méterre a csatlakozótól rántja meg kihúzásnál :-D

(#11725) laci1892 válasza Black Smile (#11723) üzenetére


laci1892
senior tag

Igazság szerint a gyári telefon kezelő ( erőforrást és helyet szabadít fel) appnak köszönhetően mióta meg van a telefon egyszer sem lassult be. Konklúzió gyanánt, azt gondolom szoftveres téren nincs vele gond rettentően gyors. Egyedül a fémház kényes egy kicsit. Nekem még nem esett ki a kezemből a telefon, de több ismerősöm is panaszkodott hogy hamar tud sérülni a mobil a fémház ellenére is.
Szóval mindenképp érdemes rá venni egy tokot.

Mate 9 ( van a családban) már szignifikánsan jobb fajta fémből készült telefon, de az annyival drágább is. Plusz nekem élhetetlenül nagy :DD

[ Szerkesztve ]

(#11726) Csaszi87


Csaszi87
tag

Ezt hol tudom beállítani Urak, hogy tudjak másolni a memóriakártyára?
Mert ha rányomok a selectre a következő képen lévő dolgok jönnek be csak, ott meg nem tudom engedélyeztetni sehol. :U
Köszi!

(#11727) japy válasza Csaszi87 (#11726) üzenetére


japy
őstag

Select és utána amelyikre szeretnéd másolni! Nem kell semmit engedélyezni!

[ Szerkesztve ]

(#11728) Csaszi87 válasza japy (#11727) üzenetére


Csaszi87
tag

Az a baj hogy hiába választom ki, ha bele megyek már nincs olyan lehetőség h beillesztés.

(#11729) MK VII válasza Csaszi87 (#11728) üzenetére


MK VII
veterán

Tedd fel a TC-t. Abban biztos, hogy megy.

(#11730) Csaszi87 válasza MK VII (#11729) üzenetére


Csaszi87
tag

Ott sem jó.
Írásvédett a kártya azt írja.
De hiába nyomom rá, hogy rendben, ugyan oda visz ahol az előbbi képen :W

Olyat meg a kanyarban sem találtam, hogy 'választ' gomb.

Le akarnám menteni a cuccaimat a kártyára, majd gyári beállítások vissza és nyomnám rá a frissítést mert már felajánlotta.

[ Szerkesztve ]

(#11731) hemaka válasza Csaszi87 (#11730) üzenetére


hemaka
nagyúr

Probald meg formazni a teloval, hatha az a kinja.

(#11732) laszlolczka


laszlolczka
őstag

[link].Ha valakinek reklámblokkolóra van szüksége.Nem kell hozzá root.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#11733) MK VII válasza Csaszi87 (#11730) üzenetére


MK VII
veterán

A frissítés miatt nem kell mentened. Nem töröl semmit.

A kártya formázást mindenképp próbáld ki.
Illetve számítógép nem opció?

[ Szerkesztve ]

(#11734) Csaszi87


Csaszi87
tag

hemaka: Azt nem akartam mert vannak azon is cuccok.
Air droidban sem tudom gépen a kártyára másolgatni a cuccokat, szóval lehet h tényleg formázás lesz belőle:/

De ha gyári beállításokra vissza rakom akkor töröl mindent a telefon memóriából. Az sms-ek, tel számok le vannak már mentve, appok nem érdekesek, mert újra teszem és kész. Csak a videok meg képek vannak még függőben.
Azért szeretnék tiszta telepítést nehogy belassuljon a rendszer vagy ilyesmi :K

[ Szerkesztve ]

(#11735) MK VII válasza Csaszi87 (#11734) üzenetére


MK VII
veterán

Na most akkor frissítőből akarsz új romot telepíteni vagy három gombos módszerrel?
Felesleges gyári viaszaállítást csinálni. Húzd rá a frissítést aztán kész.

(#11736) Csaszi87 válasza MK VII (#11735) üzenetére


Csaszi87
tag

Frissítésből.
B361: 2,51GB
EMUI 5.0
Telekomos vagyok egyébként ha ez számít vmit.

(#11737) MK VII válasza Csaszi87 (#11736) üzenetére


MK VII
veterán

Nincs gép a közeledbe? Mentsd le a dolgaid.
Kártya formázás megvolt? Próbáltad utána a másolást?

Egyébként mehet a frissítés.

(#11738) laci1892


laci1892
senior tag

Ugyan elég beteg elmélet de kíváncsi lennék hogy látjátok ezt... egy ismerősöm... Szoftver fejlesztő. Leginkább AAA játékok fejlesztésében vett részt pár évvel ezelőtt. Egy hétvégi sörözés közben a habok patikája mellett valahogy szóba kerültek a telefonok. És egy olyan elmélet miszerint mostanában gyártott okos telefonok mindegyike üzem órás. Magyarul használod a telefont x ideig majd szoftveresen ( szándékosan be lassul) az eszköz, ösztönözve téged az új vásárlására. Én érzem ezt összeesküvés elméletnek vagy tényleg létezik ilyen? O.o

(#11739) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

A három közül melyiket ajánlanátok?

Kingston 64GB (SDC10G2/64GB)
Samsung 64GB (MB-MP64DA/EU)
Sandisk 64GB (SDSQUNB-064G-GN3MA)
Sony 64GB (SR-64UYA/T1)

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#11740) Csaszi87 válasza MK VII (#11737) üzenetére


Csaszi87
tag

Dehogy nincs, most is gépről írok :))
Most mentem le rá a cuccokat.
Csak zavar, hogy ott van benne a 32gb micro sd és cseszhetem, na mind egy.
Majd leszedem arról is ami rajta van és beformázom, kíváncsi leszek rá jó lesz e.

Akkor Te nem csinálnál gyári visszaállítást, bátran rányomnád a frissítést simán?

(#11741) MK VII válasza Csaszi87 (#11740) üzenetére


MK VII
veterán

Igen. Én tolnám a frissítést.
Mondjuk, ha őszinte akarok lenni akkor nem, mert én épp Nougatról mentem vissza 6.0-ra.
Nem volt számomra tökéletes a 7.0.

[ Szerkesztve ]

(#11742) laszlolczka válasza zsolti72837 (#11739) üzenetére


laszlolczka
őstag

Samsung 64GB (MB-MP64DA/EU)
Sandisk 64GB (SDSQUNB-064G-GN3MA).Én ezek közül választanék.De minimum Class 10-es legyen.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#11743) japy válasza Csaszi87 (#11728) üzenetére


japy
őstag

Van ott csak választani kell mappát.

(#11744) Csaszi87 válasza japy (#11743) üzenetére


Csaszi87
tag

Most ha már lementek mindent rávágom a gyári visszaállítást biztos ami biztos, a kártyát meg leformázom.
Ti mivel ajánlanátok formázni, gépre kötve vagy csak simán telefonon?
Mi volt a gondod a Nougattal, hogy vissza tetted a 6-ot, gyorsan merült?

(#11745) alientroy


alientroy
csendes tag

Sziasztok. Sajnos nem sikerült meg vennem a p8-at. A p9 amúgy is jobban tetszik. Tapasztalatokat szeretnék kérni a telefonnal p9 kapcsolatban. Mikyen játékok mennek el rajt, használható pc vel összeköttetésben adatatvitelre mert olvastam hogy nem igazán szereti. Zene minősege, otg kabelvan e hozza, mennyire torekeny, alapvetően minden erdekel. A rossz tapasztalatok is. Rózsaszín szolgaltatonal vennem es kivancsi lennek arra is hogy ha kijon a p10 a kilencnek mennyivel mehet le az ara. Esetleg hoztavaghatnak valami hangszotot vagy calamit a 9 hez hogy azt vegye meg az ember. Erdemes e varni egy esetleges akciora vagy nem megy nar lejjebb. Jelenleg 107000. Tényleg minden erdekel. Sajnos dolgozom de jedden mennek venni mert ez a telo halodik a jezemben. Az is érdekelne hogy p9 mennyivel gyengébb a plusnal. Ugy tudom rózsaszín szolgaltatonal csak 32gb can. Ez mennyivel rosszabb a tobbinel. Az sdre is lehet telepíteni nem tudom mire eleg a 20gb szabad hely. Pl felrakok 4 5jatekot es megtelik akkor ni van? K

[ Szerkesztve ]

YNWA!!!!

(#11746) MK VII válasza Csaszi87 (#11744) üzenetére


MK VII
veterán

Mindenképp telefonnal formázd, hisz ez a lényege..

Igen az akku miatt.

(#11747) philoxenia válasza alientroy (#11745) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát azt olvassuk... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11748) laszlolczka válasza alientroy (#11745) üzenetére


laszlolczka
őstag

Ezt neked kell eldöteni.A 107 szerintem nem rossz ár.Ennek a telónak is vannak hibái,de melyiknek nincs?Nekem biztos 2 évig még meglessz.Amiket kérdezel nálam tökéletes.A Plusnál semmivel nem gyengébb.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#11749) MK VII válasza alientroy (#11745) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.

Kérdéseidre válasz. Illetve a kijelentéseidre, mert egyetlen kérdőjel nincs a mondandódban.

Tehát.
-Játék? Minden ami androidra íródott.
-PC-s net megosztás nincs. OTG kábel nincs.
-Zene minősége, hagy kívánni valót maga után. P9 Lite pl ebből a szempontból sokkal jobb.
-Törékenység? Ha nem dobod le nem törik el. Ja és rá se ülj. :)

Áresésre ne számíts.. Jelenleg már olyan árban van, hogy nem befolyásolja a P10 ára ezét. Sőt.. Nagyon valószínű, hogy ki is futtatják lassan a kínálatból.

Negatívum?
Sokakat bosszant, hogy az értesítések nem úgy jönnek ahogy kéne. Engem nem zavar. Nem pörgöm túl az életem, nálam nem számít, ha később jönnek meg. Jelzem ez a dolog akkor jön elő, ha sokáig nem nyúlsz a telefonhoz és elmegy mély alvásba.
Csupaszon elég csúszós a fém hátlap. Mindenképp kell rá tok, mert simán kiröpül egy kisebb kezű ember kezéből.
Számomra nem sok negatívum van.. Egyéntől függ, hogy kinek mi a zavaró a telefonban. Nem hibátlan telefon, ahogy egyik sem az.

[ Szerkesztve ]

(#11750) laci1892 válasza MK VII (#11749) üzenetére


laci1892
senior tag

Zenét illetően nagyon sokat bosszankodtam én is. Most nagyjából le redukalodott oda a választási lehetőségem hogy a, drágán egy pono vagy b, egy csatlakoztatható DAC átalakító? Utóbbiról van valakinek tapasztalata? Érdemes venni ilyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.