Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Gabbbb válasza xtmod (#10350) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Tudom, már párszor leírtad, hogy nincs végleges Nugát és ezért nem raktad fel. Szerintem akármilyen RC Nugát jobb, mint az EMUI4, egyébként van aki OTA-ban megkapta a B360-at, minden mókolás nélkül, csak úgy updater-ből.

@Luser2000 Felrakás előtt megvárom mi az XDA-s reakció rá.

(#10352) xtmod válasza Gabbbb (#10351) üzenetére


xtmod
senior tag

nekem már a hi-care-ből is eltűnt a b360. ami elég érdekes...

(#10353) Gabbbb válasza xtmod (#10352) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Jön a B378, gondolom azért vették ki.

(#10354) xtmod válasza Gabbbb (#10353) üzenetére


xtmod
senior tag

lehet. megpróbálom kibírni mókolás nélkül. :)

(#10355) TomKiss


TomKiss
tag

A zárképernyő aljáról elővarázsolható gyorsindító ikonok cserélhetőek romolás nélkül?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#10356) kimi02


kimi02
őstag

Ha a Nougat ennyire szívja az akksit akkor inkább maradok a B182-ön.
Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

(#10357) mongoose01


mongoose01
tag


Sziasztok mit lehet tenni ilyenkor a hátralévő időnek mindig 5percet mutat akár mennyire van töltve az akku,vissza állítás már meg volt. L-09 b378 rom.

[ Szerkesztve ]

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#10358) laszlolczka válasza xtmod (#10350) üzenetére


laszlolczka
őstag

c432 re a 378 a hivatalos.Akku idő jó,bug nincs.Minden rom csere előtt utan factory reset,mem. kártya formázás.Csak mosolygok az itt elő forduló hibáktól.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10359) xtmod válasza laszlolczka (#10358) üzenetére


xtmod
senior tag

l19-en is? mert nekem a 182 amivel vettem, azóta semmi.

hi-care-ben jelenleg "nincs frissítés"

[ Szerkesztve ]

(#10360) laszlolczka válasza xtmod (#10359) üzenetére


laszlolczka
őstag

L-09.Válaszd a korai frissités opciót.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10361) Cunaja válasza laszlolczka (#10358) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Inkább nem írok én sem semmit. :) A végén azt kapom, hogy nem mondok igazat! ( ezt már megkaptam, azért írtam. ) :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10362) tkonya válasza Cunaja (#10361) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nem hinném, hogy nem lennél szavahihető😃

De azért vagyok Én is a partvonalon, mert két végletet látok és olvasok itt a fórumon nougat akku idővel kapcsolatban. Vagy nagyon jó, vagy baromi rossz. Ezek után nehéz eldönteni, kipróbáljam e, vagy a tényleg (nálam) problémamentes 6-ost használjam. Visszaállni sem lenne probléma, ez is lehetőség😃 De tényleg nem tudom😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#10363) MK VII válasza laszlolczka (#10358) üzenetére


MK VII
veterán

Röhöghetsz meg mosolyoghatsz.. Nálad szuper minden! Örülünk neki..
Ettől még nem mindenkinél szuperál úgy a telefon a nougattal ahogy kéne.. Ezt kéne felfogni.
De hát Te vagy a pro, mert neked tökéletes, még mosolyogni is tudsz máson, mert megteheted...

(#10361) Cunaja
"A végén azt kapom, hogy nem mondok igazat! "
Ha jól emlékszem ezt nem mondta senki.. Nem hazudtolt meg senki.. Csak annyit mondtunk, hogy nem kóser az aminek annyira örültél, nevezetesen a 9+ óra kijelzőidő..
És meg is lett a dolog nyitja.. :K :)

Én meg jelentem 2 óra 40 percnél járok és 60%-on van az akku..
Törölgettem egy két dolgot meg feltettem amit mondtál és beállítottam..
Ha minden jól megy így talán egy 5 órát sikerül összehozni. De majd kiderül.. :)

[ Szerkesztve ]

(#10364) laszlolczka válasza Cunaja (#10361) üzenetére


laszlolczka
őstag

Teljesen igazad van.Minden nap vissza olvasok a fórumban a mihez tartás végett.No meg ott az összefoglaló ami nem kevés munka ráforditással jött létre.Sajnos nagyon sokan nem szeretnek olvasni,pedig pár hozzászólással feljebb ott a megoldás. Az esetek 90%-ban user hiba miatt szar a teló.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10365) Cunaja válasza tkonya (#10362) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

3 dolog közül kell választanom!
1. Mindenben segítek, és nem foglalkozom a negatív abnormális kritikával. A leírásomban 100% tesztelt dolog van és ha nálam nem menne rendesen, akkor nem is osztanám meg a menetét. Az első akku mérésben tényleg tévedtem, mert elfelejtettem a PC-t, de a második teszt aminél időt és fáradságot nem kímélve hajtottam végre, a valós adatokat tükrözi. Többször leírtam, mi befolyásolja az akku időt!
2. Maradok magamnál szép csendben és átalakulok sima usernek, amit csinálok azt nem osztom meg.
3. Felszívódom, mint mesterem Porterocka csinálta.

Akkor lehet választani! Minden variációt elfogadok.

Sajnos én is látom, hogy valakinél gyenge az akku teljesítmény, de azt is látom, hogy vannak emberkék, akik elégedettek. :F :Y Miért, passzolom, csak felhasználói szokásra tudok gyanakodni. A hardver hibát kizárnám.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10366) tkonya válasza Cunaja (#10365) üzenetére


tkonya
aktív tag

1-es pont😃
Annyiban változtatnék ezen, hogy lehetőségeidhez mérten próbálj segíteni!
Kettes, hármas pont inkább maradjon "zsebben"😃😃😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#10367) laszlolczka válasza MK VII (#10363) üzenetére


laszlolczka
őstag

A mosolygást én a feltett kérdésekre és a nem olvasásra értettem.Tudom te akku merüléssel küzdez,hiddel sajnálom.Az én javaslatom,teljes formázás mem.kártya is.Oszt mehet fel a rom,ha újra jelentkezik szerviz.Hiddel nem bántásból irtam,csak nagyon sokan nem is tudják hogy van összefoglaló.De ez más fórumokra is igaz.Ha úgy érzed megbántottalak,akkor bocsánat.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10368) Cunaja válasza tkonya (#10366) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Ha 1-es pont, akkor megsúgom, hogy most a Viper4Audio romba való integrálásán dolgozom. :) :R

Beraktam a képedet, hogy tudjad a szerkesztést!
Közben a P7-re csinálom a romot is.
A kitartás a halott telefonok ébresztésénél van. A romolás más, mert a maximumot akarom kihozni mindig a telókból. Lásd. a P7-et.

Szerk.
Csak azzal foglalkozzál amit küldtem, majd küld el nekem az eredményt! :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10369) MK VII válasza laszlolczka (#10367) üzenetére


MK VII
veterán

Nem nem.. Nem bántottál meg.. :N
Mindent nulláról kezdtem, FR többször is volt. Root megvan, build.prop cserélve.
Lehet, hogy megpróbálom SD nélkül használni picit a telefont aztán meglátom mit produkál... Ha az miatt ilyen szar az akkum akkor hanyagolom.. Mondjuk eddig is meg tudtam lenni nélküle, csak romolás miatt vettem bele..

(#10368) Cunaja
Igen! Mindenképp az egyes pont! :)

[ Szerkesztve ]

(#10370) tkonya válasza Cunaja (#10368) üzenetére


tkonya
aktív tag

Irigyellek a kitartásodért😃😃😃
Megrágom ezt a nougat dolgot, max ha problémás, van visszaút😃
De tényleg, ne feledd, a kevesebb néha több😃

Motorola Edge 30 Fusion

(#10371) MK VII válasza Cunaja (#10368) üzenetére


MK VII
veterán

Megkapod az eredményt...
Holnap este szerintem.. Addig nem töltöm a kicsikét..

(#10372) laszlolczka válasza MK VII (#10369) üzenetére


laszlolczka
őstag

A térerő rendben van?A lámyomnál egy hálózat beállitás vissza oldotta meg.Az övé is az enyémhez képest nagyon merült.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10373) MK VII válasza laszlolczka (#10372) üzenetére


MK VII
veterán

A térerőm ugyan olyan mint akkor amikor közel 8 órás kijelző időim voltak. Ugyan azon a környéken járok stb-stb. Szóval arra semmiképp nem gyanakodnék.

(#10374) laszlolczka válasza MK VII (#10373) üzenetére


laszlolczka
őstag

Most néztem,54 perc kijelző idő:6%-ot merült.De ez folyamatos.Esetleg még az alkamazásoknál,lehet valami ami folyamatosan fut a háttérben pl.a térkép.Akku mennyi idős?A leirtak alapján akku. Sajnos az sem mind egyforma.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#10375) Cunaja válasza MK VII (#10373) üzenetére


Cunaja
Topikgazda



Ezekről a teljes oldalról küldjél már privátba képernyőképet. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10376) ranlomadi válasza ranlomadi (#10310) üzenetére


ranlomadi
tag

Erre még valaki a mókolgatások közepette?

(#10378) MK VII válasza ranlomadi (#10376) üzenetére


MK VII
veterán

Keveseknek van ablakos tokja és közülük is kevesek használnak szerintem Spotify-t.

(B)(#10377) morgyi(/B)
Én 8 hónapja vettem. Akkor még nem volt benne gyors töltő. Csak a sima töltővel töltöm.

(#10379) acelos


acelos
tag

Nekem Android 6 van fent de a kijelző időm soha nem volt több 3-4 óránál(inkább kevesebb) , de én ezzel meg vagyok elégedve mert itt a vad keleten ahol lakom elég gyér a térerő emiatt gyakran váltogat a telefon 2 és 3g között , a melóhelyen szintén(bazi nagy fém csarnok) és a céges wifi pedig a túlterhelés elkerülése végett gyakran megszakítja a kapcsolatot a telefonnal ilyenkor átáll mobilnetre + napi 1-1:30 mobilnetes zenehallgatás is bejátszik az akkuzabáló Tunein-el és igy bir ki 1.5 napot.Remélem ezt Android 7 alatt is fogja bírni.

(#10380) dunc válasza #32839680 (#10377) üzenetére


dunc
nagyúr

Ugyanúgy töltöm mint te, idő van rá, hogy szépen lassan feltöltődjön, néha bejátszik a gyors töltő.

(#10382) philoxenia válasza ranlomadi (#10376) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem 6-os van, gyári ablakos tok, de csak az óra van, a P7-nél van a zenelejátszó, itt nincs. Spotify-t nem használok.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10384) philoxenia válasza #32839680 (#10383) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem nincs a zenelejátszó, P7-en volt. Azon Nillkin tok van, ezen Huawei gyári.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10385) szendo777 válasza Cunaja (#10361) üzenetére


szendo777
tag

Inkább vettél volna Honor nyócat, hálásabb a közönség. :)

Honor 10 kék

(#10386) Shinnokina válasza Newlachka (#10343) üzenetére


Shinnokina
tag

"persze nekünk is rossz mind a fb, mind a mssngr.
plusz kb. 200-300 userről tudok eltérő márkájú telefonoknál akiknek az utolsó fb frissítés óta összeomlik."

bakker, az frankó :o Egyébként azóta pl. a teló időnként fogja magát és bekapcsolja a wifit, kérés nélkül. Rohadt idegesítő. Remélem hamar küldenek erre egy fixet, mert ha nem, visszaállok 6-osra, amíg még lehet...

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#10387) gianone válasza szendo777 (#10385) üzenetére


gianone
őstag

Ha az én Novámat ROM-olná, én is hálás volnék. Mondjuk nagy közönség nem volna. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#10388) hislah válasza szendo777 (#10385) üzenetére


hislah
aktív tag

Valaki felvilágolna mikor volt sértő hozzáállású a közösség?

(#10389) #20844032


#20844032
törölt tag

Mi a legegyszerűbb/legbiztonságosabb módja a b360->B182 rollbacknek?

(#10390) hislah válasza #20844032 (#10389) üzenetére


hislah
aktív tag

Nekem csak úgy működött, ha felraktam a Rollback Romot, majd utána B136 és az update felhúzta a B182-t. Más megoldás mindig zagyvaságot hozott össze.

(#10391) #20844032 válasza hislah (#10390) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ennek menetéről van leírás esetleg?

(#10392) dunc válasza Cunaja (#10365) üzenetére


dunc
nagyúr

Nos a véleményem a munkádról! Teljesen átérzem azt a lelkiismeretes hozzáállást amit te képviselsz magam is hasonló mentalitású vagyok! Az fajta önzetlenség nagyon ritka már ami rád jellemző! A másik ami szimpatikus saját károdon "kísérletezed ki" , tehát bevett,működő dolgokat osztasz meg!
Köszönöm a munkádat! :R

(ezt mondom, úgy, hogy csak az alapokat használom, és türelmes vagyok, tehát eddig nem használtam a leírtakat!)

És végül egy gyors helyzetjelentés, és kérdés.
Szóval nekem Telenor függő P9 em van, a 360at felajánlotta, felraktam, és még FR t se csináltam, ettől függetlenül atom stabil a telefon, minden bug nélkül működik, remek a kijelző idő. (5 és 6 óra között van, kivéve ha játszom sokat) Tehát biztonságosan felrakható a 378? Nem szeretnék BL t nyitni stb.

Jah a telefon valami elképesztő, próbáltátok a Titan Questet? :))

[ Szerkesztve ]

(#10393) Cunaja válasza #20844032 (#10391) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Összefoglaló elején ott van a blogomban , ott is az alján. Kicsit olvasni kellene az összefoglalót is!

:R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10394) #20844032 válasza Cunaja (#10393) üzenetére


#20844032
törölt tag

Olvastam! Az alapján nem állnék neki, mert nem tudom mi az a kisméretű állomány amit említ, másrészt az "és telepítjük" részekből épp a telepítés érdekelne.

(#10395) Cunaja válasza #20844032 (#10394) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

A kis méretű állomány az a roolback rom,( köztes rom) ami kell a visszaállításhoz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10396) #20844032 válasza Cunaja (#10395) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az világos, nem így értettem. Egy filenév sokat segítene, egy link mégtöbbet ;)

(#10397) Cunaja válasza #20844032 (#10396) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

:W
Jogos a két pont, már megint kihagytam valamit. Ezért is jó ha olvassátok, mert szóltok nekem. :R
[Köztes rom 7.0-ról 6.0-ra]
Már a leírásban is ott van. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#10398) #20844032 válasza Cunaja (#10397) üzenetére


#20844032
törölt tag

:R
Töfike!

(#10399) C. Vieri válasza Cunaja (#10397) üzenetére


C. Vieri
tag

Esetleg tedd bele az L19-hez való rollback romot is, vagyunk jópáran azzal a típussal is, és sokszor nehezebb hozzá romot találni: itt a link
Mondjuk ehhez még fel kéne hajtani L19-re való B136-ot, azt még nem sikerült sehonnan összeszednem, sehol se él már a linkje. :(

[ Szerkesztve ]

(#10400) Newlachka válasza Shinnokina (#10386) üzenetére


Newlachka
őstag

a wifi bekapcsolásra az a megoldás, ha a wifi+-t kikapcsolod.
elvileg ha ez be van nyomva,és talál egy ismert wifit- amire már csatlakoztál akkor bekapcsolódik automatikusan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.